24 máj 17, 09:20:48 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778179 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11655 Dátum: 15 szep 19, 14:18:56 »

A véleményem erről a fejezetről: Én ezt már láttam valahol...
Erza-Wendy---> Mavis-Zeira http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/005/20

Makarovot kimentik az ellenséges céhből, utána készülnek a háborúra, de hírtelen az ellenség nagyerőkkel felbukkan és mindenki meglepődik.
Lucyt  kimentik az ellenséges céhből, utána készülnek a háborúra, de hírtelen az ellenség nagyerőkkel felbukkan és mindenki meglepődik. (Phantom Lord arc)

Ami újdonság volt, az az, hogy Gray elhatározta magát. Valószínűleg nem mond majd nemet Juviának.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #11656 Dátum: 15 szep 19, 14:30:01 »

Szerintem nem lenne baj ha ez lenne az utolsó  arc.  Annak sincs értelme ha valami elvan nyújtva......
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #11657 Dátum: 15 szep 19, 14:41:46 »

Egyetértünk. Az sem jó ha valamit túlságosan elnyújtanak. Ez a baj a többi naggyal is. Alapvetően a célok kimúltak, már csak Zeref szál maradt.

Egyébként miért kellett volna itt lenni az egész ellenséges seregnek? Zeref azt mondta, hogy egész Isgarnak pusztulnia kell. Ez pedig éppen azt jelenti, hogy egyszerre csaphatnak le több céhre, városra 1-2 Spingan vezetése mellett. Az sem lenne jó ha csak a Fairy Tailnek megy neki mindenki mert akkor Ishgar többi része lehetőséget kap, hogy összefogjon. Így esetleg senki nem tud segítséget nyújtani a Fairy Tailnek mert mindenki elfoglalt lesz a maga problémájával, harcával. Szóval szinte biztosra veszem, hogy a többi erősebb céhet is megtámadják egyszerre és gondolom a Mágia Tanács és a 10 szent Mágust is támadni fogják.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11658 Dátum: 15 szep 19, 14:52:29 »

Majd írok részletesen is. Most csak annyit jegyeznék meg, itt http://readms.com/r/fairy_tail/453/2937/19 Levy mellett ugyanaz a csillagmintás ágynemű látszik, mint az előző oldalon Gajeel mellett. Véletlen?
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11659 Dátum: 15 szep 19, 15:29:21 »

Tényleg, érdekesek ezek az apró utalások Mosolyog)
Egyetértünk. Az sem jó ha valamit túlságosan elnyújtanak. Ez a baj a többi naggyal is. Alapvetően a célok kimúltak, már csak Zeref szál maradt.

Egyébként miért kellett volna itt lenni az egész ellenséges seregnek? Zeref azt mondta, hogy egész Isgarnak pusztulnia kell. Ez pedig éppen azt jelenti, hogy egyszerre csaphatnak le több céhre, városra 1-2 Spingan vezetése mellett. Az sem lenne jó ha csak a Fairy Tailnek megy neki mindenki mert akkor Ishgar többi része lehetőséget kap, hogy összefogjon. Így esetleg senki nem tud segítséget nyújtani a Fairy Tailnek mert mindenki elfoglalt lesz a maga problémájával, harcával. Szóval szinte biztosra veszem, hogy a többi erősebb céhet is megtámadják egyszerre és gondolom a Mágia Tanács és a 10 szent Mágust is támadni fogják.

Szerintem sem kell elhúzni, szépen fel lett vezetve, jöhet a végső csata. Kíváncsi is vagyok a végére, az az igazság.
A második részéhez meg annyit, hogy logikus, csak hogy akkor itt most Ajeel nagyon el lesz verve ha egyedül jött Nevet
Legalábbis mindenféle logika alapján így kéne legyen.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 19, 15:29:55 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #11660 Dátum: 15 szep 19, 15:30:37 »

Biztos nem véletlen, egyből feltűnt amikor olvastam Nevet. De egyre rosszabb előérzetem van amúgy, de nem tudnám megmondani kik fognak elhullani, de a Gray Juvia párosnak be kellett lökni egy ilyet, hogy aztán összezavarjon. Mindenki majd várja, hogy végre Juvia boldog legyen, csak nehogy a végén máshogy alakuljanak a dolgok. De az Erza Wendy páros is... majd kiderül, úgy is az lesz amit az író kitalált.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11661 Dátum: 15 szep 19, 15:58:18 »

Pont ebben a fejezetben beszélt Lucy a Death Flagról, aztán most meg Gray bejátssza xD.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
sasa87
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 110



« Válasz #11662 Dátum: 15 szep 19, 16:32:52 »

Jó rész volt. Tipikusan olyan vihar előtti csend hangulata volt. Mindenki azzal töltötte az idejét aki fontos számára. ikszdé
Ez meg hogy Ajeel egyedül támadt, nem biztos hogy véletlen. Lehet hogy Zeref így tervezte hogy elvonja a Fairy Tail-es tagok figyelmét és végre legyen egy meghitt, családias beszélgetése kettesben az öccsével Ördögi
Mert szerintem szeretné ha mellé állna és ha meghallgatja a történetét hogy mit is tett Natsu-ért biztosra veszem hogy bármiféle tervezgetés nélkül nekimegy Ancselemnek ikszdé Nevet
Naplózva
bette96
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 100



« Válasz #11663 Dátum: 15 szep 19, 16:53:43 »

Majd írok részletesen is. Most csak annyit jegyeznék meg, itt http://readms.com/r/fairy_tail/453/2937/19 Levy mellett ugyanaz a csillagmintás ágynemű látszik, mint az előző oldalon Gajeel mellett. Véletlen?

megelőztél Nevet én is éppen írni akartam Nevet  Mikor megláttam enyhe fangörcsöt kaptam Nevet tuti nem véletlen  >.<#
Nekem még az is vicces volt, hogy Natsu lazába nyomja a vetkőzést Lucy elött Nevet

Egyetértek srácok, szerintem is ez lesz az utolsó fejezet, pláne, hogy nagyon előre lett harangozva a Sárkánykirály ünnepe és Zeref és Acnológia is lett rá utalást, hogy igen, ez lesz az az híres felhypeolt ünnepség Nevet Várom már nagyooooon!
Szerintem felesleges előre "tenni" arra, hogy ki kivel fog harcolni, mivel mint tudjuk Mashima egy troll, szóval én inkább bízom a meglepetés erejében Nevet
Naplózva

"Saját démonainkat a legnehezebb legyőznünk, hiszen ők ismernek a legjobban."
AFR
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 75


« Válasz #11664 Dátum: 15 szep 19, 18:32:17 »

Amit Makarov Augustról mond sztem alapból hülyeség
de szóljatok ha tévedek
azt mondja h minden idő és hely mágiáját elsajátította

azaz minden elveszett mágiát is

vagyis időmágiát, minden elemű sárkányölő, istenölő és démonölő mágiát is

de ez lehetetlen mivel sárkányok nincsenek ehhez minden elemű sárkánynak tanítania kellett volna
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11665 Dátum: 15 szep 19, 19:10:45 »

Túlzás azt mondani, hogy minden mágiát elsajátított. Meglehet, hogy rengeteget a birtokában van, de azért vannak határok.
« Utoljára szerkesztve: 15 szep 19, 19:11:53 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11666 Dátum: 15 szep 19, 19:21:20 »

Én úgy értelmeztem, hogy minden mágiát megtanult, amit meg lehet tanulni. Sárkányölőt nyilván nem tanult, ahhoz sárkány kell (vagy lacrima). De ugye az, hogy mindent megtanult nem jelenti azt, hogy mindet olyan szinten űzi, mintha egy fő mágiája lenne. Gérard is megtanulta Mistgun mágiáját, de nem tudta ugyanazon a szinten használni. (Talán pont ezért lenne neki jó ellenfél Gérard.)
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #11667 Dátum: 15 szep 19, 19:22:57 »

Nekem még az is vicces volt, hogy Natsu lazába nyomja a vetkőzést Lucy elött Nevet

Öhm, nem Happy mondta azt? És azért mondta neki Lucy, hogy szép próbálkozás úgy, hogy alapból meztelen?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #11668 Dátum: 15 szep 19, 20:13:34 »

Majd írok részletesen is. Most csak annyit jegyeznék meg, itt http://readms.com/r/fairy_tail/453/2937/19 Levy mellett ugyanaz a csillagmintás ágynemű látszik, mint az előző oldalon Gajeel mellett. Véletlen?
Az lenne furcsa, ha másmilyen lenne az ágynemű, hisz egymás mellet fekszenek csak nem nagyképen mutatják őket. Nyelvesít
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11669 Dátum: 15 szep 19, 20:22:22 »

Oké, akkor úgy fogalmazok, hogy a "véletlen" idézőjelben van. ^^ Nyelvesít
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 776 777 [778] 779 780 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!