24 máj 17, 09:43:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778187 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10635 Dátum: 15 máj 01, 20:44:09 »

Gajeel enyi idő ütán más fémeket is elviszontláthatott, vagy nem így van.
Olyat mint a titánium és higany. Lehetséges ez?
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10636 Dátum: 15 máj 01, 22:50:42 »

Ez egyáltalán nem valószínű. Nekem mint mérnökhallgatónak már az is szúrta a szemem, hogy vasból acél lett. Azért a valóságban nem ilyen egyszerű az, hogy vas+szén=acél. Nevet De természetesen az FT-nek elnézem.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10637 Dátum: 15 máj 02, 01:33:00 »

Nem voltak rossz részek, de biztos, hogy Mashima direkt mostanre időzítette a 4 hétig dupla fejezetes kiadást, mert valljuk be, ezeket egyenként végignézni dögunalmas lett volna. Első olvasásra jó volt, érdekes, de sokat elmond róla, hogy csak most olvastam el másodjára, pénteken (azaz szombat éjjel). Szerintem fölösleges volt annyi képen megmutatni, ahogy a FT-esek zúzzák a tömeget, és valljuk meg, maga az Avatar sem túl érdekes, ellenfélnek semmiképpen sem.
Ellenben volt egy csomó jó momentum:
-Erza eszméletlen badass volt, régóta először, igazi királynő (sokan lehetnek irigyek Gérardra, az biztos  Pirul)
-Az nem lepett meg, hogy Lucy erős lett, de az, hogy fizikailag, meg hogy ennyire, az igen. (Amúgy nekem a Taurus-forma, meg úgy alapvetően a csillagszellem ruhák nem kifejezetten jönnek be. Számomra...nem is tudom, kicsit giccsesek, túldíszítettek. Én vagyok az egyedüli? )
-Wendy dragon force...hűha, gondoljatok bele, hogy Wendy ilyen idősen milyen eszméletlen erős lett...a vele egykorú Natsut kb. one-hit-elné....Kicsit talán túlzás szerintem, ennyivel jobb lenne, mint a két másik sárkányölő? Persze, értem, hogy kell a power up, sőt, tetszik is, hogy magától tudja aktiválni, de...húsz-harminc fejezettel ezelőtt még Natsu sem tudta ezt, erre ő, x évvel fiatalabban lazán tolja. Értitek mire gondolok? Úgy érzem, hogy Wendyben sokkal több potenciál van, mint Natsuban, és ez nem tetszik, hiszen mégiscsak Natsu a főszereplő.
-A két fejezet messze legjobb jelenete Juvia megérkezése volt Nevet A szerelmi rivális szöveg persze régi poén, na de Gray arca Nevet Briar mágiájára fapofával, ill. max. a hülyeségtől megijedve nézett, megjön Juvia és rögtön kétségbe esett Nevet A vetkőzős jelenet is baromi jó volt, nagyon jól áll ez Juviának (sokkal jobban szerintem, mint Lucynak a csillagszellemruhák, amik felvéve kevesebbet takarnak, mint Juvai ruhái levetve  ikszdé).
-A vége felkeltette azért az érdeklődésem. Előre látta a főnök az egészet, nem is tett ellene semmit, oké, de mi lesz ez, aminek elvileg el kéne pusztítania a FT-eseket?
És Gazillékkal mi lesz?
Szóval eléggé kötelezőkörös fejezetek voltak, de így hogy kettő jött ki, egész jó volt.
Véleményem szerint a következő két fejezetben már le is rendezik az Avatart, aztán az utolsó duplában pedig felvezetik az új szálat (ami remélem, hogy az utolsó lesz a FT tagok összegyűjtéséből).
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 02, 01:35:02 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10638 Dátum: 15 máj 02, 03:34:22 »

Nem értem miért hívjátok Erzát Cheatániának. Nevet
Nem ő tehet róla, hogy nincs egy épkézláb ellenfele se aki le tudná győzni. ikszdé

Nekem Lucy ruhái nagyon bejönnek mert szerintem aranyos bennük. Wendy meg nem véletlen hogy ennyire erős. Natsu 1 év alatt annyit fejlődött hogy bárkit lenyomna kb 1-2 ütéssel. Wendy egyébként nem olyan sokkal fiatalabb. Ráadásul volt róla szó hogy van múltja Natsuval. Szóval ez nem is annyira random power up. Egyébként is szerencsétlen lány annyira el van hanyagolva szerintem hogy megérdemel egy kis rivaldafényt mert mindig Natsu meg Gajeel kapja. Wendy kb olyan mint a Dragon Ball-ban kicsi Trunks és Goten. Ez törvényszerű hogy a fiatalabbak mindig túlszárnyalják az idősebbeket. Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10639 Dátum: 15 máj 02, 08:07:53 »

-Wendy dragon force...hűha, gondoljatok bele, hogy Wendy ilyen idősen milyen eszméletlen erős lett...a vele egykorú Natsut kb. one-hit-elné....Kicsit talán túlzás szerintem, ennyivel jobb lenne, mint a két másik sárkányölő? Persze, értem, hogy kell a power up, sőt, tetszik is, hogy magától tudja aktiválni, de...húsz-harminc fejezettel ezelőtt még Natsu sem tudta ezt, erre ő, x évvel fiatalabban lazán tolja. Értitek mire gondolok? Úgy érzem, hogy Wendyben sokkal több potenciál van, mint Natsuban, és ez nem tetszik, hiszen mégiscsak Natsu a főszereplő.

Nekem anno a mágiajátékoknál megfordult a fejemben, hogy Wendy lekörözheti felnőttként a többieket, mivel a Fairy Tail-ben a fiatalabb generáció mindig erősebb.
Egyébként Wendy-nek ebből a szempontból könnyebb a helyzete, mert neki volt ki megmutassa. Gyorsabban fejlődhet, ha tudja is egyáltalán miben kell fejlődnie. pl.: Tesómnak 2 évig tartott megtanulni a fontosabb dolgokat emberi fejrajzolásnál, míg én két óra alatt csináltam egy egész jót, mert ő meg mondta azokat a dolgokat, amikre figyelnem kellett.
Kb csak így tudom elmagyarázni, mire gondoltam.Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
zsandris1
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 106



« Válasz #10640 Dátum: 15 máj 02, 21:12:13 »

Wendy Dragon Force-ja nekem egyáltalán nem volt meglepő. Miután Igneel kiszállt Natsuból, ő is szinte egyből át tudott váltani DF módra, mivel a sárkányok pont ezt akadályozták, tehát nem csoda, hogy Wendynek is sikerült.
Juviának pacsi, csak így tovább!  Ördögi
Lucy számomra sose volt túl érdekes karakter erő szempontjából, és most se nagyon tetszenek a csillagruhák, bár jól néz ki bennük Nevet
Erza kardját remélem megmagyarázzák, mert ez így eddig elég fura, de aztán lehet, hogy csak egy sima technikát használt, és nem is a kardban rejlik a válasz.
A papra most már kíváncsi vagyok k lehet, érdekes, hogy tudja a jövőt...Gajeel pedig jöjjön már!
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10641 Dátum: 15 máj 02, 22:55:53 »

Wendy Dragon Force-ja nekem egyáltalán nem volt meglepő. Miután Igneel kiszállt Natsuból, ő is szinte egyből át tudott váltani DF módra, mivel a sárkányok pont ezt akadályozták, tehát nem csoda, hogy Wendynek is sikerült.
Juviának pacsi, csak így tovább!  Ördögi
Lucy számomra sose volt túl érdekes karakter erő szempontjából, és most se nagyon tetszenek a csillagruhák, bár jól néz ki bennük Nevet
Erza kardját remélem megmagyarázzák, mert ez így eddig elég fura, de aztán lehet, hogy csak egy sima technikát használt, és nem is a kardban rejlik a válasz.
A papra most már kíváncsi vagyok k lehet, érdekes, hogy tudja a jövőt...Gajeel pedig jöjjön már!

Mindennel egyetértek, és ja, valszeg van abban valami, amit Wendyvel kapcsolatban mondasz...de akkor is, sokkal nagyobb potenciált mutat, mint Natsu, márpedig bármennyire is logikus ez (a történet alapján), mégiscsak Natsutól, mint főszereplőtől várnám ezt el.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #10642 Dátum: 15 máj 04, 01:39:07 »

Nem értem miért hívjátok Erzát Cheatániának. Nevet

Nah vajon miért... Tartaros arc rémlik még ? Az egész karakter a mágiájától kezdve ilyen "seggemből előhúzott megoldásokra" épít. Előhúz a semmiből, egy páncélt ami counter-eli az ellent és kész. Semmi több, semmi különlegesség. Mégis olyan csatákat, hoz le ezzel a képességek ami nonszensz. nehogy már egy mágikus tárgy erősebb legyen pl valakinél aki a mágiájával a 4 elem valamelyikét képes irányítani.

- Natsu meg a többi főbb sárkányölőt sárkányok tanították, kib@szott sárkányok.
- Juvia teste vízből van (ami a történetben eléggé hanyagolva van szerintem).
- Gray a halott apjától "tanult" démonölő mágiát (hozzáteszem számomra innentől különleges a karaktere addig tök átlagos volt).
- Gildarts meg Gildarts...

Erzának ezekhez képest egy két lábon járó méh telepnek kell lennie, de mégsem az...

Amúgy meg mégis miben lehet mérni Erza mágikus erejének fejlődését ? Azon kívül, hogy több szemetet tud magánál tartani egyszerre ? Mert tudtommal a mágiája abban merül ki, hogy egy zsebdimenzióban tárol pár tucat mágikus páncélt és amint lecseréli az egyiket, onnantól a páncélban rejlő képességeket használja. Innentől kezdve nem Erza érdeme a győzelem hanem a tápos gearé amit aktuálisan viselt. Teszem azt, ha az egyik harca során nem a páncélját, hanem a környezetet cserélné le maga körül pár km-es körben akkor elismerném, hogy fejlődött a mágiája.

A másik zavaró dolog, hogy a combosabb darabok valahogy mindig Erzánál kötnek ki. Miért ? Nem létezik az egész kontinensen egy telibe rakott gazdag ficsúr aki csak úgy poénból gyűjtené a mágikus tárgyakat, így jó pár táposabb cuccot lenyúlva Erza elől ? Micsoda konfliktusokat lehetett volna e köré építeni.

 Mangaka eléggé biztonsági játékot játszat Erzával. Mindig csak a saját súlycsoportjában harcoltatja ott meg könnyű veretlennek lenni... Egy komolyabb mastermind megfingathatná kezdve azzal, hogy felrobbantja a helyet ahol Erza a páncéljait raktározza, majd a csikáival addig fárasztja míg a zsebdimenziójában is kifogyna a páncélokból. És ehhez az illetőnek még mágusnak sem kellene lennie, elég csak agyasnak hozzá.

Erza nem különleges, a páncéljai teszik azzá, azokat pedig bárki más is viselhetné... Nagyot nőne a szemebe, ha mondjuk egy másik fairy taile-sen használná a képességét őt felöltöztetve saját magát meg kispadra helyezve ezzel.
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 04, 01:53:28 írta TrieDoX » Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #10643 Dátum: 15 máj 04, 12:39:24 »

Szerintem semmi seggemből előhúzott megoldás nem volt a történet során...de ez egy saját vélemény. Nem gondolom hogy be kellene mutatni minden egyes páncéljánál hogy mikor kitől hogyan szerezte...

Arról hogy a a páncél ad neki erőt abból annyit ismerek el hogy van ereje. De hogy egy mágus mennyire használja ki a páncél erejét az a saját mágikus erejétől is függ, példa erre a Nakagami páncél.

Arról hogy van elemi mágus, Erzának van elemi páncélja.

De szerintem felesleges erről veszekedni, ez is egy örök vita tárgya.. smirksweat
Naplózva
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #10644 Dátum: 15 máj 04, 15:16:28 »

Ez az Erzás dolog nekem is fura volt, de azért nem csak ennyiből áll a dolog. A manga elején tényleg úgy volt leadva, hogy a páncéljait csak használja. De mikor második eredetet kapott, akkor felnyílt a szemem. Én kábé úgy veszem Erzánál a páncélt, mint a One Piecebe a a Hakit. Tehát oké, van neki és tudja használni, de a páncélja ereje függ a saját mágikus erejétől is. Ugyanúgy a támadása is: adott vagy nem adott le területromboló támadást kardból? Plusz van neki az a szamuráj "páncélja" mikor a fenti domborulatait csak két fásli tartja, ott például nincsen semmi védelme csak két kardja, mégis sokszor a legnehezebb  pillanatokba hozta elő, mikor már nem volt elég mágikus ereje más páncélokhoz, és azzal is arattot. Tehát nem csak páncél, hanem harci tudás is. Plusz szerintem nem veszi őket, hanem "létrehozza" a mágikus erejével, vagy valami hasonló. Bár tény és való hogy Mashima adhatna valami magyarázatot az erejét illetően.
Mindettől eltérően szerintem rettentő nagy pluszt ad a jelleme az egész mangához. Hány olyan történet van, ahol van olyan főszereplő, akit még nem picsáztak el? Ez egy nagyon jó dolog. Képzeljétek el, ha x év múlva az egyik arc alatt Erza legyőzik és harcképtelen lesz: az már megadná az olvasóknak a drámai helyzetet, szerintem erre játszhat a mangaka.
Naplózva
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #10645 Dátum: 15 máj 04, 15:21:29 »

Sziasztok.

Nem szoktam írni túl sokat, az olvasásban és a nevetésben nagyobb örömömet lelem, viszont néha 1-2 dologhoz hozzászólok amikor 1-1 karaktert vagy dolgot ennyire leszólnak . Mosolyog  Leszögezem hogy nincs kedvencem  mindenkit szeretek a maga módján. ( A sorozatot a jó zene+harc scene és a humor miatt nézem). Bár mostanság a grafika csökkenti az érdeklődésem de ez megint más dolog.

De TrieDoX csak hogy egy pár példát említsek.

Azt állítod hogy erza a páncél miatt erős.

1. Amikor erza  a virslimániás Daphne gyíkjai ellen küzdött a gyík lemásolta a páncélját  mit ért vele ? Nem volt kellő ügyessége gyorsasága instant vesztett, mert Erza a Képességeinek köszönhetően tudja gyorsan cserélgetni őket ami harci előnyt ad esetleges más fegyvert használó és cserélgető ellenfelek ellen, saját magnának köszönheti.

2. Amikor a pandemoniumba voltak ott se azért nyert mert volt 40 féle páncélja Mavis is megjegyezte hogy gyors az ítélőképessége és ezt összepárosítva a harci tapasztalatával meg tudta oldani(subarashi madoshi  ), hogy 10-20 ellenfél ellen különböző elemekkel felvegye a versenyt.    Saját tapasztaltságának az eredménye ismét nem hiába volt mindenki ledöbbenve még a saját céhe is (Natsuék annyira nem Nevet ők már megszokták a sok pumpolás után). Szóval az  1 dolog hogy 1-2 páncélt gyorsan cserélsz, de más ezt úgy tenni hogy 100 ellen jön rád. És a helyzetet is mérlegelned kell közben.

3. A nakagami  páncél.  Erről annyira nem tudom meggyőző érvet írni de ahogy Levi mondta animében: "10 éve nem volt senki aki viselte volna" tehát érthető úgy is mintha ez megidézhető lenne  viszont az meg ne hogy már Erza hibája legyen hogy más nem fejleszti  a mágikus erejét vagy nem tudja tovább növelni,  és ezért nem tudja viselni és így használni az erejét.
Bár mágikus erejének fejlesztését ugyan nem láttuk de mivel S osztályú mágus gondolom sok harc alatt az is edződik. Bár ezt a mágikus erő dolgot az anime nem fejti ki mélyen.  Szóval úgymond, hogy ezt a páncélt hordani tudta saját érdeke ugyancsak.
Ennek valóban van tényleges képessége ami előnyt ad de elég nehéz megvalósítani tekintve  a mágikus erőt ami szükséges hozzá.

4. Amikor a grimore hearth elleni fa büvölő palival harcolt ott is egyenként végig használta az összes páncélt és a csávó mindet legyőzte, hárította szóval azt,  hogy csak maga a páncél erős ez simán cáfolja, mert hiába van jó képessége egy páncélnak : ott van az a fekete amelyik a legerősebb a pali simán megakasztotta a gyökerével. Most azt ne firtassuk hogy friendship powerrel nyert nem arról szól a dolog az már az anime sajátossága, hogy sokszor szorult helyzetben ezt történik.

5. Majdnem kihagytam  hogy amikor amikor piros naciba meg gézbe van tekerve és 2 kardja van( samurai san/ona ) stílus  amit a fabüvölő ellen használt utoljára ( 1-2 kard nem rémlik ) az is egy " páncél" mégis  ott nem a páncél erős hanem ott is a kardforgatási képességei jönnek elő, ha jól rémlik azt használta Kagura ellen is .

Összegezve attól hogy vannak használati tárgyaid még nem biztos hogy tudod is, hogy kell bánni velük. Van erre egy góliátos meg parittyás szólás vagy micsoda de nem jut eszembe  Nevet

Erzának tényleg vannak túlságosan overpowered megmozdulásai de az megint más tészta de szerintem az hogy csak a páncél miatt erős az nem igaz. Legalábbis így gondolom a fent említett pár példa miatt .


Egy kis off csak nekem tűnik hasonlónak a gyomorrontó mágiás csaj és Tachibana a Nikekoi nevü animéből még jó hogy granek nem kék haja van mert akkor jönne a Rakk sama.

Am jó rész volt mindenki megmutatta hogy azért fejlődtek, Juvia pedig elrontotta... Helló?! hát gray félpucér Nevet tessék követni a példáját milyen dolog már félmunkát végezni. Nevet ha már vetkőző szokás csináld rendesen ^_^
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10646 Dátum: 15 máj 04, 16:03:06 »

Ehhez még hozzátenném azt, hogy Erza valószínűleg emiatt olyan baromi népszerű, mert ő Erza, aki baromi erős, még Natsu is(aki egyébként egy állat) fél tőle és általában valamilyen úton-módon de nyer. Meg ehhez hozzátesszük a külsőségeket és kész.

Még azt is megjegyezném, hogy persze, lehet köpködni a veretlenségére, de tételezzük fel, Erza kikap. Oké, előfordul bárkivel, de... ahogy én eddig tapasztaltam, akkor meg amiatt menne a hőzöngés, hogy miért kapott ki, meg nehogy már Erza kikapjon egy ilyen senkiházitól, stb. Egy drámai vereséget el tudnék neki képzelni én is, de nem igazán tudom, hogyan is nézne az ki, aztán lehet Mashima egyszer meglep minket vele, de addig is Erza az maradjon meg a mostani Erzának.  
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 04, 16:04:10 írta Papirtigriske » Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #10647 Dátum: 15 máj 04, 18:23:19 »

Erza nem kaphat ki, mert mindig olyan ellenfeleket kap, akik ha nyernének, akkor vége lenne mindennek (majdnem).
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10648 Dátum: 15 máj 04, 19:30:58 »

Jose mester momentán elpicsázta. Lásd Phantom Lord történetszálat. Ott Makarov mester mentette meg a hátsójukat. ^^
...és most fog jönni az, hogy "igen, de előtte felfogat a Jupiter mágiafókuszáló ágyú lövését, plusz Ariát is padlóra küldte, szóval le volt strapálva". Ja, csak Jose nemcsak mester volt, de a Tíz Szent Mágus tagja is, akiket ha nem is erő szerint válogatnak, de még egyet sem láttunk, aki "gyenge" lett volna. kacsint

Egyébként Wendy-re visszatérve:
Belemagyarázható, hogy az olyan precíz cuccok, mint a gyógyítás, vagy a szellemidézés magas szintű mágiahasználatot igényelnek. Tehát ha erőben nem is, de precizitásban a többi sárkányölő felett áll. Talán ezért is tudja már szándékosan is előhozni a Dragon Force-t.
Bár van egy olyan érzésem, hogy Natsutól és Gajeeltől is látunk még majd ilyet. ^^ Laxus meg mintha már a "Fairy Tail harca" alatt is abban a formában focizta volna körbe Natsut és Gajeelt. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 máj 04, 19:31:54 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10649 Dátum: 15 máj 04, 19:58:54 »

Hát Jose maga mondta Erzának, hogy esélye is lenne ellene, ha nem fogta volna fel a Jupitert. Hümm-hümm

Erza ereje nem csak a páncéljaibanban van.
Bármilyen fegyvert tud mozgatni és kilőni: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/081/19
Egymaga leszedet 200 lachrimát, amiből elvileg egy is életveszélyes: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/122/14
Midnight-ot vagy 20 métere elrepítette egy tenyeressel: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/155/6
A Kyouka elleni harcát inkább meg sem említem xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 708 709 [710] 711 712 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!