24 máj 18, 19:35:28 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 810 811 [812] 813 814 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779486 alkalommal)
0 Felhasználó és 13 vendég van a témában
kradrika
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Válasz #12165 Dátum: 15 nov 30, 20:45:53 »

Anna szerintem tuti Natsu és Zeref anyja. De akkor már meg lehetne említeni az apjukat is, nem? Bár olyan elméletek is vannak, hogy Zeref és Natsu apja Acnologia. Már csak várni kell hogy ebből mi lesz igaz.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12166 Dátum: 15 nov 30, 22:00:32 »

Acknologia mint Zeref és Natsu apja? Hát szerintem ez valószinütlen. Ugye anno még az a lovag aki Hisui hercegnő mellett volt mondta,hogy van olyan elmélet is miszerint maga Zeref változtatta át Acknologiát sárkánnyá. És ha Acknologia Zeref apja lenne,akkor nem beszélt volna ugy vele a barlangba. Amugy arra is nagyon kiváncis vagyok,hogy milyen sárkánz tanitotta Acknologiát. Nevet Anna meg szerintem valaki fontos szereplő lessz Zeref multjából.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12167 Dátum: 15 dec 01, 00:23:26 »

Egyre esélytelenebbnek látom Zeref halálát... Már csak azért, mert ott van Jellal, akinek a céhe azért létezik, hogy Zerefet elpusztítsa, kétlem, hogy azelőtt kifeküdni a fekete mágus, hogy ők odaérnének..

Ha már Jellal... Mekkora lenne már, ha nem bírnának a nagy hadsereggel a céhek, aztán megnyílna az Anima és jönne Mystogan a seregével.  Ohh My God
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #12168 Dátum: 15 dec 01, 01:47:34 »

Nagyon remélem, hogy nem most hal meg Zeref. Bár szerintem August simán átvehetné a helyét elvégre direkt kihangsúlyozták, hogy közel Zeref szintű ellenfél, plusz a címe is az, hogy mágus király  ikszdé

Az Acnologiás rokoni szálakat meg hagyjuk, mert elég valószínűtlen.
Azon, hogy Zeref ismeri Laylát nem lepődtem meg (azon h Brandish is már annál inkább)

END-ről pedig én eddig is úgy gondoltam, hogy nem igazából gonosz, hanem csak a körülmények miatt az emberiség ellensége lett. Pl.: Zeref eszközként tekint a démonjaira emiatt END meggyűlölte őt minden emberrel együtt, vagy mondjuk az emberek utasították el a démonokat. Igazából én abban reménykedek, hogy END egy badass minden embert megölök boss lesz, aki igazából csak a családja (az etheriasok) miatt harcol az emberiség ellen.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12169 Dátum: 15 dec 01, 09:39:23 »

Eddig hellyel-közel értettem a dolgokat de most kezdek megkavarodni.
Akkor Natsu az egyenlő END vagy END egy külön entitás?  Gondolkozik

Anna az anyja lehet, Layla meg egy másik barát, vagy első szerelem, esetleg tanítvány.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12170 Dátum: 15 dec 01, 10:31:21 »

Na, aludtam egyett a fejezetre. Sokan úgy vélik és én is ide tartozom hogy Zeref nem halt meg, sőt szerintem nem is fog meghalni. Olvastam külföldi forumokat és érdekes elméleteket gyártanak. Pl: Layla nem is halt meg hanem Layla=Dimaria-val, na ebben nem nagyon tudok hinni. A másik hogy szerintük Anna az Zeref és Natsu anyja, ez meg azért nem igaz szerintem, mert akkor anyaként hivatkozik rá nem Anna-ként.
Amit írtál Mohric END-ről az viszont nagyon bejönne nekem is, csak van még Natsun kívül más démon is? Gondolkozik Végülis ez a verzió hű lenne ahhoz a Natsuhoz akit mi eddig ismertünk ikszdé
Mi van akkor ha Layla END-en akart segíteni és kettőjük között volt vmi? Gondolkozik Ördögi Nevet
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12171 Dátum: 15 dec 01, 12:57:20 »

Gondolom hogy nem csak Zeref gyártott Démonokat.Létezhetnek más démonok is.Egyébként meg annyi szálon fut a történet, annyi az elvarratlan szál hogyha ezeket Mashima nem tervezte meg előrre egy katyvasz lesz az egész.Ott van Serena,Achnologia, az ismeretlen Spriggan-ok és maga a háború többek között.Ha zeref és Natsu ennyire hamar összefutottak kizártnak tartom hogy Zeref lenne a fő gonosz Achnologia mellett.Függetlenül attól hogy mi ennek a csatának a kimenetele, felüti a fejét egy újjabb gonosz.És az lenne a legkézenfekvőbb ha ez nem lenne más mint maga Natsu, azaz E.N.D. Nyílván nemcsak viccből pecsételték le, hanem azért mert veszélyes volt, és valószínűleg nemvolt egy jóted lélek sem.

Az is lehet egyébként, hogy a mi Natsunk a múltból lett idehozva.A múltban megakadályozták a halálát.Azért mert az E.N.D féle kisérlet eredménye egy elmebeteg állat lett.Így 2 Natsu-n lenne.1, akit mi ismerünk, és egy komplett démon aki benne van a könyvben.Mondjuk ez ellent mondana minden időutazós szabálynak, mivel a jövő ott megváltozna hogy Natsu nem hal meg.De a Dragonball-ban sem változott meg Trunks jövője.És ez magyarázatot adna kb mindenre.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #12172 Dátum: 15 dec 01, 14:50:01 »

Olvastam külföldi forumokat és érdekes elméleteket gyártanak. Pl: Layla nem is halt meg hanem Layla=Dimaria-val, na ebben nem nagyon tudok hinni.
Ezt nagyon nem akarom. Egyrészt mivel nem is hasonlítanak egy kicsit sem (és Brandish sem ősellenségeként tekint Dimariara), másrészt: 777. Ugyanakkor halt meg Layla, mikor a sárkányok "eltűntek", és abban szinte mindenki egyetértett már, hogy nem csak puszta véletlenből esik egybe ez a két esemény. Szóval neki már volt egy szerepe, amivel végzett, és kész.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12173 Dátum: 15 dec 01, 15:51:20 »

Szerintem ez az ENDes téma hogy ő igazából jó az felejtős.Jól mondták előttem hogy akkor minek pecsételték volna le.átkokat hozott létre ami negatív érzelmekből áll vagy mit magyarázott Mard Geer.2 Különböző szeméály nem lehet mert Zeref azt mondta hogy ő END is.Valahogy úgy fogalmazott hogy "vagy szólítsalak inkább Etherious Natsu Dragneelnek?Szóval én 100%ig biztos vagyok benne hogy régen gonosz volt és rossz dolgokat követett el ezért óvta Igneel is a könyv kinyitásától.Amikor END elszabadul szerintem Natsu fog kapni egy Etherious formát kicsit uyge máshogy fog kinézni démonibb lesz és egy teljesen más személyiséget DE a régi Natsu valahol belül ott lesz.Mint pl a SPOIlER TOKYO GHOUl-ból: Kaneki és Sasaki párosnál ugye.Nem véletlen hogy Zeref és két külön embernek mondja.Szerintem Anna a lepecsételésben segített ami után újra kaptunk egy fiatal Natsut.Igneel a felnevelésben, Layla a 400 évvel ezelőttről a jelenbe hozásával, Mavis meg ugye reménysugár volt Zeref számára ami mégnagyobb kétségbeesésbe taszította.Zeref meg NEM halt meg.Kövi fejezetben ki emlékezne vissza 400 évre?
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12174 Dátum: 15 dec 01, 16:26:27 »

Egyébként ha nyitnának egy Animát Edolas-ba, és átvinnék a könyvet akkor alapból feltörne a pecsét mert ott nincs mágia.Szóval az az állapot áll fent amit a Tartaros el akart érni az Arc-al.E.N.D  az ottani Natsu-ban ébredne fel és ennyi.Mosolyog
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #12175 Dátum: 15 dec 01, 20:51:38 »

Szerintem sem fog Zeref meghalni. Ha pedig mégis akkor pedig haldokolva fogja Natsunak elmondani a teljes igazat. Kíváncsi leszek, hogy E.N.D. mi lesz valójában, szerintem nem csak a gonosz énjét kapná vissza Natsu ha kinyitódna a könyv, hanem az emlékeit is. A főellenség pedig nem Zeref lesz, hanem előbb Acnologia lesz, majd pedig maga Ancsalam.
Egy valamitől tartok. Van egy olyan érzésem, hogy lesz egy végső csata Gray és Natsu között (pont mint Sasuke vs Naruto), E.N.D/Natsu a démon vs Gray a démonölő.

OFF:
Kicsit másik téma, elmélkedés a magam részéről. Ugyebár Acnologia egy sárkányölő mágiára képes ember, aki át tud változni sárkánnyá (hiszen láttuk emberi formában is). Tegyük fel Natsu is elérné ezt a szintet valahogy, így ő is képes lenne sárkánnyá változni + az etherias forma. Lehet, hogy sárkánydémon lenne.  Gondolkozik
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 01, 21:10:17 írta Krisz7199 » Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #12176 Dátum: 15 dec 01, 21:02:37 »

off: Az is biztos, hogy ez a E.N.D-s dolog Mashima nagy bukása mert, hogy ez a hihetetlenül erős démon ami kitudja irtani a földet és még Arcnológia is inkább megszabadulna tőle könyvként minthogy meg kelljen vele küzdenie úgy ellet zárva, hogy 474 fejezet alatt Natsu még csak halvány jelet sem mutatta, hogy ő egy gonosz démon v. hogy E.N.D kiakarna "törni". Lemészárolják az egész "szeretet" céhét (Tartaros) semmi, ott a "könyve" a kezében és semmi. Annyira erős, hogy csak na. És lehet jönni, hogy hát Zeref annyira erős ezért úgy elzárta, hogy csak na, persze pont E.N.D-et aki állítólag erősebb nála...........
Amikor Arcnológia megölte Igneelt akkor biztos vagyok benne, hogy Natsu bármit megtett volna, hogy kinyírja még "démonná is vált volna ha az kell" de mi történt??? E.N.D csinált valamit ???
Erre majd azért fog felébredni mert Zeref azt mondja, hogy ébresztő?
Naplózva

Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #12177 Dátum: 15 dec 01, 21:21:08 »

Annyira erős, hogy csak na. És lehet jönni, hogy hát Zeref annyira erős ezért úgy elzárta, hogy csak na, persze pont E.N.D-et aki állítólag erősebb nála...........
Amikor Arcnológia megölte Igneelt akkor biztos vagyok benne, hogy Natsu bármit megtett volna, hogy kinyírja még "démonná is vált volna ha az kell" de mi történt??? E.N.D csinált valamit ???
Erre majd azért fog felébredni mert Zeref azt mondja, hogy ébresztő?

Ebben van valami! Szerintem E.N.D nem Natsu gonosz énje(pl: démoni tudat, vagy lélek), hanem inkább csak egy hatalmas erőforrás/"fegyver", amit nagyon nehéz uralni, és aki rosszul uralja az hatalmas pusztításra képes vele, ezáltal egy dühöngő fenevaddá válik. Egyfajta hatalom amivel nem túl jó visszaélni, ezért is van elzárva. Szerintem E.N.D az nem más, mint Natsu etherias ereje "lepecsételve"/elzárva.
« Utoljára szerkesztve: 15 dec 01, 21:23:46 írta Krisz7199 » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12178 Dátum: 15 dec 01, 22:17:36 »

Szerintem is END inkább egy olyan emlék illetve hatalmas erő,ami majd akkor fog a felszinte törni,ha Natsu visszakapja az emlékeit.Aztán,hogy ez mennyire fogja megváltoztatni Natsu-t,azt még nemlehet megmondani.Lehet,hogy nem az emberekre dühös END,hanem az Etherias-okra és Zerefre. Mert ha jól értettem ebben a fejezetben aztmondta Zeref Natsu-nak,hogy mindez azért történt mertte képtelen voltál elpusztitani. Szóval Szerintem END inkább Zerefe-t meg az Etherias-okar nem komálja nem pedig az embereket.Persze az simán lehet,hogy olyan személzisége lessz mint Acknologiának,akit ugy nemérdekel ha egy pár emberke meghal körülötte amig ő jól szórakozik. De van egy olyan érzésem,hogy ha END nem is az emberek ellen de tuti,hogy a tündérek ellen fog menni. Mert ugy nem hiányozhat majd Lucy és a többi FT-s drámai jelenetemikor visszaakarják majd változtatni Natsu-t,és olyan érzésem is van,hogy majd lessz egy END/Natsu vs DemonSlayer Gray csata is. Mert szerintem ha Gray majd meglátja az átváltozott Natsu-t,szeritintem fog egy kicsit hezitálni de,hogy megmentse a többi ft-s tuti megütközik majd END-el. Valyon akkor Acknologia ellenfele kilessz? Natsu/END illetve Zeref és a serege vagy a tündérek.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #12179 Dátum: 15 dec 01, 23:15:09 »

Ne tévesszétek össze a fogalmakat. Natsu nem Naruto, és END nem Kurama, hogy amikor Natsu életveszélyben, vagy válsághelyzetben van, akkor előtör belőle a lepecsételt erő. END teljesen el lett zárva, end of story. Ha kinyitják a könyvet, feltörik a pecsétet (ami nyilván nagyon komoly dolog lehet, hiszen nem sikerült még senkinek), akkor előtör majd. Hogy hogyan, milyen formában, milyen személyiségben, és hogy mindez milyen hatással lesz Natsura...ezekre maximum találgatni tudunk.
Eleve, olyan sok szál van még, és annyi felé elfuthat a történet, hogy szerintem fölösleges találgatni.

Maga a fejezet eszméletlen király volt, régóta a legjobb. Natsu...valami elképesztő... most először érzem azt, hogy na ez mellett mindenki más, Luxus, Gildartz, Ishvaliak, pajzsok, mindenki csak egy játszadozó kisgyerek.
A fejezet vége...pedig végre, igazi dráma hangulat, ezt hiányoltam a háborúból (leszámítva a felvezető fejezeteket).

És persze nagyon kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. De nem bocsátkozom találgatásokba, szerintem ez az a pont, ahol nincs ennek értelme.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 810 811 [812] 813 814 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!