24 máj 19, 23:15:13 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 709 710 [711] 712 713 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780873 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10650 Dátum: 15 máj 05, 18:39:07 »

Nem az a baj, hogy mindig nyer, hanem hogy HOGYAN nyer... Minden 2. győzelme felér egy csalással.
Mondjuk már tényleg kijárna neki egy kiadós vereség, hogy kicsit magába szálljon, elég beképzelt lett... Bár van is mire.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10651 Dátum: 15 máj 05, 19:15:27 »

Csabi:
Erza nem beképzelt. Nagy ereje van, ezt tudja és ki is használja rendesen. Az ilyen személyekre irigykednek általában az emberek. Nevet Bár megértem, hogy miért gondolod beképzeltnek, néha nekem is úgy tűnik, de Erza maga a tökély, szóval az nem lehet. Pojén
Előbbi állításoddal viszont teljesen egyetértek.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 05, 19:16:06 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10652 Dátum: 15 máj 05, 19:56:23 »

Nem az a baj, hogy mindig nyer, hanem hogy HOGYAN nyer... Minden 2. győzelme felér egy csalással.
Mondjuk már tényleg kijárna neki egy kiadós vereség, hogy kicsit magába szálljon, elég beképzelt lett... Bár van is mire.

Sokan félreismerik Erza karakterét köztük vagy te is! Nevet
Erza egyáltalán nem beképzelt. Jószívű, mindenkiben a jót keresi, igazságos, erős! Pont mint egy jó vezető. Attól tűnhet beképzeltnek mert tisztában van az erejével és a tudásával és saját elveivel ami a legfontosabb benne. Ezért várja el másoktól is, hogy hasonlóan vélekedjenek ezért akar megtéríteni mindig mindenkit. Ez nem újdonság... A legtöbb shounen FŐHŐS mind ilyen. A pláne hogy ő nem főhős. A legjobb szó Erzára a magasztos! Ezért olyan amilyen ezért illik rá a tökéletesen a Titánia becenév. Ő egy tökéletes Lovag. Márpedig ha láttál már lovagot, mármint igazit, természetesen történetekre értem nem a valóságra. Nevet Akkor tudod hogy milyen egy igazi lovag természete. Ezért ilyen Erza is. Kisgyerek kora óta tudja hogy meg kell védenie valamit vagy valakit bármi áron. Azért ilyen erős mert mindig másokért harcol. Szerintem ez inkább becsülendő mint megvetendő. De lehet én vagyok maradi.... ^^'

Egyébként nem tudom még hányszor kell leírjam de Erza nem nyert meg minden csatát... ^^'

Ez a csalás dolog meg úgy baromság ahogy van. Ennyi erővel dobd kukába az összes shounen cuccot amit nézel mert a hős és a jók mindig nyernek, EZ eleve csalás! Innentől nincs miről beszélni, köszi! Mosolyog  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 05, 20:00:07 írta Kuro25 » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10653 Dátum: 15 máj 05, 20:39:22 »

Ajj Kuro, ne kezd már megint az okoskodásodat és azt, hogy mindenki rosszul látja a dolgokat, csak te nem.
Erza már a történet legeleje óta beképzelt kicsit, ha neked ez nem jött át akkor olvasd végig újra. Már magában a hittérítős szövegei is alátámasztják ezt, azt hiszi csak neki van igaza és mindenki más téved, ráadásul mindenkit rá akar erőszakolni az Ő véleményére... Jé, te is ilyen vagy, megértem hogy tetszik ikszdé
Az, hogy nem győzték úgy értettem, hogy 1v1-ben. Gerardot is legyőzte már magával a vágással, igazából végül tényleg emiatt vesztett Gerard, nem Natsu DF-e miatt Nevet Erza csak elpuhult vele szemben, mert ott voltak az érzései. Könnyedén leverte Ariest is és Jose maga mondta, hogy ha nem lenne fáradt még esélye is lenne ellene. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/064/8
Leverte Evergreent, Midnightot, Azumát (itt kezdődtek a nagy csalások), Kagurát, Minervát... Kyoukát.. De még saját magát is Edolasban ikszdé Egyetlen egy 1v1-et sem vesztett el igazán.
Oké, hogy a főszereplők is ezt csinálják, kb. az összes shouenben, de ő elvileg nem az, így illene néha veszítenie. Bár amúgy sok főszereplő igenis veszít 1v1-ben és emiatt elmegy edzeni stb... hogy magába szálljon (karakterfejlődés). Erzából ez hiányzik, ő Tökéletes. De ha ezt folytatni akarod, akkor menjünk át a topikjába.

On: Akkor a héten nincs manga, mi? :/ Bár sejthető volt, úgy látszik a mostani adagot kaptuk meg múlthéten.
De akkor jövőhéten 2 fejezet várható? Vagy mennyire volt igaz ez a 4 kiadásos dupla chapter/week dolog?
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 05, 20:42:05 írta Csabi28 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10654 Dátum: 15 máj 05, 21:24:53 »

Jaja, Erzával menjetek át a saját témájába. ^^

Miért ne lenne igaz a 4 hétig heti 2 fejezet? 2x2 már be is igazolódott belőle. Egyszerűen csak az Aranyhét pont a közepére (vagyis az 1. után) esett.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10655 Dátum: 15 máj 05, 22:06:30 »

Bocs az offért, de Csabi, egyszerűen minden, MINDEN szóval egyetértek...azt hiszem, hogy tökéletesen megfogalmaztad a gondolataimat.  smirksweat
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10656 Dátum: 15 máj 05, 23:36:16 »

Tegnap volt az arany hét utolsó napja (május 5 gyerekek napja) szóval ezen a héten szerintem már nem lesz új fejezet. Múlt héten még pont az arany hét kezdete előtt adták ki a dupla fejezetet (az arany hét nem szó szerint egy konkrét hét hanem egy áprisis 29-től május 5-ig tartó ünnep sorozat, bár ezt gondolom tudjátok) most viszont nem lesz új fejezet. Majd csak jövő hét elején jön egy újabb dupla.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10657 Dátum: 15 máj 09, 12:43:50 »

Egy kis apróság a FT anime 232 (s2-57). részével kapcsolatban. Mivel az anime témájában spoiler lenne, így ide írom le.

Ugye a mangában így tűnik fel Silver:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/353/19 és a következő oldal.

Az animében viszont mutatják közelről is a sír fejfáját:
http://kepfeltoltes.hu/150509/_HorribleSubs__Fairy_Tail_S2_-_57__720p_.mkv_snapshot_21.28__2015.05.09_13.33.05__www.kepfeltoltes.hu_.png
Ahol elég könnyen kiolvasható Mika és főleg Gray neve.

Oké, hogy rá kell vezetni az anime nézőjét arra, hogy ki is Silver, de a manga is tartalmazott elég sok utalást erre. Szerintem nem igazán jó ötlet már itt lelőni a poént. Amúgy is, emlékszem, hogy amikor itt járt a manga, már akkor sokan felvetették, hogy ő Gray apja (hasonló fizimiska, hasonló név, hasonló mágia).
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10658 Dátum: 15 máj 09, 13:52:02 »

Szerintem az a sír a havas tájjal már mangában is gyanús volt, de valóban, hülyeség egyértelművé tenni azt, ami bár valószínű így is, de még egy csomót lehetne, meg kellene filozofálni rajta. Kár érte.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 09, 13:53:30 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10659 Dátum: 15 máj 10, 15:51:33 »

Nem kell annyira túlbonyolítani a dolgokat. Aki abból a sírfeliratból rájön a dolgokra az már szimplán a hasonlóságokból is rájöhetne. Nincs olyan hosszú ideig mutatva a sír szóval (szerintem) csak annak tűnik fel aki már olvasta a mangát.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10660 Dátum: 15 máj 11, 07:42:46 »

Ha valahol felirat van, azt az ember el akarja olvasni. Ha nem teljesen látszik, akkor még inkább. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #10661 Dátum: 15 máj 11, 12:08:01 »

na szépen lassan csak megjönnek az új részek is kacsint
http://www.mangamint.com/fairy-tail-433-f
http://www.mangamint.com/fairy-tail-434-fairy
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 11, 12:27:28 írta Pierre » Naplózva
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #10662 Dátum: 15 máj 11, 12:32:02 »

a 2. részben öö, hm, szóval... hát ez szétesett mint a legó Nevet ennyit a papi krícsöréről méghogy war god cöh Nevet és még csak dragon force-t se használt. Ahogy elnézem natsut most már valószínű hogy partiban lenne a sárkányokkal de ez már nem szükséges és aktuális pedig érdekes lenne Mosolyog
Naplózva
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #10663 Dátum: 15 máj 11, 13:23:34 »

egy szóval tudom jellemezni most a mangát: Unalom

Nem értem hogy minek bemutatni a sok új karaktert, meg ellenfelet ha mindenkivel egy ütéssel végeznek

fellépett nálam a Naruto-szindróma, addig élveztem a mangát amíg értelmesek voltak a harcok és erősek az ellenfelek, most hogy egyetlen ütéssél végeznek mindenkivel és Natsu már isteneket ver meg fél kézzel és persze őt csodállja mindenki, számomra értelmét vesztette így az egész történet
és persze mindek kellett Gajeelt 4 fejezettel ezelőtt mutatni, ha azóta sem szerepel
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10664 Dátum: 15 máj 11, 13:32:24 »

Hát, azért pár öklösnél többet vártam volna egy ilyen ellenfél ellen. De legalább egy Raienryuu formát...
Oké, így is bevetett egy nagyágyú mágiát, de... ^^"
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 709 710 [711] 712 713 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!