24 jún 01, 13:14:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 710 711 [712] 713 714 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1806988 alkalommal)
0 Felhasználó és 12 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10665 Dátum: 15 máj 11, 13:37:56 »

Én még azért reménykedek benne, hogy ennyitől nem terült ki az az isten. Oké, hogy Natsu lassan olyan erős lesz, mint egy valódi sárkány, de elvileg az isteneknek a sárkányok felett kellene állniuk erő tekintetében, nem?
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10666 Dátum: 15 máj 11, 14:00:14 »

A manga felfogása: Tökmindegy mi vagy, a sárkányok az ászok és kész! Kúl
De am ez a két fejezet olyan semmilyen volt, szóval több véleményt nem tud belőlem kicsikarni.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10667 Dátum: 15 máj 11, 14:02:54 »

Azért mert egy agyhalott Pap Istennek hívja még nem feltétlen az is! Ráadásul láttuk hogy mit kaptak az Istenölők nem kéne többet várni az Istenektől sem. Ráadásul nem kéne azt sem elfelejteni hogy egy megidézett lény csak annyira erős mint az aki megidézte. Natsu előtte elintézte a Papot aki félholtan megidéz egy Istennek nevezett lényt. Persze hogy leverte. Ráadásul ezek a Háború Istenei nem "igazi" Istenek. Arról nem beszélve hogy Erza szerint 18 van belőlük. Arlock valószínűleg a leggyengébbet idézte meg. Nem kellene mindig elhamarkodottan alkotni véleményt valamiről. Az elejétől kezdve egyértelmű volt hogy kik nyernek hisz ezek csak játékszerek. Ha jól láttam Natsu ketté hasította ezt az Isten félét. Szóval eléggé kijelenthető hogy le KO-zta. Az lett volna röhejes ha Villámló formát is beveti. Mekkora pusztítást csinált egyetlen ütéssel is ha még villámló formát is beveti senki nem maradt volna lábon valószínűleg.

Én még azért reménykedek benne, hogy ennyitől nem terült ki az az isten. Oké, hogy Natsu lassan olyan erős lesz, mint egy valódi sárkány, de elvileg az isteneknek a sárkányok felett kellene állniuk erő tekintetében, nem?

Ezt ki mondta? Eddig egy Istenölő sem nyert Sárkányölő ellen, szóval... Név alapján nem kéne levonni következtetéseket.
Ráadásul ezek tuti hogy nem olyan Istenek mint gondoljátok.

egy szóval tudom jellemezni most a mangát: Unalom

Arról csak te tehetsz ha nem érted amit látsz. Ezek az új karakterek nem azért lettek behozva hogy nagyon erősek legyenek hanem azért hogy újra összehozzák a csapatot és Mashi bemutassa mennyivel lettek erősebbek. De azért nem kéne elfelejteni hogy ha Natsu simán lenyomta ez a Háború Istent akkor vajon milyen durva háború lesz később. Zeref IGAZI serege ellen tuti hogy nem lesznek ilyen gyors harcok. De azért röhej hogy eleinte azon sírtatok hogy ne legyen hosszú ez az egész most meg hogy gyorsan elintézik az Avatárokat most meg ezen megy a sírás. Nevet Nektek semmi sem jó...

Egyébként a mihez tartás végett Natsu nem egy ütéssel intézte el ezt az Isten izét. Elég sokszor megütötte és mind hatástalan volt kivéve az utolsót!

Egyébként baromira hasonlít ez a szörny Mira végső formájára!

Viszont Gajeel hanyagolása tényleg érdekes. Lehet hogy lesz itt még más is ha még nem lett bevetve. Ami meglepett hogy Erza nem támadott egyből rábízta Natsura ami nem igazán volt eddig rá jellemző.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 11, 14:08:14 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10668 Dátum: 15 máj 11, 14:34:58 »

Most egyet értek Kuroval, bár szerintem elég sokan és elég hangsúlyosan emlegették azt, hogy "isten", szóval gyanítom, hogy ő volt az egyik azok közül az "istenek" közül, akikre már egy ideje várunk. De igaza van Kuronak, az istenölőkből kiindulva én sem vártam tőlük többet (habár akkor elvileg egy rohadt erős mágus,  ha tényleg rohadt erős meg tud sebezni sima mágiával egy sárkányt? Ha már Natsu a puszta erejével, semmi spéci istenölő mágiával intézte el ezt a csávót, akkor szerintem lehetséges ez is. Szerk.: Sőt most jut eszembe, hogy nemcsak démonölő mágiával öltek démonokat, csak azzal könnyebb volt, szóval gyanítom, hogy egy sima mágus, ha eszméletlenül-felmérhetetlenül erős, akkor ő is meg tud sebezni egy sárkányt, sőt, esetleg egy simát akár meg is tud ölni.), az meg eléggé látszik már az eleje óta, hogy itt a sárkányok a nagykutyák.
Szóval ja, alapvetően bejött, bár most is csak átfutottam a két fejezetet, ugyanis ezek is eléggé kötelező jellegűek voltak: meg kellett mutatniuk, hogy milyen erős lett Natsu. Mondjuk egy villámló formát, vagy egy dragon forcet elvártam volna, de Erzából kiindulva (csak annyit mondott, hogy tényleg sokkal erősebb lett, nem pedig az állát kereste a padlón) azért verhető lett volna Natsu nélkül is ez a valami, legalábbis Erza meg Gray számára biztosan.
Szóval nem volt rossz, túl jó sem mondjuk, izgalmas meg semmiképpen, de nem is vártam mást. És akkor vége van az Avatarnak, remélem, hogy már lassan belecsapunk a lecsóba.
Amúgy az "isten" elég badass volt, nekem tetszett, szóval ezért jár a + pont.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 11, 14:37:13 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #10669 Dátum: 15 máj 11, 14:48:33 »

Én se értem miért vagytok így kiakadva azon hogy Natsu ilyen erős lett. Nemrég lett kijelentve hogy valójában ő a főgonosz.
Persze hogy ilyen kemény ikszdé
Bár arra azért kíváncsi leszek, hogy hogy jön elő belőle a "másik" fele vagy mi. De az tuti hogy a végső harcba ellene is menni fognak.
Ahogy Kuro is megmondta a mostani fejezetek csak arra jók hogy összehozzák a bandát és meglegyen az alap a végjátékhoz, a nagy fordulatokat és harcokat nem ebben a történetszálba kell keresni,azok nyilván a végjátékra maradnak. Meg amúgy is a céh aki leverte az összes eddigi főbb sötét céhet majd pont egy ilyen mitugrász banda fog nekik gondot okozni ? Hát hogyne....

Egyébként meg nemhogy örülnétek neki hogy kb már 3. hete dupla fejezeteket kapunk amik ráadásul pörögnek is és nem töketlenkedésekkel van tele (lásd: Bleach), ráadásul még a jövőhéten is dupla adag lesz. Melyik másik mangaka ilyen jó fej hogy így elkényeztet minket ? Spoiler: EGYIK SE (de ha mégis van akkor meg valaki írja le nekem)
Naplózva
wolfi97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #10670 Dátum: 15 máj 11, 15:04:35 »

Bárcsak a One Pieceböl is így jönnének a fejezetek Nevet
Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10671 Dátum: 15 máj 11, 16:48:53 »

Itten komoly szintlépés van, kérem : hadisten letudva, Avatar-os banda szintúgy.  bow
Lassan végjáték jön. Pár emberke kifutása még homály (Grimoire Heart-os emberkék, Raven Tail)
natsu sötét fele szerintem csak egyvalamitől jöhet elő: ha happynak komoly baja lesz Mosolyog  Technikai KO
szerintetek?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
DelcoRemy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #10672 Dátum: 15 máj 11, 17:16:56 »

Nekem nem igazán tetszett. Felvezették a sárkányölőket, hogy óóó milyen OP-k, aztán jöttek az istenölők, óóó milyen OP-k, aztán jöttek( jobban mondva csak jött) a démonölő(k), óóóó milyen OP(-k).
Ja az első és a harmadik csak azért olyan OP, mert főszereplők mágiája. Kérdem én hogy van ez?
Luxus erősebb volt Natsunál a nagy mágiajátékokon és előtte is, nem hiszem hogy ez nagyon változott volna, legalábbis gondolom. Orga elméletben vele egy szinten van, mert amikor harcoltak, akkor látszólag egálban voltak. Akkor kérdem én, hogy van az Luxus tudta támadni a sárkányokat, míg Orga nem.
 Jöttek a sárkányok, csak a sárkányölők tudták őket sebezni, oké. Jöttek a démonok, érdekes mód a sárkányölők hatékonyak voltak velük szemben. Most jött egy isten, erre Natsu nyom egy nakama szöveg és 1 ütéses K.O.
Zancrow volt az egyetlen OP istenölő, ő megdolgozta Natsu-t, a többiről nem igazán beszélnék, már csak azért is mert Jura 1 ütésből K.O.-t Orgát, Luxus meg egy ugyanolyan ütés után felkel, közben ők ketten elméletileg egyenlők voltak szerintem.
Sajnos az istenölők csak tölteléknek vannak, épp ezért sajnálom hogy így elbagatellizálja a mester.
Ha pedig igaz az az elmélet miszerint a különböző -ölő mágiák képesek sebezni a más -ölő mágiák célpontjait, akkor vagy ne vezessen be bizonyos -ölő mágiákat vagy adjon nekik is kellő hangsúlyt, mert nekem ez így eléggé mindfuck hogy Natsu sárkányölő létére képes bárkit/bármit elintézni (most éppen egy istent), de az istenölő Orga és Sherria meg se tudták karcolni a sárkányokat?
Ha pedig a sárkányölő mágia túlzott használata sárkánnyá alakulást okoz, akkor az istenölők szerintem jó téma lenne egy FT Movie-ba például. Jobban kibontva ezt a mágiát, GOD FORCE, meg hasonlók.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 11, 17:19:02 írta DelcoRemy » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10673 Dátum: 15 máj 11, 17:42:47 »

http://readms.com/r/fairy_tail/433/2777/22
Ugye itt Erza Yakuma 18 harci istenére hivatkozik.
Viszont egyszer már hallottunk erről, méghozzá itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/312/14 és a következő oldalon látunk is egy alakot. Szal talán Minerva is képes valamilyen szinten megidézni egyet-kettőt, vagy legalábbis a pusztító erejüket.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10674 Dátum: 15 máj 11, 18:20:08 »

Látom sokan rugóznak az elnevezéseken, pedig az igazán mindfuck-okról még szó sem esett mikor már elkezdik keverni a dolgokat. Sárkányistenvillámlótűzesvaskaromcsapása... Akkor milyen lehet egy Démonkirályistentornádólegeslehellete ? Amúgy tényleg jó lenne ha már van egy szabályrendszer azt valahogy be is kéne tartani.

Emlékszik még valaki a manga elejére mikor azon ment a para, hogy a tűz mágiát veri a szél, a vizet a jég, a tűz meg a jeget ? Azóta kaptunk felolvaszthatatlan jeget, megfagyaszthatatlan vizet meg felgyújthatatlan szelet... Pojén Amit megtanultam a mangákkal kapcsolatban, az az, hogy mindig a főhősé a legOP-b erő bármi legyen is az. Azt meg a mangaka dönti el, hogy ki mit kap. Ha natsu isten ölő lett volna most egy sárkányt KO-zott volna 1 ütéssel...

Ha Fred lenne a főszereplő akkor az ő varázs képlet mágiája lenne a legOP-b mert bejátszana egy Platinum Angel-es varázsképletet miszerint amíg ő a pályán van addig az ellenfél nem nyerhet ő meg nem veszíthet... oszt csá...  bow

EDIT:

A hab a tortán mikor a manga megfoghatatlan szabályrendszeréből kiragadva más mangák főhőseit kezdik el egymáshoz hasonlítani és akkor mehet a Natsu VS Luffy f@rok méregetés... Amúgy kettejük közül https://www.youtube.com/watch?v=KzdR421Ekv8 Ő az erősebb  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 11, 18:34:24 írta TrieDoX » Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10675 Dátum: 15 máj 11, 18:58:39 »

Minden mágiának van erősebb meg gyengébb használója.
És egyébként is, itt mágiáról beszélünk, akár még fűszálakkal is kilehetne védeni Zeref támadásait, ha a mágia van olyan erős. Édes-mindegy minek nevezzük. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #10676 Dátum: 15 máj 11, 20:19:44 »

Itten komoly szintlépés van, kérem : hadisten letudva, Avatar-os banda szintúgy.  bow
Lassan végjáték jön. Pár emberke kifutása még homály (Grimoire Heart-os emberkék, Raven Tail)
natsu sötét fele szerintem csak egyvalamitől jöhet elő: ha happynak komoly baja lesz Mosolyog  Technikai KO
szerintetek?

Vagy csak Zeref felcsapja a könyvét a megfelelő oldalon. Nevet (nem véletlen mondta Igneel, hogy ne nyissa ki és ne is pusztítsa el)
Nem hiszem, hogy Happynek bármi baja lenne, max újra afro Happy lessz.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10677 Dátum: 15 máj 11, 20:29:30 »

Kisebb forradalom törne ki, ha Happyval bármi történne.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10678 Dátum: 15 máj 11, 20:49:54 »

Natsu jól ellátta a démoni lény báját (Felnyársalta). Azért csalódott vagyok hogy még mindig nem mutatott többet az Avatar céh.
E.N.D.-del meg elszabadulna a pokol. Zeref akármikor vissza hozhatja őt.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10679 Dátum: 15 máj 11, 21:43:29 »

Azt azért észrevette más is rajtam kívül hogy Natsu új támadással nyomta le az "Isten" csókát? Nevet
Csak mert nekem nem rémlik ilyen támadás régről, szóval nem egy átlagos támadás volt az sem.
Ha akkora gondot jelentett volna a csóka Erzáék nem mosolyogtak volna ilyen nyugodtan na meg ugye Erza kijelentése hogy sokkal erősebb lett igen érdekes mert nekem úgy jött le hogy nála még nem erősebb. Nevet

Egyébként az erősorrend nagyon egyszerű. Sárkányok, sárkányölők, Démonok, démonölők, Istenek, istenölők. Aki figyelmesen olvassa annak már rá kellett erre jönnie. Persze ugye kicsit össze vannak mosva a különbségek mert egyik sem úgy tűnt fel hogy akivel harcolt épp jó erőben volt. Istenölőknél ugye Natsu még eléggé gyengus volt ezért szívta a fogát Zancrow ellen, Sárkányok ellen dettó mert benne volt Igneel így nem volt teljes erejében. Démonok ellen is mennyit szenvedtek és egy kis edzés után már őket is simán lenyomnák. Nevet Most jön majd Zeref serege úgy értem az igaziak szarrá alázzák FT bagázst nyomnak még egy edzést és jön a végjáték.
Naplózva

Oldalak: 1 ... 710 711 [712] 713 714 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!