24 máj 17, 11:21:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 803 804 [805] 806 807 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778230 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #12060 Dátum: 15 nov 16, 18:08:34 »

Ez a fejezet nagyon ott volt bow Megvan bocsátva a sensei-nek az a pár előbbi fejezet, ha innentől így megy tovább Kúl
Macao-ékat teljesen megértem, most komolyan ki ne gondolkozna el kicsit ha meglátná Miss Brandisht Ördögi Hümm-hümm Szerintem Laxus egy külön faj ahogy Natsut is ide sorolom ikszdé Nekem van egy érzésem hogy a 4 Ishvali szerintem God Serena-val fog megütközni, biztos lenne miről beszélgetniük ikszdé Natsuban pedig nem csalódtam, mindig is a rövid utat kedvelte, de azt hiszem megemlékezhetünk Natsuról  ahogy a Fairy Tail-esek is ,mivel legközelebb már E.N.D-ként fogjuk viszontlátni.
De előtte még megmutathatja nekünk meg a többieknek hogy mennyit is fejlődött az alatt az 1 év alatt, lesz ám csodálkozás meg leesett állak azt hiszem. Csak nehogy egymaga leamortizálja azt a kis hadsereget és megszégyenítse a 4 Ishvali-t ikszdé A jövő heti rész nagyon várós. Miss Brandish meg tuti ki fog szabadulni aztán felfedező útra indul a céh alagsorába Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/462/3050/17  A fenti képen bal felül lévő szöveg megmosolyogtatott. Nem is tudtam hogy Scorpion is Fairy Tail tag. Ez mindent felül ír ikszdé Ördögi
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 16, 18:29:28 írta sasa87 » Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #12061 Dátum: 15 nov 16, 18:32:45 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/462/18
Na számomra ez az eddigi legepicebb kép
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #12062 Dátum: 15 nov 16, 18:45:16 »

Natsut nem fogja tartalékra tenni szinte biztos vagyok benne hogy túsz lesz, vagy esetleg Acnologia fogja véletlenül kiszabadítani Nyelvesít

Remelem Laxus 1vs1-ezik, vernie kell a robot csávót Mosolyog

Én is hiányolom Jellalt de még van 3 sprigan biztos akkor fogja behozni őt/őket vagy akar ők mentik meg Natsut..  Vagy esetleg Gildarts az sincs kizárva Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 nov 16, 18:46:10 írta Sanji » Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12063 Dátum: 15 nov 16, 18:57:20 »

kezdek kissé megkavarodva lenni: Natsuék nem azt mondták hogy Nyugat letudva? akkor az a tengernyi had mégis honnan?
Foglaljuk össze:
Észak: Sabertooth, Blue Pegasus, Strauss család, Gajeel, Levy
Dél: Mermaid Heel, Lamia Scale, Gray, Juvia, Wendy, Laxus, Erza (Natsu helyén)
Kelet: 4 ishgali főmágus (Jura, Warrod, Hyberion, Wolfheim)
Nyugat: ez itt Natsu a Partizán Mosolyog

Nyugatot egy kicsit elhanyagolták.

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
StellaLuna
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 9



« Válasz #12064 Dátum: 15 nov 16, 19:45:41 »

Nem tudom, mennyire rossz vagy jó hír, mindenesetre jön a Fairy Tail Zero animében is. Úgy hallottam, hogy a Tartaros arc után, 2016 januárja körül fog érkezni. ^^

https://40.media.tumblr.com/a56d7409133c0c87257d20fab624cfec/tumblr_nxwyaqDe9Q1txc1gno1_1280.jpg
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #12065 Dátum: 15 nov 16, 19:52:00 »

Vajon Zeref mennyire avathatta be a pajzsokat arról, hogy Natsu és ő amúgy testvérek?

Mert akkor akár a csapatok, akik védik az egyes határokat, megtudhatnák ezt az infót, az aktuális pajzstól, akivel éppen harcolnak.
Naplózva

Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12066 Dátum: 15 nov 16, 20:59:04 »

Jó kérdés... Szerintem csak Zeref tud róla és Igneel, senki más. De majd kiderül, én is kíváncsian várom, főleg Natsu arcát, amikor Zeref bratyó közli vele a dolgokat. Nevet Instant power up.... Vagy lehet attól fog fel oldódni a pecsét, hogy Natsu szembesül vele, és hirtelen emlékezni kezd majd mindenre. Nevet
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #12067 Dátum: 15 nov 17, 08:54:15 »

Főleg Délre vagyok kíváncsi, Kagura miatt.
Mondjuk a ruhája borzalmas: viszont talán egy teljes hadosztályt kifektethet/ megfutamíthat vele ikszdé  Ördögi
Figyeltem és a Quattro Cerberus hová lett? Pedig Bacchus nem rossz.
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12068 Dátum: 15 nov 17, 13:43:18 »

Nyugat: ez itt Natsu a Partizán Mosolyog
Nyugatot egy kicsit elhanyagolták.
Ki más akarna Natsun kívül Zeref ellen menni? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #12069 Dátum: 15 nov 17, 16:38:30 »

Főleg Délre vagyok kíváncsi, Kagura miatt.
Mondjuk a ruhája borzalmas: viszont talán egy teljes hadosztályt kifektethet/ megfutamíthat vele ikszdé  Ördögi
Figyeltem és a Quattro Cerberus hová lett? Pedig Bacchus nem rossz.


Ugyan már. Bacchus gyengébb mint Elfman (és nem nézem le Elfmant, de az S-osztályúakhoz képest elég lekvár) ráadásul Sting anno egy ütéssel álomba ringatta. A többi taggal meg szerintem még Droj és Jet is elbírna  Neeem
Csak útban lennének.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
mako6
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 13


« Válasz #12070 Dátum: 15 nov 17, 20:51:26 »

"Vagy lehet attól fog fel oldódni a pecsét, hogy Natsu szembesül vele" nem tudom de nekem ez ilyen Narutos hogy ez miatt oldódna fel a pecsét. Én arra is gondoltam h kettő Natsu van, és Zeref amikor Natsu elött lesz akkor egyesíti a kettőt. DE szerintem (nem emlékszem h olvastam volna ilyen kommentet) lehetséges h nem Zeref vagy Acknologia a fő Boss lehetséges h maga Ancselam lesz vagy a fairy tail számára maga Natsu...
Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12071 Dátum: 15 nov 17, 21:21:59 »

Kövi héten jön egy omake.Karácsonyi party Lucynál  Nevet
Naplózva
Reater
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #12072 Dátum: 15 nov 17, 22:59:49 »

Lehet megint kihoz a végére valami Nalu dolgot a Sensei :'D
Naplózva

Hogy a tündéreknek van-e farka? Azt senki sem tudja. Éppen ezért ez egy örök rejtély, egy végtelen kaland...
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #12073 Dátum: 15 nov 17, 23:06:16 »

https://40.media.tumblr.com/514bed01f3570ddb06e9af6aa7fae5be/tumblr_nxysds52Q21txc1gno1_1280.jpg
Hát lesznek érdekes dolgok ha ezt a képet veszem figyelembe Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #12074 Dátum: 15 nov 18, 13:52:06 »

Hó és minuszok vannak? Jobb, ha csak a mikulásos bikinimben megyek ki, hisz alkalomhoz illően kell öltözni. xD
Avagy a fanservice mindenek felet.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 803 804 [805] 806 807 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!