24 máj 17, 09:20:58 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 705 706 [707] 708 709 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778179 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10590 Dátum: 15 ápr 21, 20:31:52 »

Graynek van okostelefonja ez milyen király
Bár szerintem egy kicsit amugy illuzió romboló hogy van telefon
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10591 Dátum: 15 ápr 21, 21:30:58 »

Ha az One Piece-ben is van denden mushi telefon, akkor itt is lehet.

Erza milyen menő már, hogy egyedül belovagol a csatába? Nevet Kemény lenne, ha a lovon is tudná használni a lecserélést. Elég magas pozícióba kerülhetett, ha ő vezet ilyen titkos akciókat. Esélyes a "rúnalovagok vezetője" pozíció. Kúl A Szent Mágus rang meg már régóta kijárna neki.

Szóval Gray volt a tégla. Ez olyan egyszerű, hogy nem gondolna rá senki. Meg is mondta, hogy őt nem érdekli a céh, csupán kihasználja őket, hogy E.N.D közelébe jusson. Ezért is nem gyanakodtak rá nagyon. Viszont így Mary nem lehet jó. Mondjuk majd az lesz. Úgyis kell Juviának egy igazi szerelmi rivális.  Hümm-hümm

Mi van amúgy ezekkel a sötét céhekkel mostanság? Az összesre rájött a várospusztítás...
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10592 Dátum: 15 ápr 21, 21:47:26 »

Ha az One Piece-ben is van denden mushi telefon, akkor itt is lehet.

Erza milyen menő már, hogy egyedül belovagol a csatába? Nevet Kemény lenne, ha a lovon is tudná használni a lecserélést. Elég magas pozícióba kerülhetett, ha ő vezet ilyen titkos akciókat. Esélyes a "rúnalovagok vezetője" pozíció. Kúl A Szent Mágus rang meg már régóta kijárna neki.

Szóval Gray volt a tégla. Ez olyan egyszerű, hogy nem gondolna rá senki. Meg is mondta, hogy őt nem érdekli a céh, csupán kihasználja őket, hogy E.N.D közelébe jusson. Ezért is nem gyanakodtak rá nagyon. Viszont így Mary nem lehet jó. Mondjuk majd az lesz. Úgyis kell Juviának egy igazi szerelmi rivális.  Hümm-hümm

Mi van amúgy ezekkel a sötét céhekkel mostanság? Az összesre rájött a várospusztítás...
Erza nem hiszem, hogy tagja a Tanácsnak. Szerintem csak a saját szakállukra nyomoztak az Avatár után.
Egyébként remélem az lesz, hogy egyszer csak Zeref megjelenik és az egész Avatárt (vagy ami addigra még megmarad belőle) likvidálja. Nem hiszem, hogy örülne, ha egy csapat szektás az ő nevében legyilkolna 30.000 embert. Anno Hadesra is hasonló miatt rágott be pedig az öreg azért nem ment ilyen messzire.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 21, 21:47:57 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10593 Dátum: 15 ápr 21, 21:59:10 »

Elsőre, amikor tegnap átfutottam a fejezeteket nagyon tetszettek. Most, rendesen elolvasva annyira már nem, vagyis igen, de van pár zavaró tényező...
Először is, nagyon örülök, hogy végülis Mashima így oldotta meg ezt a Gray mizériát, végülis ez volt a legegyszerűbb, de egyben legtisztább és messze a leglogikusabb megoldás, és annak is nagyon örülök, hogy Erzával dolgozott össze.
Megmondom őszintén, engem leginkább az zavar, hogy Gray visszavedlett régi Graybe...annyira menőn állt neki az a haj, az a stílus, sokkal jobban passzolt hozzá, mint ez a picit nyálas-szépfiú arckifejezés, de Istenem, ez legyen a legnagyobb bajom.
Remélem, hogy max. 3 fejezeten belül leverik ezeket, és mehetünk tovább (habár még Gazille-nak is kell harcolnia valahogy...). Amúgy én úgy vettem le Gray magyarázatából, hogy az az Avatar amit mi ismerünk, az a nagy Avatarnak csak egy része, sejtje, és rengeteg más ilyen sejt is van még. Viszont ott a város előtt a többiek csak átlagos kisemberek voltak, szóval lehet, hogy félreértettem.
Szóval nem volt rossz rész, voltak kifejezetten jó részei (a közös képek nagyon jók voltak négyükkel, és Erza megjelenése baromi badass volt), ám volt pár idegesítő dolog is benne (Lucyt is csak kínozni tudják...), szóval összességében...hm, nemtom, közepesen jók voltak, talán (7/10).
Remélem, hogy már közeledünk az egyesüléshez.
Ui. Gray a 430. fejezetben END-t eléggé "mellékesen ő is egy motiváció" szintjén említi, nem úgy, mint aki erre tette fel az életét. Így kíváncsi vagyok, hogy akkor majd hogyan fogja lereagálni, hogy Natsu=END, ki tudja, lehet, hogy józanul tudja majd kezelni a helyzetet.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 21, 22:01:03 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10594 Dátum: 15 ápr 22, 05:53:46 »

Nekem az jutott eszembe miközben olvastam a lefordított fejezetet, hogy Gary nem konkrétan END-re pályázik, csak a könyvére. Igaz, a kettő majdnem egy kutya, de csak majdnem.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10595 Dátum: 15 ápr 22, 07:13:13 »

Na, Erza bejött, egyedül egymaga hadsereggel ér fel Mosolyog
Gray visszatánc, bár egy vérre menő Natsu vs Grayt szívesen megnéznék ! Szomorú
Bár Goumon oda, de azt mondom: továbbra se szabad alábecsülni az avataros népeket Mosolyog

Nekem valamiért Virgo szavai járnak az eszembe:
"Több mágikus ereje van, mint amennyi ránézésre látszik"

Szerintem ijesztő. Szerintetek?
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10596 Dátum: 15 ápr 22, 07:19:41 »

Az annyit jelent, hogy nem amatőr senkiháziak, hanem jobb vigyázni velük. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10597 Dátum: 15 ápr 22, 11:01:09 »

Hú, de nagyon jók voltak ezek a fejezetek. Nevet

Először kissé nem tetszett, hogy ennyire egyszerűen lett megoldva a Gray dolog. De aztán ezt elsöpörte az a kissé már nosztalgikus érzés, amit még a manga elején éreztem. Komolyan akkor éreztem utoljára ezt a fajta bizsergést, amikor legelőször olvastam a mangát. A hangulata nagyon ott volt. Nevet

Nos a 429. fejezethez nem tudok sokat hozzáfűzni. a szadista csávó végre félre lett állítva. Szegény Lucy-t nem megkínozták, hanem majdnem megölték most. Mashima-sensei visszafoghatná magát.  smirksweat
A fejezet vége nagyon nagyon tetszett. Erza annyira szépre lett megcsinálva, főleg ebben a páncélban. Végre nem az az érzés volt bennem, mint nem is olyan rég, hogy Erza a playboy nyuszi, hanem, hogy ő a gyönyörű Titánia.

430. fejezet
Egészen jól meg lett szervezve a beszivárgás az Avatarba. Szegény Juvia biztos jobban lesz ha megtudja és rosszul is, mert "mi az, hogy Erzát választotta helyette?" Nevet
Erza páncélban plusz köpenyben.  Yóóóó Nagyon tetszik ez az új design. Ad neki egy plusz komolyságot.
Ez a Mashima tényleg. Azok, akik nem fognak összejönni azoknak csinál ilyen aranyos, pirulós jeleneteket. Azok meg akik a párok (elméletileg), azoknak mit ad? Fansercive, pucérkodás stb stb.  smirksweat
Meg azért azt is öröm látni, hogy tökre felnőttesen beszélnek már. Bár Gray meg Erza eddig is felnőttes volt, de mos főleg. Mert azért jogos, hogy nem akarják Natsuékat is belerángatni. Az már más kérdés, hogy Natsunak pont ez a célja, hogy együtt legyenek. Nevet
A végére meg jutott egy kis seggrúgás, ami még csak a kezdet. Azért megnézném, hogy Natsu betolna ezek ellen is egy olyat, mint Bluenote ellen. Kb ott vége is lenne a harcnak.
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10598 Dátum: 15 ápr 22, 13:14:47 »

El is felejtettem, hogy dupla fejezet jön, de akkor elvileg jövő héten is? :O És még azután is? Vagy hogy kell értelmezni ezt a "példa nélküli négy kiadásos dupla fejezetek" szöveget? Mashima tényleg imádja a munkáját Nevet

429:
Nagyon szép lett a színes kép Lucy-ról. A Zeref Cosplaye-esen nevetettem párszor, de tényleg túlzásba esett azzal, hogy majdnem megölte Lucy-t. Vagyis inkább Mashima. Ha nem jön Gray, akkor mi történik? Már ha alapból megtörténik ez a szitu.
Amúgy az egész börtönös kínzós jelenet az Erza-Kyouka párost juttatta eszembe  smirksweat De szerencsére(?) ez nem lett olyan echis.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/429/7 Ez a kép is nagyon jó lett Lucy-ról Nevet Itt szépen látszódik a hosszú haja.
Viszont már én is kezdem unni, hogy szegény lányt mindenki csak kínozza...
Na és akkor a lényeg: Gray mégsem gonosz és ő a tégla Nevet Ez valóban olyan egyértelmű volt, hogy senki sem gyanakodott ebben ikszdé Néha az egyszerű megoldások a legjobbak, ez tény, de kicsit nekem is "fura" volt ez a hirtelen beosonós és kémkedős dolog. Váratlan. De is azt bizonyítja, hogy Gray szépen megjátszotta a szerepét. Szóval úgy igazából minden érthető volt, csak még az előző fejezetben Gray rossz volt, most meg már jó ikszdé Gyors a manga azt kell mondjam, de mondjuk ez nem baj. Nem kell mindenkinek mindent úgy elhúzni, mint Odának.
A hirtelen hajvisszaállás nekem se tetszett, Mashima fél a hosszútávú séróváltoztatásoktól. Már várom azt a bizonyos jelenetet, ahol Lucy hajának végét le fogják vagy ő fogja levágni. Mint Wendy vagy Sakura a Naruto elején. Csak persze nem olyan rövidre.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/429/19 Ez a kép viszont tényleg gyönyörű lett Erzáról!
A Lucys szivatás miatt csak egy 4/5 ...

430:
Szóval jah, megtudtuk, hogy Gray nem gonosz és Erzával épp egy titkos küldetésen van. Igazából érthető, hogy nem mondta el Juviának, de azért valamit csak közölhetett volna vele, még ha nem is a küldetést. Mondjuk "elmegyek egy kis időre, hogy megtanuljam használni az új erőmet, ne aggódj, Juvia, vissza fogok jönni." Elég taplóság volt valóban, hogy egyetlen szó nélkül lelépett. De ez igazából Erza hibája.
A Frosch-os dolgot most én se tudom képzelni, hogy hogy volt/van/lesz akkor ikszdé

Milyen szép is lenne ha a mini(?) arc végén miután elpicsázták az avatar bagázst arra térnének vissza, hogy Juvia meghalt a betegségben azzal a tudattal, hogy Gray gonosz lett  Ördögi  ikszdé

Bár ez elég jó gondolat. Juvia elvesztése hatalmas sokkot okozna Gray-nek, aki már a családját, Urt és félig-meddig Urteart is elvesztette. Egy ilyen dráma után tuti elszabadulna a démon formája és megölne mindent akit maga előtt lát. Mondjuk erre adok egy 1% esélyt, mert Mashima nem nagyon vállalt még be nem múltbéli Fairy Tail tag megölését. Meg túl sokan szeretik Juviát és persze szurkolnak a kapcsolatához Gray-el. Ha megölné biztos lebombáznák Mashima házát ikszdé Meg hát ebben a mangában nagy a dominanciája a fanservice-nek is, szóval... Nevet
Bár az is érdekes, hogy Wendy nem tudja meggyógyítani Juviát. Oké részben szerelmi bánata is van és lehet csak egy erős tüdőgyulladás, de mi van, ha ennél sokkal komolyabb a helyzet? (Bár a tüdőgyulladás se sétagalopp) Viszont még ezt se tudom igazán elhinni. Csak hát valahogy mégis meg kell magyarázni, hogy hogy és miért ölte meg Frosch-t a másik párhuzamos dimenzióban Gray. Meg ha már alapból fel lett hozva a dolog, akkor nem hiszem, hogy Mashima a levegőben hagyná és elfelejtené az egészet. Valahogy meg kell magyarázni, még ha nem is fogja hozzá megölni Frosch-t. Valóban az tűnik a legegyszerűbb válasznak, hogy Gray nem tudta irányítani a Démonölő erejét és megölte az első élőlényt, akit meglátott.  Vagy egy átok-áronos irányítás? Nevet
Meg elég jól fel lett vezetve a Natsu vs Gray és ott van Gajeel mondata is. Valahogy én még nem lepődnék meg egy leendő Gray ellenes harcon. Ha megtudná, hogy Natsu E.N.D. akkor... Tuti történne valami!
Visszakanyarodva az aktuális fejezethez, érdekes dolog volt ez a mobiltelefon dolog is ikszdé Bár eltelt 1 év és már láthattunk mozifilmes lachrimákat (Mennyország tornya flashback) és kamerás, kivetítős lachrimákat is (NMJ). Szóval egy mobil már nem oszt nem szoroz. Itt minden lehetséges a mágiával, ezért nem is nagyon vannak korlátai Mashima fantáziájának Mosolyog
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/430/9 itt amúgy Gray tiszta Zeref ikszdé
Lucy-vel meg kicsit tényleg olyan flörtölős beszélgetést folytatott, de szerintem is csak egy erős baráti társalgás volt. Gray-nek ott van Juvia!
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/430/12 Laxus után már meg sem lepődök ezen ikszdé Mondjuk a kézfeltartóst dolgot Laxus hozta be a Fairy Tail-be, Natsu meg ezt a mondatot fogja Nevet
Jók voltak a nagy képek is, Mashima valóban egyre jobban fejlődik rajzolásban. És érdekesek lesznek az összecsapások. Én is szurkolok egy Happy vs Ábel harchoz, Happynek már igazán kijárna egy kis rivaldafény és bosszúállás Átok Áron felett.
Lucy Taurus ruhája is szép lett, bár nem ez lesz a kedvencem.
Erza meg... Erza ikszdé A következő rész tényleg rá és alsószempillára utalhat Nevet
Ennek már jó Fairy Tail-es szaga volt, 5/5 Nevet
Érdekes, hogy elvileg sokkal több és nagyobb az Avatár, mint amit mi láttunk. Akkor úgy látszik meglesz a 4. nagy sötét "céh" ellenes ívünk. Nem tudom, hogy most ennek örüljek vagy sem. Bár ha az Avatár vezetője egy Ishvali lesz, akkor lehet fogok Nevet
Naplózva

torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10599 Dátum: 15 ápr 22, 19:08:04 »

Nekem nagyon bejött erza ujj páncélja meg azok a nagy képek is menők voltak?
Am? Ishval? fma?
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10600 Dátum: 15 ápr 22, 19:27:47 »


http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/430/9 itt amúgy Gray tiszta Zeref ikszdé
Lucy-vel meg kicsit tényleg olyan flörtölős beszélgetést folytatott, de szerintem is csak egy erős baráti társalgás volt. Gray-nek ott van Juvia!
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/430/12 Laxus után már meg sem lepődök ezen ikszdé Mondjuk a kézfeltartóst dolgot Laxus hozta be a Fairy Tail-be, Natsu meg ezt a mondatot fogja Nevet
Jók voltak a nagy képek is, Mashima valóban egyre jobban fejlődik rajzolásban. És érdekesek lesznek az összecsapások. Én is szurkolok egy Happy vs Ábel harchoz, Happynek már igazán kijárna egy kis rivaldafény és bosszúállás Átok Áron felett.
Lucy Taurus ruhája is szép lett, bár nem ez lesz a kedvencem.
Erza meg... Erza ikszdé A következő rész tényleg rá és alsószempillára utalhat Nevet
Ennek már jó Fairy Tail-es szaga volt, 5/5 Nevet
Érdekes, hogy elvileg sokkal több és nagyobb az Avatár, mint amit mi láttunk. Akkor úgy látszik meglesz a 4. nagy sötét "céh" ellenes ívünk. Nem tudom, hogy most ennek örüljek vagy sem. Bár ha az Avatár vezetője egy Ishvali lesz, akkor lehet fogok Nevet

Nem csak Gray hasonlít nagyon Zerefre vannak mások is. Mashimának a visszatérő szereplőkre van 2-3 sablonja és azokat használja. Ott van a Juvia-Lucy hasonlóság is plusz Zerefre még Gray régi mestere Ur is hasonlított  smirksweat
Azt nem hiszem, hogy pont egy Ishvali legyen Avatáros. Viszont abban régóta reménykedek, hogy lesz köztük olyan aki "köztes szereplő" se nem jó, se nem rossz. Vagyis aki nem áll Zeref/Acnologia vagy a sötét céhek oldalán, de a Fairy Tailt sem szívleli. A sorozat legtöbb negatív karaktere kicsit túl egysíkú legalábbis nekem. Ebből a szemplontból még Zerefben látok sok lehetőséget, mert ugye az eddigiek alapján rajta elég nehéz kiigazodni.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Sanji
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 247



« Válasz #10601 Dátum: 15 ápr 27, 12:04:23 »

Kijött valami Wendys manga hat a 4 oldal után ki is léptem annyira érdekfeszítő, remelem lesz ma normális manga
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10602 Dátum: 15 ápr 27, 13:42:20 »

Nem lesz, a héten semmi nem fog jönni elvileg a Golden Week (vagy mi) miatt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10603 Dátum: 15 ápr 27, 14:39:18 »

Az arany hét április 29-től május 5-ig tart, szóval vagy ezen a héten vagy a következőn nem lesz új fejezet. Szerintem úgy csinálják, hogy az e hetit késve adják ki, azaz 2 hét alatt 1-et. Viszont aminek most hétfőn kellene érkeznie angolul az elvileg még a múltheti, szóval lehet, hogy még ma vagy holnap kapunk egy újat. Pattog
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10604 Dátum: 15 ápr 27, 14:55:32 »

Mi eleve előbb kapjuk szóval nem lesz a héten manga, HA viszont mégis lenne akkor jövőhéten nem lesz szóval igazából teljesen mindegy. Nevet

Kijött valami Wendys manga hat a 4 oldal után ki is léptem annyira érdekfeszítő, remelem lesz ma normális manga

Ahogy a Gray-es Ice Trail úgy a Blue Mistral-os Wendy spinoff manga is KISGYEREKEK-nek szól szóval nem meglepő, hogy olyan amilyen. Egyébként túl nagy gond nincs vele leszámítva hogy nem Mashima keze munkája. Ha jól tudom csak a történetet írja de az se tuti. Van ezen kívül még ami szintén ma jött ki de már elég régóta megy a Fairy Girls ami szintén agyhalál kategória. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 27, 14:56:40 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 705 706 [707] 708 709 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!