24 máj 17, 09:19:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 825 826 [827] 828 829 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778179 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12390 Dátum: 16 jan 12, 15:02:45 »

Elolvasva a forditott verziót egyre jobban bízok abban hogy E.N.D ébredezik, hiszen a sensei azt írta az utolsó képkocka mellé hogy sötét felhők gyülekeznek Ragnarok felett. Persze lehet hogy Achnológiára utalt aminek szintén örülnék ha megjelenne. ikszdé
A következő fejezet címe szerintem Lucy-ra utal, hiszen ő a narrátor.Ő meséli el ezt a sztorit ami valószínűleg a könyve amit ír az egész manga alatt Gondolkozik
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12391 Dátum: 16 jan 12, 15:47:06 »

Oliver tényleg nagyon rendesnek tűnt
végtére is csak erődemonstráció gyanánt (ami a mágikus ereje mellett fölös volt) "elpusztított" (pontosabban lekicsinyített) egy szigetet ami így lakhatatlanná vált (révén h lábfejnyi lett)
és ezáltal a tengerbe (v óceánba?) juttatta a teljes lakosságát akik (mint "hallhattuk") egy része úszni se tudott  Neeem

Tényleg olyan kedves volt  Nevet
Naplózva
Spartacus
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 38



« Válasz #12392 Dátum: 16 jan 12, 19:00:38 »

Első gondolat a fejezetről:Brandish és Lucy mint hableány Nyelvesít?
Nem tudom, szerintem meg az eszméletlenség hátterében az áll,hogy Natsu kiadta magából Igneel erejének maradékát.
Mint Natsu is mondta 1 év edzésbe tellett előhozni ezt az erőt,meg hát azért nem semmi kis műsort villantott vele Zeref ellen ezért gondolom azt hogy eléggé lecsökkent a mágiaszintje,habár akkor a harc után kellett volna kidőlnie.
Nem tudom,majd meglátjuk
Naplózva

Győzelem vagy Halál
Két dolog határoz meg téged:A türelmed,mikor nincs semmid;És a viselkedésed,mikor megvan mindened.
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12393 Dátum: 16 jan 12, 20:58:25 »

Nevet Nevet Azt elfelejtettem Nyelvesít Jó na egy kicsit szeszélyes de ott volt benne a "jó" végig amióta ismerjük! Nevet Nevet
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12394 Dátum: 16 jan 12, 22:23:40 »

Mekkora lenne már,hogyha Brandis átálna Lucy-ékhoz,és a csatatéren összetalálkozna Dimaria-val. Már láttuk,hogy nem nagyon kedvelik egymást,és igy elég jó párositás lenne szerintem ez. Brandis-ben mindig is lehetett látni,hogy ő nem olyan mint a többi springan tag,mert ugye ha akarta volna akkor még anno a szigeten is elintézhette volna Natsue-kat,és helyette inkább csak figyelmeztette őket. Jó a szigeten elkellett sülyesztenie,hogy megmutassa az erejét de na.  Nyelvesít  Dimaria-nak mág jó ellenfél lenne Erza is,hiszen ő is kardot használ.Kagura-t nem is mondom,mert ő már harcol ellene. Wahiru-t meg remélem Laxus lerendezi. Még arra vagyok kiváncsi,hogy a szent mágusok elkezdték e már a harcot,mert nagyon érdekelne főleg August ereje.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12395 Dátum: 16 jan 13, 00:41:46 »

Dehogy tudta volna Brandish elintézni Natsuékat a szigeten Nevet Dehogy tudta volna. Gondoljunk már bele, hogy kik voltak ott: Natsu, Gray, Erza, Wendy és persze Lucy. Na most ebből az első három 1v1-ben sem lenne esélytelen, hát még 1v5-ben. És ha minden kötél szakad, Natsu még mindig ellőhette volna a titkos fegyverét. Az meg kb. one shot. Oké nem, de na, értitek Nevet
És amúgy nem értek egyet azokkal, akik nem szeretnék Brandish-t a jó oldalon látni. Én KIFEJEZETTEN szeretném. Olyan típusú karakter, legalábbis számomra, aki, mint gonosz nem túl érdekes, vagy félelemkeltő, a karaktere egyszerűen nem erre való, viszont a FT oldalán nagyon jó humor forrás lenne, és érdekes, új színt hozna a csapatba. Ilyen karakter eddig még nem volt a céhben.
Szóval én nagyon örülnék neki, a háttértörténetét megismerve meg még inkább. Annak nem örülnék, ha most valamiért mégiscsak vissza menne Zerefhez, és húúúzva lenne ez a megtérés, ami...szerintem úgy is elkerülhetetlen.

Oliver tényleg nagyon rendesnek tűnt
végtére is csak erődemonstráció gyanánt (ami a mágikus ereje mellett fölös volt) "elpusztított" (pontosabban lekicsinyített) egy szigetet ami így lakhatatlanná vált (révén h lábfejnyi lett)
és ezáltal a tengerbe (v óceánba?) juttatta a teljes lakosságát akik (mint "hallhattuk") egy része úszni se tudott  Neeem

Tényleg olyan kedves volt  Nevet

Ugyanmár Nevet Ne legyünk álszentek. Mintha Natsu egyedül nem pusztított volna el maga körül mindent, házakat, kikötőket, szobrokat, bármit, ami elé került. Brandish nem bántott senkit. És ha bántott volna...nagyon elfelejtettük sajnos, és legfőképpen Mashima, hogy a FT eredetileg nem szentek és jó kis fiúk gyülekezete, hanem pár tökös karakteré, akik leszarják, hogy mit gondolnak róluk, és csak egymásért élnek és harcolnak. Ez volt eredetileg a FT. Aztán valami megváltozott...talán úgy a Mennyország tornya után. (Amúgy Erza is akkor lett ilyen egyfolytában papoló.)
Mindegy, nekem nincs nagy gondom így sem velük, de azért na.
És amúgy is, ha Gazille és Luxus itt lehet, akkor Brandish halál lazán.
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 13, 00:47:42 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
KA-San
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #12396 Dátum: 16 jan 13, 00:46:34 »

Üdv mindenkinek , tudom régen írtam , ezt sajnálom is , de sajnos a körülmények nem igazán tették lehetővé
A véleményem , sorban
467 es fejezet , mivel kb mindent lényeges dolgot leírtatok , csak pár szóban

A Lamia és a Mermaid  komoly kis csatát nyom, jól tartják magukat
Már mint szépen csapkodják a parasztokat !
Ennek a rakétás fazonak az ereje nem nagy szám , kb csak a gyalogok ellen jó valamire
A mágia világában azért többet várnék mint rakéták
Kicsit Deidara emlékeztet

Kagurát szépen elkapták
Véleményem szerint a ellenséges csaj kardja , vagy mágiája valahogyan az idővel babrál , mivel Kagura semmit nem vettészre
Kagurát szerintem is Elza menti majd ki a szarból

Meg mondom őszintén én egy kicsit hiányoltam a " vizsgáztató " legyőzésének mikéntjét
De végül is , nélküle is érthető hogy mi történt kb
Szerintem az animeből tuti nem hagyják majd ki , elégé komikusra lehetne csinálni a jelenetet !

Szerintem is kicsit illogikus , hogy mindjárt elkezdenek barátkozni az elenségel , bár ha bele gondolunk a FT-lessekre , ez mindig is jelemző volt
Pedig a logika pont az elenkezőjét mondaná
Lucy kicsit naiv , egyedül maradni azzal , aki rossz szándékot táplál iránta , nem helyes dolog !

Én tudtam hogy Brandish , hogy nem csillagmágus vagy bármi hasonló  , és hogy köthető valahogyan Lucy anyához !
Mondjuk az így is , az események későbbi ismeretei  alapján is látszik , hogy ő csak a saját igazságát ismerte
Az egész történet bűzlik a logikai bakiktól  , mondhatni
Ő csak azt tudta , amit ő bedumált magának

Lucy tényleg borzasztóan naiv , így leengedni a védelmedet az ellenség előtt !
A birkózós fanservice engem nem zavart , kellet egy szitu amiben a kedves morcos sellő ismerősünk  megjelenhetett !
Az hogy Brandish sírt engem nem zavart , nyilván ő bosszút akart állni , de mivel csak közvetetten tehette meg , ez egy fajta ellentétet okozott benne , ez az oka annak hogy sírt !
A Aquarius  megjelenése is érezhető volt ,kiszámítható  , kellet valaki aki kihozhatja Lucy-t , abból a kalamajkából amibe bele ugrott !
Különben Lucy már  alulról szagolná az ibolyát

Ez a fejezet nekem sem volt a szívem csücske !

Most jöjjön a  468 as

Aquarius belépője szerintem nagyon menő volt
Lucy szokásához híven , túlságosan érzelgős , de csoda hogy Aquarius  tűri ezt tőle , és nem oltja őt le
Sőt kedvesen bánik a lánnyal Mosolyog

Szerintem is nyilvánvaló , hogy nem Lucynak jött vissza , hogy "tessék itt a kulcsom , használd egészséggel "
Ha nem csak a helyzetet orvosolandó lépet közbe !
Viszont ez érdekes info , hogy 1 év kell arra hogy a kulcs újra megszülessen a földön
Mint a Dragon Ballban a kristálygömböknek Mosolyog
Végül is az Aquariusnak csak 4 nap, tehát számára alig telt el némi idő Nevet

Visszont azt hogy Lucy elindul e a kulcsot meg keresni , hmmm , nem tudom , talán
De azt hogy megtalálja e , nem hiszem , ez a világ hatalmas , és nincs garancia arra , hogy ezen a kontinensen van a kulcs , lehet hogy a tenger fenekére került , vagy ki tudja
A lényeg ha csak úgy neki indul a vakvilágnak Lucy , szerintem 99% hogy nem találja meg !
A Dragon Ballban legalább volt egy radar , különben Songokunak sem ment volna ilyen gyorsan a gömbök össze gyűjtése , mint az ahogy
Tehát a mesternek mindképpen kelessz valami ez irányba irányuló segítséget adnia a keresgéléshez !
(Talán erről akart beszélni Aquarius !)

Nah Aquarius  jól leoltja Brandish-t
Azért enyhén  meg lepődtem Brandish viselkedésén
A helyzet enyhén szólva is megdöbbentő , inkább ez a fajta személyiség változás a meglepő Brandishnál , nem az hogy sírt !
Hogy milyen hirtelen ilyen megalázkodó , és behódoló lett , tiszta kezes bárány

Nah Aquarius   meg mondta a frankót
Szerintem Lucy még jól nézz ki sellőként , de Brandish már annyira nem , ezek a csillag alakú melltartók és a fizura , nagyon nem passzolnak a sellő formához
Ez a ajta fanservice nekem kifejezetten tetszett !

Ez az egész csillag-archivum, akkor ez előző sorozatból egy kis epic cucc ?
Nem olvastam a mangáját csak azért !
A animét is csak kb a 15 részig láttam , nekem nem jött be úgy mint a FT!
Így számomra tök új dolog az egész !

Nah láttuk Annát is , tényleg meglepő a hasonlóság Lucy vel , bár mintha Anna mellben jóbban domboritnna Nevet
 
Amúgy én nem hiszem hogy a jövőben túlsok kitérés lesz Annára , mint a legjobb csillagmágusra !
Ebben is jó volt a megérzésem , hogy Lucy klánjának feladata volt a kapú vigyázása és  kinyitása a jövőbben , egy jóbb cél érdekébben
Lucy is meg tudta a történet egy részét , persze a lényeg ki maradt !

Tehát Lucy anya kinyitotta a kaput , amibe kb belehalt
Így az ő képe   meg maradt helyesen olyan fehérnek , és ártatlanak és önzetlennek , mint ahogy a fejünkben eleve lennie kell


Én szerintem Lucynek nincsen semmi feladata , Layla egyszerűen boldog , kalandos életet kívánt a lányának, bármilyen kötelezettség és feladat  nélkül
Én szerintem viszont tuti , hogy Lucy apja azért nem ujjongott a hírtől , hogy Lucy csillagmágus lesz , mert a anya is ebe halt bele
Amúgy meg igen , japánban felveheti a feleség nevét a férj , ha a felesség magasabb körökből származik
Az hogy a férfi vezette a céget , az egy dolog
Még ma is megesik , hogy beházasítják a férfit menyasszony családjába , mert a képességei a család hasznára lesznek!

Nah Lucy anyának  gyilkos is meg van , érdekes hogy pont ő az

Így kb borítékolható  Brandish átállása a FT-hez !
Amúgy ő szerintem mindig is olyan nem törődöm volt , ami a háborút illeti !
Engem nem zavar hogy csatlakozik , egy két  plusz segítő kéz mindig elkél , főleg ilyen vészterhes időkben !

Szerintem Aquarius , a 5 gyerek nevét szerte volna felsorolni , akik a múltból  jöttek (már ha tudja )

Annak hogy Aqaurius tudna arról hogy END Natsu , kicsi az esélye , mert akkor END már le volt pecsételve !
Azt hogy a harcosokat dolguk végeztével vissza kéne küldeni , már elnézést kérek , de én ezel nem értek egyett

Számomra ez a lépés kicsit logikátlan lenne !
És nem is igazán tetszene ez a fajta húzás !
Én úgy vagyok vele , hogy a említett harcosok otthona már ez a kor , nem lenne szép őket vissza ráncigálni egy olyan korba , ahova nem köti őket semmi !
Ahová ők nem tartoznak , így sajnálom de én ezt elvetném , lehet hogy nagyon drámai lenne meg minden , de akkor is , valahogy nem passzol ide ez a lépés  

Meg ez a gondolat sok kérdést fel is vett !
elvileg a kapu elpusztult , megint nincs meg  egy kulcs , nincs csillagmágus a múltban
Kicsit hülyén nézne már ki , és hatással is kéne lennie a jövőre , ha a múltban vissza felé már meg nyílt a kapu újra STB !

Az hogy azért menjenek vissza , hogy terjesszék a sárkányölő stílust , hogy aztán egy új idővonalon , ne 6- sárkányölő legyen , ha nem 6000--7000 , már több értelme lenne !
Nah meg , ami egyszer szuper , másodjára már kicsit  unalmas , így szerintem a kapu nem lesz még egyszer használva !

Megy amúgy is a legjobb értesüléseim szerint , elpusztult , és kitudja hogy van e még egy valahol

Happy nagyon gyorsan beviharzott Natsuval  , szavába vágva Aquariusnak
Aki bármit mondhatott , kezdve a visszaküldöttek neveivel , a kulcsa tartózkodási helyéről , vagy esetlegesen a második kapu helyéről !
Számításaim szerint , ha Lucy-ék 5-10 percet voltak oda át ,ami kb Aqaurius meséjének játékideje  ,  a kor ideát kb 7 és 15 óra közötti idő telhetett el
De még 1 perc is 1,5 órát jelent , és az idő alatt sok minden történhet , égen és földön !
Így ez meg magyarázza , hogy hova lett Kana meg a többiek a folyosóról
Lehet hogy már csak az a kis szoba áll ,közben a ház többi  része , a semmivel lett egyenlő
Szóval ez idő alatt , bár mi történhetett , úgy anblcok kint és persze  Natsuval is  meg mindenkivel !

Én szerintem Natsu Zeref után ment , aki kinyitotta a könyvett , és a éledező END , egyfajta idegösszeropanást okozot Natsuban , amitől elájult
!

Legalábbis szerintem
Amúgy én is azon a véleményen vagyok , hogy Natsu és END , két külön ellentétes személyiség
Minden mangának egy fajta főpontja , az a rész , ahol a főnös rövid időre gonosszá válik , naruto , bleach , dragon ball , one peace stb !
Mindenhol meg olt az hogy a főhős kicsit megpróbálta elagyabugyálnia társait , így vagy úgy !
Ne feledjük el,  hogy a FT is ugyan azokból az elemekből építkezik kb , mint amiket a dragon ballnál is láthatunk , ez sablon igaz , de nekem nincs is bajom a sablonal , ha jó helyeken használják jókor , egy kis egyediséggel karöltve , jó is lehet az eredmény  

Az hogy mi lett Natsuval
Hmm ?
Én szerintem sem a könyv kilyukasztása a ludas , annak ott helyben volt hatássá , bár lehet hogy utólag is érvényesül a hatás
Mint amikor valakit hasson átszúrnak , és a vérveszteségtől elájul
Bár Ntasu utána még elég sokáig elvolt , egész jól
Bár lehet hogy ez a hatás kicsit késleltetettebb hatású  , mint az elvérzés  !
De én akkor is valami  mást érzek a dolog mögött , ez valahogy túl egyszerű !
Szerintem abban a pár vagy  tíz órában , míg Lucy-ék távol voltak akkor történt valami
Amire biztos választ kapunk majd !

Amúgy annak örülök , hogy így valószínűleg Lucynek kifog tálalni Happy , különben ha nem mondja el Lucynak , ő  semmit sem fog érteni az egészből
Amúgy én hiszem, hogy Lucy érzései Natsu iránt és ezeknek a kimutatása egy fontos pont lesz ( szerintem már elég közel kerültek egymáshoz ,még ha csak a lány oldaláról nézve is , hogy beszélhessünk erről ) , ami felébreszti majd az alvó Natsut és harcrákésztetti END-elen  !
És akkor lesz egy belső csata , vagy valami hasonló !
Azt se zárnám ki , hogy a dologhoz kapcsolódni fog az egymágia , vagy hogy is hívják Mosolyog

Így zárva , ez a fejezett igen csak jó volt , és a zárás is igen csak felcsigázott
Várom a folytatást !
Kíváncsi vagyok hogy vajon END-nek milyen átka van -!
« Utoljára szerkesztve: 16 jan 13, 09:53:33 írta KA-San » Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12397 Dátum: 16 jan 13, 05:26:56 »

Jon97
igaz h befér bőven a céhbe
és nem álszentségnek szántam de van közte különbség h Brandish direkt szánt szándékkal csinálta és veszélyeztette az embereket míg Natsu csak kicsit lökött és véletlen úgy sül el h leéget egy várost  Neeem
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12398 Dátum: 16 jan 13, 17:01:01 »

Oké persze. De még mindig ott van Gazille és Luxus. Ők sokkal-sokkal súlyosabb dolgokat tettek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12399 Dátum: 16 jan 13, 22:34:53 »

Az tény és nem is vitatom  Nevet
lényegében amíg szabad akaratodból (és nem agy mosottan) nem ölsz meg valakit addig apró személyiségváltozás után vagy közvetlenül előtte még bekerülhetsz az előzőleg ellenséges Fairy Tailbe
ezt eddig is tudtuk

de azért jó kislánynak se tűnt  Pontosan
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12400 Dátum: 16 jan 14, 00:25:48 »

Szerintem annyira rossznak sem. Teljesen semleges, unott nőnek tűnt, akinek biztos, hogy van valami a múltjában, amiért ilyen lett (habár éppenséggel lehet simán kattant is, ebben a mangában Nevet ), szóval egyáltalán nem volt fekete-fehér a kép.
Most meg végképp.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Dungeon Lord
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 159



« Válasz #12401 Dátum: 16 jan 14, 08:43:14 »

Az egyetlen negatív véleményem a mai fejezetről az Brandish csicskáztatása volt.Most komolyan egy ilyen erős ellenfelet egy iq  alatti Aquarius ne parancsolgasson neki .Ilyenkor még a Gt Pan jobb volt.
Legalább Gildtars lánya visszaszól neki és ezt a mai napig tudom értékelni.
A többi pedig jó volt. Nem tudom ki írta,de tényleg érdekes csattanó lenne a mangában,ha Acnologia és Zeref győzelem után az 5sárkányölő visszatérteknek  a saját idejükben.
Naplózva
littledragon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #12402 Dátum: 16 jan 14, 09:32:12 »

Nem hinném hogy visszaküldenék őket. Hisz akkor a sajat idejükbe Achnologia még mindig élne
Naplózva
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #12403 Dátum: 16 jan 14, 09:36:41 »

Jon97
így igaz  Nevet
egy teljesen unott karakter volt aki egyáltalán nem fekete-fehér alap

Dungeon Lord
egyetértek abban h nagyon nem kellett volna az oda
sztem nem illett a szituhoz se
viszont nem hiszem h visszaküldenék őket
littledragon jól írja
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12404 Dátum: 16 jan 14, 14:22:11 »

Alapvetően nekem sem jönnek be ezek az idióta töltelékjelenetek, de szerintem ez pont megfelelő volt, több szempontból is. Brandish ahogy csicskáztatja Marint, úgy csicskáztatta őt anno Aquarius, és ezek azért visszajönnek az emberben. Főleg, hogy kizárt, hogy Aquariusra úgy tekint, mint ellenségre. Ráadásul ez egy kifejezetten vicces poén volt Nevet
Ellenben azzal, ahogy Kana hátulról leütötte. NA AZ szánalmas volt, és egy erős karakter megalázása. (Viszont ha átáll, akkor beleillik a képbe.)

Az az ötlet, hogy az öt sárkányölő majd visszamegy a saját idejébe a történet végén...szerintem merő hülyeség Nevet Semmi célja és értelme nem lenne. Nincsenek ott szeretteik, barátaik, nincs ott senki. Ellenben a jelen idővel. Dramaturgiailag sem lenne semmi célja.
Szóval nem, én ezt kizártnak tartom. (Ráadásul hogy utaznának vissza? A kapu, amin bejöttek már szerintem nincsen. Ráadásul megint kell két csillagmágus-oké, ez mondjuk lehetne Lucy, meg Anna a másik oldalon, de ettől még szerintem ennek nem lenne semmi értelme, célja, ettől nem fejlődnének sehova sem a karakterek, sem a történet.)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 825 826 [827] 828 829 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!