24 máj 18, 14:51:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779299 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10950 Dátum: 15 jún 10, 15:44:17 »

Ugyan Kuro, erről az Albarethről még tényleg nem volt semmi említés, valószínűleg nemrég (talán a Tartaros arc közben, amikor behozta komolyabban a Lument) találta ki. Azt meg te sem gondolod komolyan, hogy azzal az öreganyóval már az első fejezetben eltervezte Gazzille-al a közös múltat?

És abban igaza van Csabinak, hogy a Tenrou szigetes Mest sokkal idősebbnek tűnik, mint a 9 évvel ezelőtti, márpedig a Tenrou sziget 8 éve volt, szóval tényleg csak 1 év telt el addig. És ez nem a rajzstílusból fakad.

Amúgy valamit tisztába kéne tenni: A nagy mágiajátékok az Fiore-n belül vannak, ugye? De a Tanács az egész kontinenst felügyeli, igaz? Mert eddig ez nem volt teljesen egyértelmű. És igazából még a kontinensről sem ismerünk más céheket, csak a Fiore-aiakat, nem? Magyarul a Pegasus, a Sabertooth, meg a többiek azok mind Fiore-aiak, nem?És a sötét céhek honnan voltak? Mert ez nem egyértelmű, vagy csak én nem emlékszem...
Amúgy abból a szempontból már egy jó ideje elkezdte felvezetni ezt a másik kontinenst Mashima, hogy több karaktertől is elhangzott már, hogy a másik kontinensen nagyon erős mágusok vannak. Mindenesetre kíváncsi vagyok rájuk.

Épp azt írtam én is hogy Albareth nem szó szerint volt megemlítve de ott a térkép azon meg tisztán látszik hogy nem csak Fiore van a térképen. Nevet Ráadásul már az 1. fejezetben az a nyomi Natsu imitátor is említette hogy vannak más városok, plusz ugye Ur is mesélt Graynek dolgokat. Oda teljesen más szint nála eleve úgy kezdődött az egész hogy tudtuk hogy tervei vannak az egész térképpel mert körül utazzák a földet kb. Nevet FT azért jóval lazább mint az OP. Ami az öreganyót illeti nem mondtam hogy már az 1. fejezetben tudta hogy Gajeel pártfogója lesz csak azért linkeltem mert én is meglepődtem hogy már szerepelt és ezt is vehetjük említésnek mert anno még Gajeel emlékeinél sokan panaszkodtak hogy totál random karakter. Nevet
Egyébként is a Shounen mangák 98%-a max 100 fejezettel előre tervezi a dolgokat.

Mest meg max azért tűnhet idősebbnek mert a beépülés megkívánta hogy idősebbnek tűnjön. Aki látott már titkos ügynökről szóló filmet sorozatot annak nem újdonság hogy a beépülés megkívánja hogy idősebbnek látszódjon. Elvégre a Tanácsba kb 16 évesen épült be ami azért igen csak fura lenne ha egy 16 éves kölköt bevennének. Nevet

Fiore igazából csak egy kisebb város az egész földrészt Ishgal irányítja amit linkeltem térképet azon jól látszik hogy merre vannak a sötét céhek. De az általáunk már isert hivatalos Céhek Fiore környékén vannak mind elvileg. De legalábbis nem messze onnan szóval Fiorét nem nagyon hagytuk el eddig. Nevet Szóval ha Mashi nagyon akarná durván elnyújthatná a storyt.

Itt meg lehet leskelődni hogy melyik Céh hol is tartózkodik. A legtöbb Fiorében van. Azon belül ugye más kisebb városokban.
http://fairytail.wikia.com/wiki/Guilds

Kicsit belegondolva arra jutottam, hogy azért lett Erza az ideiglenes mester mert ő valszeg elég racionálisan gondolkozik ahhoz, hogy a semmiért ne robbantson ki egy totális háborút.

Ezzel teljesen egyetértek. Amilyen idióta Natsu egyből neki rohanna az egész városnak. Nevet

De azért az durva, hogy egy egész kontinens céhei összegyűltek, jól sejtem a Lumen miatt. Ha már korábban is támadtak, akkor ezek szerint tudják milyen ereje van?

Valószínű tudják mi is a Lumen különben nem akarnák annyira. De most már remélem hamarosan mi is megtudjuk milyen ereje van. Lehet hogy nem támad fel belőle Mavis hanem az erejét használja csak. És mivel halhatatlan elég sok erő lehet benne. Nevet
Ugye bár lehet gyűjteni a mágikus erőt és Mavis már vagy 100 éves szóval tuti hogy nem gyenge kis fegyver a Lumen.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10951 Dátum: 15 jún 10, 16:01:25 »

Kicsit régi, de megmaradt bennem:
Makarov pont azért nem volt jó vezető amiért Laxus sem lenne az.
Makarov miért nem volt jó vezető? Feljuttatta a csúcsra az FT-t, mindenki tiszteli, folyamatosan tartotta a hátát a céhért és a gyerekiért és a szükség órájában azonnal feláldozta volna magát a céhért. Mellesleg Szent Mágus. (Kicsit?) perverz és vedel rendesen, szereti a pénzt, de attól még jó vezető.

Luxus tuti hogy nincs vele vagy ment el megmenteni
Pedig volt már hasonló eset: Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/216/19

Ezen az oldalon nagyon fogtam a fejem.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/439/19
Ennél nagyobb hülyeséget nem is tehetett volna Makarov. Ez kb az volt, hogy megy egy az ellenség bázisára és elkiáltja magát, hogy "Én vagyok az egyetlen, aki aktiválni tudja a végső fegyverünket, szóval ha jót akartok magatoknak, akkor békén hagytok minket és hagytok hazamenni, mert egyedül jöttem!"
Ennek csak egyetlen egy kimenetele lehet. Elfogják Makarovot és kiszedik belőle az összes titkot.

Mikor már Urtear azt hitte, hogy már eleget törlesztett, kiderül, hogy őmiatta lesz háború az országban  ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10952 Dátum: 15 jún 10, 16:03:39 »

Szóval a Tanács az egész kontinenset irányítja igaz? Abban a linkben, amit adtál Kuro, rosszul van, biztos, hogy nem áll fölötte a Fiourei király.
Viszont céheket nem ismerünk még, csak Fioréból? Ez ugye nem zárja ki azt sem, hogy a kontinensen vannak a FT-nél erősebb céhek is, bár ez szinte esélytelen, de akkor is.
És a sötét céhek? Azok biztosan nem csak Fioréban voltak....
Egyszer kiadhatna már Mashima valami hivatalos térképet, hogy tisztába tegye a dolgokat.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10953 Dátum: 15 jún 10, 16:53:47 »

Makarov miért nem volt jó vezető? Feljuttatta a csúcsra az FT-t, mindenki tiszteli, folyamatosan tartotta a hátát a céhért és a gyerekiért és a szükség órájában azonnal feláldozta volna magát a céhért. Mellesleg Szent Mágus. (Kicsit?) perverz és vedel rendesen, szereti a pénzt, de attól még jó vezető.

Ezen az oldalon nagyon fogtam a fejem.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/439/19
Ennél nagyobb hülyeséget nem is tehetett volna Makarov. Ez kb az volt, hogy megy egy az ellenség bázisára és elkiáltja magát, hogy "Én vagyok az egyetlen, aki aktiválni tudja a végső fegyverünket, szóval ha jót akartok magatoknak, akkor békén hagytok minket és hagytok hazamenni, mert egyedül jöttem!"
Ennek csak egyetlen egy kimenetele lehet. Elfogják Makarovot és kiszedik belőle az összes titkot.

Mikor már Urtear azt hitte, hogy már eleget törlesztett, kiderül, hogy őmiatta lesz háború az országban  ikszdé

Makarov azért nem volt jó vezető szerintem mert őt inkább nagypapinak tekintik mint vezetőnek. Épp ezért kellett annyiszor tartania a hátát mert soha nem hallgattak rá. Mindig romboltak zúztak, örültek módjára viselkedtek. Erzánál ez nem jöhet szóba mert ő szét csap köztük. Nevet Igazából ez az egyetlen különbség közte meg Erza közt.

Ami Makarov tervét illeti tényleg elég nagy hülyeség. De az tuti hogy nem csak ő tudja aktiválni a Lument különben nagy hülyeség lenne feláldoznia magát. Mest pl tuti hogy tud róla esetleg Gildartz. De még az is lehet hogy Mavis is visszatér és segít.

Ezt az Urtear-es dolgot kifejthetnéd mert nem értem. Hogy érted hogy miatta lesz háború? Nevet

Szóval a Tanács az egész kontinenset irányítja igaz? Abban a linkben, amit adtál Kuro, rosszul van, biztos, hogy nem áll fölötte a Fiourei király. Viszont céheket nem ismerünk még, csak Fioréból? Ez ugye nem zárja ki azt sem, hogy a kontinensen vannak a FT-nél erősebb céhek is, bár ez szinte esélytelen, de akkor is. És a sötét céhek? Azok biztosan nem csak Fioréban voltak....
Egyszer kiadhatna már Mashima valami hivatalos térképet, hogy tisztába tegye a dolgokat.

Szerintem igen karöltve ugye a 10 Szentmágussal. Fiore királya csak Fiore-ért felel ez biztos.
Ráadásul a király nem felsőbbrendű, gondolom rajta is átmennek a titkok meg törvények de a végső döntés nem az övé hanem a tanácsé, itt gondolok az Ishagali Istenekre. A hivatalos Céheket amiket ismerünk mind Fioréből valók ha jól tudom. A sötét Céhek viszont már nem. Pl a 3 nagy az mind más földrészen van. A térkép amit linkeltem az hivatalos térkép Mashimától az egyik extra könyvben volt benne anno.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10954 Dátum: 15 jún 10, 17:40:43 »

Makarov és a tanács kapcsolata: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/002/22  Nevet
Attól, hogy másképp kezeli a dolgokat, az nem azt jelenti, hogy nem jó vezető.  Ott van pl Jiemma aki 7 év alatt feljuttatta a csúcsra a Sabert. Szöges ellentéte Makarovnak. Mindketten a csúcsra vitték a céhüket, de gondolom te is inkább Makarovot akarnád Mesternek, mint őt. Nevet

Nos Urtear pusztította el az Etheriont, aminek akkor a történet szempontjából nem volt jelentősége. Utána jött a nagy bűnbánat és az önfeláldozás, ami után Urtear gondolta már eleget törlesztett a múltbéli tetteiért és megpihent mint egy öregasszony. Csak hogy most derült ki, hogy az Etherion volt a Tanács elsőszámú védelmi eszköze Albareth ellen. Azzal, hogy azt Urtear elpusztította ezt az aduászt utat engedett a megszállás tervéhez.
Leegyszerűsítve van egy szép házad egy rossz környéken, erre jön Urtear és leszedi a házad ajtaját.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10955 Dátum: 15 jún 10, 18:18:38 »

Jogos, inkább Makarov mint Jiemma. Nevet Igazából nem is jól fogalmaztam meg. Makarov is jó vezető de Erza a tipikus vezető. Így talán helyesebb az állítás.

Ami Urteart illeti jogos. El is felejtettem, rég volt már. Mondjuk anélkül is előnyben lehetnének ha az ARC-okat nem pusztították volna el a sárkányok szóval itt inkább a sarik a hibásak. Nevet A Lumennel meg a FACE-el simán előnyben lehetnének elvileg még. Ha azt vesszük hogy Makarov még a Lumennel is tudna mit kezdeni ellenük.
A végén még kiderül hogy ha hagyták volna a Tartarost ARC-oskodni ^^' akkor most nem kellene majd háborúskodniuk. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 10, 18:19:42 írta Kuro25 » Naplózva

Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #10956 Dátum: 15 jún 10, 18:26:27 »

Hát szerintem az Urtearos dolgokat fölös felhozni. Az több mint 8 éve volt ha akartak volna támadni lett volna rá elég idejük az ARC projektet azért nem hiszem hogy visszatartó dolognak kéne tekinteni mert még a tanács se tudott róla akkor, hogy szereztek volna tudomást róla a másik kontinensen.
Most meg ott van a 7/8 Szent Mágusokból álló tanács nekik is tuti van valami spéci fegyójuk vagy a saját erejük elég ütős és nem kellenek nekik ilyen fegyók.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 10, 18:27:17 írta Alucard » Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10957 Dátum: 15 jún 10, 19:18:17 »

Kuro mi a baj azzal, ha Makarovot amolyan nagypapinak tekintik? Többször is hangsúlyozva volt, hogy a Fairy Tail egy nagy család. Éppen ezért egy ilyen nagypapi szerű karakter tökéletes a vezetésére.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/010/5
Ezen a képen szemléltetve van a tanács felépítése, de ez csak az egyes országok általános kapcsolatát szemlélteti a tanáccsal. Gondolom az összes többi országban ilyen rendszert épített ki a tanács. És bár elvileg a tanács az egész mágia világ rendjéért felel valószínűnek tartom, hogy ez csak Ishgalra vonatkozik. Vagy esetleg más kontinenseken is lehetnek tanácsok, de függetlenül az ishgalitól. És felteszem azt is, hogy csak ennek vannak (voltak) ilyen brutál fegyverei mint az Etherion különben már rég elpusztították volna egymást.

Egyébként egy fontos érdekesség: A manga 16. kötetében Mashi kiadott egy extrát a "Heti Varázsló Magazint" amiben megválaszol pár a mágiavilággal kapcsolatos kérdést. Ebben elárulja, hogy a Mennyország Tornya után Fiore királyának nagy szerepe volt a tanács újraalkotásában. Hogy pontosan mi azt nem tudom, de gondolom ő nyújtott be hivatalos kérvényt a többi országnak a tanács újraalkotását illetően. Ugye csak úgy magától nem újul meg csak ha az egyes országok is támogatják.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10958 Dátum: 15 jún 10, 21:09:44 »

Kuro mi a baj azzal, ha Makarovot amolyan nagypapinak tekintik? Többször is hangsúlyozva volt, hogy a Fairy Tail egy nagy család. Éppen ezért egy ilyen nagypapi szerű karakter tökéletes a vezetésére.

Egy szóval se mondtam hogy baj lenne. Én bírom Makarovot. Nevet
Csak annyi hogy Erza inkább vezető típus mint ő.

Hát szerintem az Urtearos dolgokat fölös felhozni. Az több mint 8 éve volt ha akartak volna támadni lett volna rá elég idejük az ARC projektet azért nem hiszem hogy visszatartó dolognak kéne tekinteni mert még a tanács se tudott róla akkor, hogy szereztek volna tudomást róla a másik kontinensen.
Most meg ott van a 7/8 Szent Mágusokból álló tanács nekik is tuti van valami spéci fegyójuk vagy a saját erejük elég ütős és nem kellenek nekik ilyen fegyók.

Őőő mi van? Nevet Miért lenne felesleges? Meg lett mondva hogy az Etherion, az ARC és a Lumen a titkos fegyvere a Fiore/Ishgal részlegnek. Urtear kilőtte az Etheriont így maradt kettő. Épp ezért nem támadott még Albareth. Azt meg honnan vetted hogy a Tanács nem tudott az ARC-ról? Épp most megy az animében is hogy mesélnek az ARC-ról. Nevet A régi tanácstagok akiket a Tartoros megöletett mind tudtak az ARC-ról és valószínűleg az újak is tudnak róla. A mostani fejezetben pedig Makarov is elmondja hogy épp eme három fegyver miatt nem tört ki eddig a háború, bár ő úgy fogalmazott hogy ezért nem szállta meg őket Albareth. Szóval valószínűleg jó nagy fölényben vannak ha megszállást mond és nem sima harcot. Nevet Viszont ennyiből már az is leszűrhető hogy hiába nem volt már Etherion a másik kettő még ugyan úgy hatásos lenne ellenük de most már csak a Lumen van így már nem olyan biztos a helyzetük. Ezért is indult meg a nagypapi.

Az új tanács lehet ebben az 1 évben alkotott valamit de az is lehet hogy semmit se csináltak. Nevet
Bár kétlem hogy tétlenül ültek hisz ha Makarov tud a dologról akkor valószínű hogy ők is. Ráadásul Gajeel elmondása szerint nagyon úgy fest hogy Warrod is alkot valamit a többi Ishgalival egyetemben.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10959 Dátum: 15 jún 10, 21:35:30 »

Nem értem, hogy miért gondoljátok azt, hogy azért, mert Erzától félnek, és szét tud köztük csapni, jó vezető lesz. Jó vezető, mert hallgatnak rá, mert mindent megtesz a társaiért, mert okos és jól tud irányítani, de a túlzott szigorúság sokszor nagy negatívum is lehet. Én úgy képzelem el a TÖKÉLETES vezetőt, legalábbis a FT világában, mint Makarov. Laza, perverz öregember, akivel lehet hülyéskedni, de ha kell, hatalmas tekintélye van, és elsősorban szeretettel és nem félelemmel viszonyulnak hozzá. Nem mondom, hogy Erza nem jó vezető, mert az (nem ez volt a problémám vele), de ha a céhben lennék, engem zavarna, hogy túl szigorú.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10960 Dátum: 15 jún 10, 21:43:31 »

Azért azt megjegyzem, hogy van egy kis gond Makarov és Mest beszélgetésével. Nem az a gond, hogy ez megtörtént hanem az Makarov gondolkodásmódjával. Ő felvállalta azt, hogy elmegy és Arbalestbe és megpróbálja megmenteni a céhet, illetve azok tagjait azáltal, hogy feloszlatja azt. Viszont itt az ellentmondás egyik része. Jól láthatóan Makarov számított arra, hogy ez a banda megint összeáll és újjászületik a céh. Így kaphatta Mest ezt a küldetést. A másik probléma, hogy amennyire ismerte a céh tagjait, úgy azt is tudnia kellet, hogy bizony ezek a kölykök utána fognak menni. Egyszóval ezzel, hogy Mestnek ilyen fontos üzenetet hagyott és elmondta neki, hogy mi fenyeget, így nemigazán mentette meg a céhet. Az más kérdés, hogy azt nem tudhatta, hogy mégis hova fognak fejlődni a tagok. Szóval nekem ez kissé ellentmondásos.

Szerintem nem félnek Erzától egy cseppet sem. Ez olyan japános dolog ahol a lány mindig "neveli" a fiúkat és vicces képeken mutatják azok reakcióját. Erza egyszerűen rendelkezik azzal, hogy jó vezető legyen.
Naplózva
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #10961 Dátum: 15 jún 10, 22:35:59 »

Az ARC-ról már az a forma akit a mangában is meglátogattak közli, hogy a tanácsban sem tudtak róla és őt is hagyják békén és ez egy annyira titkos terv volt azok se tudják, hogy ők a kulcsok meg elég ködös volt az egész a volt főtanácsosnak sem volt meg minden infója pontosan. Ebből nekem az következik nem minden tanács tag tudott róla ha még a tanácstagok se akkor a lejerbbi szinten még kevésbé elképzelhető és azt se nagyon hiszem, hogy így kijuthatott az ARC projektől infó a másik kontinensre ergó nekik nem kellett volna parázniuk.
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10962 Dátum: 15 jún 10, 22:38:08 »

Őőő, srácok, én még csak most fogtam fel azt, hogy Juvia és Gray után, akkor Gajeel és Levy sem jöttek össze? :O Pedig most teljesen összehozhatta volna őket a mangaka, mert nem láttuk volna a nagy pillanatukat, csak úgy, mint Arzacknál és Viskánál... Számomra ez hatalmas negatívum. Már nagyon a barát zónában vannak, amiből kb. lehetetlen a kiút Szomorú Nem értem miért a végére fogja hagyni ezeket a mangaka... Most ha összejöttek volna, mi lenne más?
Ez egy shounen manga általában verekedés van, max néhány fejezetenként lenne egy panel a romantikáról. 1 panel..
Bőven elég lenne ennyi...
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 10, 23:35:11 írta Csabi28 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10963 Dátum: 15 jún 10, 22:42:16 »

Gazille-ról eléggé elképzelhetetlen, hogy csak így összejöjjenek, ráadásul ilyen hamar. Valószínűleg ha Levy tudja is, hogy mit érez, Gazille biztos, hogy nem, szóval szerintem ez reménytelen. A Juvia és Grayra sokkal nagyobb esély volt, az után a temető beli jelenet után.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10964 Dátum: 15 jún 10, 23:37:12 »

Van még rengeteg más pár is, akik összejöhetnének már mihamarabb... Értem én, hogy ez egy shounen és nem a romantikázás helye (bár az az Erza x Gerardos jelenet a tengerparton cseszett jó lett), de azért jó lenne, ha nem a sorozat végén jönne össze mindenki így random egyszerre smirksweat Pedig sajna tuti így lesz...
Naplózva

Oldalak: 1 ... 729 730 [731] 732 733 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!