24 máj 20, 04:20:14 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 41
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magi: Labyrinth of Magic  (Megtekintve 150138 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #525 Dátum: 15 feb 11, 21:58:10 »

Mondtam hogy visszakapja 100x-san.
Judal megúszta valamennyivel, akkor erő teljesen támad.
Ez a kombináció elég jól sikerült, csak vissza verték ezt.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #526 Dátum: 15 feb 26, 21:14:28 »

Itt az új fejezet: http://www.mangareader.net/magi/256/3

Hú ez elég jó fejezet volt. Megy az adok kapok rendesen, vagyis csak Aladdinéknál mert Alibaba már most elég reménytelen helyzetben van. Mikor mondta, hogy Belial gyengébb, mint Zagan amíg nem találja el, már tudni lehetett, hogy pórul jár. Nem elég, hogy fél lábbal már a pokolban van  Nevet, de még csak most jön Balial képessége. Vajon Aladdin képes lesz vissza adni neki a lábát? Esetleg majd Elric stílusban fogja tolni?

Belial elég vagányul néz ki. Nem is akarom elhinni, hogy Ohtaka ilyen részletes Dzsinn felszereléssel állt elő. A kasza az plusz pont. Nevet

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #527 Dátum: 15 feb 26, 21:40:46 »

Szerintem nem lett levágva Alibaba lába. Amikor azon gondolkodik, hogy mi is lehet Belial képessége, akkor eszébe jutottak az illúziók és valami hasonlóra számítok a kaszát illetően is. Olyan mintha elvesztette volna a lábát, a fájdalmat is érzi, de közben ép és egészséges marad majd a lába. Legfeljebb Hakuryuu partidrogjától megint behaluzik majd. ^^""

Ha ezek a jelenetek valaha is eljutnak majd az animébe, akkor már most félek mennyire el fog törpülni a manga részletessége mellett.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #528 Dátum: 15 feb 26, 22:44:07 »

Hát én már túl részletesnek éreztem, ami miatt szinte biztos vagyok benne, hogy illúzió. Ezt nem kritikának szántam. Örülök, hogy ilyen részletesen van rajzolva a manga. Aladdin vs Judar harcnál Judar győzelmet várok viszont a másik fronton hiszem, hogy Alibaba legyőzi Hakut, hogy az észbe kapjon és tanulhasson még. Egyszerűen fejuben nem érzem Hakuryut méltó ellennek egy pofon sokat segítene neki akár jó vagy rossz marad.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #529 Dátum: 15 feb 26, 22:48:35 »

Belial Djinn equip real cool.
Nem tér el az igazi (bibliai) Belialtól a démon szárnyak miatt. Jól néz ki ez a forma, mondjuk + kettő szem helyett inkább + három lehetettet volna. Hakuryuu tényleg megfelelő Djinn választott.
Nem vágta le Alibaba lábát csak egy illúzió mágia képességét használja. Spoiler : a bal karját is megvágja.
Naplózva

Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #530 Dátum: 15 márc 02, 21:27:04 »

Belecsaptak a lecsóba kíváncsi leszek mi lesz ebből. Elég nagy harc kerekedett, amire nem számítottam az igazat megvallva. Nagy arcul csapás volna Haku-channak, ha elvernék őket:D Viszont félek, hogy, akkor innentől mindig csak futna Ali után. Szóval valszeg nyerni fog, de csak kín keservesen azt Alibaba is szerez pár új Dzsint magának
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #531 Dátum: 15 márc 02, 21:46:01 »

Ó, ha Naruto is azt mondta volna Sóskának, hogy le fogja győzni ahelyett, hogy megmenti...
Alibaba hozzáállásával abszolút elégedett vagyok. Így kell ezt csinálni! Szerintem döntetlen lesz és harcképtelenek lesznek Ryuuval, ezért Aladdin inkább menekülőre fogja Alival, mert Judart nem tudja leverni. Belial képessége pedig undorítóan erős.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #532 Dátum: 15 márc 02, 21:51:26 »

Szerintem Hakuryuu súlyos csapást fog okozni Alibabának.
Ekkor a két harcoló Magi is felfigyel , amikor Haku Extreme Mágiát használ.
Aladdin valamivel megússza és megoldja a problémát.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #533 Dátum: 15 márc 05, 10:38:03 »

Elvileg Aladdinék nem nyerhetnek, mert akkor véget ér a manga, hisz ellenségnek már csak Hakuruyu és  Judar-chan maradtak.

Belial képességének a hatása elégé hasonlít Mayuri Shikaijára, csak az a különbség, hogy Hakuryuu egyedül is eltalálja az ellenfelét. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #534 Dátum: 15 márc 19, 20:21:41 »

Hát ez az utolsó két fejezet oda baszott^^. Nem gondoltam volna, hogy ennyire bele mennek. Két jó fejezeten vagyunk túl. Amíg nem olvastátok nem akarok konkrétumokat írni.
Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #535 Dátum: 15 márc 19, 22:18:17 »

Nem fog így nyerni senki, Hakuryuu kicsit hasonlítót a meg csonkított Anakinra. Valamiért Alibaba illúzióba kerülése,  Mine vs Seryu végére hasonlitt.  Mindegy Judar felszökkent erővel támad , Aladdinra milyen remény várhat. 
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #536 Dátum: 15 márc 19, 22:40:45 »

Ejha! Ohh My God
Hakuryuu újabb két végtaggal lett szegényebb. A fene se gondolta volna! Megfogta az Isten lábát(LOL) azzal, hogy Zagan az egyik Dzsinnje. Evidens, hogy képesnek kell lennie a lábai pótlására, ahogyan azt a bal karjával is tette, de ha nem vigyáz, akkor könnyen fatökűként végezheti a manga végére. Faceg

Alibaba helyzete sem túl kecsegtető, és akkor enyhén fogalmaztam. Mégis hogy hozzák vissza a "lelkét", ha Hakuryuu se tudja, hol van pontosan?! Úgy érzem, ebből nagyon sokáig kispadozás lesz. :/

Jó lenne, ha Aladdin ki tudná egyenlíteni a számlát Judar legyőzésével, de erre vajnyi kevés esélyt látok. Valahogy csak léceljen le Alibabával és boldog leszek.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Hiei D. Legend
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7003


A sötét nagyúr vissza tértxD


« Válasz #537 Dátum: 15 márc 20, 17:55:57 »

Azért Alibabát még ne írjuk le. Az igaz, hogy döntés képtelen, de a lelke az erős. Képes lesz ő önerőből távozni innen. Azt, akkor őrül meg igazán Haku-chan.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 20, 19:51:22 írta Hiei D. Legend » Naplózva

Asszony: Ritli-sama Kölykök: Minagi, Hanii
Padavanom: Sabaku Tiszteletbeli tanítványom: Chakra Szolgám: Csibe
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #538 Dátum: 15 márc 20, 19:10:18 »

Elég kemény harc volt ez. Hakuryuu most tart Vader szintjén, csak nincs annyira megégve. xD Azért durva, hogy így belevágta a kaszát az arcába... és védekezni ki fog? Nevet

Érdekes csavar lenne, ha Judar leverné Aladdint és foglyok lennének és egy rövid ideig valaki más venné át a főszerepet. Mondjuk most volt egy hosszú visszaemlékezés és Hakuryuuék körül forgott a sztori utána, szóval lehet nem lenne jó ötlet, ha még tovább nem szerepelnének a főszereplők. Meglepne, ha Alibaba sokáig kómázna. Tényleg jó lenne látni, ahogy Alibaba lelke próbál visszatérni a testébe, és az út során valami új erőre tenne szert és nézni Hakuryuu arcát, mikor Alibaba feltámad.

Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #539 Dátum: 15 márc 20, 20:38:05 »

Szerintem a "lélek" nem véletlenül volt idézőjelbe téve. Nem biztos, hogy a tényleges lelkét veszítette el, mert Hakuryuu azt mondta, hogy Belial az érzékekre hat, szóval lehet, hogy azért néz ki úgy Alibaba, mint egy hulla, mert nem képes már semmire, nem maradt érzéke. A lényegen mondjuk ez nem változtat, nem tudják mit lehetne tenni. Viszont, ha tényleg a lelkét veszítette el, akkor lehet teszünk egy kirándulást Ugohoz, bár tetszene, ha a lelke próbálna meg visszakúszni. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 20, 20:38:52 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Oldalak: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 41
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!