24 máj 24, 23:44:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18
  Nyomtatás  
Szerző Téma: AMV Verseny - 2007 Ősz  (Megtekintve 78532 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #225 Dátum: 07 nov 23, 23:25:43 »

Moderátor:
Az értelmes vitának van helye. De ne menjünk át semmi másba...
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 24, 03:26:31 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #226 Dátum: 07 nov 24, 01:52:12 »

No...mint külső szemlélő a következőt látom:
zömében a versenyen kezdők indultak, egy-két "régi motoros" kíséretében. Hogy mi legyenezel a közönségszavazással, azt nem tudom, majd az okosok kitalálják. De mindenesetre azt mondjuk eléggé...hmmm...hogy is mondjam...érdekesnek tartom, hogy az az egy-két neves AMV készítő, egyértelműen nyerni jött ide...amiről folyamatosan ment itt a vita oldalakon  kersztül az az volt, hogy miért az ő AMV-je van előbbre az enyémnél, stb, stb.
Természetesen megértem a felháborodást, hiszen ha egy AMV-ről ránézésre megállapítható, hogy szintekkel fentebb van az őt megelőzőnél, az tényleg vérlázító. Ugyanakkor viszont én személy szeriont pont azért, mert nagy nevek, régi készítők, elvárnám, hogy egy kicsivel higgadtabbak legyenek...több tapasztalat, rutin és még számos dolog áll a hátuk mögött. Nem hiszem, hogy most pont emiatt a verseny miatt csökkenne majd a hírnevük.
Szerintem azon is el lehetne gondolkodni, hogy mennyire jó, hogy ilyen sok a kezdő és mellettük van egy-két profi. Merthát ha az az egy-két profi lefedi a kategóriáját, akkor ott már szinte garantált a győzelem...
Érdemes ezt ennyire széleskörűre meghírdetni? Vagy szűkítsük a "tudástárat"? Nem mondom, nem mondhatom meg, hogy ezt milyen irányba...de úgy gondolom, hogy valakinek a kezdőkkel is kéne foglalkoznia...vhol a kezdőknek is debütálniuk kéne...
Vagy legyen ez egy abszolút profi-szintű AMV verseny? Mert az szerintem nyílvánvaló, hogy rendesen a kettő nem fér meg egymás mellett, a fent leírt okok miatt

Szerintem egy kicsit érdemes lenne ezeken elgondolkozni...és a jövőben valamit változtatni rajta, mert eddig ez a verseny még csak konliktusokat szült

ui: a nagyágyúknak pl. tudnám javasolni, hogy ha találnak egy-két fansubos AMV-t, ami egyébként jó lenne, akkor beszéljenek a készítővel...én fontosnak tartanám, hogy foglalkozzanak a fejlődő generációval (legalábbis, ha én szintbe ott lennék, mindent megtennék, hogy a tehetséges, vagy tehetségesnek látszó gyerekből kihozzam a maximumot)

Tudjátok én ezt legjobban a zenetanuláshoz tudnám hasonlítani: hiába vagy muzikális, hiába vagy érzelmileg túlfűtött és hiába akarod mindezt átadni a közönségnek...amíg nincsenek meg rá a megfelelő technikai eszközeid, addig benned maradnak

No...kicsit sokat írtam, talán a fáradság az oka, ha vkit ezzel megbántottam, nem állt szándékomban

Az egész értelme: a kezdő AMV-készítőkfelkarolása!

ui2: amúgy még egy AMV-t sem láttam és a codecet letöltve változatlanul nem megy a playerem :S
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 24, 01:52:51 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Christian
Vendég
« Válasz #227 Dátum: 07 nov 24, 04:02:00 »

Hm....szerintem azért ezen a poston erősen el kéne gondolkoznod.

Segítség: Azt hiszem minden felajánlottunk a készítőknek, az oldal készítői is megtették ezt. Az,hogy nem éltek vele , uram bocsáss nem hiszem ,hogy bárki más hibája lenne. Aki nem igényli, azon nem lehet segíteni.

Nyerni jövés: Alapvetően asszem mindenki nyerni megy a versenyekre lol. Még a magyar foci csapat is nyerni megy fel a pályára, mégha esélye sincs akkor is Nyelvesít

Ezek a hibák csupán csak azért bántják a szemünket mert  szeretnénk ha az itteni verseny úgy mond normális lenne, mi is szeretjük a jó amvket. Ahogy mondtam, én Seze amvjét szívesen megnézném igényesebben megcsinálva. Azt is megmondom őszintén,hogy az övében láttam (én legalábbis) annyi fantáziát egyedül, hogy azt élvezzem, és nagyon úgy tűnt, hogy ő már a vágásokat is próbálta ritmusra illeszteni.

Amatőr amvsek fejlődése: Azt hiszem egy sportoló sem azért lesz jó mert, hogy nála gyengébekkel rakják össze, nem úgy lesz elismert,hogy mindig csak egyenrangú ellenfelekkel küzd és így tovább. Hogy - hogyan lehetne fejlődni? Sokszor említettük az animemusicvideos.org-ot. Tessék szépen feltenni oda az első amvket és kritikákat kérni, és azokból tanulni. Egyébként ehhez azért hozzá tenném, hogy ha egyáltalán hajlandóak kommentálni egy amvt úgy,hogy abból lehessen tanulni. Szerintem nem sopánkodni kéne most azon,hogy "most a régi motoros szemetek megmondták a véleményüket és omg ők már régen csinálják" , hanem talán elgondolkodni,hogy miért mondtuk. Szerintem nem is vérlázítóan pofátlanul mondtuk meg, hanem megpróbáltuk normálisan közölni a dolgokat. Amennyiben nem lett volna igazunk akkor lehetett volna mondani,hogy csak köpködni jöttünk. Részemről örülnék ha megfogadnák a tanácsokat a versenyzők és akkor sokkal izgalmasabb versenyt láthatnánk.

Egyébként ha még mindig azt hiszi valaki, hogy mi akarunk itt valamiféle lázadást szítani, körbe lehet nézni a neten, rákeresni a versennyel kapcsolatos véleményekre.

No de rendben, ha ennyire szúrja egyes embereknek a szemét,hogy mi gonoszok megmertük említeni,hogy netán nem ártott volna rawból készíteni az amvket (amiknek letöltési helye bevolt ide postolva Nyelvesít) akkor szívesen megtartom/tartjuk magunknak a véleményünket és akkor follyon le csendben a verseny, nem teszünk semmire megjegyzést. Sőt, ígérem ha valaki ír nekem egy privát üzenetet, hogy "figy rühellem a képed" vagy, hogy "ne ide nevezd az amvd" azonnal visszavonom a nevezésemet is szívesen. Kicsit zavar őszintén szólva, hogy végülis megemlítve a hibákat még mi vagyunk a rosszak Nevet Pedig nem is olyan hibát mondtunk amihez rutin kéne vagy bármi más, egyszerű igényességi hiba volt. Na jó...a pü-s lehetőséget akkor fent tartom bárkinek, és ígérem mától nem postolok ide a versennyel kapcsolatba semmit, és befogom a számat,hogy ha valami nekem nem tetszőt látok. Már csak a békesség megtartása végett is, mert nem flamelni jöttem ide. Uff
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #228 Dátum: 07 nov 24, 07:19:46 »

Igen...csak ha már a sportot említetted...a magyar válogatott sem a brazilokkal játszott először szerintem...és félre ne érts, nem szapulni, vagy ilyesmi jöttem ide. És teljesen megértem amit mondasz, bizonyára több tapasztalatod van bene, mint nekem.
Nem, mint emberrrel és egyáltalában semmi bajom a "nagyokkal"...csupán esetleg azt gondoltam, hogy ezt egy kicsit finomabban is meg lehetne mondani esetleg pozitív jótanácsokkal körülvéve...mert hát kitől várjon az ember bíztatást, kitől várjon elismerést? Nem az a legnagyobb öröm, ha vki olyan nézi meg az AMV-det, aki igazán számít?

No...száz szónak is egy a vége:
Nem azért problémáztam, mert "itt puffognátok" vagy vmi...sőt...nem is volt semmi problémám senkivel személyesen. Csupán talán egy icsivel több kedvességre, bátorításra számítottam...ez minden

ui: a fansubról meg annyit...el lehet dönteni, hogy ehez mennyire kell
http://youtube.com/watch?v=HaOpCMfzh0k&feature=related

gondolom nem kell bemutatnom nektek az AMV-t...de szerintem egyértelmű, hogy felirat nélkül a töredékét sem érné...max a japánoknak...
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 24, 08:07:39 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Csiszi
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 220

Bíra


« Válasz #229 Dátum: 07 nov 24, 08:15:37 »

Azt hiszem akkor már leírom az én véleményemet is:

....Nyerni jövés: Alapvetően asszem mindenki nyerni megy a versenyekre lol. Még a magyar foci csapat is nyerni megy fel a pályára, mégha esélye sincs akkor is Nyelvesít
...
Amatőr amvsek fejlődése: Azt hiszem egy sportoló sem azért lesz jó mert, hogy nála gyengébekkel rakják össze, nem úgy lesz elismert,hogy mindig csak egyenrangú ellenfelekkel küzd és így tovább. Hogy - hogyan lehetne fejlődni? Sokszor említettük az animemusicvideos.org-ot. Tessék szépen feltenni oda az első amvket és kritikákat kérni, és azokból tanulni. Egyébként ehhez azért hozzá tenném, hogy ha egyáltalán hajlandóak kommentálni egy amvt úgy,hogy abból lehessen tanulni.
....
Egyébként ha még mindig azt hiszi valaki, hogy mi akarunk itt valamiféle lázadást szítani, körbe lehet nézni a neten, rákeresni a versennyel kapcsolatos véleményekre.
....
Én előre megmondom nem nyerni jöttem,tudtam hogy úgysem nyerek....max. valamennyi "hírnevet" meg "tapasztalatot"....én azért jöttem hogy lássam a véleményeket és hogy fejlődjek,mert tudom , hogy július tól egészen idáig nem tudtam mindent megtanulni...én sohasem olvastam guilde-ot meg semmit..a semmiből fejlődtem ennyire,meg a sok cs-s video nézéséből,életem 1. amv-jét áprilisban láttam, és az én eredeti elképzelésem az volt hogy majd anime bemelegítés utána jöhet a cs movie készítés.....
hát jó sokáig fogok bemelegíteni....ikszdé...és nem akartok lázadást szítani ,én legalábis nem vettem észre,én más irigy embereket látok
Személyszerint rájöttem hogy elkapkodtam az amv-m oké.....
Christian: én használtam effectet jól is de nem nagyon tünt fel(mondjuk félig meddig szándékos svolt de aszt hittem valaki észreveszi a templomos résznél..na de mind1..aki látta eddig nem nagyon érzékelte a színcserét....de most nem is ez a lényeg csak hozzáfűzni akartam...
és igen nyugattan fikázzatok,én ezért jöttem,és nem hülyeségből mondom,hanem télleg a rossz dolgaim felhozni!!!
úgyhogy ha unjátok magatokat akkor meghalgatok szivesen más véleményét is az amv(im )ről
Amúgy ahoz képest hogy nem vagyok jó,sikerült már verbuválnom pár amv maker tanoncot is(Kroni,Ritka,Seed,Petikek,Nihilus,Hatake kakashi16(ő most kezdte)meg pár osztálytársam,és meg kell jegyezni hogy Kroni mutatta a legjobb fejlődést eddig(már jól használja az effectjeit,nem úgy mint a mostani versenysbe beküldött amv-i:/) ....huh,amúgy néha belegondolok hogy én segítek másoknak miközben én nem tudtam 1 "4/5 ös amv létrehozni.... ;D és akkor már elmondtam az 1ik okot amiért le fogtok hurrogni
És tudom hogy nem használtam beatsyncet!!!na  majd a hell above gunsmoke-ban lesz
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 24, 08:50:50 írta Csiszi » Naplózva

Szivem Rina (L)
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #230 Dátum: 07 nov 24, 09:03:50 »

Ezt a tapasztalat dolgot megérteném, ha ez egy Iron Chef lenne, adott készítési idővel, megfogott keretekkel, de tudod te abba nem gondoldolsz bele, kedves Ritka, hogy ezekben az amvkben rengeteg munka van. Bár igaz nekem személyszerint ebben "csak" 25 órám van (a legtöbb amvben 50 vagy több szokott lenni), de pl. Kriszéről is tudom hogy többhétig csinálta. Na mind1, elfogadom az álláspontod és az érzelmeid, de az amv nem csak tapasztalat, és teknikai háttér. És itt akkor felhoznám példának Jevgenyij amvjét, kezdő, nincsen sok tapasztala, és mégis milyen király amvt csinált, pedig ő tényleg nem régi motoros.

(http://youtube.com/watch?v=HaOpCMfzh0k&feature=related
Hehe, ezt pont tegnap néztem. Tökéletes példa arra hogy egy jó ötletet hogyan szúr el a fansub. Jelen esetben az alkotótol az lett volna a legjobb megoldás, hogyha fog egy rawot, és filmes trailerekre hasonlító betűtipussal/árnyékolással/stb. rak be feliratot. Persze így is jó de így csak 8/10.)

Viszont egy amv verseny kishazánkban még nagy kincs, így szeretek rajtuk résztvenni.  Mosolyog
(de hogy igazat adjak neked, igen szeretnék nyerni, mert az öcsémnek szeretnék egy egyes kötetet - és akkor az enyém végre visszavándorolhatna a polcómra.  Nevet)

Mindenestre örülök hogy neveztem, mert ez a verseny egyfajta tapasztalatot adott, és ha tetszik, ha nem, én szeretnék majd a következőre is nevezni (márha nem lesznek kizárva a 4 amv fölött járok Nevet)

Egyékbént ne értsétek félre, én sem trollkodni jöttem (arra ott a 4chan xD), csak szerettem volna elmondani a véleményem.  Mosolyog

« Utoljára szerkesztve: 07 nov 24, 09:13:12 írta Jaaku » Naplózva

BLS
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #231 Dátum: 07 nov 24, 09:18:26 »

Na mind1, elfogadom az álláspontod és az érzelmeid, de az amv nem csak tapasztalat, és teknikai háttér.
Ok, én nem is azt mondtam...csak ha már profi vagy a program kezelésében, sokkal könnyebben tudod eldönteni, hogy mit hogyan...azonkívül a készítési idő is lecsökken, sokkal gyorsabban tudod megolani a dolgokat
ezt most tapasztalatból mondom...ugyanis kb 7 mp-es maszkolással szórakozom úgy 3 napja...vagy esetleg 4...de mindjárt kész lesz a jelenet! Nevet
szal én aztán iagzán tudom, hogy rengeteg munka van benne...
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 24, 10:08:22 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
NInbereth
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5

hamarosan Dr.


WWW
« Válasz #232 Dátum: 07 nov 24, 09:31:35 »

Christian: bár már lemaradtam arról az esélyről hogy a fórumon reagálj valamit, így elestem attól a lehetőségtől is hogy esetleg a felismerés hangja megszólaljon a fiktív válaszodban, no de sebaj - első körben jó lenne ha mégegyszer, csakis a biztonság kedvéért elolvasnád az előző postomat, aztán a válaszodat rá. Aztán meg hogy te is mint "nagy" amv készítő tanulj valamit a "kicsitől" : Japánban kifejezett sértés ha nem böfögsz kaja után ^^

Jaaku : en meg lehet hogy rosszul láttam, de azért a srác ott youtube-n  szerintem dolgozott a feliratokkal... bár lehet hogy én emlékszem rosszul Mosolyog (ez végülis egy kérdés akart lenni Nevet mert úgy láttam hogy ez a szöveg/hang ilyen képsorokkal mintha nem lett volna megcsinálva... vagy ha ez neked is evdens volt akkor még mindig nem értem hogy pl annak a fansubnak mi a problémája, amiért nem lehetne benne... tényleg nem értem Nevet úgyhogy ha volnál szíves elmondani így ennek fényében, megköszönném) ( Mármint hogy mi jelentősége van a betütipusnak stb stb :I ezt lehet hogy sose fogom megérteni .. de azért adj egy lehetőséget Mosolyog )
Naplózva

W.A.: Hüjékkel azért nem érdemes vitatkozni mert lesüllyedsz a szintjükre.. ott pedig legyőznek a rutinjukkal -.-

Christian
Vendég
« Válasz #233 Dátum: 07 nov 24, 09:54:05 »

Maradjunk annyiba,hogy a böfögés dolog egy példa volt, és sztem beteges dolog azt hinni ,hogy japánban vagy Nyelvesít Persze félre magyarázni lehet, meg okoskodni. Mosolyog

NInbereth: Amúgy mi kérük elnézést, nekünk kellemetlen a helyzet. ikszdé Omg...
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 24, 09:55:26 írta Christian » Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #234 Dátum: 07 nov 24, 10:22:42 »

Hm....szerintem azért ezen a poston erősen el kéne gondolkoznod.
Nos ez bizonyára így van...de azért én át szoktam gondolni, hogy miket írok...és tudod, sztem te sem gondoltad komolyan, hogy azt ott mind, csak így hirtelen felindulásból írtam kacsint
Idézet
Segítség: Azt hiszem minden felajánlottunk a készítőknek, az oldal készítői is megtették ezt. Az,hogy nem éltek vele , uram bocsáss nem hiszem ,hogy bárki más hibája lenne. Aki nem igényli, azon nem lehet segíteni.
Tudod, én egyszer sem láttam azt (persze lehet, hogy csak az én hibám), hogy akinek problémája van, nyuodtan szóljon! És hasonlók...többnyire tőled becsmérlő és kritizáló hsz-ek érkeztek...nem tudom lehet, hogy te vetetted fel ezt a barátos dolgot is (amennyiben nem így van, elnézésedet kérem)
Idézet
Nyerni jövés: Alapvetően asszem mindenki nyerni megy a versenyekre lol. Még a magyar foci csapat is nyerni megy fel a pályára, mégha esélye sincs akkor is Nyelvesít
Nos ezt akkor Csiszi kommentálta is...és nem hiszem, hogy a többi kezdő is nyerni jött volna. Szerintem ők is normális emberek és nem gondolták azt, hogy most fogják megváltani a világot...

Idézet
Ezek a hibák csupán csak azért bántják a szemünket mert  szeretnénk ha az itteni verseny úgy mond normális lenne, mi is szeretjük a jó amvket. Ahogy mondtam, én Seze amvjét szívesen megnézném igényesebben megcsinálva. Azt is megmondom őszintén,hogy az övében láttam (én legalábbis) annyi fantáziát egyedül, hogy azt élvezzem, és nagyon úgy tűnt, hogy ő már a vágásokat is próbálta ritmusra illeszteni.
Szíved joga, ebbe nincs beleszólásom, ha te így látod, ám legyen...mindenesetre azért itt is bennt van az "egyedül" szó...ami a többi AMV-készítőre igen lehangoló hatással tud lenni...

Idézet
Amatőr amvsek fejlődése: Azt hiszem egy sportoló sem azért lesz jó mert, hogy nála gyengébekkel rakják össze, nem úgy lesz elismert,hogy mindig csak egyenrangú ellenfelekkel küzd és így tovább. Hogy - hogyan lehetne fejlődni? Sokszor említettük az animemusicvideos.org-ot. Tessék szépen feltenni oda az első amvket és kritikákat kérni, és azokból tanulni. Egyébként ehhez azért hozzá tenném, hogy ha egyáltalán hajlandóak kommentálni egy amvt úgy,hogy abból lehessen tanulni. Szerintem nem sopánkodni kéne most azon,hogy "most a régi motoros szemetek megmondták a véleményüket és omg ők már régen csinálják" , hanem talán elgondolkodni,hogy miért mondtuk. Szerintem nem is vérlázítóan pofátlanul mondtuk meg, hanem megpróbáltuk normálisan közölni a dolgokat. Amennyiben nem lett volna igazunk akkor lehetett volna mondani,hogy csak köpködni jöttünk. Részemről örülnék ha megfogadnák a tanácsokat a versenyzők és akkor sokkal izgalmasabb versenyt láthatnánk.
nem azon sopánkodtam, hogy megmondtátok a véleményeteket...hanem, hogy HOGYAN mondtátok meg...természetesen senkitől nem várhatom el, hogy pátyolgassak a másik lelkét...de azért kb ez olyan volt, mintha egy 46-os lábbelivel szépen beleléptél volna vkinek a szájába...egyszóval ez sem vmi kellemes

Idézet
Egyébként ha még mindig azt hiszi valaki, hogy mi akarunk itt valamiféle lázadást szítani, körbe lehet nézni a neten, rákeresni a versennyel kapcsolatos véleményekre.

No de rendben, ha ennyire szúrja egyes embereknek a szemét,hogy mi gonoszok megmertük említeni,hogy netán nem ártott volna rawból készíteni az amvket (amiknek letöltési helye bevolt ide postolva Nyelvesít) akkor szívesen megtartom/tartjuk magunknak a véleményünket és akkor follyon le csendben a verseny, nem teszünk semmire megjegyzést. Sőt, ígérem ha valaki ír nekem egy privát üzenetet, hogy "figy rühellem a képed" vagy, hogy "ne ide nevezd az amvd" azonnal visszavonom a nevezésemet is szívesen. Kicsit zavar őszintén szólva, hogy végülis megemlítve a hibákat még mi vagyunk a rosszak Nevet Pedig nem is olyan hibát mondtunk amihez rutin kéne vagy bármi más, egyszerű igényességi hiba volt. Na jó...a pü-s lehetőséget akkor fent tartom bárkinek, és ígérem mától nem postolok ide a versennyel kapcsolatba semmit, és befogom a számat,hogy ha valami nekem nem tetszőt látok. Már csak a békesség megtartása végett is, mert nem flamelni jöttem ide. Uff

Összefoglalva...eből a hsz-edből is süt néhol a megvetés, a kenézés és a "profi módszerek" felmagasztalása...személy szerint ÉN, mint ember kérnélek meg csak és kizárólag a MAGAM nevében, hogy légy egy kicsivel türelmesebb és kedvesebb


Ja és a fansub probléma...én személy szerint a verseny előtt rákérdeztem, hogy probléma -e, ha van alatta sub...ezt Cart-tól kérdeztem meg. Idézni most nem akarok szó szerinte, mert nem fgok visszakeresni...
Mindenesetre Cart azt mondta, hogy úgyis a zene, a vágás, az anime és mindezek összhatása fog pontozódni...egyszóval nem baj, ha van benne sub...
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 24, 10:25:39 írta Ritka » Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Jaaku
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 69


« Válasz #235 Dátum: 07 nov 24, 10:45:41 »

A flameszerűségből én inkább kimaradnék, viszont:
Tudod, én egyszer sem láttam azt (persze lehet, hogy csak az én hibám), hogy akinek problémája van, nyuodtan szóljon! És hasonlók...többnyire tőled becsmérlő és kritizáló hsz-ek érkeztek...
--->

Ja és ahogy Jaaku mondta, ha valakinek segítség kell szóljon. Valamicskét én is tudok helpelni adobe premier proban Mosolyog Szóval ha valakinek kérdése van a progival kapcsolatban az nyugodtan írjon pü-t vagy vegyen fel msnre.

 kacsint

Ja és a fansub probléma...én személy szerint a verseny előtt rákérdeztem, hogy probléma -e, ha van alatta sub...ezt Cart-tól kérdeztem meg. Idézni most nem akarok szó szerinte, mert nem fgok visszakeresni...
Mindenesetre Cart azt mondta, hogy úgyis a zene, a vágás, az anime és mindezek összhatása fog pontozódni...egyszóval nem baj, ha van benne sub...

Igen, ez így igaz, de végülis az se lenne baj hogyha lilanadrágot vennék fel rózsaszin inggel... Nevet
« Utoljára szerkesztve: 07 nov 24, 10:50:30 írta Jaaku » Naplózva

BLS
Christian
Vendég
« Válasz #236 Dátum: 07 nov 24, 12:44:04 »

Jaaku már bepostolta amit akartam , de tessék itt van:
http://nemesis.intrex.hu/naruto-kun/forum/index.php?topic=447.msg54683#msg54683

Ja és igen, ha valamivel fel lehet bosszantani az ez. Az meg,hogy megmondtam konkrétan a hibákat és nem szépen köntörfalazva...hát azt hiszem ez nem is erről szól. Ezért mondtam,hogy max nem mondok kritikát. Viszont tőlem senki ne várja,hogy egy alkotásra ami éppenséggel szerintem rossz, egy picivel is többet adok szimpátiából.

Megvetés: Igen van bőven a postomban, továbbra is azért mert,hogy a felkínált lehetőségekkel senki nem élt, ez pedig egy kicsit bosszantó. Csupán ezért zavart. Amúgy pont az ilyen "sehol nem láttam,hogy felkínáltak volna segítséget" postolók miatt igazából el is megy az ember kedve attól,hogy segítsen bárkinek, egyáltalán törődjön bárkivel, mert ugye úgyse olvas el semmit, és csak azt fogja látni amit, amit látni akar.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #237 Dátum: 07 nov 24, 12:52:07 »

Megint kiforgatod a szavaim...megmondtam, hogy nem keresek vissza, így ha mégiscsak segítő jobbot nyújtottál volna vknek, vagy felkínáltad volna ezt a lehetőséget, ami meg is történt, akkor őszintén bocsánatot kérek...
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Christian
Vendég
« Válasz #238 Dátum: 07 nov 24, 12:56:25 »

A Cartos dologra írtad,hogy nem fogsz visszakeresni de mindegy Nevet Ahogy érzed Mosolyog Én ezzel a témát lezártam.
Naplózva
Ritka
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2167



« Válasz #239 Dátum: 07 nov 24, 12:59:13 »

De remélem nem haraggal...mert senkivel nem szándékoztam összeveszni :S
Naplózva

Gondolkodj, Micimackó, GONDOLKODJ!
Oldalak: 1 ... 14 15 [16] 17 18
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!