24 máj 17, 09:43:54 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778187 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
dekzsolt
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #10545 Dátum: 15 ápr 13, 21:27:41 »

Éééééééés a legördögibb feketemágia. A sötét-hasrobbantóóóó-menszesz!
(nők ellen hatásos)
Natsu ellen vajon mit vetne be? Azt hiszem ide mindenki képzelje ez alapján amit gondol...
Elnézést a komolytalankodásért, de ez most kikívánkozott.
egyébként Gray tuti az Oscarra pályázik, mert jól csinálja...
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 13, 21:28:42 írta dekzsolt » Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10546 Dátum: 15 ápr 13, 22:36:55 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/3
Szegény Wendy... Ilyen szempontból nincs szerencséje a FT céhvel... Levy-n kívül még ő az, aki kicsit ki van bukva ezen a témán. ^^"
Bár neki két alternatívája is van:
1.) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/190/2
2.) http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/256/7
Én azért remélem egy arany középút lesz. ^^

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/13
Ezzel a vigyorral kicsit tényleg idegesítő a kis Mary...
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/15
Viszont egy ilyen fejet meg csak akkor tudnék komolyan venni tőle, ha valami komollyal is alá tudná támasztani.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/16
Jól látom, hogy Bozont fél karja karddá változott?

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/18
Az előző oldalakon mutatott arckifejezései miatt nem igazán tudom ezt komolyan venni Gray-től. Főleg, hogy pont ugyanazt a mozdulatot csinálja, mint Natsu. Méghozzá a nem "nem démon" kezével üt a "nem démon" oldalára. Ráadásul azt senki sem látja, hogy a fekete démonjelek alatt mi van, ott, ahol a FT jelének kellene lennie. ^^
Ráadásul-ráadásul pont Gray-től láttunk már egy ilyet: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/197/14

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/20
Akkor végül is, Levy volt a tégla. Legalábbis most úgy tűnik. Persze ettől még lehet, hogy van egy tégla az Avatár kemény magjában is.

Összességében Gray-től semmi gonoszságot nem láttunk eddig. Maga mondta, hogy az Avatárt is a háta közepére kívánja, csak muszájból van velük. Nem lett ő teljesen más személy, csak mindent alárendelt E.N.D. megtalálásának. Pedig ha tudná, hogy milyen közel van hozzá... ^^" ikszdé

Na szép sorban. Nevet

Én is remélem hogy Wendy középutas megoldást kapja ha egyáltalán eljutunk odáig ugye hogy fejlődni lássuk méretileg is. Nevet
Ebben valahogy kételkedek hisz ahhoz elég sok évet kellene ugornunk szóval erre az esély kb annyi hogy az utolsó fejezetben lesz max ilyen. Neki szerintem nem áll jól a hatalmas cickó. No meg ugye Charle-nél is Reedus festménye lett a nyerő. Nevet

Mary tipikus Yandere karakter szerintem. Aranyosnak tetteti magát de közben egy brutális gyilkos. Nevet
Pont ezért utálom már most. De jó volna ha Juvia páholná el. ikszdé

Szerintem az sima kard csak mivel fura szögből látjuk ezért tűnhet úgy mintha a kezéből nőtt volna ki. Bár kitudja.
Egyébként csak én furcsállom hogy a Bádogember nincs jelen? Nevet

Gray-es momentumokra tök jó hogy rávilágítottál így talán egyesek leállnak a Sasuke copy-val. Nyugi Jon nem rád értem. Nevet
A másik az hogy Gray nem is a jelre tette a kezét, bár te is erre utaltál. Szerintem semmit se változott csak muszáj volt lemondani a régi dolgokról.

Úgy fest tényleg Levy volt a tégla de az is lehet hogy csak most épült be az ideérkezésükkor. Bár kétlem.
De továbbra is úgy gondolom hogy az Avatár tagok közt is van egy tégla. Ezért is emeltem ki Vasembert hogy nem látni jó ideje. Nevet

Bele se merek gondolni mi lenne ha kiderülne most hogy END igazából Natsu. Nevet
Vajon ki lepődne meg jobban? Natsu, Gray vagy Lucy? ikszdé Vagy épp az Avatárosok.
Naplózva

Senais
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 137


Erza Scarlet


« Válasz #10547 Dátum: 15 ápr 14, 00:18:12 »

Ha Mary azonos az Ice Trailos Maryvel, akkor nagy poén lenne a mágiája, ha nem tanult hozzá semmi újat. Akkor tojás kelésének idejét tudta megváltoztatni, szerintem egyértelm, hogy mi a közös egy tojás belsejének a felében és egy petefészekben Nevet
Naplózva

"Láncaid lehulltak s im azontúl soká
Félve lépdel lábad, amikép megszoká."
torda221
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 107


« Válasz #10548 Dátum: 15 ápr 14, 13:50:17 »

Szerintem az hogy Natsu  END az elég soká fog kiderülni meg szerintem gray lesz az  utolsó akit visszahoznak a fairy tailbe inkább előbb Erzát meg a többieket és akkor a végén lenne egy eposzi csata
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10549 Dátum: 15 ápr 15, 09:11:50 »

...
Bele se merek gondolni mi lenne ha kiderülne most hogy END igazából Natsu. Nevet
Vajon ki lepődne meg jobban? Natsu, Gray vagy Lucy? ikszdé Vagy épp az Avatárosok.

A legnagyobb bukta akkor lenne, ha E.N.D. könyvének felnyitásakor Natsu kapna egy másik "személyiséget" is, konkrétan E.N.D-ét. Bár az sem lenne rossz, ha szó sem lenne másik személyiségről, csak az emlékei térnének vissza abból az időből, amikor még E.N.D. néven futott. Persze az sem lenn semmi, főleg, hogy nem tudjuk, jó vagy rosszindulatú volt-e akkor. Bár ha Igneel harcolt ellene, akkor olyan jó arc csak nem lehetett... Viszont akkor Igneel miért nem tudta rávenni magát, hogy végezzen vele? Ez itt nem lesz egy rossz csavar a történetben. Bár lehet, hogy abból rá fogunk jönni "mindenre" ha megtudjuk majd, hogy Zeref és E.N.D. hogy viszonyultak egymáshoz. Hiszen Zeref amikor a Tenrou szigeten meglátta Natsut, könnyekre fakadt. És később is szinte mindig mosolyogva beszél hozzá. Illetve kíváncsi lennék, hogy Mavis tud-e valamit E.N.D-ről. Bár ő már találkozott Natsuval és nem volt semmi "furcsa fény" a szemében. ^^
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 15, 09:12:39 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10550 Dátum: 15 ápr 15, 15:44:40 »

Mavis szerintem tudhat E.N.D. -ről valamit.
Gray szinte beszámítatlan, bármi áron meg akarná ölni Natsut ha kiderülne hogy ő maga E.N.D.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10551 Dátum: 15 ápr 15, 15:54:11 »

A borítók alapján én is kezdek kételkedni abban, hogy újra együtt lesz az egész Fairy Tail. Bár nem feltétlenül bánnám, ha csak a főszereplők lennének együtt Nevet A többieknek sose adott úgy igazán értelmes jelenetet Mashima. Bár Rómeoé mondjuk jó volt a Tenrous timeskip után.
Az elején a Juvia mellbőségére kiakadó Wendy hatalmas volt ikszdé Bár én sem értem mit van úgy oda, még van pár éve hogy lazán utolérje őket. Levy kiakadása már jóval érthetőbb  smirksweat
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/4 itt furcsáltam a nagy panelt Charle-ról, de a következő oldallal már rájöttem miért kellett ikszdé
A Natsu vs Gray ízelítő pöpec lett. bow Bár Lucy pofona volt talán a legjobb a fejezetben Nevet http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/12 itt alul elsőnek én is azt hittem, hogy Gray csinált valamit Lucy-val azzal, hogy az megérintette, de most így utólag már feltűnik az a felkiáltójel is Gray-nél, szóval nem ő lehetett... hanem...
Az az idegesítő Mary... Kíváncsi vagyok milyen varázslatot használhatott Lucy-n.
Akkor tojás kelésének idejét tudta megváltoztatni, szerintem egyértelm, hogy mi a közös egy tojás belsejének a felében és egy petefészekben Nevet

Mondjuk ez azért elég durva lenne.
Bár az nem tetszett, hogy visszatért a 2 kiütött avatáros és elfogta Natsuékat. Remélem Mary gyógyította fel őket, bár Natsu is csak mágia nélkül K.O.-zta őket.  Habár jót nevettem a szerzetes "Áá, fut a teám" beszólásán ikszdé
Natsu biztosan elcsipázná őket, de így hogy csóri Lucyt meg Happyt túszul ejtették már más a helyzet Szomorú És itt a másik "fantasztikus" lehetőség, hogy lehet majd Natsut legyengíteni. Tengerkövek, túszul ejtések... Azért remélem mihamarabb elintézik az avatárt, kezdenek már idegesíteni a beképzelt pofájukkal.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/428/16 Bár ez a nagy panel elképesztően jóra sikeredett!  bow Mashima minden fejezettel csak növeli a rajzoló képességeit Nevet
A végén nem lepődtem meg Levy-n, de tök jó hogy csak együtt volt Gajeel-al Nevet Bár itt sem igazán történhetett semmi...
4/5, de csakis a visszatért avatárosok miatt.
Jövőhéten 2 fejezet?? Mashima tényleg nem ismeri a pihenés szót Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10552 Dátum: 15 ápr 15, 16:07:28 »

Az az idegesítő Mary...
Úgy látom csak nekem tetszik ez a karakter. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10553 Dátum: 15 ápr 15, 16:27:53 »

Jó fejezet volt!

Az elején Wendy kiakadása Juvia mellméretére. ikszdé Hülye ez a Gray ... ilyen csajt ott hagyni.
Wendy-t én sem úgy tudom elképzelni, mint az Edolasi énjét. Bár az sem lenne rossz. Nevet Mondjuk poén lenne, hogy a kis Wendy ha felnő lekörözi Lucyt, Erzat meg az összes csajt formában.

Gray vs Natsu!
Hát Natsunak szegénynek eléggé vissza kellett fognia magát. Ha ott ellőtt volna egy olyat, mint Bluenote ellen már a romok alatt feküdnének. És valószínű, hogy Gray sem mutatott semmit a jelenlegi erejéből.
EZAZ LUCY rázd gatyába Grayt. Tetszett a jelenete, mert nagyon kifejező volt. Lucy könnyei pedig jogosak. Pont Graytől hallani azt, hogy semmi értelme a bajtársiasságnak, mikor az FT az ő életét is megmentette.
Mary jó kérdés, milyen mágiát használ. De valószínű, hogy a többi Avatarost ő gyógyította fel, mert a kopasz csávó meg is köszöni neki. De, hogy Natsut miért kellett elfogni. Jó egyértelmű a drámaiság miatt, de nehezen hiszem el, hogy az a Natsu, aki simán betol egy ilyet ----> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/420/6 (+ a kövi oldal), hogy őt csak úgy elfogják az Avatarosok. Ok el lett terelve a figyelme, de ez ilyen szinten ilyen ösztönökkel és reflexekkel nem kéne már, hogy elkapják őt.

Nocsak nocsak a kis Levy is mágiatanácsos. Mondjuk ő róla már jobban el tudom képzelni, mint Gazille-ról. Logikus lenne, hogy ő a besúgó főleg, hogy láttuk ő is bent volt a templomban. Na és örülhetnek a LevyXGazille rajongók. Szóval örülök én is. Nevet Még mindig az a véleményem, hogy Gazille járt a legjobban.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 15, 16:29:57 írta hagabi » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10554 Dátum: 15 ápr 15, 19:32:03 »

...
Natsu biztosan elcsipázná őket, de így hogy csóri Lucyt meg Happyt túszul ejtették már más a helyzet Szomorú És itt a másik "fantasztikus" lehetőség, hogy lehet majd Natsut legyengíteni. Tengerkövek, túszul ejtések... Azért remélem mihamarabb elintézik az avatárt, kezdenek már idegesíteni a beképzelt pofájukkal.
...

Túl sok volt az a One Piece. Nevet

De még ha földbe is gyalulják az Avatárt, azért előtte csak ismerjük már meg rendesen a tagokat. Ahhoz már túl sokat mutogatták őket, meg túl sokat hetvenkedtek*, hogy csak úgy félbecsapják őket.

* Mondjuk itt egész normálisnak tűnnek. Már úgy egy fekete mágusokból álló sötét céhhez képest. Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/11 és a következő oldalak. Vagy legalábbis nem egy "lógassunk fel mindenkit" banda.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10555 Dátum: 15 ápr 15, 20:36:49 »

Én egyenlőre kedvelem Mary-t. Aki kínozza Lucy-t az úgyis megtér, szóval jobb, ha megkedvelitek. xD Van egy kicsi Yandere beütése. Ahogy egyből elkezdte szadizni Lucy-t, miután megpofozta Grayt. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10556 Dátum: 15 ápr 15, 22:16:00 »

Én egyenlőre kedvelem Mary-t. Aki kínozza Lucy-t az úgyis megtér, szóval jobb, ha megkedvelitek. xD Van egy kicsi Yandere beütése. Ahogy egyből elkezdte szadizni Lucy-t, miután megpofozta Grayt. Nevet

Örülök hogy nem csak én vettem ezt észre. Nevet
Egyébként ha ő az a Mary aki az Ice Trailben van akkor valszeg ja meg fog térni vagy legalábbis sosem volt gonosz. Nevet

Gray szinte beszámítatlan, bármi áron meg akarná ölni Natsut ha kiderülne hogy ő maga E.N.D.

Nem értem miért ilyen szűk látókörű a többség Gray-jel kapcsolatban. Szerinted ha megtudná hogy Natsu END azonnal neki rontana hogy megölje? Ugyan már. Gray korántsem olyan sötét mint Sasuke hogy bárkin átgázolna. Ha megtudná hogy Natsu END vszeg Natsuval együtt összerokkanna. És lehet hogy ez be is fog következni.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10557 Dátum: 15 ápr 15, 22:20:48 »

Túl sok volt az a One Piece. Nevet

Szándékosan írtam így  Pojén Eléggé hasonló a két dolog Mosolyog

Én egyenlőre kedvelem Mary-t. Aki kínozza Lucy-t az úgyis megtér, szóval jobb, ha megkedvelitek. xD

Jé és tényleg, a legtöbb tényleg meg szokott térni Nevet Bár Kain Hikaru nem tette! Mondjuk még befuthat, hogy segítsen és elmondja Happynek az Átok Áron gyengéit ikszdé
Naplózva

hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10558 Dátum: 15 ápr 16, 10:31:50 »

Egyetértek Kuro-val. Gray és Natsu nagyon jó barátok. És simán lehet, hogy, ahogy Kuro is írta "Gray maga is belerokkanna!" Hű de jó kis dráma lenne ez.  Ohh My God
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10559 Dátum: 15 ápr 16, 14:12:40 »

Fairy Tail Zero 10. fejezet: http://readms.com/r/fairy_tail_zero/010/2753/1

Na lássuk akkor!

Zeirához még mindig nem szól senki, mármint Mavisen kívül ugye, érdekes....
Mavis bemutatta a Fairy Law-t ami jelenleg csak sima Law, gondolom a Céh megalakulása után felfejleszti majd.
Bár így is eléggé hatásos volt. A kristály összetört de mintha lenne a közepében valami. Azzal tuti lesz még valami.
Mavist kiütötte a varázslat de az mindenkinek világos hogy nem halt meg. És persze mindenki megmenekült.

Kaptunk színes képet, szokás szerint megint volt ANIMAREAL coslpay. Ezúttal Lucy UranoMetria használat közben. Kicsit színesebb is lehetett volna és több csillagot és bolygót tehettek volna bele de nem rossz. Nevet Akik esetleg lemaradtak a többiről amik eddig kijöttek CP-k itt megtalálják az összeset! http://kuro8725.deviantart.com/gallery/51623967/Fairy-Tail-AnimaReal-CP

Továbbra is nagyon jó a Zero és egyre közeledünk a lényeghez. Kíváncsi vagyok Mashi meddig viszi a történetet.
Remélem nem csak addig hogy megalakul a FT és kész vége is.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 16, 14:53:47 írta Kuro25 » Naplózva

Oldalak: 1 ... 702 703 [704] 705 706 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!