24 máj 20, 08:46:33 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150168 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #300 Dátum: 13 dec 02, 18:44:39 »

Na, azért megtudtunk néhány dolgot. Már kilencszer élt Yunan? Szerintem ez lesz az utolsó neki, ha igaz amit mond a király jelöltekről. A mágia amit használt érdekes volt. Egyből a kémia jutott eszembe erről. Szinbád kicsit gyerekesen viselkedett most, nem?

Hát Balbadd kínai negyed lett. Nagyon nem tetszik ez a kinézet. Remélem visszakapja a függetlenségét. De amúgy jó, hogy jókat és rosszakat is mondtak erről az új rendszerről. Most elmennek Cassim sírjához? Visszahívják a rukhját vagy mi? Csak ne legyen ez rendszeres, de még mindig jobb ez, mint hogy fölélesztenék a halottakat.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #301 Dátum: 13 dec 02, 20:13:04 »

Valóban, Szindbád úgy viselkedett, mint egy elkényeztetett gyerek.  smirksweat

Szerintem csak azért megy Alibaba el Cassim sírjához, hogy lerója kegyeletét. 142. fejezet után szerintem nem igazán fogják visszahívni a rukhját. Alibaba egyáltalán képes lenne rá Aladdin segítsége nélkül?   
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #302 Dátum: 13 dec 02, 20:20:04 »

Nem hinném, de azért javultak a képességei Reimben. Meg ha jól emlékszem Cassim rukhja még kapcsolatban van Alibabáéval, mióta meghalt.

Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #303 Dátum: 13 dec 02, 21:40:15 »

Nekem pont Szinbád reakciója tetszett, hogy kizárták a saját kertjéből. Nevet Klassz volt Yunan mágiája, bár én Aladdin helyéből nem ettem volna a kajákból. Én örülnék majd a sorozat vége felé, vagy mikor a mangaka jónak látja, egy össznépi metal vessel használó bunyóra. Biztos kialakulna pár ideiglenes szövetség. 3 Kou herceg, Hakuryuu-Hakuei, Szinbád-Kougyoku -Alibaba(?) vagy talán ők ketten, Szinbád egyedül.

Az a kisbaba te jó szagú xD Nem csoda, hogy Alibaba megjegyzést tett rá. Az viszont aranyos, hogy a két szülő nevének egybegyúrásának eredménye a kicsi neve. Pirul Ha majd kitör a balhé lehetne egy olyan fejezetcím, hogy "nagy zűr kis Kínában. Hümm-hümm A sírlátogatás nem hiszem, hogy egész fejezeten át tartana, legalábbis remélem, hogy mást is látunk. Pl Mor-ékat.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #304 Dátum: 13 dec 02, 21:48:40 »

Biztos lesz ilyen szerintem és lesznek új metal vessel hasunálók is.Még azért vannak dzsinnek dungeonökben.

Amúgy milyen lenne már, ha a végén Szinbád lenne az egyik fő gonosz? Nem tartom rossz fiúnak, de néha vannak olyan jelek rá, hogy nincs minden rendben vele és ezt Aladdin is érzi.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #305 Dátum: 13 dec 02, 22:01:26 »

Akkor megnézném, ahogy a trió a mestereik ellen harcolnak és felülmúlják őket. Igaz, hogy pont belőlük nem nézem ki, hogy még ha parancsra is, de megtámadnák a diákjukat. Amúgy nekem is esélyes, hogy Szinbád még egyszer ellenség lesz. Furcsa, hogy a történet legerősebb szereplője a jófiúk közt van. Ha meg mégis jó marad, akkor tuti biztos, hogy ellopják a metal vessel erejét. Pont, mint Yamamoto és Shirohige esetében. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #306 Dátum: 13 dec 02, 22:07:57 »

Szerintem nagy eséllyel lesz ellenség ő. Amúgy jó pár karakter nem fekete és fehér és ez főleg Szinbádnál látszik. Nekem ez nagyon tetszik.

Meg maga ez a Balbadd kínai negyed is. Nekem nagyon nem tetszik (kérem vissza a régit. Hozzák vissza a közel-keleti stílust!), de több szempontból is megmutatta, mutatván, hogy nem teljesen rossz, de nem is teljesen jó.
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #307 Dátum: 13 dec 11, 16:47:54 »

Kingdom of Magic 10. rész: Jó is volt, meg nem is. A harc kivitelezésével nem volt bajom, de valahogy a mangában jobban átjött az, hogy Alibaba komoly veszélyben van és Garda akár meg is ölheti. Itt valahogy enyhébbnek tűntek Garda csapásai, főleg amikor elkapta Alibaba lábát és a lábánál fogva verte a földhöz. Az is világossá vált, hogy Gyokuen hangját csak azért nem tudjuk, mert az első 12 részben csak egy visszaemlékezés erejéig jelent meg és valószínűleg a 13. részben fog először szerepelni. Ezt onnan szűrtem le, hogy a két Fanalis hangját már tudni lehetett pedig jóval később lenne nekik csak szerepük, de most még is kaptak előre egy jelenetet és furcsálltam is, hogy az ő hangjuk hamarabb derült ki. Az is feltűnt, hogy a dohányzós részeket szándékosan megváltoztatják. Ahelyett, hogy Alibaba köhögni kezdett volna a füsttől, felgyújtja a haját, múltkor pedig Sphintus füstfújását helyettesítették a kígyójával.

207. fejezet: Lényegében a balbaddi rendszer nem olyan rózsás, mint amilyennek tűnik. Legális rabszolgaság van és ez nincs igazán Alibabáék ínyére. Most jöhet a várva várt csevej Kouennel. Haladjunk, haladjunk. smirksweat
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #308 Dátum: 13 dec 22, 23:29:59 »

Kingdom of Magic 11. rész: Érdekes egy rész volt. Először picit megtoldották Mor jeleneteit, majd Ahbmad és Sahbmad jelenlegi helyzetét szemlélhettük, ami valamiért annak idején kimaradt a Zagan arcból, ezért áttették ide, más környezetbe.
Manga viszonylatban a részhez képest nagyjából 55 fejezettel korábbi részt pótoltak be, illetve próbáltak hasonlóvá alakítani.  Technikai KO Yunan valahogyan kinézetre nem jött át eléggé számomra. A mangában ha ránézek mindig azt hiszem, hogy nő, itt pedig ha csak az animét nézném is, azt mondanám rá, hogy férfi. Mondjuk a hangja is segítene. smirksweat A Kou csapatok bevonulását nem csaptam volna bele a rész végére. Elhúzták a rész több, mint háromnegyedét, erre az utolsó pár perc kifogott rajtuk? >.<#

Kingdom of Magic 12. rész: Oké, nem jött be a Gyokuenes elméletem, de legalább megcsodálhattuk a hangját "idő előtt".
Úgy érzem, nem lesz vele probléma, ahogyan Koumeiével és Kouenével sem. Kúl Azt hittem a Kougyokus visszaemlékezés megint csak egy filler volt, de valójában az egy extra volt a 16. kötetből. Ha már időt húznak, akkor legalább eredeti tartalomra építenek. Ez dicséretes. Nevet A részből az is tisztán lejött, hogy Szindbád valahogyan megbabonázta Zeparral, Kougyokut. Azon néztem egy nagyot, hogy meganimálták az összes Kou hercegnőt. Bármennyire igyekeztek is az animátorok, azért az egyik le sem tagadhatná, hogy Kougyoku egy szerkesztett változata. ikszdé Hiányoltam a drámai hatást, amikor bejelentették, hogy Gyokuen az új császár/császárnő. Semmi zene, csak hőbörgés. A rész vége jól sikerült, igaz Hakuryuu mintha nagyobbat repült volna a mangában. Gyokuen konkrétan egy sötét Borggal bealázta. A kis Ryuu vajon a sötét oldalra áll-e? Elfogadja Judar segítségét? A harag, a gyűlölet amit az anyja iránt érez teljesen fel fogja emészteni? Kiderül, hogy ha az animések rohanásba kezdenek az évad második felével.

208. fejezet: Talán a megismert Kou császársági tagok közül Koumei a legelhanyagoltabb, szóval éppen ideje volt, hogy róla is megtudjunk néhány dolgot. Tetszett a bajuszos, nagy darab Kouen emberei közül, ahogy jókedvűen üdvözölte Alibabáékat. A végén ismét előkerült a világ egyesítése, mókás módon az animében is éppen erről volt szó. Meglepne, ha Alibaba támogatná az ötletet.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 26, 21:02:04 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #309 Dátum: 13 dec 26, 18:06:08 »

Magi 9-12.
Na most pótoltam egy keveset és egybe néztem meg őket. Jó volt, hogy minden részben egy főszereplő szerepelt. Totóra valahogy alacsonyabbként emlékeztem. Most nagyon magasnak tűnt. Alibaba szép kis harcot lenyomott Gardával. Nem voltam biztos benne, hogy látjuk majd a törött kezet de az is megvolt. Mosolyog A rész végén Totónak egész megtetszett Alibaba.
Mor sztorijában már nem is emlékeztem, hogy találkozik Alibaba testvéreivel. Az üvöltése sokkal menőbb volt, mint Gardáé. Nevet Yuman házikóján minek vannak ablakok, ha csak a sötétség látszik? xD
Hakuryu része nagyon tartalmas volt. Kicsit már megszállott szinten mutatták, mikor Hakuei-el beszélt. Közte és az anyja között egyértelmű az erőkülönbség. Mikor odahajolt Hakuryuhoz egy pillanatra azt hittem, hogy megakarja csókolni. Lehánylak
Kogyoku jelenetei nagyon jók voltak. Nevet A tanácsosa vagy ki az hatalmas arc, nem titkol semmit xD. Aranyos volt a kis Kogyoku. Mivel ennyire kedvelem így bár megértem Szinbádot de ezt a hipnotizálós dolog egy minusz pont a szememben számára. Mivel bármi lesz a vége Kogyoku nem jön ki belőle majd jól.
A többi hercegnő tényleg nagyon copy-paste-edit volt. De ez csak kis dolog, hisz úgyse fognak nagy még kicsi szerepet se kapni.

Magi 207-208
A 207-esben semmi különös nem volt. A 208-as már sokkal jobb volt. Alibaba rendesen beoltotta az ottaniakat. Nevet Koumei is adja rendesen a bealvással. Érdekes, hogy az animében is pont most volt szó a világ egyesítéséről. Nagyon kíváncsi leszek, hogy mit fog hozzá szólni Alibaba. Van egy tippem, hogy Alibaba nem akar majd betársulni a két testvér közé.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Arisa-chan8
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52



« Válasz #310 Dátum: 13 dec 26, 20:07:23 »

Mor sztorijában már nem is emlékeztem, hogy találkozik Alibaba testvéreivel.
Mert nem is találkozik velük. Ahogy Bastian is írta, utólag pótolták be.

12. rész
miniKougyoku aranyos volt, mondjuk nekem kicsit elmebetegesnek hatott, ahogy ott ül és játszik a babáival. Ka Koubun meg tényleg nem rejt semmit se véka alá xD
Ez az egész császári hajcihő jobban átjött a mangában. Ott tényleg mindenki azt várta, hogy majd Kouen lesz az új császár, erre pofára esés és Gyokuen át veszi a hatalmat. Itt meg... Mintha csak a híreket mondták volna  >.<#
Judalnak örültem, hogy felbukkant. Bármennyire is egy elmebeteg karakter, de kell ő ide, csak azt remélem, hogy nem fogják Aladdinnal kinyíratni.
Amúgy lehet csak nekem tűnik úgy, de egy alapos kivizsgálás ráférne a Kou-családra... Kicsit sok a zakkant egyén arrafelé  Nevet Hakuryuu is, amilyen szépen kezdett jó irányba változni Alibabának, Mornak és Aladdinnak hála, most olyan erő-megszállott lett.
Tilon, annál a résznél én is azt hittem, hogy szájra megy az anyuka, de végül csak fülre xD

Manga 208
Hát én jót röhögtem ezen a  "terhesnők előtt"-i magyarázaton xDD Kérdés: Tényleg így van, vagy Alibaba csak rögtönzött valamit, hogy ne kelljen teljesen megszégyenülnie?
Viszont a város továbbra se tetszik ezzel a kínai negyed beütéssel  Neeem
Bár kétlem, hogy Alibaba belemenne ebbe a világegyesítéses tervbe, a bogarat biztos elültették a fülébe.
Naplózva
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #311 Dátum: 13 dec 30, 07:40:06 »

Anime12: uhuuuuu.... Szerintem nagyon ütős rész lett. Judal visszatérésének meg külön örülök, eddig fel se tűnt hogy ilyen jó a szinkronja. Abban ne is reménykedjek hogy jó útra tér majd?  Pirul
Amúgy. A nevekkel csak én nem vagyok tisztában? Kogyoku megvan, Hakuryuu is dehàt ők fő karakterek...
Haku nővére és a vöröshajú szaķállas csávesz között alakul valami? Mert nekem úgy tűnik hogy a csajszi jobban bírja mintha csak az unokatestvére lenne.  Gondolkozik
A másik meg, itt nincs jelentősége a vörös hajnak-szemnek? Ugye Mornak is meg Sin testőrének(?) is az van, de mintha eddig nem kaptunk volna utalást rá hogy lenne kapcsolat köztük.
Hakuryuu neve mit jelent? A ryuu sárkány, a haku? Annak viszont nem örülök, hogy megint meginog. Reméltem hogy kikúrálták belőle a gonoszt, erre.... Mondjuk legalább látjuk hogy mélyebb, rétegesebb személyisége van, és ez annyira jó ^^ Végre nem minden vagy jó, vagy rossz, kész felüdülés a FairyTail utàn. (Ettől függetlenül a FT az egyik kedvencem, csak ez nagyon hiányzik belőle)
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 30, 07:45:59 írta Lulu » Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #312 Dátum: 13 dec 30, 12:07:34 »

Messze még a történet vége, szóval Judar akár jó útra is térhet. Kevés esélyt látok rá, de nem elvetendő gondolat.
Annak idején egyszer átfutottunk már a neveken, de nem árthat az ismétlés. Hakuryuu nővére Hakuei, az anyjuk pedig Gyokuen. Kougyoku 3 bátyja Kouen(a szakállas), Koumei(a lófarkas, szeplőkkel az arcán) és Kouha(az undorát kifejező).
Hakuei és Kouen között alakul-e valami? A rokoni csevegésen kívül szerintem semmi. smirksweat
Vajon Mor és Sin testőre a szemük és a hajuk miatt olyan bikák? Nem. Ők Fanalisok, aminek ugyan velejárója a vörös szem és haj, de nem hinném, hogy a Kou Császárság tagjai azok lennének. A legtöbb Fanalis rabszolga volt illetve a Sötét Kontinensen él, szóval nem hinném, hogy sok közük lenne a Kou Császársághoz.
Mire gondolsz, ha Hakuryuu nevének jelentésére utalva azt mondom, hogy Hakuryuu no Houkou? Minek hívták Stinget a Fairy Tailben? Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 30, 12:09:29 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lulu
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 35


elvetemült k-pop fan, aki utálja a yaoit


« Válasz #313 Dátum: 13 dec 31, 10:56:34 »

Húúúú tényleg fénysárkány vagy mi ^^
Értem, a szem meg hajszínen kívül én sem találtam semmi közöset, meg Sinnek sem tűnt fel hogy Kougyoku fanalis lenne, Mor meg igen. Bár szerintem akkor Kouéknak legalább a szemüket csinálhatták volna ugyanolyan kékes-feketére mint a két Hakunak, és azzal a rokoni hasonlóság is meglenne, és nem lenne megtévesztő sem. Na meg nekem tetszene ha lenne bennük fanalis vér :3
De az a Kouha annyira cuki Nevet
Hakueiékre azért gondoltam, mert olyan áhítattal beszélt Kouenről, meg ha jól emlékszem el is pirult, vagy legalábbis furcsán viselkedett. De lehet hogy csak a rajongása fejeződött ki így...
Naplózva
CsukiIce
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Eső Falu Rejtett Eső Falu

Hozzászólások: 575



« Válasz #314 Dátum: 14 jan 01, 20:50:05 »

Szeretem ezt a mangát, mert szinte minden téren kiemelkedik a shounen mangák közül. A legutóbbi fejezetben "kicsit" komolyabb és komorabb lett a hangulat. Kíváncsi vagyok Alibaba döntésére és a miértekre: 209. fejezet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 19 20 [21] 22 23 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!