24 máj 17, 08:21:45 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778155 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10485 Dátum: 15 márc 31, 19:43:48 »

Jó lenne, ha Gray tényleg lelépne és nem csatlakozna egyből újra a céhhez. Van egy erős gyanúm, hogy bármit fog csinálni Mary majd követi őt.  Hümm-hümm Na Juvia itt az igazi szerelmi rivális. Nevet Azt is eltudom képzelni, hogy ő is csatlakozik az FT-hez ha Gray is újra beszáll majd.

Arra viszont kíváncsi vagyok, hogy Gazille lecsukná-e Grayt. Meg, hogy ő vissza menne-e az FT-be. Most nagyon jól érzi magát, szóval nem biztos Nevet

Gray már egyszer bosszút állt Deliorán. Hányszor akar még bosszút állni?  Megtudná, hogy Natsu E.N.D "Annál jobb. Két legyet ütök egy csapásra Ördögi
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10486 Dátum: 15 márc 31, 20:25:05 »

Ha Gazille arra jár, akkor Natsut is csukhatja Gray mellé a lángoló FT felirat miatt.  Nevet És még élvezné is. Mondjuk én valami miatt arra számítottam, hogy Erza lesz benne ebben, nem Gazille, de tetszik.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10487 Dátum: 15 márc 31, 20:47:04 »

Erza szerintem még nagyobb pozícióban van Nevet Ha nem Kaguráékkal lóg.

Mekkora lenne Natsu meglátja Gazillét integet neki, ő meg rárakja a karperecet. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10488 Dátum: 15 márc 31, 20:54:10 »

Azt is eltudom képzelni, hogy ő is csatlakozik az FT-hez ha Gray is újra beszáll majd.   
Éppen azon gondolkoztam mostanában, hogy egy új főszereplővel sokat újíthatna Mashi-sensei.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10489 Dátum: 15 márc 31, 21:24:12 »

Erza szerintem még nagyobb pozícióban van Nevet Ha nem Kaguráékkal lóg.

Mekkora lenne Natsu meglátja Gazillét integet neki, ő meg rárakja a karperecet. Nevet

Ez mekkora poén lenne atya ég. ikszdé Bár Natsu simán leégetné a karperecet. Ha csak nem valami mágiakorlátozó cuccossal csinálják. Nevet

Erza szerintem már benne van a 10 Szent mágusban ha nincs Kaguráékkal, Jura tuti beajánlotta őt, na meg aztán hova mehetne még ha nincs Kaguráékkal. Nevet

Azt is eltudom képzelni, hogy ő is csatlakozik az FT-hez ha Gray is újra beszáll majd.   
Éppen azon gondolkoztam mostanában, hogy egy új főszereplővel sokat újíthatna Mashi-sensei.

Egyet értek és szerintem nem is véletlen ez a hasonlóság az Ice Trail-es Mary FT-s Mary közt, szerintem ugyan az a személy. Csak szegény Juviát sajnálom mert ha ez a csaj is belép akkor neki vége. Nevet
Naplózva

DieHardy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #10490 Dátum: 15 ápr 01, 11:12:13 »

Az esetleg nem lehet, hogy Erza Gerardékkal van? Lehet tévedek és volt már rá kizáró jel, de én nememlékszem rá.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10491 Dátum: 15 ápr 01, 12:21:59 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/416/20 + a kövi
Itt Gérard mondja, hogy Erzának a fény útján kell járnia, nem úgy mint nekik, akik a sötétséget követik. Ez alapján, ha Erza akarná is Gérard nem venné be a céhbe.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10492 Dátum: 15 ápr 01, 12:53:00 »

Ezt a fejezetet valamiért én is rövidnek éreztem, pedig egyáltalán nem volt az Nevet Talán a 3-4 egész oldalas kép miatt, vagy mert nem történt benne sok minden nem tudom, de ez kevés lett Szomorú
Az elején kicsit béna volt nekem a Natsuval való beszélgetés/gondolkodás, de be kell ismernem, az alsó kép nagyon jó lett Lu-chanról: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/7 Nevet
Nekem ez a vasálarcos papnak az Edolasi (volt) Királyra hasonlít a megjelenése, de inkább a haja miatt. Bár tuti nem ő lesz, hisz az anima be lett zárva (bár még remélem Edolast visszahozzák valahogy). Na meg mi indítéka lenne beszállni egy Zeref-imádó felekezethez? Nevet
Briar eléggé plázaribinek tűnik nekem a szövege és a megjelenése alapján. Amúgy hogy kell kiejteni a nevét?  Gondolkozik
Jerome karaktere most megtetszett, azt hittem olyan lesz, mint Rusty, de ez értelmesebbnek tűnik, na meg viccesebbnek is: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/18 alsó képkocka, jót nevettem ikszdé
Mary karakterét egyenlőre nem tudom hová tenni, olyan furcsán fanatikusan zizinek tűnik, mint Juvia. Lehet vele fog harcolni? Nevet Már ha felépül és utoléri Natsuékat Wendyvel.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/12 D-6 frankón badass-nek néz ki. Kész, ő lesz a kedvencem az avatárból! ikszdé
Abel: Ugye mondanom se kell. Káin és Ábel a két testvér. Káin... AZ a Kain. És akkor már Átok Áront is értjük miért van nála.

Ezt de jól kitaláltad Nevet Tuti ez lesz a háttérben Mosolyog
Gray meg nagyon azt próbálja mutatni, hogy átment darkba, de szerintem ő a besúgó Mosolyog E.N.D.-et nagyon utálja, de ezen kívül még mindig a régi karakter maradt, hisz tök normálisan beszélt Ur-ékról. Az, hogy nem érdekli a FT meg lehetett laza füllentés, na meg hát alapból fel van osztva a céh Nevet Szerintem Gray csak beépült ezekhez, hogy megszerezze E.N.D. könyvét, ahogy azt ő is mondta, viszont egyúttal információt is szerez az Avatárról. Nem hiszem, hogy gonosz lenne, bár annyira az se bánnám, ha tényleg nem húzná sokáig Masina.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/20 Itt még középen azt hittem, hogy Bluenote gyorsan beállt a tanácshoz, ő hordja így a kabátját Nevet De utána megláttam a hosszú hajat, na mondom ez Mest/Doranbalt lesz, csak 1 év alatt jól megnőtt a haja. Erre a Gi-Hi nevetés... ikszdé
Nem kicsit lepődtem meg rajta én is Nevet Erzát vártam volna egyedül (meg ugye Mestet) a FT-esek közül a tanácsban, Gajeel-t* semmiképp. Lilyről még el lehet ezt képzelni, hisz Edolasban is katona volt, de a vaságyéksárkány is??? Elég váratlan és érdekes fordulat, egyenlőre inkább nem tetszik Szomorú Már a Tartarosos flashbackje is elég erőltetett volt szerintem, meg hát ő mindig inkább magának való és inkább rossz volt, mintsem törvénytisztelő kutya... Hát meglátjuk majd mit hoz ki ebből Mashima, de így már tényleg van bőőven elég ember az Avatar elintézéséhez. Főleg ha Wendyék és Stingék is befutnak majd.
Amúgy valamiért nem tetszett nekem az utolsó oldal Redfoxról, az arca valahogy nem volt az igazi Szomorú
Egyébként én Gajeelt* és Grayt kb. mindig egy szintben láttam erőben. Oké, Tartaros végénél Gray jobban bizonyított, de ne felejtsétek már el, hogy a mágiája a démonok ellen a legeffektívebb, míg a sárkányölő mágia elég nagy kárt tud okozni mindennek és mindenkinek. Mindkettő elég erős és mindkettő kapott Power Up-ot, szóval ELVILEG elég kiegyensúlyozott harcnak kéne lennie kettejük között. Persze mivel most ez az ív Gray-ről szól és ki a más rossebnek kéne harcolnia ellene, ha nem Natsunak, így lehet kicsit-valamennyire erősebb lesz...
Viszont ha most kajak 1v1-essével akarnak megküzdeni az Avatár tagjaival az elég béna lesz, főleg ha Natsutól fogjuk ezt látni (nem Gray ellen), aki 1 támadással onehitelte Bluenote-ot. Bár ezek egyesével biztos erősebbek nála, mert újak, persze-persze, tudom én...
3/5 a részemről, tényleg nem lett túl jó fejezet Szomorú

*Gajeel: látom már az nkwt is így fogja ezentúl írni a nevét? Nevet Mondjuk én nem bánnám, mert úgy legalább egységesebb lenne a róla való beszélés fórumon, de persze elég szokatlan lehet a csak magyar fordítást követőknek. De ennyi baj legyen, meg lehet ezt is szokni Nevet
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10493 Dátum: 15 ápr 01, 14:26:04 »

Néha tényleg nem értelek Csabi de komolyan. Nevet
Mit szerettél volna hogy elégedett legyél maximálisan? Így is 1.5 fejezetet kaptunk már megint.
Csomó infót megtudtunk. Egy kezem kevés lenne hogy megszámoljam őket.

Gray egyébként tuti hogy nem besúgó, mi értelme lenne belépnie egy Zeref imádó csapatba ha utána beárulja őket a Mágia Tanácsnak? Nevet Akkor sosem derítene ki semmit END-ről vagy Zerefről.  Pojén
Két lehetséges besúgó lehet az Avatarban, Az egyik Mary és szerintem ő lesz mert nagyon kilóg a sorból, ráadásul tuti hogy ő az a Mary akit Gray régóta ismer és az a lány nem tűnt gonosznak pláne Zeref imádónak. Ha csak út közben nem történt vele valami. A másik lehetséges pedig D-6 mert ő lehet hogy a Gombás barátunk Tartarosból és miután elkapták beépítették az Avatárba.

Az pedig hogy Gajeel Tanács tag lett egyáltalán nem meglepő, mármint engem is meglepett ez nem kérdés, de ha belegondolunk akkor logikus hisz a Tartaros ív közben kiderült hogy az egyetlen ember akit komolyan szeretett és tisztelt az egy Tanácstag volt. Innentől már egyértelmű a szitu. Egyébként innen is látszik hogy nem is látod át teljesen Gajeel karakterét mert te is csak a felszínt látod. Ő is pont olyan mint az összes ilyen keménynek látszó szereplő, ahogy a Dragon Ball-ban Vegita sem volt velejéig romlott és magának való úgy Gajeel sem az. Csak keménynek mutatja magát. Az nem ugyan az. Mosolyog

Szóval szerintem ez a fejezet min. 4/5-ös volt ha nem több!
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 01, 14:28:35 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10494 Dátum: 15 ápr 01, 14:30:10 »

... Tartaros ív közben kiderült hogy az egyetlen ember akit komolyan szeretett és tisztelt az egy Tanácstag volt.
Ki volt az? ._. Én teljesen elfelejtettem. ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10495 Dátum: 15 ápr 01, 15:00:55 »

Gajeel a kedvenc karakterem, de látszik, hogy Mashima nem hosszútávra tervezte Nevet Ha mangában megnézitek a Phantom Lord ívet, ott jól látszódik, hogy igazából sokkal gonoszabb volt, mint animében. Persze tudom, hogy a cenzúra miatt is kellett kevésbé durvábbnak előadni a Lucy kínzást, de igazából a FT-es csatlakozása is eléggé.. hát hagy némi kívánnivalót maga után. És kb. ugyanez a helyzet Vegitával Nevet Lazán megölte Nappát, mert gyenge volt, utána meg pár fejezettel később sír Répaottónak (Gokunak), hogy ölje meg Dermesztőt, álljon bosszút a meghalt csillagharcosokért, hát oké...
Egyszerűen Mashima nem igazán tudja mostanság megfogni Gajeel karakterét, mert próbál értelmet verni a múltjába különféle random dolgokkal, mint ami a Tartarosban is volt.

... Tartaros ív közben kiderült hogy az egyetlen ember akit komolyan szeretett és tisztelt az egy Tanácstag volt.
Ki volt az? ._. Én teljesen elfelejtettem. ikszdé
Erről beszélek Nevet
Egyébként meg még mindig szeretem a karakterét, csak nem kéne felesleges dolgokkal elrontani a varázsát. (Mert a tanácsos tagra egyszer nem emlékezett vissza azelőtt->random hülyeség)

Ami Grayt illeti én még mindig hiszek benne, mert már kb. mindenki azt hiszi, hogy tényleg gonosz lett. Ha van Mashimának egy kis sütnivalója (ami szokott lenni Nevet), akkor pont ezzel fog meglepni minket, hogy ő még mindig jó Nevet A woodo bábu pedig bőven jó indok arra, hogy miért ölte meg Frosch-t anno a másik idősíkban.
Bár ha nem, akkor Gray nagyon átment Lyonba Nevet Ő is a megjelenésekor kétes alakokhoz csatlakozott, hogy legyőzze Zeref gonosz démonát Nevet Lehet, hogy majd most Lyon fog értelmet verni belé? Mosolyog Tök jó lenne, de erre semmi esély Szomorú

Tudom, hogy hosszú volt a fejezet oldalszámban, de ezt én is leírtam  smirksweat Kaptunk sok infót jah, de nem nagyon haladtunk előre a történetben Nevet Persze ilyen fejezetek is kellenek, csak engem valahogy nem nagyon érdekelt ez az Avatár, mert úgyse nagyon lesznek ezek fontos karakterek, az a baj Szomorú Pedig a Tartarosban is volt néhány tag, akit jó lett volna közép-mellék szereplőként tovább bent tartani a mangában, de még hátha visszatér 1-2 (mondjuk Kyouka biztos nem Szomorú )
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 01, 15:03:07 írta Csabi28 » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10496 Dátum: 15 ápr 01, 15:23:21 »

Kikészítesz komolyan.... Egyszer az a bajotok hogy egy Mangaka nem ad történetet, nem bontja ki rendesen a karaktereket amikor meg megteszi azért nyavalyogtok (akinek nem inge...)  Szánalmas komolyan. Ilyen emberekkel nem is tudok és nem is akarok mit kezdeni, mondjuk nem is vártam olyantól mást aki Wendy-t leárulózta csak mert máshol dolgozott. Nevet Anno a papi is megmondta hogy Gajeel nem rossz csak rossz irányba terelték, pontosabban Jose mester ugyebár. Ezért mondom hogy nem fogtad fel a karakter lényegét. Mashima igen is hosszú távon tervezett vele ez le is esett azoknak akik nyitott szemmel olvasták a mangát. Az első pillanatban tudtuk hogy ő a Vas Sárkányölő, MI EZ HA NEM UTALÁS ARRA HOGY HOSSZÚ TÁVRA JÖTT???? Komolyan néha úgy érzem napszemüvegben olvasod a mangát. ikszdé

Gray meg persze hogy nem gonosz csak más cél lebeg a szeme előtt mint pl Natsunak. Ahogy Sasuke sem volt soha gonosz úgy Gray sem az. Meg akarja bosszulni az apját ennyi! kacsint Nem kell ezt túlbonyolítani. Logikus lépés mindenki ezt tenné a helyében.

... Tartaros ív közben kiderült hogy az egyetlen ember akit komolyan szeretett és tisztelt az egy Tanácstag volt.
Ki volt az? ._. Én teljesen elfelejtettem. ikszdé
Erről beszélek Nevet

Miről is beszélsz? Azért mert valaki elfelejt egy karaktert arról nem Mashima tehet. Konkrétan pár oldalon szerepelt összesen az öreglány, nem csoda hogy elfelejtette. Ettől még nem lett random karakter te észlény csak annyi a lényeg hogy behozta Mashi hogy Gajeel-nak komolyabb háttér storyja legyen. Egyébként ez öreganyó is megmondta a gyengébbek kedvéért a szánkba rágta hogy milyen is Gajeel! Nyelvesít

Ez a fejezet volt az: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/397/12

Hát nem tudom de szerintem ez nem random ráadásul még megható is lett. De lehet csak én vagyok ezzel így. Egyik legjobb jelenete volt Gajeelnak. Mikor először megláttam ezt a nőt azt hittem hogy az Edolasi Metalicana. És ki tudja lehet az is volt.

Csabi: Egyébként Briar-t nem tudom hogy így hívják-e egyáltalán, lehet csak a hülye angolok angolosították. RAW-ot nem találtam még a fejezetből így nem tudok biztosat mondani. De kiejteni úgy kell hogy Brájőr.
« Utoljára szerkesztve: 15 ápr 01, 15:26:56 írta Kuro25 » Naplózva

Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #10497 Dátum: 15 ápr 01, 18:21:40 »

Így már eléggé érthető mondjuk Gajeel csatlakozása a tanácshoz.

Kicsit off, de... Az FT wikia Ichiya dizájnt vett fel, a legtöbb szereplő képét kicserélték az ichiyás énjükre.  ikszdé
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10498 Dátum: 15 ápr 01, 18:56:09 »

426. fejezet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/2
Ez a borító annyira "kevés", mint mackósajtban a brummogás... -.-"

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/6
Van egy olyan érzésem, hogy Natsunak nem csak Gray-jel lesz még "gondja" a kemény magból, hanem Lucy-vel is. Értem ez alatt azt, hogy eddig szinte minden fejezetben felemlegették, hogy Lucy-nek nem esett jól, hogy Natsuék csak úgy otthagyták és leléceltek egy évre. Ebből szerintem még lesz valami kis bonyodalom kettőjük között.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/8
Amikor Zeref Mavissal csacsogott a Nagy Mágiajátékok után (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/15), akkor is arról beszélt, hogy el akarja pusztítani a világot, majd lehetővé akarja tenni, hogy újjászülethessen az. Szóval ez a főpap tud valamit. Vagy legalábbis kicsit komolyabb tudással rendelkezik, mint a Tartaros "vissza akarunk térni Zerefhez" szövege. Vagy csak szimplán ráhibázott. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/12
Eddig nem dobtam egy hátast az Avatár tagjaitól. Legalábbis személyiség alapján. Talán majd ha megismerjük a mágiájukat. Jerome-ról mondjuk sejthető, hogy mivel Gray a "sötétség pengéjének" nevezte, így valami karddal, vagy vágószerszámmal kapcsolatos mágiája lesz. Mary valószínűleg nem hegyeket fog elhordani, hanem valami trükkös varázslata lesz (mint mondjuk annó Meldy-nek). Abel Átok Áronnal fog operálni, de lehet lesz valami különbség Kain Hikaruhoz képest.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/426/21
Gajeel, mint rendfenntartó... Hmm... Végül is, így bizonyos korlátok között annyit harcolhat, amennyit akar, és még a törvényes kereteken belül is marad. Nevet Lily-nek meg ugye nem nagy újdonság a katonásdi, hiszen Edolasban ő volt a Mágiahadsereg 1. hadosztályának a parancsnoka: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/171/9
Mondjuk azért Gajeel indokára kíváncsi leszek, ennek ellenére is: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/171/9 (ahogy már utaltatok erre)

Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10499 Dátum: 15 ápr 01, 19:21:45 »

Van egy olyan érzésem, hogy Natsunak nem csak Gray-jel lesz még "gondja" a kemény magból, hanem Lucy-vel is. Értem ez alatt azt, hogy eddig szinte minden fejezetben felemlegették, hogy Lucy-nek nem esett jól, hogy Natsuék csak úgy otthagyták és leléceltek egy évre. Ebből szerintem még lesz valami kis bonyodalom kettőjük között.

Ha ezt Mashi megvalósítaná, teljesen érthető lenne. Lucy gyakorlatilag egyedül volt a FT előtt, aztán Natsu mutatott neki egy családot, megértem, hogy miért emlegette fel minden fejezetben idáig. +Nekem tetszene Nevet

Lily-nek meg ugye nem nagy újdonság a katonásdi, hiszen Edolasban ő volt a Mágiahadsereg 1. hadosztályának a parancsnoka: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/171/9
Mondjuk azért Gajeel indokára kíváncsi leszek, ennek ellenére is: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/171/9 (ahogy már utaltatok erre)
Kétszer linkelted ugyanazt, Chakra. ^^ Vagy direkt? Ohh My God
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Oldalak: 1 ... 698 699 [700] 701 702 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!