24 máj 17, 09:57:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11895 Dátum: 15 okt 24, 17:59:11 »

A 457. fejezetről még nem is írtam. Akkor íme:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/4
Brandish egy kicsit olyan, mint Erza. Köveket morzsol a puszta tekintetével, de másrészről meg olyan, mint egy kislány. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/7
Ez "picit" meglepett. Lucy, mint hátba szúrós, ráadásul Aquarius törött kulcsával... nem éppen megfelelő használata egy ilyen becses tárgynak... Mert még ha csak el akarta volna kábítani valami varázslattal, vagy elzárni egy pecséttel, de leszúrni?! Nem is a leszúrás ténye a zavaró, hanem hogy szerintem ez karakteridegen Lucy-től. És pont Aqarius kulcsát akarja bemocskolni egy ilyen tettel...?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/8
Azt a fejet... o.O Bár ebből még nagyon sok minden lehet. Kedvelhette, de eltűnt, ezért megharagudott rá. Vagy eleve utálta, esetleg riválisok voltak. Bár ha Brandish 30 körül is lenne, még akkor is fiatalabbnak kellene lennie Laylánál legalább 10-15 évvel.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/10
Szóval a pancsoló Brandish valszeg csak egy gondolati kivetülés volt.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/13
Brandish nem igazán lepődött meg... Vagy simán érzi, hogy nem elég erősek hozzá... vagy már látta ezt a mágiát...?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/16
Itt biztos kapunk az animében filler harcokat a két kapitány ellen. De nem is lesz baj. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/19
Natsu új műhold felbocsájtási módszert fejlesztett ki. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/21
Azért remélem, hogy ilyen "könnyen" nem győznek le egy Pajzsot. Oké, Natsu üzenete valószínűleg az volt, hogy "ne totojázzatok tovább, adjatok bele mindent, mert ezek nem kispályások", de akkor is......
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 24, 18:00:27 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #11896 Dátum: 15 okt 26, 07:36:25 »

http://www.mangamint.com/fairy-tail-458-fairy?page=1 Mosolyog
Naplózva
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #11897 Dátum: 15 okt 26, 08:27:39 »

Vegreeeee Nyelvesít Erza nem magátol nyert  Ördögi végig reméltem, hogy Wendy vagy valaki segít és hala igy lett..

Bár nem értem, hogy a Jupiter sugara Erzat hogy nem találta el?
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11898 Dátum: 15 okt 26, 10:53:29 »

Na, ez durvulens homokvihar volt, Erza majdnem becsankolt, de mi ez a fény a végén?
Erza fényének olvastam. Brandish-el mi lett? Most van vagy nincs? esetleg átment, ahogy Marin mondja? Mosolyog
 ikszdé  Nevet
 Gondolkozik
De hogy a mangastreamen nincs az felháborító !!!!
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #11899 Dátum: 15 okt 26, 11:24:08 »

Na ez frankó fejezet volt. Remélem a sok Erza hater kicsit megnyugszik h egy csapással nem győzte le Ajeelt az előző fejezetben, sőt csak megsebezte. Tetszett az adok kapok és teljesen logikus hogy a homokot el lehet fújni és fel lehet áztatni kis mennyiségben. Mondjuk én nem aggattam volna rá a nakagami páncélt hanem a morning starban vittem volna be a végső csapást, a nagy mágia játékok óta fejlődhetett igaz, a többi páncél és fegyver meg lehet nem kerül sok "manába" smirksweat

Tetszett a homokvihar rajzolása tényleg olyan érzésem volt végig hogy mindenkinek a szeme szája tele lett homokkal.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11900 Dátum: 15 okt 26, 11:35:52 »

Ez nem volt olyan felháborító amilyennek vártam, sőt!
Erre a kardra volt már bármilyen utalás is vagy láttuk már?Én személy szerint nem emlékszem, de emiatt még nem mondom, hogy a seggéből húzta elő Mashima.
Crocoboy vs. Luffy flashbackjeim voltak elég keményen.Egy gyengébb remake-nek is elment volna Nevet

Az tetszett, hogy Mashima éreztette velünk, hogy ezek a pajzsok azért ott vannak a szeren.
Mondjuk amikor Ajeel bedobta az "Im god" kártyát tudni lehetett mi lesz a vége.Bár már az ellenfél leosztásnál tudni lehetett de mindegy ikszdé Amúgy volt már mangában olyasvalaki aki ezt kimondta és rövidesen utána nem döglött meg?Mondjuk Ajeel most vagy meghal vagy az arc végén FT tag lesz.  Gondolkozik  Hümm-hümm >.<#

Mondjuk jobban örültem volna ha Erza a villogás után földre rogy és a Jupiter üti ki Ajeelt és más állt volna a rivaldafényben, annak ellenére, hogy ez még így is csapatmunka lett volna.Bár lehet kicsit irreális, hogy az végezzen Ajeel-al amit előtte fél kézzel kivédett, még akkor is ha telibe kapja.Mondjuk az is hülyeség, hogy ennyi idő alatt Erzából nem tűnt el az összes víz de legyen.Mondjuk nem tudom milyen fényes az a páncél, hogy ekkora viharon át is lehet látni meg azt, hogy Erzát miért nem kapta el a Jupiter de ez már szőrszálhasogatás.Bár ha tényleg ilyen fényes az a páncél akkor utána Ajeelnek ki kellett volna égjen a retinája és már nem tudott volna támadni..  smirksweat

A lényeg az, hogy Erza 1v1-ben vesztett.Mert ahhoz, hogy valaki azt mondja ebből győztesen jött volna ki nagyon elfogultnak kell lenni.Bár kitudja milyen random dolgokat húzatott volna még elő vele Mashima, hogy a sírógörcsömet előhozza, de maradok annál, hogy kikapott 1v1, de a csapatmunkás győzelem még nekem is tetszett! Mosolyog

Remélem Natsu elver egy pajzsot 1v1-ben mert már szerintem jóval erősebb mint Erza.Lucy nem lehet olyan erős de egy taktikus csatát megnéznék.Amilyen nagyképű Brandish tuti figyelmetlen lesz.Ja meg Cana is ott van support-nak.

A fejezet nekem 4/5.Annak ellenére, hogy a fejezet közben nagyon arra lett építve, hogy Erza majd mindenkit megment a vihartól, kellemeset csalódtam.Plusz a szenvedése is bejött  Ördögi jó fejezet!
Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11901 Dátum: 15 okt 26, 13:42:15 »

Érdekes fejezet volt. Én is azt szűrtem le a történésekből hogy Erza 1 vs 1-ben vereséget szenvedett, nincs a pajzsok szintjén. Ami számomra felüdülésként és pozitivan hatott. Kíváncsi leszek hogy  a sárkányölők nekimennek-e 1 vs 1 a pajzsoknak, Natsuban biztos vagyok. Ő még egy 2 vs 1-ben is benne lenne hogy rendesen feltüzelje magát ikszdé Mindenesetre a következő fejezet dupla lesz, így nagyon várós. Általában a dupla fejezetek jók szoktak lenni. Lehetne egy kis történelem óra Zeref sensei-el méghozzá a 400 évvel ezelőtti sötét középkorban ikszdé Ördögi
Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11902 Dátum: 15 okt 26, 13:59:28 »

A fejezet elég jó volt az Erza haterek is megkapták amit akartak (y). És Erza most már God slayer lett....
Az utóbbi fejezetekből kiderült, hogy Mavis meg Makarov csak van kíváncsi vagyok, hogy fognak e valamit csinálni vagy végig csak szemlélők lesznek.


De szerintem Mashima túlságosan is erősnek csinálta meg a pajzsokat ezek után az öregembert senki sem fogja legyőzni sőt valószínűleg a pajzsok felét majd Arcnológia fogja megenni...


Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11903 Dátum: 15 okt 26, 15:32:14 »

Ez a fejezet is jó volt! Nevet

http://readms.com/r/fairy_tail/458/2999/6
Azt tudom, hogy van egy Sea Empress Armor-ja ami a víztámadások ellen készült, de a kardja nem így néz ki. Viszont esetleg továbbfejleszthette a páncélokat. Az nem lenne rossz.
De hogy Poszeidón kardja... akkor nem továbbfejlesztette, ez max egy erősebb változat.

http://readms.com/r/fairy_tail/458/2999/12
Na ez király! Kúl Ez már jobban mutatja egy Spriggan erejét.

Mondjuk nem tudom milyen fényes az a páncél, hogy ekkora viharon át is lehet látni meg azt, hogy Erzát miért nem kapta el a Jupiter de ez már szőrszálhasogatás.Bár ha tényleg ilyen fényes az a páncél akkor utána Ajeelnek ki kellett volna égjen a retinája és már nem tudott volna támadni..  smirksweat
A páncél "csillag" neve után csalódás lenne, ha nem lehetne meglátni, és ha Ajeel tényleg olyan erős, akkor azt is megtudhatta valahogy oldani, hogy ne vakuljon meg. Ki tudja, ez tényleg szőrszálhasogatás valamilyen szinten.
A Jupitert meg max azért nem Erza kapta, mert viszonylag vékony sugárban lőtte ki Bisca.

http://readms.com/r/fairy_tail/458/2999/21
Ez az egyetlen amibe mindig bele fogok kötni. Ha a Nakagami kard a mágia minden szabályát megtörheti, mégis ki lehet még ellenfél Erzának?? >.<# Mashitól szerintem hiba volt, hogy egy ilyen páncélt adott neki, kivéve ha azért tényleg vannak bizonyos korlátai.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 15:33:08 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11904 Dátum: 15 okt 26, 16:33:23 »

Jó kis harc volt!Mondtam én hogy annyiba nem hal bele a kis Azir Nevet Szerintem még most se lesz K.O.Megnéznék egy olyat hogy még mindig fel tud állni de Erza már nem aztán épphogy vinné be a végzetes csapást Azir, de Wendy megjelenik és emgmentené Erzát.Amúgy a végén úgy lett vna a legjobb ha Erza Nakagamiba vált már Jupiter érkezése előtt és akkor mondhatni rá nem hatott vna a támadás!Jövőhéten duplafejezet *.*
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 18:28:40 írta Oliver » Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11905 Dátum: 15 okt 26, 16:45:41 »

Óh. Emberek. Mi történt? Nevet Erza logikusan, kihasználva a mágiájának az előnyeit, és az ellenségének a gyengéit, a páncélokat váltogatva, egy kiélezett, de mégsem agyon dramatizált csatát nyert meg, és még ráadásul kihasználva azt, hogy vannak társai? The end is near!  ikszdé
Minden vicc nélkül, nagyon jó fejezet volt. Nagyon bejött, hogy bár harc közben, amikor előnyben volt kijött az az Erzára jellemző fölényesség, de látva Ajeel erejét, el tudta ismerni, hogy mennyire erős. És még az utána következő szokásos FT nakama szöveg is találó és sallangmentes volt, szóval abszolút komolyan tudtam venni.
A fejezet végén hatalmas vigyorral néztem, hogy azta Nevet Szerintem utoljára Midnight ellen volt ilyen jó harca. Sőőt, gyakorlatilag akkor volt utoljára jó harca.
Csaknem újra meg fogom kedvelni Erzát? Nevet
Nagyon kíváncsi vagyok most arra a dupla fejezetre. Bár azzal kapcsolatban elég felemás érzésem van, hogy nagyon úgy tűnik, hogy Erzában még maradt erő. Bár, igazából nem mondhatom rá, hogy hülyeség, hiszen annyira nem volt hosszú csata, hogy a mágiája kimerüljön. És mégis, ettől függetlenül veszített volna (bár nyilván nem, de csukjuk most be a fél szemünket Nevet ). Jó csata volt! Az egyedüli dolog, amibe bele lehetne kötni, az az, hogy Erzát vajon hogy nem találta el a Jupiter. Meg hát, nem is tudom, ha a történet elején Erza túl tudta élni a dolgot, akkor Ajeel...igaz, hogy utána Erza rögtön kiiktatta.

De szerintem Mashima túlságosan is erősnek csinálta meg a pajzsokat ezek után az öregembert senki sem fogja legyőzni sőt valószínűleg a pajzsok felét majd Arcnológia fogja megenni...
Bírom, hogy egyik héten túlhypoltak, a másikon meg túlerősek. Egyik sem. Erősek, messze az eddigi legerősebbek, de ne aggódjunk, minden főszereplő ki fog iktatni egyet, sőt, van aki kettőt is, gondolom mindenki tudja, hogy elsősorban kikre gondolok. Luxus (amúgy őt valami titkos fegyvernek tartogatják?) meg Makarov pl. még semmit sem csinált, és Mavis is ki fog találni valamit. És jön majd segítség is, ez is biztos. De ha minden csata ilyen lesz, hogy végre a mellékszereplők is kapnak némi rivaldafényt, akkor nagyon elégedett leszek. Álmaimban sem gondoltam volna, hogy Erzának fognak majd segíteni.
Király fejezet volt, el kell ismerni Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11906 Dátum: 15 okt 26, 17:04:04 »

Egyébként most talán el lehetett volna érni először azt a háborús feelinget az FT-ben amit eddig akart Mashima, mert ezzel a homokviharral igencsak lábon lettek volna lőve.Ha most ez egy fordulópont lett volna és innentől még nagyobb szarban van az FT akkor esetleg működhetett volna valamiféle kétségbeesés.Mondjuk ha még Brandish is kiterjesztette volna a mágiáját vagy valami.Így utólag már úgy gondolom, hogy az lett volna a legjobb ha első körben jött volna Brandish Ajeel meg még valaki és elpicsázták volna az egész bagázst.Mielőtt mindenki elkezdi dobálni a köveit nem, nem azért mert erősebbek lennének hanem mert a semmiből összedolgozva ilyen köteg mágiát rájuk szórtak volna.Kijátszották volna őket.Azt nem mondom, hogy halállal megspékelve de olyat rúgott volna a háború elején, hogy ha azt a tempót fent tudta volna tartani a mangaka 10/10-es fejezetek jöhettek volna.De ez nem az a szint és lehet nem is állna jól az FT-nek ha most írna ki főszereplőket Mashima.

Mondjuk ezt még innen is össze lehet hozni.Tegyük fel ezt a hármat elpicsázzák, feltámad a remény, hogy képesek a győzelemre, az olvasó is leírja ezt a nagy "háborút" és a pajzsokat mire bejön az öreg (akire rohadtul kíváncsi vagyok) és legallyaz mindenkit.Magasról lehet nagyot esni.Bár a pajzsoknál is lehetett volna annyi kreativitást belevinni, hogy ne a sablon rossz fiúk legyenek "Elég leszek én ide egyedül is nem kell segítség".Eddig látottak alapján mind ilyen.Igazából Ajeel beszopta a sorsolásnál ikszdé inkább Acnologia érkezett volna meg ellene.Több esélye lett volna Nevet

Meg kell kérdezzem, van itt olyan fan akinél működik a háborús recept?Mert ha igen és meg tudja indokolni miért esküszöm újraolvasom az FT-t.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #11907 Dátum: 15 okt 26, 17:32:04 »

Nekem már nem is kell leírnom miért volt ez jó rész, megtette Jon97.

Az egyedüli dolog, amibe bele lehetne kötni, az az, hogy Erzát vajon hogy nem találta el a Jupiter. Meg hát, nem is tudom, ha a történet elején Erza túl tudta élni a dolgot, akkor Ajeel...igaz, hogy utána Erza rögtön kiiktatta.

Én Bisca képességeinek (mármint a célzóképességének) tudom be azt, hogy nem találta el Erzát, csak Azeel-t. Persze bele lehet kötni ebbe is.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11908 Dátum: 15 okt 26, 17:43:59 »

Nekem már nem is kell leírnom miért volt ez jó rész, megtette Jon97.

Az egyedüli dolog, amibe bele lehetne kötni, az az, hogy Erzát vajon hogy nem találta el a Jupiter. Meg hát, nem is tudom, ha a történet elején Erza túl tudta élni a dolgot, akkor Ajeel...igaz, hogy utána Erza rögtön kiiktatta.

Én Bisca képességeinek (mármint a célzóképességének) tudom be azt, hogy nem találta el Erzát, csak Azeel-t. Persze bele lehet kötni ebbe is.
Nem nagyon lehet belekötni, mert pontosan emiatt nem kapta be azt a lövést Erza.
Ezt korábban írtam is.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 17:47:16 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11909 Dátum: 15 okt 26, 18:36:30 »


Meg kell kérdezzem, van itt olyan fan akinél működik a háborús recept?Mert ha igen és meg tudja indokolni miért esküszöm újraolvasom az FT-t.

Mire gondolsz? Mármint, hogy beletudjuk-e magunkat élni? Mert szerintem egyértelműen nem. Olyanok ezek a fejezetek, mint a Narutoban volt a háború nagy (de szerencsére nem az egész) része. Oké-oké, érdekes meg minden, még logikus is, de kétségbeesést, terrort, a háború poklát egyáltalán nem lehet érezni. Ezt én is nagyon hiányolom. Ezért lett volna még mindig jobb szerintem az a megoldás, ami egy hete jutott eszembe talán, az, hogy amikor már tényleg óriási a kétségbeesés, akkor Erza ledobja mozdulatlan Ajeelt a többiek közé. Kicsit epicebb lett volna, mint így, de nem panaszkodok, mert logikus és jó csata volt, csak épp a hangulat hiányzik, tagadhatatlanul. Ami pl. a Tartaros arc elején meg nagyon meg volt. Vagyis...az az utolsó éjszaka, és amikor rájöttek, hogy körülvették őket (hány rész volt az? 2?) az olyan volt, mint amit elvártam ettől a háborútól. Azóta olyan hm, se íze-se bűze a dolog. Pl. elég hihetetlen, hogy a másik két pajzs csak álldogál. Persze az, hogy akkora az egójuk, mint a ház, mindenre jó kifogás.
Meg aztán hol marad az a hatalmas sereg és a többi pajzs?
De hát ami késik, nem múlik, reméljük. Kicsit jobb áttekintés kéne az egészbe, mert nagyon szaggatott és epizodikus eddig a dolog, és azok az epizódok hiába jók (mint a mai, pl.), ha nem áll össze egy kerek egésszé a dolog.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 26, 18:38:06 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 792 793 [794] 795 796 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!