24 máj 17, 12:21:42 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 789 790 [791] 792 793 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778264 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11850 Dátum: 15 okt 19, 11:55:03 »

Lucy tényleg elhitte, hogy ott labdába rúg Brandish ellen? Jó ég! ikszdé
Emberek, ez nem háború, ez babazsúr... Hivatalosan is visszasírom a Narutoban háborúnak nevezett valamit.

@bdaniel: senki sem lenézi Erzát, csak javarészt mindenki utálja, jelzem, jogosan. ^^

Mindenki utálja ez igen téves, maximun itt egy páran a fórumon.  Japánban egyik legnépszerűbb nöi karakter .

+Erzanak még harca sem volt ez mert nem tudta eddig használni a páncélját.  Tehát vele szemben volt ez unfair harc eddig.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 19, 12:10:35 írta ULTRA » Naplózva
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11851 Dátum: 15 okt 19, 12:32:24 »

Nekem tetszett a Lucy-Brandish történet most. Valóban ahogy elöttem is megemlítették hogy Lucy leszúrta volna hátulról Brandish-t ha az nem hozza szóba az anyját.Ez  bizony egy elég erőteljes fejlődés ahhoz a Lucyhoz képest akit megszoktunk eddig a mangában :hmmm?:Az Aries star sress kicsit csalódás nekem,azt hittem Lucyn is gyapjús ruci lesz ahogy Ariesen Ördögi Natsu meg végre fellőtte föld körüli pályára a kapitányt ikszdé Amúgy érdekes hogy pont azt a hajót vitte keresztül ahol Erza éppen harcol és tudta hogy Natsu van a dolog mögött, így egyből jött egy power up Nyelvesít Visszatérve a Lucy-Brandish dologra külföldi oldalakon már több teóriát is gyártottak. Pl: a múltban valamikor Brandish Layla tanítvány volt Alvarezben, de Layla beleszeretett Jude Heartfilia-ba és otthagyta az Alvarezt( ezt nem tartom valószínűleg) A másik hogy Brandish Jude Herartfilia húga, vagyis Lucy nagynénje Kúl A fene se tudja mi az igazság, viszont utoljára van egy érdekes elmélet ami kicsit elgondolkodtatott. Röviden Layla Heartfilia ugye Lucy édesanyja és 777-ben halt meg. Ebben az évben tűntek el a sárkányok is.Zeref és Igneel tölthettek egy kis időt együtt(436 fejezet) akoriban mikor Zeref visszahozta az életbe Natsut.  Majd hagyta hogy Igneel felnevelje Natsut. 777-ben a sárkányok ritkák, tehát Igneel miután feltámadt Natsu nem 777-ben hanem 400 évvel korábbani időben nevelte Natsut. Nirvanat 400 évvel ezelőtt hozták létre hogy megállítság a háborút. Ebben az időben Zeref segített Acnologia-nak sárkánnyá változni, de valamilyen oknál fogva Achnologia kiszakította Igneel lelkét és így könnyedén elpusztított egy országot(123 fejezet) Ez az ország a korai Alvarez lehetet. Zeref tudta hogy a háború+Achnologia nem biztonságos a sárkányölők szempontjából, ezért az első generációs sárkányölőket (Laxus,Wendy,Natsu,Gajeel,Cobra,Sting,Rough) előre küldte 400 évvel a jövőbe Layla csillagszellem mágiája+Eclipse segitségével.Layla nem sokkal utána meghalt.
Majd kiderül idővel a történet ikszdé
Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #11852 Dátum: 15 okt 19, 13:33:00 »

Egészen jó fejezet volt.

Lucytól ez tényleg meglepő, hogy le akarta szúrni Brandish-t. Ám ez a kapcsolat Brandish és Layla közt érdekes. Elsőre nekem is az jutott eszembe, hogy talán Lucy nagynénje. Mindegy, de úgy tűnik végre kiderül mi lett Laylával. Mosolyog

Natsu végre bekeményített. Nagyon szép ütés volt. Nevet

Ha már szóba került én is hozzászólnék. Én Erzát nem utálom egyszerűen csak érdektelen számomra. Valahogy nekem mostmár a fegyvereivel annyira nem illik bele a mágusok csatájába. Igen tudom, hogy ezek mágikus fegyverek. Ne kérdezzétek miért, de nekem ez már nem működik úgy mint régen.

sasa87
Annyi megjegyzésem lenne ide, hogy az általad említett sárkányölőkből Laxus és Cobra második generációs sárkányölők, tehát őket nem nevelte sárkány.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11853 Dátum: 15 okt 19, 14:49:00 »

Azt szeretem a FT-ben, hogy amikor már azt érzem, hogy mindjárt vége (a OP-hez hozzászokva), akkor még mindig hátra van legalább 8 oldal Nevet
Kicsit csalódtam ebben a meztelen csatában, Lucy végig duzzogott, nem volt semmi igazi fanservice benne Nevet
De amúgy Brandish hangulatingadozásai félelmetesek és Lucy is kemény volt azzal a törött kulccsal. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz Laylaval, meg hogy most mire megy Kana és Lucy Brandish ellen. Biztos nem fogják leverni, már csak azért sem, mert szerintem még sokkal fontosabb szerepe lesz a nőnek. De egyúttal jó lenne ha villantana valamit a két lány végre.
Natsu nagyon kemény volt, de tőle ez szokásos. Én Mashima helyében a másik kapitányt is felküldtem volna az égbe, mondjuk Gazille-al. Érdekesebb és viccesebb lett volna Ajeel reakciója arra, hogy mind a két kapitányát röppályára állították, mint a másiknak ez a "inkább halottnak tettetem magam" reakciója, de egye-fene, ennyi baj legyen.
Amúgy lassan megérkezhetne a többi csapat is. Ill. Luxus még mindig lazsál, kíváncsi vagyok, hogy mire tartogatja őt Mashima.
Erza kemény volt, de biztos, hogy Ajeel még nem került földre ennyitől, viszont az is biztos, hogy előbb vagy utóbb ez a sors vár rá. Én valami olyasmit tudok elképzelni a csatájuknak, hogy amikor mondjuk megérkezik a többi csapat, és a többi pajzs is, és úrrá lesz a FT-en a kétségbeesés, akkor Erza vérben úszva ledobja Ajeel testét a többiek elé, hogy a pajzsok, és a FT is láthassa, hogy nincs minden veszve, és harcoljanak tovább. Ez olyan Erzás volna. Még tetszene is tőle.
Aztán majd meglátjuk.
Szerk.: Amúgy egy kicsit nem ártana ha komolyabbra venné a figurát már a mester, mert eddig a háborúnak nincs egy állandó hangulata, nincs semmi emelkedettség ("epic-ség") benne. Úgy, ahogy mondjuk annak az utolsó éjszakás résznek volt a háború előtt. Elég nehéz elképzelni, hogy itt most az életükért harcolnak, amikor random poénok és komoly részek váltják egymást össze-vissza.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 19, 14:59:30 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11854 Dátum: 15 okt 19, 14:56:13 »

Én valami olyasmit tudok elképzelni a csatájuknak, hogy amikor mondjuk megérkezik a többi csapat, és a többi pajzs is, és úrrá lesz a FT-en a kétségbeesés, akkor Erza vérben úszva ledobja Ajeel testét a többiek elé, hogy a pajzsok, és a FT is láthassa, hogy nincs minden veszve, és harcoljanak tovább. Ez olyan Erzás volna.

Most szerintem elképzelted az anime történelem egyik legmenőbb jelenetét Nevet Szerintem izgatottságomba még sírni is elkezdenék xd.

Ha Lucy most nem nyomja be Geminit akkor remélem Brandish kettévágja Nevet
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11855 Dátum: 15 okt 19, 16:09:48 »

Komolyan ilyen fürdős jelenetek után vegyem komolyan az FT-t és a háborút? Ez már a jó ízlés határa Nevet múlt héten azt mondogattam magamnak, hogy a fürdő is fog valami célt szolgálni a fanservicen kívül erre semmi.Még a perverz Canát is bedobta, hogy a hardcore fanok még durvább fanfiction-öket rakhassanak össze.

Nem mondom azt, hogy i called dat shit de amikor az utolsó oldalra értem én rendesen felröhögtem.Ez már nevetséges Nevet
Teljesen mindegy, hogy Ajeel most meghal-e vagy ez csak egy karcolás.Aki ilyen nagy ásznak lett felvezetve az teljesen szemből nem kapjon már be egy ilyen támadást.Az ultimate nakama spirit annyira felturbózta Erzát, hogy a gyorsasága hirtelen sokszorosa lett és az eddig nyerésre álló Ajeel pislogni sem tudott amíg levágták? Mashima hülyének nézi az olvasót? Ja ez Erza akkor semmi.Oké, hogy nem tudott cserélgetni, de előtte amíg volt rajta páncél akkor se tudott mit kezdeni Ajeel-al.Azt is eldöntöttem magamban, hogy Erza győzelmét megemésztem, edzett ő is tuti jó lesz de amit ebben a fejezetben kaptunk az bullshit Nevet

De ne csak szidjak.
Natsu eléggé badass volt és a poénok is bejöttek.Mivel Lucy karaktere mindig is érdekelt és nagyon le volt butítva ezért a Layla szál behozatalának is örülök Nevet bár a következő fejezetben Brandishnek flashbackjei lesznek arról, hogy anno milyen jó volt Laylával buz*lni a kádban. ikszdé

2/5 a fejezet nálam. de nagyon szívesen ráhúztam volna a nullát  Ördögi
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11856 Dátum: 15 okt 19, 18:31:42 »

... Én valami olyasmit tudok elképzelni a csatájuknak, hogy amikor mondjuk megérkezik a többi csapat, és a többi pajzs is, és úrrá lesz a FT-en a kétségbeesés, akkor Erza vérben úszva ledobja Ajeel testét a többiek elé, hogy a pajzsok, és a FT is láthassa, hogy nincs minden veszve, és harcoljanak tovább. Ez olyan Erzás volna. Még tetszene is tőle.  ...

Az nem lenne rossz. kacsint Kb. mint a Nagy Mágiajátékokon, amikor bement a Pandemoniumba és egyedül kitakarította az egészet. Nevet

De azért had jegyezzek meg valamit:
Bár nekem sem tetszene, ha Ajeel tényleg csak ennyitől kidőlne. De kicsit belegondolva, Natsu üzenete nem a sokak által papagájként szajkózott "nakama powerup" volt, hanem az, hogy "Ne fogjátok vissza magatokat, mert ezek nem kispályások! Adjatok bele mindent, mutassátok meg, mit tudtok, mert különben sz...ban a haza!". Csak gondoltam rávilágítok erre, mielőtt (megint) fellángol az Erza-gyűlölet.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #11857 Dátum: 15 okt 19, 19:59:10 »

... Én valami olyasmit tudok elképzelni a csatájuknak, hogy amikor mondjuk megérkezik a többi csapat, és a többi pajzs is, és úrrá lesz a FT-en a kétségbeesés, akkor Erza vérben úszva ledobja Ajeel testét a többiek elé, hogy a pajzsok, és a FT is láthassa, hogy nincs minden veszve, és harcoljanak tovább. Ez olyan Erzás volna. Még tetszene is tőle.  ...

Az nem lenne rossz. kacsint Kb. mint a Nagy Mágiajátékokon, amikor bement a Pandemoniumba és egyedül kitakarította az egészet. Nevet

De azért had jegyezzek meg valamit:
Bár nekem sem tetszene, ha Ajeel tényleg csak ennyitől kidőlne. De kicsit belegondolva, Natsu üzenete nem a sokak által papagájként szajkózott "nakama powerup" volt, hanem az, hogy "Ne fogjátok vissza magatokat, mert ezek nem kispályások! Adjatok bele mindent, mutassátok meg, mit tudtok, mert különben sz...ban a haza!". Csak gondoltam rávilágítok erre, mielőtt (megint) fellángol az Erza-gyűlölet.

A problémám ezzel csak az, hogy Natsu egy neve nincs 2 fejezetes senkiházit ütött ki. Ne akarja már nekem bemesélni senki se, hogy ebből erza egy akkora boostot kapot amitől szinte "one hit"-elt egy pajzsot a KARDJAIVAL. Ráadásul egy olyan pajzsot akin már be lett mutatva, hogyha valami fizikai kontaktust teremt a testével az homokká változik. Remélem van proktológus a fórumozók között mert most valakinek meg kell mutatnia hova sz@arjak ettől a qurva nagy plot hole-tól...

A korrekt folytatása az lett volna a natszus jelenet után, hogy Ajeel látva a beosztottja kiütését köp egyet majd kijelenti, hogy ez egy "neve nincs 2 fejezetes senkiházi" volt kiütése nem jelent semmit, ezután folytatja erza kivégzés... megbasz... "büntetését" bow. Majd miután erza segítséget kap ne adj isten Wenditől, mert hát ha már rájött, hogy a homoknak a szél a gyengéje, akkor egy SZÉL sárkány ölőnek és erzának EGYÜTTESEN már nem okozna gondot a homokzsák csávó...

NEM!!! Cheatánia a seggéből előhúzza a még sosem látott és sosem használt szél ISTEN páncélját és egyedül legyakja a homokvárat...

Erről jut eszembe a mangában már volt ISTENölők ISTENIpoweruppk,  ISTENpáncél egyedül maguk az ISTENEK nincsenek jelen ? Habár ha erzáról kiderülne hogy egy kibeb****t Isten akkor talán megtudták békélni a harcai "kőbevésett" végeredményeivel, és a tudattal, hogy legfeljebb 2 szereplő a mangában talán eséllyel leverné egy harcban az amúgy is teljesen súlytalan és feleslegessé vált körbeverési rendszer által...
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 19, 20:01:29 írta TrieDoX » Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11858 Dátum: 15 okt 19, 20:05:00 »

Az nem lenne rossz. kacsint Kb. mint a Nagy Mágiajátékokon, amikor bement a Pandemoniumba és egyedül kitakarította az egészet. Nevet

De azért had jegyezzek meg valamit:
Bár nekem sem tetszene, ha Ajeel tényleg csak ennyitől kidőlne. De kicsit belegondolva, Natsu üzenete nem a sokak által papagájként szajkózott "nakama powerup" volt, hanem az, hogy "Ne fogjátok vissza magatokat, mert ezek nem kispályások! Adjatok bele mindent, mutassátok meg, mit tudtok, mert különben sz...ban a haza!". Csak gondoltam rávilágítok erre, mielőtt (megint) fellángol az Erza-gyűlölet.

Igen-igen, nekem is ez a kép ugrott be amikor ezen filóztam Mosolyog) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/284/20

És a második részével is egyetértek, pedig nekem kifejezetten elegem van Erzából. De most nekem sem a nakama power up esett le ebből.
szerk.:
TriedDoX- megismétlem, nekem határozottan elegem volt Erzából, talán a Kyuka elleni csatája volt az, ami kiborította nálam is a bilit. De azt, hogy most előhúzott egy új, sosem látott páncélt a semmiből, ezt nem random hülyeségnek, hanem teljesen természetes dolognak tartom...ember, egy éve volt kidolgozni ezeket, normális, hogy mindenki új technikákat fog bevetni, hiszen még nem volt alkalmuk megmutatni őket. És mivel a szél ezek szerint a gyengéje a homoknak (ezt mondjuk elmagyarázhatná nekem valaki...), ezért a sebzést se látom most bullshitnek. Szóval én megértem a frusztrációt Erzával szemben, de azért tudjunk már objektíven gondolkodni.
Ettől függetlenül, a csatái továbbra sem tartalmaznak egy csepp izgalmat sem, mert mindenki tudja, hogy úgy is nyerni fog. De legalább nem random hülyeség miatt.
A másik dolog, hogy én is úgy értelmezem ezt a hirtelen sebzést, hogy végre teljesen bele ad mindent a harcba. Gondolom ő sem akarta ellőni az összes puskaporát, de...azért csalódott leszek, ha az egyik pajzsot úgy győzi le valaki, hogy utána még vígan fog ugrálni (kivéve talán Natsut és Luxust, akik szerintem simán lenyomnának 1v1-ben egyet), és gondolom most ő is belátta, hogy úgy esélytelen a dolog jelenleg.

Ja, és szerintem az, amit az Avatar papja megidézett, az szerintem egy istennek tekinthető. Kétlem, hogy az istenek ilyen Ancselam-féle megfoghatatlan természetfeletti lények lennének. De ezt már kifejtettem egyszer.
« Utoljára szerkesztve: 15 okt 19, 20:21:18 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11859 Dátum: 15 okt 19, 21:50:41 »

Miért is ne győzhetne Erza egyedül egy Pajzsot? Eddig az lett mondva a fórumon, hogy Ajeel valószínűleg a leggyengébb Springan. Erza meg az egyik legerősebb FT-és. Erza eddig úgy harcolt, hogy nem tudott páncélt cserélni Brandish talpnyalója miatt. Azt a csávót, szó szerint eltaposta Lucy (Mashima azért életben hagyta, mert nem démon vagy tanácstag és nem is Simonnak hívják), utána felvette a megfelelő páncélt, ami a Szél Isten nevet viseli. Nem értem miért akadnak ki egyesek a páncél nevén. Ha a kovács Szupermega legyőzhetetlen végső páncél nevet adja neki, akkor az lesz a neve, az nem jelenti azt, hogy legyőzhetetlen, vagy a mi esetünkben bármi köze is lenne az istenekhez.
A szél > homok erősorrend szerintem úgy van, hogy a szél elfújja a homokot vagy szétszórja a levegőben.
Ráadásul leengedte a védelmét, amit Erza kihasznált.

Másrészről viszont Ajeel megette a homokgyümölcsöt, szóval homokember lett, ami egy logia fajta. Hopsz, rossz manga xD De elvileg rá sem kellene, hogy hassanak a fizikai támadások, mint Juviára. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/446/12

Nekem erről az oldalról http://www.mangapanda.com/fairy-tail/457/20
Ez ugrott be: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/155/17
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #11860 Dátum: 15 okt 19, 22:27:54 »

A probléma itt nem azzal van, hogy Erza levágta Ajeelt.
Az én problémám:
Ebből:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/456/12

Ezáltal:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/457/19

Lett ez:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/457/20

Oké a seggből kihúzott szélpáncél (azon is röhögtem, hogy benne van az, hogy isten), ami lehetne akár Ajeel halálos gyenge pontja is, aktiválásakor le lehetett volna így kaszabolni a homokost de nem sikerült (csoda is volna ha egy pajzs bekapna egy ilyen frontális támadást, lehetetlen) majd egy tűzcsóva kíséretében felrepül egy nulla 1 hitelt trash karakter és egy "got it, Natsu"-val lekaszabolja SZEMBŐL Ajeelt akinek arra nincs ideje, hogy összeszarja magát?Ahogy már leírtam ma, ez már a jó ízlés határa. TrieDoX-al teljes mértékben egyetértek.

Amúgy lehet csak én nem bírom megjegyezni Erzának milyen páncéljai vannak az iránta táplált utálatomból kifolyólag, de nekem annyira súlytalannak érződnek, hogy az nem igaz.Pláne az ilyen semmiből godmode-ba lépő páncélok.Van pajzs páncél van kill bill páncél meg még van valami fekete is nem? ikszdé vicc nélkül nem emlékszem a nevükre.

A Wendy Erza kombó nekem is bejött volna de az milyen szarul nézett volna ki, hogy Erzát kell kihúzni a bajból.Szegénynek így is megalázó, hogy Natsunak oda kellett k*rni egy embert, hogy felnyissa a szemét.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11861 Dátum: 15 okt 19, 22:44:41 »

A probléma itt nem azzal van, hogy Erza levágta Ajeelt.
Az én problémám:
Ebből:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/456/12

Ezáltal:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/457/19

Lett ez:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/457/20

Ez nem igaz.
Ez:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/455/12
Lett visszaállítva ez által:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/12
(Vagyis harcolnak, nincs sarokba szorítva, de ő sem találja a fogást az ellenfélen)
Majd ez miatt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/20
Lesz ez:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/457/21
(Vagyis "véve Natsu üzenetét" bele ad mindent, mert ellenük nem tartogathatja az erejét. És igen, persze, benne van az is, hogy fellelkesül, vagy ahogy szeretik mondani, "nakama power up", ami amúgy normális keretek között (és ez még az) létezik a való világban is.)

« Utoljára szerkesztve: 15 okt 19, 22:46:11 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11862 Dátum: 15 okt 20, 09:05:16 »

Nem értem a problémátokat. Én eddig is láttam olyat, hogy egy gyengébb ellenfél lever egy erősebbet. Az, hogy Ajeelt erősebbnek tartjuk még nem jelenti azt, hogy ne lehetne levágni. Főleg nem egy olyan esetben amikor Ajeel arra figyel, hogy az embere milyen röppályára kerül és már megismerhette Erza erejét, mármint az "erőtlenségét". Így nem is számíthatott ekkora változásra, így nem tudott felkészülni arra a hirtelen erőnövekedésre amelyet Erza kapott a teljes ereje felszabadításakor. Ez tisztára olyan mint amikor egy kis képzett girnyó emberke hátba szúr egy szumózó bajnokot. Én legalábbis így értelmezem ezt a támadást és alighanem Ajeel vereségét is.

Egyébként nem igazán érdekelt ez a harc mert a Lucy és Mira vonal most jobban vonz.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11863 Dátum: 15 okt 20, 13:20:44 »

Ez az Erza mindig nyer dolog, melyik mangába nincs jelen?
A One Piece esetén egyszer sem fordult meg a fejembe, hogy akár Luffy, Zoro vagy Sanji kikapjon. Itt most miért kell ennyire fenn akadni Erzán?
Erza egy olyan karakter, aki mindig nyer, mert erős, de nem beképzelt. Valószínűleg valamikor ki fog kapni, vereséget fog szenvedni, így Mashima hangsúlyozni tudja majd a dolog súlyosságát.

Az utóbbi fejezetekben feltűnt, hogy a sensei egy kicsit átállt fansercive üzemmódba. Ez több dologból is látszik. Annyira fel volt hájpolva az egész Alvarez, és közbe lazán tartják a szintet, a legnagyobb kétségbeesés ellenére is. Natsuék szinte meg se izzadtak. A Lucys jelenetet meg sem említem.... Narutoba pont azt szerettem, hogy nem ment át fanservicebe, de a FT nagyon úgy hat Nevet
Naplózva
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #11864 Dátum: 15 okt 20, 15:39:46 »

Jó'van ettől a fejezettől se vártam többet, teljes túlerőben van, de aztán hirtelen egycsapással ütik ki.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 789 790 [791] 792 793 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!