24 jún 01, 12:06:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 808 809 [810] 811 812 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1806899 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #12135 Dátum: 15 nov 30, 12:35:37 »

Hát , ha tényleg hallhatatlan akkor nem halt meg.  Meg nem mondta még el neki az igazságot sem . Meg tudjuk a szabájt aki először használja a legjobb technikáját az veszít....
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12136 Dátum: 15 nov 30, 12:56:43 »

Jó kis fejezet volt.Mosolyog

Szerintem Zeref nem hal meg most,mert ez tul gyors lenne. Okés,hogy Natsu elég nagy támadást vitt be,de ha ettől Zeref meghalna akkor csalódott lennék nem is kicsit.Ugye a tenrou szigeti arc-ba ugy volt beállitva,mint a valaha élt leghatalmasabb fekete mágus. Na most ha ennyitől meghalna,akkor az nem kicsit lenne csalódás.
Ahogy láttam még Imber sem tudta,hogy a császárnak van egy másik neve is. Szerintem nem fog meghalni,csak kidől egy kis időre,és elkezd mesélni Natsu-nak a multról.Lehet,hogy a kövi fejezetben fogja elmondan,hogy Natsu a kistesója.
Ugya Natsu sem az a fajta,aki megöli az ellenfeleit.Arra azért kiváncsi vagyok,hogy ki lehet az a Anna és Rayla akiknek Zeref köszönöetet mondott. A kövi fejezet cime is arra utal,hogy az egy mesedélután lessze,ahol több titokra is fényderül.
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 12:57:52 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12137 Dátum: 15 nov 30, 13:14:10 »

Rayla az Layla akar lenni Nevet Azaz valami köze van Zerefnek Lucy anyjához.Anna meg fogalmam sincs hogy ki.Az meg hogy Zeref most meghalt jó vicc.Kövi részbe meg ugrunk 400 évet Nevet
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12138 Dátum: 15 nov 30, 13:54:14 »

Remélem Mashima ebből valami frenetikus dolgot hoz ki, nem valami ökörséget.Mert a potenciál meg van, de ha valami marhaságot hoz ki az egészből én fejre állok.Nevet
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #12139 Dátum: 15 nov 30, 14:38:17 »

Kizártnak tartom, hogy ezzel legyőzte Zeref-t. Most kapunk egy kis mese délutánt, aztán vissza a jelenbe és látjuk, hogy túlélte a támadást. Egy kis monológ Zereftől, hogy remélte nem kell ezt tennie, de nincs más választása, és kinyitja END könyvét, és ezzel Natsu is megkapja azokat az emlékeket, amik 400 éve történtek (legalábbis érzésem szerint ő is ott volt), és kezdődik az ördögűzés. Ördögi
Rengeteg módon haladhat tovább a történet, ez csak egy elképzelés amit leírtam, de nagy pénzt tennék rá, hogy Zeref ebbe nem halt bele.
Naplózva
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #12140 Dátum: 15 nov 30, 14:52:45 »

Az igazán nagy durranás az lenne, ha Zeref kinyulna, END elszabadulna és ő lenne a fő gonosz.Persze Achnologia még mindig ott van.
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12141 Dátum: 15 nov 30, 15:08:54 »

Igen szerintem Zeref halála a kulcs END felébredéséhez, szóval sztem meghal most. Natsu lesz a Spriggan alias ugly fairy és ő fogja vezetni az ellenséget xd:D:D
Naplózva

"I believe i can fly"
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #12142 Dátum: 15 nov 30, 15:12:39 »

Nem volt semmi, amit rejtegetett Natsu.
Nem tudom meghalt e Zeref, de én is bírnám, ha Natsu venné át a helyét. Zeref számomra nincs annyira kidolgozva és nem is olyan badass, hogy nagyon hiányolnám, ha eltűnne.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #12143 Dátum: 15 nov 30, 15:34:59 »

Natsu "tetkója" kell nekem is a karomra! Nevet

Szerintem meghalni biztosan nem fog. Mert az tényleg gyors lenne, és ennél többet várok Mashitól. Azt tudom elképzelni, hogy ahogyan Mavis és Zeref esetében, itt is a halál csók-puszit vált a halállal (mert valahogy Zeref azt az erőt amit Natsu Igneeltől kapott végső ajándékként kapcsolatba hozta a halállal) és így az egyik semlegesíti a másikat--> Zeref még egy ideig nem hal meg, de az erejének annyi. Az erejének is a halál a forrása. De lehet rosszul értelmeztem.
http://www.mangamint.com/fairy-tail-464-f?page=20--> Itt fagytam le. Anna, őt nem ismerjük, majd megismerjük. Mavis, oké. Natsu, oké. Layla... nagyon nem oké! Még megérteném ha csak ismerné, mert mit'tomén, ő is Spriggan volt(és akkor már tudjuk Brandish honnan ismeri), de hogy KÖSZÖNETET mond neki! Why? .-.
Nem mellesleg már csak azért is biztos, hogy ha talán most nem de később biztosan meghal Zeref, mert ő maga is tudta, hogy végre vége.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12144 Dátum: 15 nov 30, 15:40:09 »

Natsu nagyon epic  Nevet de a sárkány tetkója is. Mosolyog
Zeref ende? Inkább egy kis visszaemlék. Ördögi  Kúl
Layla: Hát Lucy anyja Mindenkit ismert?  >.<#  smirksweat
Szóval nem rossz kis rész. Kissé Vegeta - Songoku az eleje...
 Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12145 Dátum: 15 nov 30, 15:47:00 »

Azt a pfááá... Nem is tudom hova kapjak nyeljek izébizé...  Ohh My God  Nevet
Natsu nagyon badass állat lett, te jó atyaég, milyet darált Zerefen, na meglepődtem, azt hittem majd, nekimegy és lepattan róla... A tetkója meg állati, sejtettem, hogy valami hasonló lesz, bár valami egylövetű atomra számítottam. Egyébként én is kizártnak tartom, hogy Zerefnek annyi, szerintem csak megköszöni Natsunak, hogy végre a kisöccse végez vele. Vagy valami ilyesmi lesz a következő részben, meg gondolom a nagy igazság kiderül.  kacsint  bow

Meeeenj Natsu!!!  Ördögi
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Price
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 17



« Válasz #12146 Dátum: 15 nov 30, 16:21:20 »

A képeket elnéze inkább Natsu tűnik egy eszelősebb főbossnak és nagyon badass is.
Ha jól emlékszem egy régebbi fejezetben pont Gajeel szólt be Natsunak, hogy pont olyan a tekintete mint egy rosszfiúnak. Nevet
Szerintem ha most Zeref meghalna se lenne akkora tragédia, mivel ha ezzel a technikával nem tudja megölni, akkor valószínüleg úgyis E.N.D-é lesz változtatva és akkor meg úgy lesz képes kifingatni Zerefet, végülis azért lett teremtve és minek várna az átváltozása után, biztos nemfognak ketten odasétálni Acnologiához utánna meg egymásnak esnek.
És E.N.D. lenne az új boss, belegondolva a végére felesleges lenne 3 rosszarc, és ebből is E.N.D. és Achnologia a pusztító erejű állat akik harc közben szétcsesznek mindent körölöttük, ezzel ellentétben Zeref is erős, de inkább a tudása és az átka miatt főleg. Natsu lehetne az új császár, ahogy előttem már valaki említette, az nagyon odaverne, meg kitudja milyen a másik személyisége lehet vmi karizmatikus pszichopata. Nevet
Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #12147 Dátum: 15 nov 30, 16:37:21 »

Igen szerintem Zeref halála a kulcs END felébredéséhez, szóval sztem meghal most. Natsu lesz a Spriggan alias ugly fairy és ő fogja vezetni az ellenséget xd:D:D

Komolyan meg-SASUKE-znéd Natsut? Elmegy hogy leszámoljon a hűdegonosz császárral, erre kiderül hogy ő a bátyja összeomlik és felébred a hatalmasabb erő... kérlek ne...  smirksweat
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Filipendula ulmaria
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #12148 Dátum: 15 nov 30, 16:47:57 »

Natsu nagyon állat! :-D
Remélem előbb-utóbb eljutunk végre Layla-hoz is. Ugyan mit csinálhatott Zereffel? És érdekesnek tartom, hogy Zeref Layla-t Mavis előtt említi meg.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #12149 Dátum: 15 nov 30, 16:54:23 »

Hoppá Rayla tényleg Layla akart lenni.  Nevet Valyon honnan imserhette Zeref Layla-t,és miért mondott neki köszönetet?
A végén kiderül,hogy Zeref és Lalyla közt volt valami anno,és lehet Brandis is Zeref-től halott valamit Layla-ról,és bepöccent a hallottak alapján és azért akarja minimalizálni Lucy-t. Anna-t még em ismerünk,de szerintem ha nemis a kövi fejezetben de nemsokára megismerjük. Nevet Arra vagyok még nagyon kiváncsi,hogy hogyan akarják feloldani az END-en lévő pecsétet. Ugye Mard Geer is asztmondta,hogy END-levan pecsételve,és azért akarták eltüntetni a kontinensről a mágiát,hogy END feltudjon éledni. Namost eddig nem lehetett aszt tapasztalni,hogy Zeref elakarná törölni a kontinens mágiáját,hogy feloldja a pecsétet,vagy simán lehet azis,hogy Mard Geer rosszul tudta és valami más kell END feléledéséhez és lehet ez a valami pont Natsu lessz. Nevet Eltudnám képzelni,hogy miközben Zeref haldoklik elmeséli Natsunak a multját,és Natsu elkezd emlékezni mindenre és erre kinyilik END-könyve mire Natsu átmegy END-be,majd átveszi Zeref-től az irányitást és ő fogja irányitani a seregeket.  ikszdé smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 30, 16:56:20 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 808 809 [810] 811 812 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!