24 máj 18, 21:37:56 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 689 690 [691] 692 693 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779592 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10350 Dátum: 15 márc 16, 16:40:13 »

Ha már az egyik tag olyan, mint Rustyrose plusz ott van Kain babája, akkor a maszkos tag meg kicsit olyan, mint Franmalth nem? Még a küklopsz szem is stimmel  ikszdé Elvileg Franmalth az egyetlen Kyūkimon tag akiről biztosan tudjuk, hogy életben van. A többit vagy kinyírták vagy legalábbis elég jól elintézték. Szerintem jó ötlet lenne, ha ez a Balam szövetség maradékából összekuporgatott céh volna.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #10351 Dátum: 15 márc 16, 16:42:08 »

Arra kíváncsi lennék, hogy Juvia "beszólása" melyik fordításban helyes -mangastream vagy mangapanda.
panda: Get a room, you two
stream: trying to sink your claws into another one
A mangapandás jobban hangzik  bow Bár a naruto-kun a stream-ből dolgozik, ha jól tudom

A mangastreames jobban hasonlít Juvia-ra. Mármint ott megint átjön a képzelgő, rivalizáló énje, mert Gray-re is asszociál.
A mangapandás fordítások azért tetszenek talán jobban az embereknek, mert egyszerűbbek, és könnyebben érthetőek, viszont mint most is, legalábbis számomra, kicsit ferdíthet az adott karakter jellemén. Ez a mostani egy nagyon jó példa erre. De ez csak saját vélemény. Persze amikor még nincs ms verzió, akkor elolvasom a pandásat ez egyértelmű.

Ez a Gray téma most még eléggé ködös, ebből még bármi lehet. De,ha az a kis csaj odavan Gray-ért, akkor felkötheti a gatyáját, mert Juvia cunamit fog rázúdítani.
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10352 Dátum: 15 márc 16, 16:46:57 »

ja igen. Még egy gondolat:
Én speciel bezupálnám a Lamia Scale-t (Bár az előbb voltak, tudom - de nem lehet őket megunni Nevet
És a megváltozott Oracion Seis-t IS
Sőt a Mermaid Heel-t is. (Kagura és Millianna miatt - nem rosszak)

Ez a 3-4 társulat elég lenne egy céhközi háborúhoz is. Akár.
 Gondolkozik  bow
Meg amúgy is szívesen látnék egy másik mangát Őróluk is.
 Hümm-hümm
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Aphofis58
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 4


« Válasz #10353 Dátum: 15 márc 16, 17:19:31 »

Egy dolog feltűnt......Emlékszetek arra amikor jővő Rogue elmondta Natsunak ki öli meg Frosch-t?!?! Tutti h Gray mert akkor Natsu nagyon kihűlt....eltelt kb pont 1 év és most h Gray eltűnt hova megy Natsu? Egyenesen a Sabertoothba...Vajon miért? Mert tudja h Gray megtámadja. Szinte tuttira veszem hogy most majd ez lessz.
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #10354 Dátum: 15 márc 16, 17:26:14 »

Naruto ismétlés, nem az. Avatar sötét céh tagjai behozták egyből, mikor Tartarusszét apránként.
A démonok után, angyalhoz hasonló követőkre számíthatunk.
-Tartarus- Démonok akiket azért teremtettek hogy mesterükkel megöljék megalkotójukat.
Olyanok akik Istenként tisztelik Zerefet, és követőjükként, küldöttei tekintetnek magukra, Zeref akaratát teljesittik. Ezért hasonlóak az angyalokkal (csak az agyalok jó fiúk).
Nem csoda miért állt be Gray , hogy E.N.D.-t légyőze és azután leverje Zerefet.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10355 Dátum: 15 márc 16, 18:28:14 »

Hűha...nagyon jó részeket kaptunk.
A Happys one shot aranyos volt, és volt üzenete, hála Istennek, egyáltalán nem nyálasan előadva, hanem bár érzelmesen, de tisztán, pont úgy, hogy az utolsó oldalon ne grimaszt vágjak, hanem mosolyogva bólogassak.
A FT Zero meg baromi jó, és kész. Akartam is mondani, hogy sokkal jobb, mint maga a FT, de most pont nem jön ki jól, mert most ott is baromi jó fejezetet kaptunk. Hát az biztos, hogy Yuriy túléli, hiszen az alapítók között volt (meg amúgy is, valahogy meg kell születnie Makarovnak Nevet ), kíváncsi vagyok, hogy mit fog csinálni Mavis, miért alapítanak céhet, stb. Érdekes, hogy Mavis "nakama" mondókáját egyáltalán nem éreztem túlzónak, vagy irreálisnak, nagyon illett ide.
Szerintetek mennyi rész lehet még hátra?
És akkor a FT. Hűha.
Egy dolog feltűnt......Emlékszetek arra amikor jővő Rogue elmondta Natsunak ki öli meg Frosch-t?!?! Tutti h Gray mert akkor Natsu nagyon kihűlt....eltelt kb pont 1 év és most h Gray eltűnt hova megy Natsu? Egyenesen a Sabertoothba...Vajon miért? Mert tudja h Gray megtámadja. Szinte tuttira veszem hogy most majd ez lessz.
Hallod...nagyon-nagyot néztem, amikor olvastalak, és teljesen ráillik a sztorira...mekkora fordulat, régóta hiányoltam már ezt. Egész eddig fölösleges időhúzásnak éreztem a tagok összegyűjtését külön-külön, de most...hát most már nem Nevet
Gray vagy beépült, vagy átvette felette az irányítást a démoni fele. És alapjáraton...mekkora csavar, hogy ő lett gonosz? Mindannyian a Gray vs END-t vizionáltuk, erre ez...tetszik! Kíváncsi vagyok erre az Avatar valamire, hátha nem sablonos karakterek lesznek. Ha tényleg a régi sötét céhek maradéka lenne, de legalább egy-pár tag, annak nagyon örülnék, legalább kezd Mashima velük valamit.
És amúgy is, nagyon örülök, hogy ebbe az irányba vitte Mashima az eseményeket...szerintem nagyon jót tesz a mangának, főleg, hogy Natsu arcán láthattuk, azért ez nem egy kis dolog.
Mondjuk Juvia kicsit idegesítő, borzasztóan egyoldalú a kapcsolatuk Gray-el továbbra is, legalább a sama-t elhagyhatná már. Mindegy, ez legyen a legnagyobb gond, most tényleg várom a következő fejezetet!
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #10356 Dátum: 15 márc 16, 19:17:36 »

Nagyon jó fejezet volt még annak ellenére is, hogy csomó idő elment Juvia siránkozásával.

Végre valaki akin látszik változást. Szerintem nagyon menő lett Gray új külseje, remélem, hogy marad ez a kinézet.

Nem érzem úgy, hogy az Avatar nagy ellenfél lenne, de nem is 1-2 fejezetben fogják elintézni őket. Az ütközet előtt tuti, hogy összegyűjtik a csapat nagy részét, de ha mégse ott lesznek a Sabertooth-osok. Amúgy meg lemerem fogadni, hogy a Sabertooth-hoz is csatlakozott egy Fairy Tail tag, még ha ideiglenesen is. Ha tippelnem kellene akkor Erza (Minerva miatt) vagy Gajeel (hogy megakadályozzá Rogue gonosszá válását), de az is lehet, hogy más. smirksweat

Igaz, hogy külső alapján hiteltelen ítélgetni stb., de szerintem nem nagy durranás ez az Avatar, kicsit idétlenek a tagok, de lehet, hogy később változni fog róluk a véleményem. A maszkos csávó azért jó erősnek néz ki.

Még ha Gray csak kémkedik is akkor is elkerülhetetlen a harc Natsu-val. Bár remélem, nem azt akarja beadni, hogy Gray-t irányítja valami vagy valami hasonló, mint anno Gerardnál.

Érdekes ez a Sabertooth-os elmélet és ennek van most a legnagyobb valószínűsége, de azért van benne 1-2 ellentmondás. Ha jól emlékszem, akkor jövő Rogue azt mondta, hogy 1 éven belül esedékes Frosch halála. Bárhonnan is nézzük az egy év bőven lejárt. A Nagy Mágia Játékok és a Tartarus történetszál között nem tudhatjuk mennyi idő telt el, az időugrás meg eleve egy év volt, szóval kicsit sántít nekem ez a dolog, mert végülis Froscht bármikor megölhetik. Azért kíváncsi vagyok mit hoz ki belőle, de nem hiszem, hogy Rogue gonosz lesz.
Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10357 Dátum: 15 márc 16, 19:34:54 »

Az, hogy a Tartarus és a N.M.J. között mennyi idő telt el nem számít. Nemrég Natsu éppen a 8. mágia játékokat zavarta meg szóval elmondhatjuk, hogy Rouge kijelentése óta nagyjából egy év telt el. Rouge kötve hiszem, hogy gonosz lett. A jövő megváltozott és most, hogy tud róla milyen a jövőbeli énje tuti tesz róla, hogy ezúttal másképp alakuljon.
Amúgy mi lenne, ha Gray komolyan gondolná, hogy Zerefet segítse? Lehet, hogy időközben rájött, hogy ő halhatatlan és így nincs értelme ellene küzdeni. Ezért inkább ő intézi el a vele szembeszálló céheket, mielőtt Zeref nyírna ki mindenkit.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #10358 Dátum: 15 márc 16, 19:38:54 »

Jövö nem változott meg , hiába tud róla , ha meghal a macskája gonosz lesz az tuti.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10359 Dátum: 15 márc 16, 20:27:19 »

Gray biztos nem állt át önszántából. Egyszerűen a démoni fele átvette felette az irányítást.
(Javára vált Nevet )
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10360 Dátum: 15 márc 16, 21:23:06 »

Nem értem, hogy miért a Saberthootba csatlakozott volna Erza. Inkább a Mermaid Heel-ben lenne helye. 1. Lány. 2. Milliana 3. Kagura olyan, mint Minerva, csak mélyebb és régebb a kapcsolata Erzával. Meg Lucy térképe szerint Erza pont az ország másik felében van.

Grayt én úgy képzelem el, hogy csak kihasználja azt a céhet, mint anno Ichigo a Vaizardokat. Ugyan az a szituáció. A hősben felébred a gonosz erő, ami átakarja venni felette az uralmat, de van egy csoport, amelyik tud segíteni, de csak akkor, ha a hős belép hozzájuk. Csak Ichi kerek perec megmondta, hogy ő kihasználja őket. xD
A fekete hajú barátokkal vigyázni kell, mert előbb-utóbb úgy is a főszereplő ellen fordulnak. Sasuke, Ishida Gray...Luffy vigyázz Brookkal. xD

Az érdekes lenne, hogy mire Natsuék odaérnének Frosch már halott lenne.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #10361 Dátum: 15 márc 16, 21:37:24 »

Nos a mostani fejezetek jók voltak. Mosolyog
Az FT Zero-ban nagyon tetszik, ahogy Mashima egyre jobban elmélyíti Mavis karakterét és finoman árnyalja a jellemét. Minden fejezetben kicsit többet tudunk meg róla. Yuriy jelenete érdekes volt. Fény és huss eltűnt. Nevet

Az FT fejezet meg megint jó volt. Nos azt gondoltam, hogy Juvia kb így járt, hogy Gray ott hagyta. Igen még mindig megvan a kissé idegesítő énje, de viszonzatlan szerelem vagy sem azért szép az, hogy Juvia ennyire szereti Grayt. Nem mellesleg a beszólásai végre megint ütöttek mint régen. Ahogy beszólt Lucynak Natsu miatt na ott röhögtem egy nagyot. Nevet
Ez a Gray öli meg Frosch-t elmélet teljesen helytálló. Ha azonban így van akkor Natsu elég gyorsan kapcsolt azt kell mondjam, ami nem mindig jellemző. Sőt most kezd érződni, hogy a kezdeti belépő ellenére Natsu igen is komolyodott. (Ámen)
http://readms.com/r/fairy_tail/424/2721/19 Itt nekem is az jutott először eszembe, mint Happynak, hogy Natsu elég baljóslatú képet vág. Szóval Happy és ugyanúgy gondolkodunk.  Hal ....  smirksweat Na jó talán mégsem.
A vége engem is meglepett. Én is arra számítottam, hogy jó Gray vs gonosz Natsu (E.N.D.) Bár lehet Gray most sem gonosz csak érdekes volt a kis csavar, hogy őt látjuk a sötét oldalon.
Gray új külseje meg elég jó lett. Maradhatna is így.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10362 Dátum: 15 márc 16, 22:04:14 »

Nem értem, hogy miért a Saberthootba csatlakozott volna Erza. Inkább a Mermaid Heel-ben lenne helye. 1. Lány. 2. Milliana 3. Kagura olyan, mint Minerva, csak mélyebb és régebb a kapcsolata Erzával. Meg Lucy térképe szerint Erza pont az ország másik felében van.

Grayt én úgy képzelem el, hogy csak kihasználja azt a céhet, mint anno Ichigo a Vaizardokat. Ugyan az a szituáció. A hősben felébred a gonosz erő, ami átakarja venni felette az uralmat, de van egy csoport, amelyik tud segíteni, de csak akkor, ha a hős belép hozzájuk. Csak Ichi kerek perec megmondta, hogy ő kihasználja őket. xD
A fekete hajú barátokkal vigyázni kell, mert előbb-utóbb úgy is a főszereplő ellen fordulnak. Sasuke, Ishida Gray...Luffy vigyázz Brookkal. xD

Az érdekes lenne, hogy mire Natsuék odaérnének Frosch már halott lenne.

Jogos, a csajokat el is felejtettem hirtelen. De azért mi ez már, hogy, mert ő "lány"? Diszkrimináció rulez? Nevet
Amúgy Kétlem hogy az a helyzet ami Ichigoval. Még ha hasonló is akkor is más mert ott a Vizardok a barátai lettek de ezekkel tuti nem spanol le Gray. Nevet Főleg mivel eleve nem is a jók közé tartoznak. Shinjiék meg ugye jók voltak csak kicseszett velük Aizen. ^^

Frosh elég merész húzás lenne meg őszintén szólva nem is vagyok kíváncsi újra a gonosz Rouge-ra. Egyszer volt jó volt, vége, nem kell többet. Nevet Ráadásul ha az megtörténne akkor nem változott semmi mert ugyan úgy bekövetkezhet hogy jönnek a sárkányok és leigázzák a világot. Bár kapu nincs elvileg már sehol szóval ne m tudom hogy.

Egyébként kizártnak tartom hogy 3 emberen kívül más megölhetné Frosht. Főleg mivel Natsu 3 "ember" miatt lepődhetett meg. Zeref, Acnologia és Gray, utóbbi nem semmi húzás lenne és tetszene is mert mindenki az első kettőre számít szerintem. Legalábbis eddig rájuk gondolt a többség.
Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #10363 Dátum: 15 márc 17, 00:09:02 »

Megint eltelt egy hét, az igen Nevet És a magyar felirat is nagyon gyors lett, köszi  bow
Az elején vicces volt az esős poén, bár Natsut sikerült most is több helyen elég gyerekes ábrázattal megrajzolni Szomorú
Szegény Juvia  Neeem Nem ezt érdemli! Mondjuk úgy tűnik jól elvolt Gray-el, de nem több, mint barátság. Bár Gray már párszor elmondta, hogy nem érdekli a lány, szóval Juvia is elgondolkodhatna néha. Lyon is elfogadta az esőlány válaszát.
Egyébként Mashima csak nem bírja ki, hogy "meztelenül" ábrázolja Charle-t. Csak össze ne tévessze majd az emberi formájával ikszdé Szerintem amúgy Happy jobban néz ki ruha nélkül, az úgy macskásabb Nevet Bár én mindig is rühelltem a ruhákba öltöztetett kisállatokat. Jó példa erre Garfield is Nevet
Natsu vizes haja nekem is jobban bejött Nevet Tenrou elején is jól lelógott, az is tetszett Nevet Egy kis új frizura sztem sose árt, csak az a baj, hogy nem tartanak itt sokáig Szomorú
Tilon jót nevettem a dinnyés poénodon, de jól leírtad a lényeget ^^
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/424/16 ezen a képen meg én is Lucyra gondoltam Juvia fejénél Nevet

És úgy tűnik Chakrának igaza volt  Kúl Nem lepődtem meg, de egész jó fordulat lenne... ha nem lesz most tök gonosz Gray. Kicsit uncsi már ez a főszereplő és a legjobb barátja "nagy harc". Persze azért megnézném, csak ne húzza el sokáig Mashima. Vagy most Grayt akarja a kövi nagyobb ív főellenségének? Mondjuk az még bele is férne akár Nevet De jobban tetszik a beépülés dolog. Egyébként elsőnek én is Cobrára gondoltam a hátsó nézet alapján, de az utolsó oldalon Sting meg Rouge után kb. mindenki megfordult a fejemben ikszdé Persze Silver is. De ha nem írja oda Mashima ,lehet nem jöttem volna rá, csak több perc gondolkodás után ikszdé Elég nagy stílusváltáson esett át Gurei.
Ez az avatár biztos nem húzza sokáig, talán minden tag kap 1 fejezetet, kivéve persze Gray.
Na szóval jó kis fejezet volt ez is 4/5. Kíváncsian várom a következőt, ahol elvileg Sabertooth lesz és persze Gazille Nevet
Btw nekem is bejön az elméleted Aphofis58 és van rá ráció. Igazából elég nagy Nevet Most biztos történni fog valami a ST körül, bár az lenne a legdurvább, hogy pont akkor lenne halott Frosch, amint odaérnek Natsuék és látnak, hogy mondjuk Gray ölte meg. Elég brutál lenne, mondjuk erre semmi esély, nem hiszem, hogy szegény kis cicust megölné Mashima, mármint a mi időnkben.
Ha már cicusok, szerintetek van arra esély, hogy Lily az Exceedekhez ment el az elmúlt 1 évben? Persze nem hiszem, hogy Gazille-t magára hagyná, de rég láttuk a macsekokat, vajon mi lehet velük?  Gondolkozik
Erza tuti a Mermeid Heelhez ment, mert ott 2 csaj barátja van, míg a ST-ban csak egy. Bár szegény Minerva ennek biztos nem örül ikszdé Hú most hirtelen elég komoly 3some ugrott be nekem. Ugye már a mágiajátékos harcuknál is ment a fantáziálgatás, de a kutya se gondolta volna, hogy ezek végül ilyen jól összebarátkoznak Erzával, legalábbis Minerváról én biztos nem feltételeztem.
Kinana meg a CS-ben? Támogatom az 5letedet, Tilon! Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 17, 00:10:32 írta Csabi28 » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #10364 Dátum: 15 márc 17, 08:00:45 »

Nekem ebben az egészben az a furcsa hogy Gray ezt az erőt NEM Zereftől hanem az apjától kapta.
Honnan ered hát ez az egész?
Ugyanakkor a démoni mágia bizonyosan hatott,  Ördögi én azt hittem: a sárkányok elmúltával sárkány lesz belőle ahogy a sárkányölőkből........
 
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Oldalak: 1 ... 689 690 [691] 692 693 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!