24 máj 17, 12:25:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778269 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Everything and nothing
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 16


Ankhserum


« Válasz #11865 Dátum: 15 okt 20, 15:55:37 »

Amúgy az nem lehetséges hogy Brandish Layla tanítványa volt vagy fordítva és Brandish bele szeretett Layla-ba mint mesterébe vagy tanitványaba csak hogy Layla nem viszonozta azt Gondolkozik Nevet
Naplózva

Az élet sokféleképpen próbára tudja tenni az ember kitartását: vagy azzal, hogy nem történik semmi, vagy azzal, hogy minden egyszerre történik.

A félelem nem gonosz. Felhívja a figyelmed a gyengéidre, és amint megismered ezeket, nem csak erősebbé, de kedvesebb emberré is válhatsz.

Ha az életben elérhető sikert A-nak vesszük, akkor A=X+Y+Z. X a munka, Y a játék, Z pedig, hogy befogod a szád.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11866 Dátum: 15 okt 20, 16:04:06 »

Az a baj, hogy Zoro és Sanji harcaiban már az elejétől látszódik, hogy kb egy szinten vannak az ellenfeleikkel. Pl Hyouzou, Pica bár mindketten erős ellenfelek voltak egyik sem volt már annyira felhajpolva mint a Fairy Tailben kb minden ellenfél. Sabertooth, Tartarosz és most az Alvarez mind úgy voltak felvezetve, hogy kb legyőzhetetlenek aztán simán kiütik őket.

Nyilvánvaló, hogy a rossz fiúk veszítenek azzal nincsen gond, Erza mindig győz még ez is őké, de akkor ne adják elő, hogy az ellenfeleik már kb sárkány szintűek, mert nem azok. Neeem A Tartarosnál is ki lett jelentve, hogy egyetlen Kyukimon tag felér egy ország teljes seregével  smirksweat Ennyi erővel, akkor a FT elfoglalhatná a világot. Pláne most az időugrás után.

Így két lehetséges eset van: vagy a FT lett annyira erős, hogy már lassan Lucy is elbánna pl: Jurával, a többiek meg már Acnologia szintűek (és ez így kicsit értelmetlen lenne) Vagy a Spriggan12 tagjai harmatgyengék. És ez utóbbi tűnik a legvalószínűbbnek. Bár még mindig reménykedek benne, hogy a kövi fejezetben Ajeel felkel és péppé veri Erzát. nem azért mert rühellném Erzát, hanem mert így reális.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 20, 16:15:58 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11867 Dátum: 15 okt 20, 16:54:46 »

Egyébként kicsit elgondolkodtam és igazából a probléma sosem az, hogy a Fairy Tail tagjai túl erősek. Hanem, hogy az ellenség az aki mindig lebecsüli vagy nem is ismeri az ő erejüket. Emiatt pedig fura látni és érezni is magamban, hogy nem az ellenfeleiket szidjuk, hogy de hülyék vagytok, hogy lebecsülitek az ellenséget hanem mindenki az FT-t kövezi, mert olyan erősek.
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11868 Dátum: 15 okt 20, 17:34:14 »

Nem az a baj, hogy mindig nyer.Azzal nem lenne semmi probléma.Ahogy nyer azzal van a baj.
Egy erősebb ellenfélen felül lehet kerekedni.Hogyan?
Taktikával, csellel s a többi.Ha használja a karakter (és a mangaka) az eszét.Vagy a kitartásunkat használva.Ott van Luffy, ha már OP-t hoztátok fel.Ő általában gyengébb az adott arc főboss-ánál, de látod rajta, hogy ha letépik az összes végtagját és csak a feje meg a teste marad még akkor is széttépné az ellenfelét.Már rég meg kellett volna halnia de kitartásánál fogva elutasítja a halált.Ezek egyike sem lelhető fel Erza harcaiban, egy darabig szopatják majd a semmiből csak úgy visszajön, a fenn említett dolgok megléte vagy használata nélkül.Az meg nem a kitartást mutatja, hogy a vértócsájából feláll és utána one shot-olja az ellent.Pláne akkor nem ha amaz még maxon van.

Amúgy meg az OP-ben is van hiba, csak nem az, hogy az esetek 95%-ában nyernek a főszereplők hanem a teljesen sablon arc felépítések és párosítások.Minden arc szerkezete ugyan olyan a párokat meg már le lehet lőni az elején.Csak, hogy ne higgye azt senki, hogy szerintem/szerintük az OP-nál nem baj ami az FT-nél. Mosolyog
Naplózva
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11869 Dátum: 15 okt 20, 18:39:25 »

Egyébként kicsit elgondolkodtam és igazából a probléma sosem az, hogy a Fairy Tail tagjai túl erősek. Hanem, hogy az ellenség az aki mindig lebecsüli vagy nem is ismeri az ő erejüket. Emiatt pedig fura látni és érezni is magamban, hogy nem az ellenfeleiket szidjuk, hogy de hülyék vagytok, hogy lebecsülitek az ellenséget hanem mindenki az FT-t kövezi, mert olyan erősek.

Jah nyilván Zeref szándékosan válogatta ki a birodalma B-kategóriás varázslóit... smirksweat Azért akit zeref személyesen válogatott be a kis privát cserkész csapatába, az nem, hogy megengedheti magának az ellenfele "lenézését", hanem ellene egyenesen minimum 1vs3 csatákat kellene nyomatni. Ebben az arcban max 5 karaktertő tűrtem volna az 1vs1-es felállást, Gildarts, a maradék 3 szent mágus. és Makarov (de akkor ői utána haljon is meg)
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11870 Dátum: 15 okt 20, 19:16:39 »

Hoppá!Néztem interneten fórumokat és ezt találtam.
https://youtu.be/_yz9NH63LQY?t=2m54s
Következő rész címe elvileg Morning Star és Erzának van egy ilyen nevű armorja :O Nem is emlékeztem rá Nevet Képek alapján valami villám természetű támadást csinál kacsint Valaki segítsen hogy ezt mikor miért és ki ellen használta legyne szíves.
Szóval ezek alapján még nincs vége a harcának vagy jön egy új ellenfél  Ördögi
Szerk.: Látom MS verzióba más a fordítás nem "Morning" hanem "Radiant" meg a magyar fordításba is az szerepel.Hát majd akkor meglátjuk.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 20, 19:27:30 írta Oliver » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11871 Dátum: 15 okt 20, 19:22:12 »

Jah nyilván Zeref szándékosan válogatta ki a birodalma B-kategóriás varázslóit... smirksweat Azért akit zeref személyesen válogatott be a kis privát cserkész csapatába, az nem, hogy megengedheti magának az ellenfele "lenézését", hanem ellene egyenesen minimum 1vs3 csatákat kellene nyomatni. Ebben az arcban max 5 karaktertő tűrtem volna az 1vs1-es felállást, Gildarts, a maradék 3 szent mágus. és Makarov (de akkor ői utána haljon is meg)

Hát pedig úgy tűnik, hogy Ajeel-lal az élen sikerült is egy ilyen embert beválogatnia. Eddig ő elég lenézően kezelte őket pedig Luxus bizony eléggé megalázta volna anno, ha August nem védi meg.
De még ne írjuk le a többi Spriggan-t hiszen eddig Ajeel-t láttuk rendesen harcolni a többieket még szinte vagy egyáltalán nem is.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11872 Dátum: 15 okt 20, 19:28:20 »

Egyébként kicsit elgondolkodtam és igazából a probléma sosem az, hogy a Fairy Tail tagjai túl erősek. Hanem, hogy az ellenség az aki mindig lebecsüli vagy nem is ismeri az ő erejüket. Emiatt pedig fura látni és érezni is magamban, hogy nem az ellenfeleiket szidjuk, hogy de hülyék vagytok, hogy lebecsülitek az ellenséget hanem mindenki az FT-t kövezi, mert olyan erősek.

Jah nyilván Zeref szándékosan válogatta ki a birodalma B-kategóriás varázslóit... smirksweat Azért akit zeref személyesen válogatott be a kis privát cserkész csapatába, az nem, hogy megengedheti magának az ellenfele "lenézését", hanem ellene egyenesen minimum 1vs3 csatákat kellene nyomatni. Ebben az arcban max 5 karaktertő tűrtem volna az 1vs1-es felállást, Gildarts, a maradék 3 szent mágus. és Makarov (de akkor ői utána haljon is meg)

Ez hülyeség, már ne is haragudj. Először is, mindenki úgy hypolta fel az ellenfelet, hogy nem ismerte a FT erejét, az egy év eltelte után. A Tartaros elleni FT esélytelen, 0%, ahogy mondták is. Azonban akinek nem nyilvánvaló, hogy Natsuék a jelenlegi szintjükön már RÉG elhagyták a szentmágusokat, az...nem is tudom. Rossz mangát olvas.
Még a nagyon nagy hype közepette mondtam azt, hogy Erza, Gray, Gazille, Mira, Makarov le fogja tudni győzni 1v1-ben az ellenfelet, Natsu (és szerintem Luxus is) pedig röhögve. Hiába mondták azt a történetben lévő karakterek, hogy fú, ilyen erősek, fú, olyan esélytelenek, ha LÁTHATTUK, hogy Natsuék röhögve aláznak, és az erejük határát még csak meg sem közelítették.
Ezt amúgy az, amikor menekültek Ajeel ellen, nagyon erősen alátámasztotta. Ott konkrétan röhögve alázták volna Ajeelt, ha nem döntenek úgy, hogy inkább futnak. Az más kérdés, hogy Makarov ezt nem látta, de..tudjunk már a sorok között olvasni. Attól még, hogy nem tolja a képünkbe a dolgot Mashima.
A Tartaros pl. szerintem sokkal inkább fel volt hypolva abból a szempontból, hogy ott ismertük és ismerték a FT erejét, és ahhoz képest mondták ilyen-meg olyan magas szintre a Tartarost. Ami végül csalódás is lett valamennyire.
Nem tudom, hogy miért száltatok el ennyire a pajzsoktól...vagyis ez így nem igaz. Nem értem, hogy miért nem látják sokan a FT erejét. A történet vége felé járunk, egy éves időugrás után, halál lazán aláznak mindenkit eddig, és nemsokára Zeref ellen kell megküzdeniük. Nem a pajzsok gyengék, hanem a FT (és főleg pár karakter) lett elképesztően erős, amiben én semmi kivetnivalót nem látok.

Ha már a OP-ről: az lehet, hogy sablonosan vannak felépítve az arcok (vagyis biztos), de az egy olyan pontosan megszervezett, megtervezett és felépített világ, hogy az valami fantasztikus. Egyáltalán nincsenek benne logikai bakik, random nakama power uppok. A karakterek fejlődnek, de tudjuk, hogy kiket tudnak megverni, és kiket nem (ill. mivel ott is egy időugrás után vagyunk, ezért ott sem biztosak a felső határok). Luffy pl. nagyon is sokszor kikapott, esélytelenül, bármennyire is akart, és bármennyire is főhős, meg nakama, meg anyámtyúkja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11873 Dátum: 15 okt 20, 20:56:30 »

Az oké, hogy az FT erősödik de akkor ne akarjanak már ennyire nagy valakinek tűnni az ellenfelek mert enyhén szarul jön ki, hogy az adott csapat (ellen) egyből kikap annak ellenére, hogy fel lettek vezetve.

A másik.Tegyük fel az FT tagok rég otthagyták a szent mágusokat.A többi céhvel mizu?Eddig amikor elmentek edzeni az FT-sek és a többi céhet sem láttuk sokáig mind úgy jöttek vissza, hogy "ne bízzátok el magatokat mi is edzettünk", ezzel szinten tartva az egészséges még rivalizálásnak nevezhető kapcsolatot a céhek között. Na már most, ha ez most így van és fel lettek tápolva azok is, akkor alapból nem értem, hogy miért fostak be ettől a kontinenstől mert ha az FT elveri őket és ehhez hasonló erejű céhek is lettek még akkor az ellenfélnek kellett volna fosni.A másik eset az, hogy ők maradtak ott ahol voltak így egy nevetségesen nagy szakadékot hagyva ismételten az FT és a többi mára teljesen súlytalan céh között.Szerintem mind a 2 esetben tök szarul jön le.

Akkor tovább.. Tegyük fel, hogy Zeref benézte és beválogatott egy olyan nyomorékot mint Ajeel.Ha tényleg van ilyen személy a 12 között akkor miért az megy előre lejáratni mindenkit a nagy hype után? Ez történetvezetési szempontból olyan 1es mint a ház.

Ajeel elől múltkor futottak farkukat behúzva ami nem baj mivel nem lett volna értelme harcolni vele és az erejét sem ismerték, de ettől még ott igen nagy badassnak volt beállítva és attól, hogy a nagypofájú hasal el először, még mindig érezni lehetett, hogy bajban vannak.Azért meg, hogy ott kitörtek a futóhomokból még nem jár Kossuth díj.Makarov is sarokba lett szorítva az FT-sek védése közben, az már más, hogy Laxus odabaszott.Az nagyon ott is volt, tőle nem fájna egy 1v1 akár egy erősebb pajzzsal sem.

És végül ha Erza tényleg ekkora táp miért nem b@szta fel elsőre a godmode armort és zúzta be vele Ajeelt amint meglátta?Esküszöm jobban jött volna le mint ez, hogy szenved aztán szemből nyom egy insta killt amaz meg csak néz.
Ha jól tudom ez egy háború és a lehető leggyorsabban és leghatékonyabban kell eltenni az ellenfelet láb alól.Ha már Natsu is gondolkodik akkor mástól bármilyen logikátlan dolognak nem kéne felmerülnie.
Ha meg ekkora trash Ajeel akkor pedig nem a hajó elejét kellett volna levágni ahol Natsuék voltak hanem hátba kellett volna szúrni a buckalakót.

Egyébként Natsuból kedvelhetőbb karaktert faragott erre az arc-ra Mashima, illetve nagyon badass lett.Annyira nem mint Laxus de azért ez is teljesítmény.Laxus egy hajvágásnyival még vezet  Neeem ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11874 Dátum: 15 okt 20, 21:16:51 »

Ha már történet vezetés... Ugye azzal tisztában vagytok, hogy ameddig a hajón harcolnak az égben Erza nem veszíthet. Mégpedig azért, mert ha veszít ott fönt egyedül, akkor az azt jelenti, hogy Erza meghal. Az ő holtestje esik le a földre, ezzel az FT morálját a béka feneke alól a föld alá nyomva. De ez nem fog bekövetkezni nyilvánvaló dolgok miatt.
De még ha Ajeel veszít is, az FT nem fog most nyerni, hisz hatalmas túlerővel néznek farkasszemet.

Ott van Luffy, ha már OP-t hoztátok fel.Ő általában gyengébb az adott arc főboss-ánál, de látod rajta, hogy ha letépik az összes végtagját és csak a feje meg a teste marad még akkor is széttépné az ellenfelét.Már rég meg kellett volna halnia de kitartásánál fogva elutasítja a halált.Ezek egyike sem lelhető fel Erza harcaiban
Pedig a Kyouka elleni harcában pont ez volt. Meg mikor a Mennydörgés csarnokában elintézett 200 lachrimát, mikor a többieket már egyetlen egy is kiütötte. Meg említsem még a második eredetet, mikor mindenki vonaglott a fájdalomtól, ő meg mintha semmi sem történne beszélgetett Gérardékkal? Erzának talán a legnagyobb az állóképessége a céhben.

A Tartaros pl. szerintem sokkal inkább fel volt hypolva abból a szempontból, hogy ott ismertük és ismerték a FT erejét, és ahhoz képest mondták ilyen-meg olyan magas szintre a Tartarost. Ami végül csalódás is lett valamennyire.
Azért a Tartaros alázta az FT-ét. Silver 1 másodperc alatt elintézte Natsut, Gray ellen meg hagyta magát. Torafuzar is szinte mindenkit kiütött a vízbörtön no jutsujával (Nem Kisame jött át a szerepe végeztével?) Meg a többiek is ott voltak a szeren.

Hoppá!Néztem interneten fórumokat és ezt találtam.
https://youtu.be/_yz9NH63LQY?t=2m54s
Következő rész címe elvileg Morning Star és Erzának van egy ilyen nevű armorja :O Nem is emlékeztem rá Nevet Képek alapján valami villám természetű támadást csinál kacsint Valaki segítsen hogy ezt mikor miért és ki ellen használta legyne szíves.
Ha jól emlékszem, akkor az Edolas ívben használta ezt a páncélt önmaga vagyis Knightwalker ellen.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11875 Dátum: 15 okt 20, 21:43:13 »

Még ha ezt alá is írom Tilon, akkor is 100 sebből vérzik.Mégis mekkora buffot tud az adni, hogy Natsu fel lő előttem az égben egy noname senkiházit?Amitől hirtelen olyan király leszek, hogy így legallyazom az ellent?Vagy ez enélkül is ment volna?Akkor mi az anyámnak nem lőtte el (ahogy előbb leírtam) az első adandó alkalommal? Mondjuk én vagyok a hülye, hogy ezen a "got it, Natsu"-n ennyire kiakadtam hiszen eme harc kezdetekor beírtam, hogy ez lesz..Oda Zoro esetében legalább tudja ezt úgy tálalni, hogy végig egy karcolás sem esik rajta de szerencsétlenkedik az ellenfelével majd 30 fejezettel később amikor megunja benyom egy komolyabb technikát amihez már meg is kell erőltetnie magát de egy izzadtságcsepp vagy sérülés nélkül megy tovább, ő a badass-ség definíciója és ezt vagy ehhez hasonlót szerintem Erzára is rá lehetett volna húzni esküszöm működhetett volna FT-ben és még jó is lett volna, mert annak ellenére, hogy jobb megoldás mint itt a jelenlegi de OP-ban ugyanúgy nem működik valami jól, bár ott inkább az elnyújtás miatt.De itt sajnos nem ez van, Erzában ott az erő amivel leverje Ajeelt viszont amíg ez az erő nem aktiválódik addig szétszopatja az ellenfele, aktiválásához viszont egy dedikált Natsu poszter kell.
Naplózva
bdaniel
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 58



« Válasz #11876 Dátum: 15 okt 20, 22:24:55 »

Az aktiválásához az kell, hogy Lucy kinyomja a sz*rt a mágusból aki blokkolja a mágiáját de ezt meg már írták...
@Asasino Azt mondani, hogy Erza nem kitartó és harcol a végsőkig felveti a kérdést, hogy hány részt láttál v. fejezetet olvastál a mangából? lehet el kellene kezdeni azokat a részeket ahol Erza is szerepel...
Naplózva

Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11877 Dátum: 15 okt 20, 22:37:38 »

Az aktiválásához az kell, hogy Lucy kinyomja a sz*rt a mágusból aki blokkolja a mágiáját de ezt meg már írták...
@Asasino Azt mondani, hogy Erza nem kitartó és harcol a végsőkig felveti a kérdést, hogy hány részt láttál v. fejezetet olvastál a mangából? lehet el kellene kezdeni azokat a részeket ahol Erza is szerepel...


Én egy szóval nem mondtam, hogy nem kitartó.Át kéne olvasnod neked meg a hsz-t még egyszer.Kitartás és kitartás között is van különbség, mivel fel lett hozva az op, ezért Luffy harcaival állítottam szembe amik hasonlóak csupán a találás más ami csupán annyit dönt el, hogy a harc bullshit vagy epic.Dióhéjban.Erza kitartásától Ajeel még mindig nem lesz bambább/lassabb stb. így tartom továbbra is, az, hogy ezt a támadást nem tudta így hirtelen elkerülni bs!
Ha jól tudom amikor Erza felbukkant a csatatéren akkor még nem volt blokkolva a mágiája.Akkor egyből kellett volna levágnia, mivel ezek szerint képes lett volna rá.Miután visszanyerte a mágiáját, még mindig nem vágta, le csak a Natsu féle ösztönző/Ajeel lefagyasztó technika ( ikszdé ) után.De ezt amúgy leírtam az előző hozzászólásaimban, nem tudom miért kell még egyszer.
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #11878 Dátum: 15 okt 20, 22:42:15 »

Szerintem kár aggódnod Asasino. Homokimaki nem fog 1-2 lagymatag kardvágásba belehalni (még ha pl Aizen csinálta volna elhinném, bár akkor már senki se élne ott....), pláne, mert elvileg ez a csóka is a Serena nevű balfácán szintjén van, tehát ennyitől illene nem a saját vérébe fulladnia. Nevet


Számomra a legnagyobb hiba még mindig az, hogy a manga az első fejezet óta kb sose éreztette velem, hogy veszély van, jön a világvége, stb. Pedig most kötelező lenne hoznia az érzést, mert háború vagy mi a tök van, de nothing. De semmi vész emberek! Minden 2. oldalon fanservice, ami ugyan nem kiemelkedő (sőt, közepes vagy az alatti inkább), de legalább a minimálisan komoly pillanatok élét is tökéletesen elveszi! Nevet

Tilon viszont jól beszél. Silver pl egymaga körberöhögött kb mindenkit a céhben, csak sajna az ő karaktere is szét lett barmolva a feleslegesen búval...tömött múltjával. Dehát ez van.

Erzát Zorohoz vagy Luffyhoz mérni pedig... neeeeeee. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 20, 22:42:52 írta Aizen » Naplózva
Oliver
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 123


« Válasz #11879 Dátum: 15 okt 20, 22:46:02 »

Amúgy én úgy gondolom hogy Erza is azon volt hogy nema d bele midnent mint Natsu mer tmég kutdja hányan lesznek jó igaz ez egy Spriggan volt és tudta hogy erős ellenfél de amikor Natsu úgymond beleadott mindent abba az ütésbe és Erza ezzt látta onnantól csapott bele a lecsóba Erza is teljesen de mondom 100 % hogy Ajeelnek még nincs vége.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 790 791 [792] 793 794 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!