24 máj 17, 09:55:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778192 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
ninjaasasin1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 18


« Válasz #10755 Dátum: 15 máj 19, 20:59:31 »

jó de ott bennük voltak a sárkányok is...és ők több mint 80-100évesek
Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10756 Dátum: 15 máj 19, 21:02:33 »

Na áljunk meg ekkora csavar nem lehetséges hihetetlen natsu zeref öccse az öccse az a meglepetés, összehugyoztam magam ráadásul acnologia milyen menő emberként és milyen baljósan hangzik ez a '' az ember a halhatatlan és sárkány csatája''
Amugy zeref ''konzervben'' tartotta a testvérét
De senki se tudta zeref családnevét persze miért is túl egyszerű lenne
Nem kezdtek kicsit felgyorsulni az események?
Naplózva
Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #10757 Dátum: 15 máj 19, 21:12:05 »

Lehet csak 500 fejezet lesz a manga.

Engem az érdekelne mit tud Makarov. Még a manga elején, amikor Wendy is megérkezett és már voltak 3-an sárkányölők, Makarov mondott valamit, hogy hamarosan itt az idő. Ha valaki tudja mire gondolok, keresse már meg. Mosolyog

+A Lumen Historie hogyan kapcsolódik. Fény, mint a a Fairy Tail legsötétebb foltja, Ivan szerint. Vajon ő szerepelni fog-e még a végjátékban?

Lehet amúgy END könyvének elpusztításával csak Zeref kreálmánya szűnik meg, de az a Natsu, akit ismerünk, megmarad. Bár egyszer tuti fel fogják nyitni. Aztán lehet Natsu képes lesz uralni a démoni énjét és azzal ér véget az egész, hogy ő lesz a világ ura. Nevet
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10758 Dátum: 15 máj 19, 21:17:19 »

Lehet csak 500 fejezet lesz a manga.

Engem az érdekelne mit tud Makarov. Még a manga elején, amikor Wendy is megérkezett és már voltak 3-an sárkányölők, Makarov mondott valamit, hogy hamarosan itt az idő. Ha valaki tudja mire gondolok, keresse már meg. Mosolyog

+A Lumen Historie hogyan kapcsolódik. Fény, mint a a Fairy Tail legsötétebb foltja, Ivan szerint. Vajon ő szerepelni fog-e még a végjátékban?

Lehet amúgy END könyvének elpusztításával csak Zeref kreálmánya szűnik meg, de az a Natsu, akit ismerünk, megmarad. Bár egyszer tuti fel fogják nyitni. Aztán lehet Natsu képes lesz uralni a démoni énjét és azzal ér véget az egész, hogy ő lesz a világ ura. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/166/19 Annyira már nem az elején volt. Akkor történt mikor Gildarts beszámolt Acnologiáról. És csak annyit mondott, hogy: A sors megtette az első lépését.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10759 Dátum: 15 máj 19, 21:25:18 »

Nemtom mit szívtak hogy ilyent tudtak irni de én is kérek
Amugy tzdom hogy késön mondom de elvileg natsu volt a tartarosz mestere
Valakinek legalább mard geer nagyúrnak nem kellett volna felismernie?
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10760 Dátum: 15 máj 19, 21:47:28 »

Lehet, hogy kicsit lemaradtam, de miért is lett volna Natsu a Tartarosz mestere?
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10761 Dátum: 15 máj 19, 21:51:34 »

Az ő mesterük nem Natsu, hanem END volt, aki eddig csak egy könyv értelmi szintjét mutatta meg, szóval még azt sem tudhatták hogy néz ki.
Zerefen kívül senki nem tud END tényleges kilétéről.
Innentől szerintem nincs miről beszélni.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10762 Dátum: 15 máj 19, 21:55:44 »

Már a Tartaros arcnál is írtam, de END valószínűleg csak névlegesen volt a céhmester. Valójában Mard Geer alapította és ő töltötte be a mester szerepét is.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Ramal
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #10763 Dátum: 15 máj 19, 22:03:40 »

Mikor Natsuék harcoltak Mard Geer ellen, akkor Mard azt mondta h a többi démon nem tudja, de valójában azért akarnak Zerefhez visszatérni, h megprobálják megölni őt. Lehet h E.N.D.-el kacspolatban is félreértelmezték a dolgot. E.N.D. alapította a Tartarost azért, hogy egy helyre gyűjtse Zeref démonait, h azok ne kerüljenek "illetéktelen" kezekbe, majd maga E.N.D. védte  a könyvtárat h ne szerehessék meg a démonokat.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 19, 22:04:15 írta Ramal » Naplózva
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10764 Dátum: 15 máj 20, 05:19:30 »

Na most én kezdem elveszteni a fonalat
Natsu=E.N.D.
Én arra gondoltam ha tényleg natsu volt a mester és nem mard mert ez is megeshet, és akkor valszeg natsu is etherias formában volt mert még gondolom csak baba volt vagy mindegy, de nem kellett volnana mondjuk szagról vagy nem is tudom TALÁN ARRÓL HOGY Ő IS EGY DÉMON felismerni?
Mostanság nem lett sok a nagykutya zeref ,acnologia ,natsu ...
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 20, 05:57:28 írta torda221 » Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10765 Dátum: 15 máj 20, 07:59:45 »

Ácsi, ácsi! Natsu-nak még mindig semmi köze nincs a Tartarosz-hoz. Felismerni szag alapján meg azért nem tudták, mert nincs nyitva a könyv! Lehet hogy ennek nincs köze hozzá, de ha nem lenne legalább egy kicsi  akkor a sárkányölők rég felismerték volna.
Szerintem nem pontos ha egy és ugyanarról beszélünk mikor Natsut és ENDet említjük. Bár meglehet ezzel óriási hülyeséget írtam, de annyira nem rossz ötlet.
ui.elnézést a hülye fogalmazásért, csak most keltem fel
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10766 Dátum: 15 máj 20, 10:22:16 »

435:

Ez elég erőltetett fejezet volt Szomorú http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/435/6 Itt Erza megint furcsán el van pirulva, nem értem miért nem Lucyt mutatták helyette inkább. Oké ez úgy is felfogható, hogy Titánia büszke Natsu fejlődésére, de már az előző fejezetben is mutatták 2szer, én már kezdem ezt félreérteni  >.<# Az utánalévő egész oldalas kép Natsuról azért nem lett olyan jó szerintem, hogy egész oldalas legyen  smirksweat De lehet csak húzni akarta Mashima, hogy meglegyen a kellő oldalszám.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/435/10 Végül Gajeel és a tanács is befutott Nevet Azért nem teljesen feleslegesen, legyőzték a maradék 2 avatárost, akik mondjuk már egyszer kikaptak Natsutól  smirksweat Natsu viselkedése érthető volt, én se hittem volna el, hogy Gajeel tanácsos lett, de Erzától nem ezt vártam volna ikszdé Mondjuk vicces volt, ahogy Gajeel visszaélt a hatalmával és mindenkit börtönbe akart zárni ikszdé Lucy-t teljesen megértem, de szegény Wendyt is  Pojén
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/435/18 Na EZ már teljes oldalas kép! Juvia arcát leszámítva tökéletes lett Nevet Biztos ki is jön a héten hozzá egy szépen kiszínezett verzió, lehet be is állítom majd wallpapernek Nevet
Na viszont a fejezet vége tényleg erőltetett lett...  Nagyon ciki volt nézni, hogy mindenki úgy bámulja Froscht, mintha most látták volna meg... Mert, ha igen, akkor még meg is értettem volna... Mashima mintha elfelejtkezett volna erről a fejezetről: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/374,5/17 ...
Nagyon durván érezhető volt, hogy a mangaka csak improvizált... Annyira béna magyarázat volt ez ikszdé Fájt nézni.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/435/23 Viszont itt rosszul értelmezted Kuro. A bal oldali Rouge árnyéka, mivel neki van fehér nadrágja és ez a kép azt jelzi, hogy a "gonosz árny" végre elhagyja Rouge testét. Mondjuk érdekelne, hogy mi is ez a gonosz árnyék, bár Rouge engem mindig is Zerefre emlékeztetett, már csak kinézetre is, de a mágiájuk is hasonló, ilyen "sötét" Nevet
Szóval nagyon csalódott vagyok, hogy ennyivel letudja J. Rouge fenyegetését és Frosch veszélyben lévő állapotát Mashima... Remélem azért (bár már kétlem) még egyszer kapunk valahogy és valamilyen ÉRTELMES magyarázatot, hogy mi történt J. Rouge múltjában, hogy és miért ölte meg Gray Froscht...
Az utolsó oldalon mindenki hogy örül már, de jó volt látni, hogy félig-meddig újra együtt a "Fairy Tail" Mosolyog (Viszont Gajeelnak tényleg kapafoga lett ikszdé)
Nem tudom hogy értékeljem ezt a fejezetet. A hangulat a szokásoshoz híven most is nagyon jó lett, de J. Rouge és Frosch történetének lezárása több, mint kínos és szánalmas. Legyen 3/5

436:

Hú, hát durván elrugaszkodtunk az előző fejezethez képest, én sem vártam pont most pont egy Zeref flashbacket. Az első fele egyáltalán nem volt meglepő, persze az öcsis részt.... és azt, hogy a mágiának "Gondolat" volt a mértékegysége ikszdé Mondjuk az tetszett, hogy kapcsolta össze a mangaka az R-Rendszert és az Elsötétülés Kapuját Zereffel, egész pofás magyarázat lett Nevet Tud ez a Mashima, ha akar Mosolyog Az viszont durván meglepett, hogy Natsu az igazából Zeref öccsének a testével rendelkezik, de a lelke az szerintem sem az, hisz ezért nem emlékezhetett Zerefre Tenrou szigeten és a többi dologra. Viszont így már érthető, hogy Zeref miért hatódott meg annyira anno, amikor meglátta Natsut Mosolyog De Zeref Dragneel, hú... Elég szokatlan, jah ikszdé Akkor Zeref öccsének tényleg Natsu volt a neve?
Na de a fejezet vége!!! Esett az állam rendesen ikszdé Pedig nagyban elkezdtem találgatni, hogy kihez mehet Zeref. A 3 Ishvali egyikéhez, vagy egy újabb démonjához, én is ezekre gondoltam, Achnologia még csak véletlenül se merült fel bennem, pedig tényleg kézhez fekvő megoldás Nevet Az emberi alakja valóban vagány lett és nekem is Yusuke apja jutott róla eszembe, már csak az ülése miatt is. Viszont a végén a beszélgetésük homályos volt, főleg Zeref szavai (bár azok mindig azok ikszdé). Most akkor lesz egy Zeref vs Acnologia jövőhéten?  Gondolkozik Logikusan végiggondolva valóban Zerefnek kéne győznie, de a történet miatt jobb lenne, ha Acnologia lenne a nyertes, hisz rajta bőven van mit megbosszulnia Natsuéknak, míg Zeref nem is igen ártott még nekik. Sőt, pont hogy csak megmentette Juviát is Meldyt Tenrou szigeten Zancrow-tól Nevet
De az sincs kizárva, hogy harcolnak egyet, de egyik sem fog elbukni. Natsunak még mindenképp találkoznia kell mindkettővel (és Acnologiát le is kell győznie), szóval szerintem ez csak egy kis demonstráció lesz az erejükből Nevet
Viszont ez már nagyon jó fejezet lett, megy rá az 5/5. Csak Mashima bele ne zavarodjon ebbe az egész múltbéli történetbe, mert már rengeteg mindenre kell figyelnie (END, Zeref, Mavis, Igneel, Wendy és ugye a sárkányok, ezeket a történeteket kell jól összekapcsolnia a mangakának lehetőleg mindenféle apró hiba nélkül)

Szomorú vagyok én is, hogy vége a dupla fejezetes heteknek, de azért Mashima is csak ember Nevet Viszont jön közben a FT Zero és anime terén az új Ova is Nevet Na meg elkezdték készíteni a 2. mozifilmet, ami elég tetszetős a félig Sárkánnyá változott Natsus kép alapján Mosolyog De van egy olyan sanda gyanúm, hogy ez csak a movie utolsó 5-10 percében lesz persze ikszdé
Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10767 Dátum: 15 máj 20, 12:23:17 »

Szerintem az is lehetséges hogy zeref rendesen feltámasztotta natsut aki eredetileg is natsu volt ugyanazzal a szeméiséggel csak kitörölte az emlékeit róla és ''oda adta'' igneelnek
Erzának végre van egy tök jó alappáncélja
Amugy lehet hülye kérdés acnologiának visszanő a keze?
Zerefet meg miért kell mindig rossz arcnak feltüntetni?
Kicsi natsu de cuki
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #10768 Dátum: 15 máj 20, 12:40:07 »

Nem hinném, hogy Acnologiának visszanőne a keze..ha igen, akkor meg nagyon lassan, mert már így is 1 éve gyúgyulgat.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10769 Dátum: 15 máj 20, 12:42:39 »

Mondjuk akkor igneel a semmiért halt meg
Naplózva
Oldalak: 1 ... 716 717 [718] 719 720 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!