24 máj 17, 12:14:36 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 728 729 [730] 731 732 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778261 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10935 Dátum: 15 jún 10, 08:17:04 »

Azt hiszem Arbaleth hamarosan romos (by Erza) , kihűlt (by Gray), tüzekkel teli (by Natsu) és elhagyatott lesz Mosolyog))
hamarosan komoly munkálatok kellenek Mosolyog legfeljebb az építőiparuk fog fellendülni.  bow ikszdé
 Kúl  Ördögi
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10936 Dátum: 15 jún 10, 08:21:36 »

De amúgy tényleg, Makarov azzal nem számolhatott, hogy ezek ilyen állatok lesznek. Mindenesetre kíváncsi vagyok erre a háborúra, mert hogy szerintem az lesz. De remélem, hogy ebben már tényleg az EGÉSZ céh részt fog venni, Luxussal és főleg Gildartzal együtt.
Amúgy szerintetek hol lehet Luxus? Nem úgy tűnik, hogy meg fog jelenni mostanában. Talán elment segíteni Makarovnak? Látványosan nincs a céh mellett, ennek biztos oka van, azért mégsem egy Gildartz, hogy csak úgy kóboroljon.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 10, 08:22:18 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10937 Dátum: 15 jún 10, 10:24:36 »

Ez érdekes fejezet volt  Hmm?
Először is, a fedőlapon Lucy már nagyon gyerekes arccal rendelkezik, ezek tényleg visszafelé fejlődnek, de persze nem mellméretben. Mashima azért ügyelhetne az ilyenekre. Mondjuk a mellette lévő szöveg az humoros volt Mosolyog
Rögtön az azt követő oldalon (első igazi oldalon) is volt 2 érdekes rajz. Az egyik megint csak furcsa fej, pontosabban Erza arca, de azon is inkább a szeme néz ki furán. A másik meg az, hogy Mest elég idétlen módon áttört a panelkereten ikszdé Tudom sokszor van ilyen a FT mangában, de ez elég hülyén néz ki (ellenben a teljes testes képekkel.)
Na és akkor beszéljünk a fejezet tartalmáról is. Valóban érdekes volt a céhtagok reakciója a Lumen Histoire-ra. Erzáé tök hiteles, míg Natsuéké.. Mondjuk ők általában minden drámai dolgot így reagálnak le (Pl. amikor Erza kihívta a 100 Pandamónum szörnyet, akkor is csak nevettek.)

Megkaptuk Mest-- vagyis Doranbalt-- vagyis Mest háttértörténetét, ami hát... Szerintem elég erőltetett volt, de legalább Mashima nem hagyta a levegőben ezt az érdekes kérdést. (nem úgy, mint a Frosch ölést).
Először is, a 9 évvel ezelőtti Mest a 8 évvel ezelőttihez képest nagyon durván gyerek ábrázattal rendelkezik. Nem kellett volna ilyen kicsire megrajzolnia Mashimának, mert ok, hogy 1 év alatt is nagyot tud nőni a serdülőkorban lévő szervezet, de azért ezt túlzásnak tartom.  http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/439/9 Ezen a panelen max 13-14 évesnek néz ki, míg ezen http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/202/15 minimum 18nak. És elvileg csak 1 év különbség van a kettő között.
Mondjuk szépen felépítette a jellemét az emlékmódosítások közben, jó volt újra a mindent megharapó és tudni akaró Mestet látni ikszdé Meg szegény Laharl-t is  Szomorú
Na és akkor elérkeztünk Albareth Birodalomhoz. Nekem ez felettébb random, mert eddig egy árva mondat se volt róla, viszont abban egyetértek veletek, hogy a FT hatalamas világának még csak egy Kontinensét láttuk, ezért bőven benne volt a pakliban, hogy van még több tele érdekes vagy épp veszélyes felfedezni valóval.  Csak hát így ki tudja milyen hosszú lesz még ez a manga, te jó ég...
De miután a FT kiradírozott minden komolyabb sötét céh fenyegetést Ishgaron, így ideje továbbállni és más kontinensen randalírozni ikszdé Azért egy 730 céhből álló birodalom nagyon durva lehet, remélem ez már nem csak erődemonstráló lesz Natsuék számára, mert arra ott volt az Avatár ív meg Natsunak Bluenote.
Én is azt szeretném, ha az EGÉSZ FT céh menne (igen Gildarts, te is), bár még a szövetséges céheket is szívesen látnám. Már ha abszolút háború lesz, de ki tudja mi.
Megkaptuk a tök nyilvánvaló Makarov indokot is, hogy miért oszlatta fel a céhet bármiféle magyarázat nélkül. Talán jogos is lett volna, ha mond nekik valamit, de így még mindig nem dobtam hátast az egésztől. Mint ahogy a Tenroun is, most is fel akarja áldozni magát a "kölykökért", de remélem ezúttal lesz valami KOMOLY és IGAZI következménye is. Nem feltétlen halálra gondolok.
Meg amúgy bitang erősek lettek Natsuék, jó mondjuk egy 730 céhből álló Birodalom ellen még így sincsenek nagy esélyeik, de engem is érdekelne, hogy ugyanúgy feloszlatná-e a céhet Makarov, ha látta volna mikre képes Natsu.
Laxus szerintem is Makarov után ment. Valószínűleg Mest szólt neki és persze a Raijinshounak, hogy mentse meg az öreget.

Szóval ja, elég tartalmas fejezet volt, tele érdekességgel, de nekem sok eleme elég random és 1000%, hogy csak nem rég kitalált volt (tehát az első 300 fejezetben Mashima még azt se tudta, mi az az Albareth). Persze volt néhány jel, például a Lumen, de ez ezer másik dologra is fel lehetett volna használni (bár még azt se tudjuk mit csinál igazából).
Csak nekem olyan furcsa az egész, hogy tényleg egy szó nem volt erről. A Tenrous timeskip után is inkább a Tartarosról beszélgetett Makarov Jurával. Még igazából sok magyarázással és esetlegesen már előre elhelyezett elemekkel a mangában (bár ezt kétlem) még menthet Mashima, de nekem a FT-en már nagyon-nagyon jó ideje (igazából Tenrou óta) látszik, hogy nem volt ez így előre megtervezve és csak most jönnek az ötletek a mangakától. Ami igazából nem lenne baj, mert nem is várhatjuk el, hogy a legeleje óta mindent részletesen kitalált, de azért lehetne néhány (ahogy előbb is írtam) előre mutató elem, még ha csak 3-4 ívvel korábbi is. Bár az lett volna a legjobb, ha például a Tenrous Timeskip után Makarov megkérdi Jurát (mert hát csak Szent Mágus, biztos tud a dologról), hogy mi van Albarethel? De persze nem mutatta volt Mashima Jura válaszát, csak így a levegőben hagyta volna a dolgot egészen mostanáig. Na én az ilyen dolgokat hiányolom a sorozatból (de lehet csak sok One Piecet olvasok). Persze azért vannak kivételek, például az a bizonyos Fried varázsképlet (bár ott is több indok lehetett az egészre, amit még ráért kigondolni Mashima) vagy a Zeref-Natsu találkozás, amikor Zeref a meghatódottságtól elsírta magát, de erre szintén több ok is lehetett.

Akárhogy is, ezután a fejezet után még legalább 4-5 évet adok a mangának (pedig már azt hittem csak 1-2 van). Egy új kontinens tele ismeretlen fenyegetéssel bőven kihívás lehet a már "Isten"ölő Natsunak és barátainak. Csak félek, hogy nehogy átmenjen az egész harcrendszer DBZ-be, pedig nagyon jó úton halad efelé.
A fejezetre egy 3/5-öt adok a fentebb említett okok miatt.

Pár fain kis rajz Mashitól. Juvia rulez!  ikszdé
https://twitter.com/hiro_mashima/status/606993541772877824

Ez nagyon jó lett Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 10, 10:28:04 írta Csabi28 » Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10938 Dátum: 15 jún 10, 11:27:52 »

Én csalódott lennék, ha a 730 céhből csak pár említésre méltó ellenfél lenne. Bár nehéz bemutatni őket, de 730emberől nemcsak 10 badass állatot várok, hanem legalább 50et.
Naplózva
ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #10939 Dátum: 15 jún 10, 11:29:33 »

hát nézzük....730céh.....730x legyen 20fő csak kb.......14600ember :PP Nevet de van ahol vannak 40-50en is
Naplózva
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #10940 Dátum: 15 jún 10, 11:36:18 »

Hát én nem dobok hátast attól, hogy 730 céh lesz az új ellenfél.
Ebben a birodalomban 530 céh van (nemtudom, hogy a sötét céhekkel együtt vagy külön) de ami a lényeg ebből az 530-ból kb 10 erős van (a sötét céhekkel együtt értem a 10-et) és általában 3-10 erős taggal a többiek ereje elhanyagolható az övékhez képest.

Ott mondjuk legyen 20 erős céh köztük céhenként 10 erőssel az akkor is csak 200 a 70/80 ellen lesz (úgy vettem, hogy minden komoly céh küldi az embereit de ha csak a fairy tail megy az úgy még izgalmasabb elhet) amiből lehetnek jó csaták.
De a többi tag az csak jelentéktelen tömeg ha kapnának egy komoly csapást azok kihullanának szóval max 2* túlerőre lehet számítani az erős tagoknál ami az eddigi csatákat nem éri utól szerintem ( pl tartaros ellen a fairy tail erős tagjai áltaában 2-3-4 ellenfelet győztek le és a többi harcokban is ez volt kb az átlag)
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 10, 11:38:17 írta Alucard » Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #10941 Dátum: 15 jún 10, 12:35:19 »

Azért ennyire előre ne számolj. Még semmit nem tudunk alapvetően az erejükről. Persze, arra lehet számítani, hogy ott is lesz x brutál, x átlag és x töltelék. Viszont az erejük nem ebből tevődik össze hanem abból, hogy ők alapvetően most már csak 1 céh/birodalom. Egyszóval nincs széthúzás, morzsolódás. Mindenki azt csinálja amit a góré parancsol. Szóval ebben van az erejük de egyben ez a gyengeségük is.
Naplózva
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #10942 Dátum: 15 jún 10, 12:52:54 »

Ha minden céh fog menni szerintem akkor sem lenne széthúzás köztük. Mindenki a riválisának tartja a Fairy Tail-t és le akarják őket győzni de segítenek nekik és mindig rájönnek ahoz, hogy ez összejöjjön még több sportszeletet kell enni ! Nevet

A legnagyobb széthúzás magában a Fairy Tail-ben van mert általában a másikat jobban leakarják győzni mint az ellenfelet de ez mindig is kellemes baráti versengést hozott és csak összekovácsolja őket.

Való igaz nemtudjuk milyen az összetétele az új elenséges országnak de nemhinném, hogy nagyban el fog térni az eddigi ellenfelek sémájától bár remélem ez nem egy rövid történet rész lesz (mint a legutóbbi sötét céh akik is voltak tizenxezren)
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10943 Dátum: 15 jún 10, 14:06:19 »

Először is, a fedőlapon Lucy már nagyon gyerekes arccal rendelkezik, ezek tényleg visszafelé fejlődnek, de persze nem mellméretben. Mashima azért ügyelhetne az ilyenekre.

Azt ugye vágod hogy a többségnél nem telet el olyan sok év ugye? Lucy még most is csak 18-19 éves.
Ami nálam még mindig gyereknek számít, főleg hogy Japánok még 30 évesen is úgy néznek ki mint egy 16 éves kislány. Nevet

Erzával szerintem nincs gond. Oldalra néz így épp hogy látszik az arca ezért tűnik furának. Meg azért azt is számítsuk bele hogy hiába szép scan a MS féle de ők is átrajzolják és javításnál eléggé megváltoznak az oldalak.

Mest múltja teljesen jó volt, Frosht meg felejtsd már el ember, meg lett magyarázva minden vele kapcsolatban. Nem tudom mit akarsz még róla tudni. Ez egy full új univerzum. Azt meg minek kéne megmagyarázni hogy a másik verzióban miért ölte meg Gray? Ez kb olyan mint a "Mi lett volna ha..." elmélet. Nevet

Ami Mest külsejét illeti már megint túlkomplikálod. 200 fejezet telt el a két fejezet között, rohadt sokat változott Mashima stílusa az évek alatt. Ráadásul ha megnézed Makarovon az a sapi van ami még kb a legelején volt csak. Ergo Mest már a 1. fejezetben beépült a Tanácsba. Hogy érted azt hogy csak 1 év van a két fejezet közt? A 202 és 439-es közt eltelt 9 év mivel Mest nem lett hibernálva ugye. de mint mondtam a régi rajzokat EGYÁLTALÁN NEM KÉNE hasonlítani az újakhoz, mert Mashi régen teljesen máshogy rajzolt mint most. Ráadásul itt nem is tehetett be régi fejezetet mint pl J.Lucy halálakor mert Mest az elején nem szerepelt még. Nevet

Ha neked Albareth random akkor nem figyeltél már megint. Maga a földrész nem volt említve de a térképet láttuk már a manga elején is. Itt van egy csomó infó a térképről. Ha a kérdő jelekre rámész akkor azt is megtudod hogy melyik fejezetben, extra könyvben említették, ugyanis vannak extra könyvek is amiket a Kötetekhez adnak. http://fairytail.wikia.com/wiki/Earth_Land#cite_ref-Ch27BI_22-0

Egyébként ha már random, emlékszem hogy mikor bekerült a Gajeel Tanácstagos öreganyója egy flashbackben. Most így keresés közben megtaláltam az anyót az 1. fejezetben. Szóval Mashi igen csak előre gondolkodik. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/001/73

"Megkaptuk a tök nyilvánvaló Makarov indokot is, hogy miért oszlatta fel a céhet bármiféle magyarázat nélkül. Talán jogos is lett volna, ha mond nekik valamit, de így még mindig nem dobtam hátast az egésztől. Mint ahogy a Tenroun is, most is fel akarja áldozni magát a "kölykökért", de remélem ezúttal lesz valami KOMOLY és IGAZI következménye is. Nem feltétlen halálra gondolok. Meg amúgy bitang erősek lettek Natsuék, jó mondjuk egy 730 céhből álló Birodalom ellen még így sincsenek nagy esélyeik, de engem is érdekelne, hogy ugyanúgy feloszlatná-e a céhet Makarov, ha látta volna mikre képes Natsu.
Laxus szerintem is Makarov után ment. Valószínűleg Mest szólt neki és persze a Raijinshounak, hogy mentse meg az öreget."


Miért kellett volna nekik elmondani? Makarov is tudja és neked is tudnod kéne hogy ha az öreg megemlíti hogy van ez a földrész és valszeg harc lesz velük akkor nem szétszélednek hanem egyből letámadják őket és vélhetően sokkal erősebbek Albareth lakói. Legalábbis a feloszlatásnál még tuti hogy így volt. A feloszlatás után meg eltelt ugye egy év Makarov azt meg honnan tudta volna hogy elmennek edzeni és ilyen erősek lesznek? Nevet Makarov ha nem is hal meg vagy beépült közéjük mint Gray az Avatárba vagy elfogták és börtönbe csukták. Luxus tuti hogy nincs vele vagy ment el megmenteni Mest szerintem azt se tudja hogy Luxus hol van. Ráadásul Luxus akármilyen erős is semmi esélye 730 Céh ellen. Akárhogy is nézzük a kis bandájából ő az egyetlen aki ér valamit a többiek mind csak kisgyerekek hozzá képest. Szóval tuti hogy nem mentek az öreg után. Egyébként Luxus egy az egyben Gildartz típus. Igaz nem utazik annyit hisz többet látjuk de attól még ugyan olyan. Az is lehet hogy a harcok közepe felé jelenik csak meg mikor már nagyon el kél a segítség.

Szóval ja nincs itt semmi randomitás csak jobban kéne figyelni. Igen is megvoltak említve a dolgok még ha nem is kimondva szó szerint. Lásd fentebb linkeltem a térképet vagy épp a tanácsos öreganyót aki Gajeel-t pártfogolta MÁR AZ 1. FEJEZETBEN. Ami azért elég durva. kacsint

Én csalódott lennék, ha a 730 céhből csak pár említésre méltó ellenfél lenne. Bár nehéz bemutatni őket, de 730emberől nemcsak 10 badass állatot várok, hanem legalább 50et.

Miért Fiorában is van 500 mégis ismerünk kb 30-at? Ebből is talán 5-6 ami említésre méltó. Persze ezek közül sem ismerünk mindenkit szóval esélyes lehetne egy durva háború. Nevet

Azért ennyire előre ne számolj. Még semmit nem tudunk alapvetően az erejükről. Persze, arra lehet számítani, hogy ott is lesz x brutál, x átlag és x töltelék. Viszont az erejük nem ebből tevődik össze hanem abból, hogy ők alapvetően most már csak 1 céh/birodalom. Egyszóval nincs széthúzás, morzsolódás. Mindenki azt csinálja amit a góré parancsol. Szóval ebben van az erejük de egyben ez a gyengeségük is.

Pontosan. És akkor nem is említettük hogy tuti hogy nekik is vannak ilyen különleges fegyverük mint itt a FACE vagy a Lumen és a többi. Itt igazából pár céh fogja leharcolni szerintem a lényeget és lesz jó pár random kari akit szétzúznak egyszerre. Viszont ha csak 10 Céh lesz mindkét oldalról plusz pár komolyabb fegyó mint a Lumen akkor azért durva harcra lehet számítani. Mindenesetre ígéretesnek hangzik hogy a túl félen a Sötét Céhek együttműködnek a Hivatalossal. Ez 2 kérdést vet fel. Miért lett így? Ki miatt? Mert kell hogy legyen egy durva vezető aki képes volt összekovácsolni a két oldalt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 10, 14:09:18 írta Kuro25 » Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10944 Dátum: 15 jún 10, 14:50:58 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/439/7
Most veszem észre, hogy Lucy fogta be Natsu szemét. De aranyos ... féltékeny.  Hümm-hümm
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10945 Dátum: 15 jún 10, 15:13:55 »

Ugyan Kuro, erről az Albarethről még tényleg nem volt semmi említés, valószínűleg nemrég (talán a Tartaros arc közben, amikor behozta komolyabban a Lument) találta ki. Azt meg te sem gondolod komolyan, hogy azzal az öreganyóval már az első fejezetben eltervezte Gazzille-al a közös múltat? Nevet Csak később találta ki az öreganyónak a szerepet, és végülis, ez engem nem zavar, nem lehet mindenki egy Oda, aki egy állat ebből a szempontból. Akár random, akár nem (randomnak ezt semmiképpen sem hívnám, max. annyi, hogy nemrég, mondjuk 80-100 fejezete találta ki), nekem ez a megoldás nagyon tetszik, és ha belegondolunk, szépen rá illik az Etherious is, meg az Arc is. Mert csak a kontinenst nézve teljesen fölöslegesek az ekkora fegyverek. És kétlem, hogy Albarethnek lennének ilyen kaliberű fegyverei, pont azért tudták őket megállítani anno, ráadásul akkor tényleg eléggé esélytelen ez a háború (bár ez egy manga, szóval valahogy úgy is nyernének).
Luxus simán lehet, hogy Makarovval van szerintem, elvégre az unokája, őt csak nem hagyná faképnél minden szó nélkül, legalább annyit el kellett mondania, hogy ő most lelép egy időre, és simán lehet, hogy Luxus meg utánna ment. Nem azért, hogy legyőzzék őket, ez nonszensz, hanem, hogy segítsen. Eleve diplomáciai küldetésnek indult.
És abban igaza van Csabinak, hogy a Tenrou szigetes Mest sokkal idősebbnek tűnik, mint a 9 évvel ezelőtti, márpedig a Tenrou sziget 8 éve volt, szóval tényleg csak 1 év telt el addig. És ez nem a rajzstílusból fakad.

Amúgy valamit tisztába kéne tenni: A nagy mágiajátékok az Fiore-n belül vannak, ugye? De a Tanács az egész kontinenst felügyeli, igaz? Mert eddig ez nem volt teljesen egyértelmű. És igazából még a kontinensről sem ismerünk más céheket, csak a Fiore-aiakat, nem? Magyarul a Pegasus, a Sabertooth, meg a többiek azok mind Fiore-aiak, nem?És a sötét céhek honnan voltak? Mert ez nem egyértelmű, vagy csak én nem emlékszem...
Amúgy abból a szempontból már egy jó ideje elkezdte felvezetni ezt a másik kontinenst Mashima, hogy több karaktertől is elhangzott már, hogy a másik kontinensen nagyon erős mágusok vannak. Mindenesetre kíváncsi vagyok rájuk.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #10946 Dátum: 15 jún 10, 15:18:49 »

Kicsit belegondolva arra jutottam, hogy azért lett Erza az ideiglenes mester mert ő valszeg elég racionálisan gondolkozik ahhoz, hogy a semmiért ne robbantson ki egy totális háborút. Ha más a vezető feltételezem amint meghallotta volna, hogy Makarovot meg kell menteni csettint egyet jön a többi céh és nekiugranak a másik országnak. Viszont hadat nem üzentek támadni nem támadtak annyit tudunk, hogy valamikor régen már támadtak és a tanácsnak a fegyverei voltak számukra a visszatartó erő a támadások megismétlése ellen. Ha ennek fényében a Fairy Tail rájuk támad kirobban a háború és a nép megszívja amit biztosan nem akarnak. Szerintem Erza vezetésével megy majd a szokásos csapat kideríteni mi van Makarovval. 
Még azt is elképzelhetőnek tartom, hogy kiderül ők is jófiúk és valami nagy gonosz ellen fogtak össze és azért kell nekik a Lumen Histoire, hogy győzzenek pl.: Acnologia ellen. De remélem inkább csak szét lesz rúgva a seggük sok jó csatában Nevet
Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10947 Dátum: 15 jún 10, 15:25:48 »

szerintem egy Céhközi küldetés mint a oracion seisnél nagyon zorall/brutál lenne  smirksweat
Én már rég várom.
Több céhet akarok megismerni.
Bár a Lamia Scale meg a Sabertooth, meg egy bűnbánó Oracion Seis nagyon ütős tud lenni...

Mit gondoltok?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10948 Dátum: 15 jún 10, 15:38:22 »

A másik kontinens nem random. Már korábban volt szó róla, hogy hogy néz ki Földvilág. Amúgy még anno sok találgatás ment, mit tudna még kihozni a mangából Mashi, és volt aki a többi ország mágusait emlegette, szóval tessék, kitárul a FT világa.
De azért az durva, hogy egy egész kontinens céhei összegyűltek, jól sejtem a Lumen miatt. Ha már korábban is támadtak, akkor ezek szerint tudják milyen ereje van?

Mert csak a kontinenst nézve teljesen fölöslegesek az ekkora fegyverek. És kétlem, hogy Albarethnek lennének ilyen kaliberű fegyverei, pont azért tudták őket megállítani anno, ráadásul akkor tényleg eléggé esélytelen ez a háború (bár ez egy manga, szóval valahogy úgy is nyernének).
Valószínűleg már ők is létrehoztak olyasmi fegyvereket. Ha már a földrészük összes céhét összegyűjtötték, akkor elég sok esélyt látok rá. És még bejelentette Mashi anno, hogy a "történelem legnagyobb csatája fog lezajlani". Nevet Azt kétlem, hogy csak a Tartaros elleni harcot értette ezalatt.
« Utoljára szerkesztve: 15 jún 10, 15:41:12 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Alucard
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 32



« Válasz #10949 Dátum: 15 jún 10, 15:41:39 »

Bocs de nem a Crime Sorcière gondolsz? (cskamert ehez csatlakoztak a volt Oracion Seis tagok) Ha rájuk gondolsz azt énis szívesen megnézném, hogy közösen randalíroznak.

Naplózva

Az ördög a részletekben rejlik. (6)
ÉLNI ANNYI Mint röhögni a halálon, és belehalni a röhögésbe
Oldalak: 1 ... 728 729 [730] 731 732 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!