24 máj 17, 09:36:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 684 685 [686] 687 688 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778184 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #10275 Dátum: 15 márc 09, 19:16:49 »

Abban reménykedtem, a csajok mutathatnak valamit, de sajnos hiába vártam. Mondjuk nem is értem, miért támasztok elvárásokat a manga felé. Semmi újat nem mutatott évek óta. Bár most úgyis az jön, hogy hát de céhoszlatás, hát de sárkányok. Na nem mintha a céhoszlatás nem lett volna nyilvánvaló, bár én a tanács kezei által képzeltem el, amikor már megunják a marhaságaikat.

BN solozása meg jogos volt, nem akkora eresztés a csóka, hogy itt fejezeteken át szenvedjenek vele. Bár inkább nem mondom, mit gondoltam Natsu támadását látva. ^^

A fejezet egyetlen jó pontja Orochiék pofája amikor közölték, hogy feladják. Az tényleg jó volt.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10276 Dátum: 15 márc 09, 19:24:15 »

Nem is értem, miért vitatkoztok még Kuroval, aki egy shounen szakértő és mindent 1000%-ra is megmond. Hát END-nél is csak háromszor mondott mást körülbelül mert a mangák mindenkinek olyan kiszámíthatóak!!!4!!

Amúgy a mostani FT fejezetek egész normálisak, de csak azért, mert Mashima nem próbál valami nagyot alkotni (mert ez a "harc" nem volt nagy). Szerencsére, mert az már az Oración Seis arc óta nem megy neki Nevet De ezek a néhány fejezetes hülyülések még elmennek, ez tényleg a Fairy Tail, Juviával meg remélem valami normális dolgot tesz mert ha annyi hogy Gray dobta hát az *facepalm*. Bár valószínűleg hasonló, gondolom Gray eltűnt gyakorolni minden szó nélkül vagy ilyesmi.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10277 Dátum: 15 márc 09, 19:38:49 »

LOL de vicces csóka vagy te Jaeger. Nevet

1. Luxust egy dolog miatt jelölte Natsu mesternek, mert ő az öreg unokája. Semmi másért. Gildartz egyébként is a rangidős. Ha ő ott lett volna Natsunak eszébe sem jut Laxus mint jelölt. ^^'

2. Mint mondtam Natsu erősebb mint Laxus mondhatsz akármit ez így van. Ő a főszereplő és ennyi más nem is számítana igazából de a tények is engem igazolnak és ne haragudj meg de egyedül Gildartznál áll meg az a tény hogy azért nem szerepel annyit mert erősebb mindenkinél. Laxusnál nem áll fenn ez a helyzet. Már cask azért sem mert ahogy írtam Natsuék az igazi Sárkányölők Laxusban csak Lacrima van. Ráadásul Natsu END és elég csak megnézni azt hogy Natsu simán lenyomta azt akit Laxus nem tudott. Bár igaz hogy Gray beletolakodott a harcába és ő végezte ki Tempestat de ez mindegy. ^^'

A Bleach-et azért hozom fel mert tökéletes ellenpélda mivel az lefele halad a FT manga meg nem.
Vannak itt is bőven hibák ha nagyon keresi őket az ember de mivel ezt élvezem olvasni és jól szórakozok rajta ezért nem izgatnak annyira mint Bleachnél. Ráadásul sokkal tartalmasabb is egy fejezet. Ezzel a mangával foglalkozik a készítő a másikkal nem.

Az Avatar pedig mese, nem ANIME! Én is utálom ha egy animére azt mondják mese bár tény hogy az animék is mesék csak japánban máshogy nevezik őket de az Avatar egy amerikai animációs sorozat ami röviden annyit tesz hogy mese. Nevet Mondhatsz bármit ez akkor is így van. Egyébként sem értem hogy jön ez ide.

Abban reménykedtem, a csajok mutathatnak valamit, de sajnos hiába vártam. Mondjuk nem is értem, miért támasztok elvárásokat a manga felé. Semmi újat nem mutatott évek óta. Bár most úgyis az jön, hogy hát de céhoszlatás, hát de sárkányok. Na nem mintha a céhoszlatás nem lett volna nyilvánvaló, bár én a tanács kezei által képzeltem el, amikor már megunják a marhaságaikat.

Akkor most nem állok le vitázni csak bemásolom Chakra kommentjét, ezentúl vele vitatkozz. Nevet
És ez amit ő írt csak a Tartarus ARC-ra érvényes pedig előtte is voltak változások.

Változás... változás...
Sokaknak csak az a változás, ha szereplők halnak meg, vagy feje tetejére fordul a történet világa. -.-" (Nem kell szó szerint venni, sarkítottam.)

Lássuk, mi változott mostanában a mangában:
- A céhépület romhalmaz. Ez már megtörtént párszor, de most nem is lett újjáépítve.
- A Fairy Tail máguscéhet Makarov mester feloszlatta. Ez azért elég jelentős dolog. Persze sejthető, hogy valamilyen formában újra lesz céh, de messze nem biztos, hogy ugyanúgy, mint régen.
- A szereplők szétszéledtek, mindenki ment a maga útjára. Az eddigi családias céhhez mérten ez elég szöges ellentét. És volt is miatta háborgás itt, a mi fórumunkon is, hogy "ennyit ért a sok nakama szöveg?".
- Wendy "nem akar" visszamenni a Fairy Tailbe. Tudjuk miért, és azt is, hogy Sherria nem akarja csak ezért maga mellett tartani őt. De mégis jöttek az "árulós" szövegek. Még ha Wendy nem is olyan hű-de-minden-oldalon-feltűnik szereplő, de akkor is sárkányölő, és körülöttük forog a történet. Pedig valszeg lesznek még szereplők, akik nem térnek vissza azonnal a bandába.
- Nincs "fix bázis", ahová bármikor visszatérhetnek, ahonnan segítséget várhatnak, csak pár hátitáska és a küldetés, hogy összeszedjék a régi tagokat. A személyzet pedig "csak" Lucy, Natsu és Happy (ez persze idővel valszeg bővülni fog). Ez is újdonság. Egy kicsit a Rave Master mangát idézi, ahol szintén állandóan úton voltak valami miatt.
- Az utazgatás miatt sok új helyet fogunk megismerni, vagy régebbieket jobban megismerni.
- Az történetben eltelt egy év valszeg a szereplők egymáshoz való viszonyán is alakított valamelyest. Nem tudni, hogy pl. Juvia és Gray merre csámborogtak és mit csináltak együtt. Talán Juvia rajongási "rohamai" csillapodni fognak, cserébe Gray nem lesz annyira tartózkodó. Levi elvileg (lsd. Lucy falát) nem Gazille-lal és Lily-vel bandázik, de ezt sem tudhatjuk biztosan. Elfmant lelkileg eléggé megviselte amit tett(ettek vele), így lehet, hogy ő is kicsit komolyabb lesz... mármint saját magához képest.

Szóval van/lesz itt változás, és máris vannak akiknek ez bejön, és akiknek nem.
Valahol érthető, hogy csak fokozatosan történnek a dolgok, mert egyik fejezetről a másikra elég rizikós megborítani egy addigi világot. És kis lépések esetén korrigálni is könnyebb.

Nem is értem, miért vitatkoztok még Kuroval, aki egy shounen szakértő és mindent 1000%-ra is megmond. Hát END-nél is csak háromszor mondott mást körülbelül mert a mangák mindenkinek olyan kiszámíthatóak!!!4!!

Amúgy a mostani FT fejezetek egész normálisak, de csak azért, mert Mashima nem próbál valami nagyot alkotni (mert ez a "harc" nem volt nagy). Szerencsére, mert az már az Oración Seis arc óta nem megy neki Nevet De ezek a néhány fejezetes hülyülések még elmennek, ez tényleg a Fairy Tail, Juviával meg remélem valami normális dolgot tesz mert ha annyi hogy Gray dobta hát az *facepalm*. Bár valószínűleg hasonló, gondolom Gray eltűnt gyakorolni minden szó nélkül vagy ilyesmi.

Egyszer, egyetlen egyszer évekkel ezelőtt mondtam END-re hogy Acnologia. Azóta folyamatosan azt mondom hogy Natsu lesz. És az is évekkel ezelőtt volt. Ez az egy dolog amit fel tudsz hozni mert akkor inkább hallgass. Tök jó hogy néha jössz és beszólsz hogy ne vitázzon velem senki de rohadtul nem vagyok erre kíváncsi. Senkinek sem muszáj vitáznia velem. Nem értem mi a ....szt keresel itt ha szerinted a FT Manga szar. Kettőnk közül te vagy a rosszabb mert te csak akkor írsz kommented ha kötekedni akarsz. ^^' az hogy neked nem tetszik valami bármiben is nem csak a FT-ben az nem azt jelenti hogy az alkotója nem ért hozzá csak annyit jelent hogy neked nem tetszett.  smirksweat

Szóval ha legközelebb beleokoskodsz legalább legyen igazad. A vak is látja hogy Natsu kivel edzett persze hogy 1000%-ra megmondtam. Én sem vagyok hibátlan egyszer tévedtem és azt felhozod csak gratulálni tudok. Nem tudom 2 évvel ezelőtt 100%-ra biztosan hogy ki lesz END mekkora bűn. Röhejes kislány vagy semmi több. Ráadásul olyan aki megmondja másoknak mit csináljanak pedig ő is csinálja. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 09, 19:45:54 írta Kuro25 » Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #10278 Dátum: 15 márc 09, 19:46:23 »

Én csak azt tudom, hogy mindjárt jön egy moderátor és kitöröl kb 2 oldalt (tök jogosan), mert emberek nem tudnak személyeskedés nélkül megbeszélni dolgokat. Mint például te, mert ha valaki nem ért veled együtt, akkor jön a
LOL de vicces csóka vagy te Jaeger. Nevet

Ez az egy dolog amit fel tudsz hozni mert akkor inkább hallgass. [...]
Nem értem mi a ....szt keresel itt ha szerinted a FT Manga szar. Kettőnk közül te vagy a rosszabb mert te csak akkor írsz kommented ha kötekedni akarsz.

Szóval ha legközelebb beleokoskodsz legalább legyen igazad.
[...]Röhejes kislány vagy semmi több. Ráadásul olyan aki megmondja másoknak mit csináljanak pedig ő is csinálja. Nevet

Persze én csak ezekre rávilágítani jöttem rá, mert sose értem, hogy fajulhatnak ilyen óvodás szintre az itteni megbeszélések. Nem szoktam mondani, hogy az FT szar, csak te magyarázod bele hogy überkirály, és ha valaki nem ért egyet egy felvetéseddel, akkor ő már hülye, gyerekes, menjen el a ...ba, stb, stb. Undorító. Az pedig, hogy szerinted csak te lehetsz szarkasztikus (wtf? ez egy nyílt fórum, ember), az hab a tortán.

Szegény CrazyCat idejön dicsérni az utóbbi fejezeteket, és még ilyenkor is szidom a tudtom nélkül, hát nem is értem.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #10279 Dátum: 15 márc 09, 19:55:01 »

Tudom, hogy rossz szokás, de szeretek vitatkozni, és most nem azt akarok indítani, ezért figyelmetekbe ajánlom, hogy a fórum véleménycserére épül, én pedig csak ezt kihasználom. ^^
Kuro, én megértem, hogy ilyen a stílusod, viszont nem hiszem, hogy nem vagy képes úgy leírni a gondolataid, hogy ne vennéd figyelembe: Igenis nem csak az lehet igaz amit te mondasz, már bocsánat! ikszdé
Semmi kedvem veled szembekerülni, ezért megpróbáltam minél szebben leírni amit üzennék neked.^^ Kérlek szépen ne ugorj nekem. bow Jut eszembe, egy személyes kérdés: Miért írsz mindenhova mosolygó fejet? ._. Tudod, azért tudat alatt ezzel is felidegesíted a többieket.xD

ui.: Látom közben jöttek új kommentek. Igen, tudjuk mit mondtál fene tudja hány évvel ezelőtt, de kezd idegesíteni, hogy mindig mented a segged.

Egye fene, válaszolok most már én is:
1.Neked komolyan elmentek otthonról. Ha én egy csapatot akarnék újrahozni, nem akarnám a volt vezető fogyatékos rokonát új vezetőnek kihirdetni, csak mert a volt vezető rokona! -.- Laxus egyértelműen erős, akár hiszed akár nem, és elég érett is hozzá, ezt mindenki tudja a FT-ben. Gildartsot most már hagyjuk, mert őt is már a Napra kívánnám, annyira rá vagy szállva.
2. Igen ezzel egyetértek. Főszereplő. Legerősebb. Pont. Kész.

Bleachet fel lehet hozni, csak nem érdemes igazából. Már eleve a hangulatuk más, de ebbe meg pláne nem megyek bele, mert ez nem az a fórum téma.
Am Japánban az anime rajzfilm inkább. Más a rajzfilm meg a mese. (Bár erről már homályosak az emlékeim, ez nem biztos. ikszdé )

Kitörölheti a moderátor a válaszom,(főleg, mert lehet, hogy később meg is bánom ikszdé ) csak már kikívánkozott belőlem egy enyhébb (és ez igazából tényleg semmi nem volt, pedig azt hittem kiakadok) válasz.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
egri1995
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #10280 Dátum: 15 márc 09, 22:48:34 »

NA MOST JÖVÖK ÉN ÉS MEGMONDOM A TUTIT! Nevet Mellesleg én ide csak olvasgatni járok mivel érdekel hogy ki mit gondol stb. (első vonásaim egy forumon juj! most azonnal valami díjat nekem) Ahogy olvasgatom a véleményeket , gondolatokat gyakran megesik az hogy olyan "WTF?!?!!?" gondolatok vannak a fejemben ugyanis gyerekek(papák mamák...)  gyakran sok mindent elfelejtetek ami magyarázat valamire vagy pl. egy erő hierarchia bemutatása. Kiváncsi lennék hogy egy regény sorozatot hogy olvastok el 80% törlődik a buksitokból és a végén nem értitek aztán felháborodtok ? Mellesleg ez nem csak erre az egy forumra igaz hanem a többire is , viszont vannak páran akik aktivan irnak és kifejezetten érdemes őket elolvasni!
Na és a fejezetről hogy kapcsolodjon ide. Igazából az elejétől kezdve nem vártam mást már mint hogy Natsu nagyon OP lesz , csak belegondolva is az a átvezető fejezet hogy mennyire eltudta mozditani Gildartsot a régihez képest (és még erre rájönn egy év edzés) És belegondolva hogy kik maradtak ellenfelek Acnologia Zeref (pár csicskás gondolom neki) jó hogy lassacskán tényleg legerősebbnek kell lennie és ugymond a régi "badass" karakterek "onehitek" legyenek . Mellesleg nem tudom Acnologiat nem mondanám feltétlen ellenségnek elvégre azért ment még a Tartaros arcban oda hogy megakadályozza END feltámadását , szoval elképzelhető hogy mikor Natsu oda kerül Zeref elé akkor bizonyos mértékekben 2v1 lesz Zeref ellen. (na majd a további gondolataimat későbbre hagyom ) Szép estét!
Naplózva
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #10281 Dátum: 15 márc 10, 18:01:34 »

Ahogy másik manga topicban múlthéten, úgy itt sem igazán olvastam bele az előző hsz-ekbe, csak felületesen belenéztem mivel a milyenségükből és a mennyiségből nagyjából leszűrtem, hogy itt valaki szidhatta/rosszat mondhatott az FT-ről  Hmm? ikszdé

Mindenesetre a fejezet tetszett.Wendy mondjuk maradhatott volna nem szeretem túlságosan.A bluenote insta kill is jó volt pláne így, hogy Natsunak még most sincs róla fogalma, hogy ki az ikszdé

Amitől előre fosok az az, hogy Gray és Erza és fel lesz b*szva kb olyan szintre mint Natsu és Mashima fent próbálja majd tartani az köztük az erőszintbeli rivalizálást.Maradjanak csak Natsu alatt.(Mirajane FTW Nevet )

Egyébként Natsu már egyedül one shotolná az összes céhet a kontinensen.Legalább is Lyonék nem voltak a helyzet magaslatán még akkor sem ha itt nem őket kellett szerepeltetni.

Ha kicsit több erőm lenne kifejteném jobban amit gondolok, de annyira jó még nem volt a fejezet Nevet Nyelvesít
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #10282 Dátum: 15 márc 10, 18:44:24 »

@egri1995

Ha Acnologia azért ment most oda, hogy megakadályozza E.N.D. (Natsu) felébredését, akkor nem tartom elképzelhetőnek, hogy utána összefogva, 2v1-ben harcoljanak Zereffel. Elvégre nem akarja, hogy létrejöjjön, ergo nem lehetnek valami nagy puszipajtások.

A 423-as fejezet egyébként nem volt jó. Natsu lazasága oké. Jó volt, ahogy kicsit érettebb fejjel, egy mozdulattal, nyugodtan elbánt Bluenote-al, de a rész 90%-a rinyálás volt. Nem tetszett.
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10283 Dátum: 15 márc 10, 19:38:36 »

Én nem fogok itt vitatkozni senkivel, csak a Luxus-Natsu erőviszonyhoz szólnék hozzá:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/245/20
Ennyi. És most tényleg ennyi, ha valaki azt állítja, hogy az egy évvel ezelőtti Natsu erősebb, mint Luxus, az...hát, az nagyon elfogult.
(Kérem senki se jöjjön azzal, hogy ezt Natsu "csak úgy mondta", és ha megerőltetné magát, legyőzné Luxust. Nem.)

Viszont az már érdekesebb téma, hogy vajon a többiek mennyire erősödtek fel. Remélem, hogy Gray-en kívül nem erősödtek ennyire, mint Natsu, túlzásnak tartanám. És ez most főleg Erzara vonatkozik, nem tenne rosszat a mangának, ha kicsit háttérbe szorulna.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 10, 19:40:19 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10284 Dátum: 15 márc 10, 19:48:34 »

Ezt most kifejtenéd olcha? Mert nem igazán értem ki is rinyált a fejezetben.
Bár gondolom Wendyékre érted hogy megbeszélték hogy attól hogy Wendy lelép attól még barátok maradnak.
Ja ez valóban rinyálás. ^^'

Asasino egyáltalán nem az a gond ha valaki rosszat mond az FT-ről máskor ne felszínesen olvass kommenteket ha megkérhetem. Egyébként Bleach topicban is mindig nekem esel pl te is ha rosszat merek írni róla. Akkor most ki a rosszabb te vagy én? Nevet

Én nem fogok itt vitatkozni senkivel, csak a Luxus-Natsu erőviszonyhoz szólnék hozzá:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/245/20
Ennyi. És most tényleg ennyi, ha valaki azt állítja, hogy az egy évvel ezelőtti Natsu erősebb, mint Luxus, az...hát, az nagyon elfogult.
(Kérem senki se jöjjön azzal, hogy ezt Natsu "csak úgy mondta", és ha megerőltetné magát, legyőzné Luxust. Nem.)

Ugyan már kérlek ezt te sem hiheted el komolyan. Natsu még azzal sincs tisztában hogy mennyi 1+1 szerinted tudja hogy ő mennyire erős? Nevet Saját erejével sincs tisztában igazából. Tipikus shounen hős ő is mindenkinek fejjel megy neki nem érdekli hogy ki az erősebb és ki nem. Ezen vitázhatnánk naphosszat de felesleges mert Natsu az erősebb és kész. Miért? Mert ő a főhős. Minden fő gonoszt ő nyomott le nem Laxus. Persze bele lehet magyarázni hogy azért mert ő a főszereplő de könyörgöm még Tempestát se tudta lenyomni Laxus, ha Gray nem lép közbe Natsu simán elverte volna őt is. Meg ahogy mondtam Natsu volt az egyetlen aki ért valamit a sárkányok ellen. Kár ennyire megmagyaráznom mert ő a főszereplő és kész ezért ő a legerősebb. Ennyi. Nevet Elég csak azt felvetni még mellé hogy Natsu END plusz sosem harcolt teljes erejéből Céh tagok ellen. Plusz ő és Gajeel (eddig) az egyetlen akik tudják kombinálni más elemekkel az erejüket. Wendy még talán képes lehet rá mivel ő is első generációs sárkányölő de kétlem hogy Mashi ezt mostanában meglépi.

Egyébként ilyeneken tényleg kár vitázni mert rendes harcra sosem fog sor kerülni köztük addig pedig úgyis csak találgatunk. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 10, 19:51:26 írta Kuro25 » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #10285 Dátum: 15 márc 10, 23:00:21 »

Ugye tudod hogy a "hozzá nem értő"-nek vagy az "avatatlan"-nak semmi köze ahhoz amit én csinálok szerintetek a Fórumon. Csak mondom.

de ezt nem folytatom mert megígértem Chakrának hogy inkább elszámolok 10-ig. Csak erre mindenképp akartam válaszolni és nem azért hogy enyém legyen az utolsó szó. Szerintem az a min. ha valaki ír nekem akkor válaszolok rá. Lehet csak én vagyok ilyen maradi. Mosolyog Egyébként meg arról nem tehetek hogy enyém a hsz-ek 1/4-e. Ez a ti hibátok mert ti csak akkor írtok ha velem akartok vitázni. De velem lehet ám értelmesen is beszélgetni. Sergei-jel is öltük egymást anno ma meg már tök jól egyet értünk. Nevet

Ami Natsut illeti már mindent leírtam de mondj egyetlen Shounen főszereplőt aki nem a legerősebb a történetben. Úgysem tudsz olyat mondani. Minden egyes mangában a főszereplő a legerősebb. szóval ez az érv a legjobb csak mondom. Nyelvesít

Upsz közben Chakra törölte a kommenteket na mindegy.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 10, 23:01:10 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #10286 Dátum: 15 márc 10, 23:00:46 »

Moderátor:
Írjatok nyugodtan, a témába nem illő hozzászólások úgyis törölve lesznek. ^^ Szal feleslegesen OFF-oltok.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #10287 Dátum: 15 márc 10, 23:13:06 »

Köszi a gyors fordítást. off: A 16.oldalon egy aprócska hiba: a szerettem 2 t. Bocs, nem kötözködni akarok, csak szóltam.
22.oldal: szóval még Lucy sem tudja, hogy Gray merre van. Most még valószínűbbnek tartom, hogy Gray elhagyta Fiorét és visszament abba az országba ahol született.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #10288 Dátum: 15 márc 10, 23:28:26 »

Na jó, megpróbálom:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/123/16 -Gazille azt mondja, hogy alig van esélyÜK, még ha összedolgoznak, akkor is. Ezt akkor mondja, amikor megmentette Natsu életét, ugyanis Luxus kinyírta volna.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/124/14 -Ni csak, tényleg szinte semmi esélyük sincs, még együtt sem.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/125/3 -Használja a Fairy Law-t, és ne legyen kétségünk, ha Natsu igazából az ellensége, akkor Natsu (ahogy mindenki más is) meghalt volna ezután. (Ki is nem tud harcolni teljes erőből a céhtársai ellen?)
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/126/11 - És igen, ha Gazille nem hárítja a támadást, Natsu harmadszor is meghalt volna.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/245/14 -Egész jól helytáll az ellen a Hades ellen, aki ellen a többieknek esélyük sem volt (igaz, hogy ők már sérültek voltak, de a mágikus erejük nagy része visszatért a harcuk előtt, ráadásul 5-en voltak 1 ellen). Érdemes figyelni Erza reakcióját.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/245/20 -Natsu azt mondja, hogy Luxus sokkal erősebb nála, és Luxus meg sem próbálja tagadni, hanem azzal érvel, hogy ez most lényegtelen. És nem, Natsu nem olyan hülye, mint amilyennek beállítod (főleg nem harcban).
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/321/7 -Leveri a legerősebb emberi szent mágust, ne mondja nekem senki, hogy Natsu (vagy akár Erza) le tudta volna verni. Szintén érdemes Makarov és Mavis reakcióját figyelni.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/358/8 -SIMÁN leveri Tempestát.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/358/12 - sőt, Tempesta le van döbbenve, hogy ilyen erős emberek vannak (mondjuk nagyon alábecsülhették az embereket, de ez már más kérdés).
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/398/9 -Gray nem beleavatkozott Natsuék harcába, hanem megmentette az életüket, ugyanis Natsu ekkor épp ki volt ütve. És hozzátenném, hogy Luxus ugyanolyan könnyedén intézte el Tempestát (hozzá tartozik az igazsághoz, hogy ott nem volt abban nemfogeszembejutnimianeve formájában), mint Luxus. Amúgy is teljesen egyértelmű, hogy Luxust azért kellett kivonni az arc elején, mert Mard Geeren kívül kb. mindenki one shot lett volna neki. Ja, és kíváncsi vagyok, hogy Gray mire ment volna az eternano részecskékkel, amik kiütötték Luxust. Persze, Tempestának ideje sem volt feladni az életét, mert megfagyott, de akkor is.

Ezek tények. Nem kérdés, hanem tény, hogy Luxus mindenkinél sokkal erősebb a céhben, leszámítva Gildartzot meg a mestert (khm, szerintem nála is erősebb, de ez már szubjektív). Lehet azzal jönni, hogy Natsu nem harcol teljes erőből a céhtagok ellen (nekem nem úgy tűnt, hogy visszafogta magát Luxus ellen, ellenben ha Natsu nem céhtag, akkor Luxus ki tudta volna nyírni), vagy hogy ő győzte le a legerősebb ellenfeleket (ja, mert Luxus ott sem volt sosem, kivéve Hadest, aki ellen Natsunak egyedül esélye sem volt, Luxus legalább helytállt valamennyire), vagy hogy Natsu a főhős, és ezért mindenkit lever (ez szerintem hülyeség, azért tűnik így, mert mindig olyan ellenfeleket kapott, akiket az adott szintjén le tudott verni, és ahogy erősödött, úgy erősödtek az ellenfelek is, mivel Natsu a történet középpontja), csak éppen nem érdemes, mert ezek nagy általánosítások és mellébeszélések. Szerintem a FT még mindig vehető annyira komolyan, hogy amit tényként kijelentenek, azt el lehessen hinni (összehasonlításképp, az sosem lett kijelentve, hogy Natsu gyengébb Erzánál, esetleg a legelején a történetnek, és nem is lehet tényként kijelenteni, hogy egyik egyértelműen erősebb, mint a másik).
Kuro, ha nem is értesz egyet velem, biztos vagyok benne, hogy a többi fórumozó nagyon-nagy része igen, és már ne haragudj, de ha több tucat ember véleménye egyöntetűen különbözik az enyémtől, akkor nem az az első ami eszembe jut, hogy nekem van igazam, hanem minimum megpróbálom megközelíteni a témát más szemszögből, mert valószínű (persze nem biztos), hogy nem nekem van igazam.
Huh, mára elég is volt, jó éjszakát  bye bye
(Ui. Nem vitatkozni akartam, csak...na, bízok benne, hogy meg lehet győzni észérvekkel.)

Ami Natsut illeti már mindent leírtam de mondj egyetlen Shounen főszereplőt aki nem a legerősebb a történetben. Úgysem tudsz olyat mondani. Minden egyes mangában a főszereplő a legerősebb. szóval ez az érv a legjobb csak mondom. Nyelvesít
Hát nem olvasok sok mangát, de azért megpróbálom felsorolni:
Mindegyik Nevet A történet elején, közepén mindegyik. Nevet Szerintem elég egyértelmű. Nyilván, a történet vége felé haladva, a főhős túltesz mindenkin, Natsuval is ez lesz (sőt, az elmúlt pár fejezetet látva igencsak jó úton halad Nevet ), de a történet közepe felé szerintem mindegyiknél van erősebb, általában nem is kevesen, hiszen pont az a lényeg, hogy a főhős hogy tud megerősödni, hogyan tudja túlszárnyalni az ellenfeleit, ezáltal VÉGÜL elérve a célját.
De mondom, nem olvasok sok mangát, te biztos hogy 10x, 20x többet olvastál (nem szarkazmus), szóval ha te tudsz nekem olyan főhőst mondani, aki a legerősebb már a történet elején, ill. jó közepén, akkor örülni fogok. (Persze akkor sem fogsz meggyőzni arról, hogy Luxus gyengébb volt Natsunál, de okosabb leszek, ez biztos.)
Ja, és még valami: a kérdés ugye az, hogy az egy éves időugrás előtt Natsu erősebb volt-e Luxusnál, nem az, hogy most.

Huh, kicsit hosszú lett, azért remélem, hogy mások is végig olvassák, kíváncsi vagyok, hogy más is van-e Kuro véleményén.
« Utoljára szerkesztve: 15 márc 10, 23:47:19 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #10289 Dátum: 15 márc 10, 23:40:14 »

Szép kis össze foglaló. Biztos eltartott egy ideig kigyűjteni ezeket.^^
Én mág ennyit tennék mellé. (csak mert már megírtam, csak eltököltem az időt és már nem akarom kitörölni)  ikszdé
SOHA NEM HARCOLTAK KOMOLYAN EGYMÁS ELLEN!
De hogyha úgy osztályozunk, hogy 1vs1, és nem nézzük, hogy ki ki kit győzött le, (Natsu esetében amúgy sem lehet, mert többnyire vagy kap egy ideiglenes Power Up-ot, vagy nem egyedül harcol)) akkor Natsu kikap Laxustól. Az a saját maguknak csinálnak hátrányt, ha nem adnak bele mindent a harcba. Amúgy Natsu miért is nem volt komoly a harc alatt? Akkor használta először a titkos Sárkányölő Technikát, amik az ütőkártyája, mi mutatná jobban, hogy komolyan veszi a harcot? Laxus részéről meg: http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/126/11

Vicces, hogy már szinte fel sem tűnik fel a színes oldalak van és megint extra hosszú fejezet. Nagyon el vagyunk kényeztetve. Nevet

Rájöttem valamire: Mira és Lisanna beálltak a Blue Pegasusba. Hümm-hümm Hogy honnan veszem?
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/418/16
http://vignette3.wikia.nocookie.net/fairytail/images/6/6b/Fiore_Map.jpg/revision/latest?cb=20110621224957
Nem Wendy neve a mérvadó, mert az csak azt mutatja, hogy az az ő madzagja. Mert a madzagja el megy a Lamia irányába. Azért Lucyék nem kis távolságot haladtak. Gray madzagja meg lemegy egészen kb addig a faluig, ahova most menni akarnak.
Erza elvileg a Fiore F betűjének a közelében van, meg Elfman is. Szóval őket egymás után fogják felszedni.
Gajeel meg elvileg a Waas erdőben.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 684 685 [686] 687 688 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!