24 máj 17, 09:59:10 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 737 738 [739] 740 741 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #11070 Dátum: 15 jún 22, 06:48:54 »

Ez jórész volt Mosolyog Levy rajza nagyon nagy Mosolyog Nevet
Éshát igen, ja meg én-megmondtam:
Natsu nem való beszivárgás/megtévesztés/ lopakodás csoportba ikszdé  bow  Gondolkozik
Ő egy utcai szintű frontembernek való - ha lenne 200 szuperhősöm garantáltan beraknám. Mosolyog  Kúl

A rész: KIRÁLY. Ám az még homály hogy Laxus miért bántaná egykori sorstársait? hacsak az a flancos setét köd nem tett MÉG valami mást is vele !
Lisanna pedig sirály. Mosolyog igenis !
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #11071 Dátum: 15 jún 22, 11:27:48 »

Jó fejezet volt! Mashima nem húzta az időt a lopakodással, azelőtt lebuktak, hogy egyáltalán bejutottak volna. Azért remélem, hogy valaki (pl.: az a kém) becsempészi őket.

Sternritter Zanpakuto: Arról nem volt szó, hogy Laxus ellen kellene harcolniuk. Amikor Lili meg Levi az ellenségről beszélt, akiket nem lehet legyőzni, az az Albareth volt nem pedig Laxus  smirksweat szerintem...
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 22, 11:28:26 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #11072 Dátum: 15 jún 22, 13:45:04 »

Egyébként Gajeelnak macskás plüsse van, jól látom?  Nevet
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/441/9 - itt, jobb alsó kép.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #11073 Dátum: 15 jún 22, 16:29:36 »

Nem volt rossz rész. Bár elég sok oldal elment az elején nyilvánvaló tények közlésével, de a B csapat érdekes volt, és utánna már az A is. A vége nekem nagyon tetszett, így kellett ezt a helyzetet lereagálni.
És nagyon tetszett a sok utalás más mangákra, jó pofa volt Nevet A Naruto ugye fájdalmasan egyértelmű, de nekem szemet szúrt az is, hogy hajón utaztak, meg valaki említette, hogy Erza PONT szalmakalapot viselt Nevet Jó, ez lehet hogy csak belemagyarázás, sőt, de akkor is Mosolyog)
Ja, és itt:
http://readms.com/r/fairy_tail/441/2833/19
Egy csomót gondolkodtam, hogy miről olyan ismerős nekem Lucy arckifejezése...gondolkodtam, hogy a Dragon Ballban szokta mindenki ezt a hülye peace-t mutatni, de nem...aztán beugrott Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/511/12 Yahiko meg Jiraiya Nevet
Szóval nem volt rossz rész, bár pár fejezetig még nem számítok semmi nagy durranásra.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #11074 Dátum: 15 jún 22, 18:50:14 »

Nem volt rossz rész. Bár elég sok oldal elment az elején nyilvánvaló tények közlésével, de a B csapat érdekes volt, és utánna már az A is. A vége nekem nagyon tetszett, így kellett ezt a helyzetet lereagálni.
És nagyon tetszett a sok utalás más mangákra, jó pofa volt Nevet A Naruto ugye fájdalmasan egyértelmű, de nekem szemet szúrt az is, hogy hajón utaztak, meg valaki említette, hogy Erza PONT szalmakalapot viselt Nevet Jó, ez lehet hogy csak belemagyarázás, sőt, de akkor is Mosolyog)
Ja, és itt:
http://readms.com/r/fairy_tail/441/2833/19
Egy csomót gondolkodtam, hogy miről olyan ismerős nekem Lucy arckifejezése...gondolkodtam, hogy a Dragon Ballban szokta mindenki ezt a hülye peace-t mutatni, de nem...aztán beugrott Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Naruto/511/12 Yahiko meg Jiraiya Nevet
Szóval nem volt rossz rész, bár pár fejezetig még nem számítok semmi nagy durranásra.

Igazából ezekkel én is egyetértek, sőt. Szerintem a szalmakalap tökre olyan mint Luffy-é. Persze nem mintha más szalmakalap nem pont ugyan ilyen lenne de ettől még eléggé nyilvánvaló az utalás. Nevet

Ami a fejezetet illeti most egy kicsit lassítunk a tempón de nem is baj. Kicsit megint visszajött a régi feeling ahogy utazgatnak és vívják a kisebb harcokat. Mondjuk nem igazán értem miért nem nyomták le egyből a katonákat. Natsu csukott szemmel fél kézzel simán lerendezné mindet mire pisloghatnának. Bár van egy olyan érzésem hogy lesz velük valami góré is bár nem hiszem hogy túl nagy fenyegetést jelentene rájuk. Ez a besúgó dolog érdekesen hangzik még kiderülhet egy ismerő arc kémked.
A másik bagázs is hozta a formáját. Nevet Gajeel és Levi nagyon összemelegedtek, szegény Juvia meg csak kesereg és féltékenykedik de legalább Cana törődik vele. ikszdé
Naplózva

Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #11075 Dátum: 15 jún 22, 23:25:52 »

Ez most tényleg jó fejezet volt, kíváncsi vagyok ki a kém. Cobrára tippelek, ő remek erre a feladatra, elég a város közelében elrejtőznie és hallgatózni. Bár az is igaz hogy ennek az Arc-nak nincs sok köze se az Oracion Seishez, sem a Crime Sorcierehez. De annak is örülnék, ha valami új szereplő lenne.

Azt sem bánnám ha elkapnák Natsuékat később és a B csapat menne megmenteni őket.
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #11076 Dátum: 15 jún 24, 19:02:57 »

Pedig Gerard összeszedte őket. Lehet ezzel még valami.
Naplózva
Krisz7199
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 334



« Válasz #11077 Dátum: 15 jún 24, 20:00:07 »

Ninpou - "Kóstold meg az öklöm" no jutsu.  bow bow ikszdé ikszdé

Istenem, ezen röhögtem egyet. Kis Narutós feeling. Szegény Wendyke is tengeri beteg.  Nevet
Naplózva
Man1878utd
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31


« Válasz #11078 Dátum: 15 jún 24, 20:27:56 »

A belopakodás mondhatjuk hogy nem volt sikeres?! Nevet Bár ez nem az FT specialitása! Sztem Gerard a kém! Eddig is jól ment neki a rejtőzködés!
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #11079 Dátum: 15 jún 24, 20:35:27 »

Áá ez nagyon jó fejezet volt Nevet Sok minden valóban nem történt, de szerencsére nem lett agyonhúzva és még több oldalt is kaptunk, mint az átlagban Nevet
A fedőlapon nagyon jól nézett ki Erza és persze a további oldalakon is Nevet Mugiwara no Erza?  Cowboy
Mest is egész macsós képeket kapott. Bár az meglepett, hogy végül Wendy is beteg lett, mondjuk Gajeel után már sejthető volt, hogy minden sárkányölőnek ez lesz a sorsa idővel. Csóri Cobra és Laxus ikszdé Az utóbbi inkább öngyilkos lesz, mintsem ilyen megalázó állapotban lássák a többiek  smirksweat
Happy "kérsz egy halat" aranyköpésén megint hatalmasat nevettem ikszdé
Gray gyorsan bevitte őket a kabinba, de nekem gyanús, hogy egy szál gatyában jött ki. Csóri Wendy... és Natsu?? ikszdé
Ha már a nemi zavaroknál tartunk, a B csapat elindult megkeresni Laxust és a "lakájait" Nevet Itt is fel lehet figyelni a Canas dologra. Kezdek ebben is gyanakodni, rengeteg echisebb jelenete volt már Lucy-val és más fiúval nem láttunk eddig tőle semmi romantikusat... Mit tervezel, Mashima-san?? ikszdé
Viszont a Gajeel-Levy flörtölés nagyon jó lett Nevet Abszolút megmosolyogtam Mosolyog
És akkor kiderült, hogy van egy kém, aki információkat szivárogtat ki. Szerintem ez egy új szereplő lesz, mégpedig az első Albarethes tag, akit meg fogunk ismerni. Az új kontinenssel temérdek céh... vagyis 1 hatalmas céh, de rengeteg új szereplőre számíthatunk. Még mindig érdekel, hogy mekkora volumenű lesz ez az ív, bár inkább saga-nak kell majd nevezni szerintem.
Natsuék álcázása nagyon jó lett, főleg a csajoké Nyelvesít Lucy és Erza így kb. bármit meg tudna kapni, engem is levennének a lábam alól, nem tagadom ikszdé Azonban Gray megjegyzése erre, szinte egy önirónia volt Mashimától ikszdé
Viszont!!! Az NAGYON nem tetszett, hogy csak így átfestik vagy átmatricázzák vagy valami spellt castolnak rá, nem tudom, de akárhogy is nézzük, átalakítják a FT jelét egy másikra.. Még ha nem is komolyan csinálják, ez nekem akkor is hatalmasan fájt. Gondoljatok csak Lucy vs Flare harc végén lévő bizonyos jelenetre, amikor a Ravenes lány le akarta égetni Kinpatsu FT logóját a kezéről, az meg szinte bőgött. Vagy a Jövő Lucy-s dolog. Ezek után meg csak úgy simán átfestik, még ha nem is végelegesen... Lehet túldramatizálom, de ez nekem rosszul esett.
Viszont a Cait Shelteres poén, hogy nem ismerték az őrök, az nagyot ütött ikszdé Tényleg kicsi "céh" volt. Viszont Wendy mostanában elég gyakran váltogatja a "céheit"  smirksweat
Natsu nin-nin-ezése azonban nagyon hangulatos volt és egyben nosztalgikus is Nevet Viszont itt is túldramatizáltam a dolgot (szokásom) és a Nagy Mágiajátékok egyik bizonyos jelenete jutott eszembe. Konkrétan az, amikor Natsu berontott a Saber-hez és póker arccal leverte Dobengalt (Kakashit). Oké ott full komoly volt Yukino miatt és valóban nem fért volna el egy "ÓÓÓ EGY NINJA!!!" éljenző megjegyzés Natsutól, de így ezután, hogy Mashima ennyire érzékelteti E.N.D. (de furcsa így nevezni Natsut, de hát szóismétlés elkerülés.. ) ninja imádatát.. hát jó lett volna valami kisebb reagálás a dolgora na ikszdé
A vége meg elég badass lett, bár nekem kicsit túl "hősies" volt, hogy mindnyájan odarohannak egy random kisgyereknek segíteni. Oké kisgyerekről van szó, ártatlan meg minden, de nekem még kezdetben azért (is) tetszett meg az egész Fairy Tail, mert úgy kb. lesz#rták a népet és a civileket (nem is nagyon mutogatta őket Mashima) és csak magukért és a barátaikért harcoltak. Tehát nem voltak ilyen világmegváltó mindenkit megmentő szuperhősök. Persze ezt is csak túldramatizálom, mert a szemem előtt csinálnak ezt egy gyerekkel, valószínűleg én se hagynám szó és tett nélkül, csak... Igazából túlzásnak éreztem, hogy az összes odament. Elég lett volna, ha csak Natsu mondjuk Nevet (A többiek látják hogy megy és csak a háttérben figyelnek).
Ettől függetlenül az utolsó oldal baromi jó lett Nevet

Igazából 1-2 dolog nem tetszett csak, ami valószínűleg mindenki szemében csak egy "apróság" vagy hülyeség. Viszont még ezekkel is egy nagyon szépen összerakott és, igaz cselekményben nem túl gazdag, de terjedelemben és jelenetekben abszolút tartalmas fejezetet kaptunk, rengeteg jó képpel és poénnal (bár ezen: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/9 rá se ismernék Lisannára, ha nem tudnám, hogy ő van ott)
5/5 Mosolyog
Naplózva

fairYtaiL
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #11080 Dátum: 15 jún 26, 22:41:38 »

Eloszor szolok a topichoz, de mar ert egy ideje.
Eloszor is regi tema, de: nem ertek egyet azzal hogy elpuhult volna a fairy tail. Valamerre kellett valtozniuk a kezdetektol, karakterfejlodes es egyebek miatt, es mivel az egesz a csaladra, es bajtarsiassagra epul, teljesen realis hogy egyre jobban osszetartanak, es "nyalasba" megy at, bar szerintem kozel sem. De emlitve volt: ez teljesen izles kerdese. Mosolyog

Aztan itt volt ez, hogy Erza irrealis es szuklatokoru modon teriti itt az emberiseget. Legegyszerubb ranezni erre a forumra. Ha valakinek van egy velemenye, emberi mivoltabol vedi az igazat, es csupan ugyanezt latjuk Erzatol is. Kyouka is az sajat elveit kovette, es Erza is. Aztan az megint mas dolog, hogy Kyouka berogzodott hazateresi osztone miatt nem erezte magat bunosnek a kioltott embereletekert, a celjat kovette, ettol fuggetlenul o bunos volt, ergo a fairy tail ellensege.

Mindig nezek nagyokat amikor lehuztok egy fejezetet, unalmas, nem halad a cselekmeny. Kerlek irjatok es rajzoljatok meg egy 400+ fejezetbol allo mangat, de ugy hogy minden fejezet ugyanazt a szintet hozza, vagy elvarasaitok szerint magasabbat.  Nevet Alapbol egy mangat, amit nem terveznek ilyen hosszura, nem lehet elore 600fejezetre kigondolni.

Tegyuk hozza belolem hatalmas elfogultsag beszel, az elejetol a vegeig nagyon szeretem a mangat  bow

Akkor a mostani iv. Talan a legjobbra szamithatunk jo kivitelezessel, en nagyon varom Mosolyog Annak is orulnek, ha Serena isten tenyleg Yuriy lenne, jo lepes lenne:) Azt is remelem hogy jo ideig olvasgathatom a fairy tailt, ezt az ivet peldaul nagyon szepen ki lehetne dolgozni, uj karakterek es teruletek, uj magiak. Nevet
Es en is nagyon szeretnem ha meglevo parosaink tenyleg parok lennenek:33

Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11081 Dátum: 15 jún 27, 08:25:57 »

Csabi, a céhjelcserével egyetértek veled, eléggé fura volt nekem is, főleg hogy Lucy mennyire védte, erre hipp-hopp rámásol egy másikat.
Viszont az, hogy csak Natsu ment volna az értelmetlen. Mindenki látta hogy Natsu velük van, és mivel azzal a támadásával Natsu gyakorlatilag lerombolta az álcájukat, fölösleges lett volna továbbra a háttérből figyelni. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #11082 Dátum: 15 jún 27, 18:54:24 »

Kicsit megcsúsztam, de azért:

441. fejezet:

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/2
A leengedett haj, és a páncél "hiánya" miatt egy pillanatra azt hittem, hogy a kölyök Erza szerepel a borítóm. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/4
Valaki visszább említette, hogy már csak Laxus és Cobra van hátra az utazástól való rosszulléttel. Ez nem teljesen igaz, Laxus már rég egy csónakban evez velük: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/276/13 (bal alsó sarok).
Gray, te meg mit műveltél odabent, hogy gatyában jössz ki...? ^^" Ha jól megnézzük, kiket vitt be, mindenképpen láthatunk "kivetni valót" a dologban. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/5
Lucy oltja Gray-t. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/10
Azért olyan szívesen megnéznék pár visszaemlékezést a történet elmúlt egy évére, amit mi nem láttunk. Remélhetőleg az anime készítői ha fillerezni akarnak, akkor ezt dolgozzák fel. Persze Mashima-sensei besegítségével, hogy ordas nagy butaságok azért ne egyenek benne. ^^ Mondjuk fél/egy rész per akik együtt lógtak.
Az ott tényleg egy PantherLili plüss akar lenni Gajeel tatyójában? Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/13
Kicsit fejlődtek a sárkányölőink. Nevet Bár ezt már az előző fejezetben is tapasztalhattunk, hiszen Gajeel a felszínről hallotta, hogy a többiek mit beszélnek X emelet mélyen a föld alatt. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/15
A Mugiwara no Erza nem új. Itt is láthattuk már: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/075/6

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/15
Megértem azokat is, akiknek nem tetszik, hogy ilyen egyszerűen eltakarják a céhjelüket egy másikkal. Szerintem viszont, az a Fairy Tail céh már "nem" az, amit a manga elején megismertünk. Ez már tényleg az ő saját Fairy Tailjük. Maguk gyűltek össze, és hozták létre megint. Most pedig mindannyiójuk nagyapját mennek megmenteni, aki nélkül azóta már ki tudja, hol lennének, vagy mi lett volna belőlük.
Szegény Wendy... A Cait Shelter tényleg nem (volt) túlságosan ismert. ^^"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/16
Oké... Erzáról eddig is tudtuk, hogy tud "nő" módjára viselkedni... és abszolút oda nem illő butaságokat beszélni. Nevet Viszont Lucy részéről már régen nem találkoztunk ezzel az oldalával. Pedig már a manga 1. fejezetében is bevetette a női bájait: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/001/8

naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/441/19
Valaki fentebb említette, hogy az "igazság bajnokai"...? Csöppet sem. Natsu elég sok ideig kénytelen volt nélkülözni Igneelt, és amikor újra "találkoztak", akkor sem örülhettek egymásnak túl sokáig. És gondolom erre is emlékszünk még: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/002/29 innentől a 37. oldalig. Szóval őnála megérthető, ha berág valakire, aki egy gyerek és az apja közé akar állni. Lucy kezdetben nem jött ki túl jól az apjával, plusz ott vannak a Phantom Lordos történések. Utána pedig amikor végre megbékéltek egymással, jött a Tenrou sziget, a 7 éves hibernáció, és mire újra láthatta volna az apját, addigra az elhunyt. Így nála is érthető ez. Erza szüleit nem ismerjük, sem a viszonyát velük. De túlélt egy Mennyország tornyát, ami nem éppen egy hétvégi üdülőtábor volt kisgyerekek számára. És ő meg pont nem az a személy, aki hagyja, hogy leszúrjanak egy kisgyereket. És ha jól látom, Gray is bemozdul az egyik katona arcába. Nála is igencsak frissek a Silverrel történtek emlékei.

Ezek a katonák eddig nem nagy durranások. Lacrimás lándzsák, páncélok, de amúgy nem tűnnek mágusoknak. A FT ököllel (lábbal ikszdé) szétcsapja őket, mágia nélkül. Kábé olyanok, mint Fiore katonái.

Mekkorát röhögnék, ha az A és B csapat vért izzadva leverne minden akadályt, bezúznák a Spriggan 12-t is... és amikor benyitnának Spriggan császárhoz, akkor ott találnák Makarovot, ahogy nyugisan borozgatnak. ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 27, 18:58:18 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #11083 Dátum: 15 jún 29, 06:21:56 »

http://www.mangareader.net/fairy-tail/442
Nos jó kis rész volt szerintem. Gyorsan meg is ismerhetünk 2 pajzsot felületesen. Izgalmas dolgok lesznek ezek alapján.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #11084 Dátum: 15 jún 29, 08:24:40 »

Hát, gyerekek ebből szép kis háború lesz. smirksweat (gihi Ördögi)
A srác mágiája nagyon idegesítő, sőt még maga a használója is... Remélem gyorsan elintézik, ha arra kerül a sor.
Ettől a lánytól a két keménylegény is megijedt. És ez még csak két ember az egész szövetségükből. Technikai KO
Viszont jó, hogy ennyire erősek, legalább láthatjuk mennyit fejlődött a FT. (Lucyra meg Juviára vagyok a legkíváncsibb)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 29, 08:25:31 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 737 738 [739] 740 741 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!