24 máj 18, 13:41:02 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779244 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9945 Dátum: 15 feb 02, 17:44:52 »

Ez nekem is csalódás volt egy kicsit. :/ De azért remélem jócskán lesz visszaemlékező rész. Vagy talán Mashi tartogat valamit, azért ugrottunk.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9946 Dátum: 15 feb 02, 17:49:56 »

Azért érdekes lehetett a Nagy Mágia Játékok, ha a vezető céhek oda sem dugták a képüket. Mondjuk ezekhez képest ők már egy kicsit más szint, de akkor is, de sok neve nincs céh van Fioréban. Szerencsétlenek csak annyi momentumot kapnak, hogy először Lucy látványosan végigunja a produkciójukat, majd Natsu elküldi őket melegebb éghajlatra. Aztán ki tudja, lehet, hogy őket is látjuk még majd egy-két képkocka erejéig, mint az Ogrékat.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9947 Dátum: 15 feb 02, 18:15:09 »

Kicsit csalódott vagyok, hogy így hirtelen jött az egy év ugrás.
Remélem látjuk majd egy visszaemlékezésben, hogy szerezte ezt a lehengerlő erőt Natsu (ki tudja mit produkálnak a többiek, ha ő elolvasztja erőlködés nélkül a stadiont).

Egyébként nem volt rossz fejezet, de olyan hú de jónak sem mondanám. Tetszett, ahogy Lucy elmúlt egy évét bemutatták. Mostanában jobban megfognak ezek a dolgok, mint Natsu badass erőnövekedése.

Elvileg Lucy a történet narrátora, szóval logikus, hogy elsőre csak az ő egy évét láttuk (vagy csak tudunk róla valamit, mert remélem ő is fejlődött, csak arra nem gondolt most) Gondolkozik.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 18:16:09 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #9948 Dátum: 15 feb 02, 18:29:17 »

Egész marha jó belépő lett Nevet De nem tudom nem észre venni, Natsu átment Haruba Nevet
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #9949 Dátum: 15 feb 02, 18:29:36 »

Idézet
Gondolom ti nem így vagytok vele, de nekem egy hang a fejemben azt mondja, hogy a FT hangulata megváltozott egy árnyalatnyival.   Technikai KO Tudom, megőrültem... Pojén

ui.: Ha Natsu haja ilyen marad, megeszem a monitorom. WTF?


Számomra is más lett a hangulat..szerintem a komolyabb rész felé. Eltekintve A fanservicetől bàr általában ez nem zavar... Hümm-hümm de a bikinimodellség az már sok volt...xD

Nekem a haja tetszik Mosolyog

Idézet
Ha Natsu ennyit fejlődött, akkor vajon mi lett a többiektől?  Luxust és Erzát már régen is szörnynek nevezték.  *-)Szegény Gray. Natsu kioltja az erejét.^^  Talán azért adta Mashima a hőmáiát Natsunak, hogy egálba legyen majd Gray ellen.

Megjelennek és eltűnik egy hegy.. Ördögi  ikszdé
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9950 Dátum: 15 feb 02, 18:39:42 »

Hát...összességében csalódás volt ez a fejezet. 33 oldal, jah, tényleg, csak abból 5 rögtön elment a Lucy fanservice-re, 20 meg Lucy gondolataira, amik nem mondom, hogy rosszak, unalmasak voltak, na de 20 oldal?
Megszállt az ihlet és lerövidítettem a 33 oldal tartalmát 2 oldalba. Nevet
1: http://imagerz.com/QBVOCUtvAwMMUApMEQVQ
2: http://imagerz.com/QBVOCUtvAwMMUApMEAVQ
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9951 Dátum: 15 feb 02, 20:32:28 »

Nem a 20 oldal miatt, közel sem. Az miatt, ahogyan kezelte az egy évet. Átugrotta. Visszajönnek a karakterek, mindenki rohadt erős, tök jó, csak kár, hogy ebből nem láttunk semmit.

Mondj egyetlen egy Shounen mangát amiben volt időugrás edzés miatt és láttuk a konkrét folyamatot is!
Egyet sem fogsz tudni mondani mert nincs olyan. Ez egy alap Shounen elem hogy ha edzeni mennek azt általában nem látjuk, mármint ha hosszabb időre mennek el. Ugyan ez volt Bleachnél, ugyan ez volt Narutonál, ugyan volt OP-nál is. És még sorolhatnám.

Ahelyett hogy egyesek fél szemmel átlapozzák a mangát kinyithatnák mindkét szemük mert ez a fejezet tartalmasabb volt mint azt itt páran írják.

1. FANSERVICE! Most komolyan srácok? Ezen akadtok ki? Ft az 1. fejezet óta fanservice manga.
Mi az Istenért kell vinnyogni emiatt? Ha nem tetszik tovább lehet állni. Jó lenne már ha ennyi év után hanyagolnátok a nyavalygást mert igazán megszokhattátok volna Mashima stílusát. Ráadásul amíg Lucy mesél mit kellett volna csinálni ülnie egy széken? Na mindegy.

2. Lucy igen is erősebb lett. És nem, nem mell méretben. Egyértelmű hogy erősebb lett. A régi Lucy összeroskadt volna hogy a Céh feloszlott, nem kezdte volna el követni a barátai útját hanem egyesen utánuk rohant volna sírva. Ehelyett mit csinált? Tanult, fejlődött és közben figyelte a többieket. Az hogy egyből felismerte a többi mágus erejét egyértelmű utalás és csak a vakok nem látták meg. hál Isten volt 1-2 kommentelő aki nyitott szemmel olvasta a fejezetet.

3. Ti most komolyan elhittétek hogy Mashima majd mindent lelő az első fejezetben? Egyértelmű volt már 2 fejezettel ezelőtt is hogy időugrás lesz majd Flashbackben fogjuk látni az edzést. Ezt minden Shounen Mangaka így csinálta mióta létezik a műfaj.

4. Kapcsolódva a 3-hoz. Lucy a főszereplő nem Natsu ezt már többször is elmondtam ez a mai fejezetből is jól látszott. Natsun kívül Lucy múltja csak ködösebb. Egyértelmű volt hogy Lucyról nem fogunk megtudni semmi komolyat hogy mit is csinált és hogy mennyit fejlődött. De azt megmondhatom nektek hogy sokat fejlődött. Mashima nem hülye még ha tele is pakolja néha csöcsökkel meg seggekkel a fejezeteket a karakterek igen is ki vannak dolgozva és aki nem látja Lucy jellemfejlődését az vak vagy hülye, már elnézést.

Úgy tűnik, hogy Aquarius sem jön vissza, legalábbis egyenlőre.

Megsúgod nekem hogy ezt miből szűrted le? Nevet
Csak mert én utalást sem láttam róla. Gondolom ez nem véletlen. 2 fejezettel ezelőtt vele kezdődött a fejezet, láttuk a törött kulcsot, most nem láttunk belőle semmit. Ez nem véletlen. Csak ésszerűen bele kell gondolni és rájön az ember hogy Aquarius vissza fog térni mert nélküle nem lenne meg a 12+1 kulcs. Anélkül pedig Lucy semmit sem ér, ráadásul ő a legfontosabb szelleme.


Na de a hosszú duma után egy rövidebb vélemény tőlem is:

Natsu egyértelműen Gildartz-al edzett már a beállása is tök olyan volt. Nem mondom Mashima jól felturbózta de az tuti hogy még most sincs esélye Zeref ellen, sőt szerintem Acnologia ellen sincs.
Viszont ez a hosszú haj egyértelműen kellene fog a démoni külsejéhez szerintem, ha csak Lucy le nem vágja neki. Nevet

Lucy-t már kitárgyaltam fentebb. sokat fejlődött és nem csak erőben ez biztos csak nyitott szemmel kell olvasni. Egyébként Lucy képessége hogy felismeri mások erejét igen is hasznos lehet. Ráadásul jó infó gyűjtő is lett belőle hisz tuti nem a szomszéd faluban vannak a többiek szóval tuti hogy kialakított némi kapcsolat láncot is mert az fix hogy egy év alatt nem egyedül járta be az egész környéket. Nevet Esetleg itt jöhetnek képbe az új képességei vagy a csillagszellemek. Majd kiderül.

A többiekről semmi infó egyelőre de valószínűleg hamarosan jönnek ők is. Gray-ék szerintem ÚGY nincsenek együtt de lehet ér minket némi meglepi. Nevet

Egy szó mint száz, nem lehet okunk panaszra mert megint hosszú fejezet volt ráadásul színes oldalak is voltak. Ha végre egyesek elszakadnának ennyi év után már az ecchi résztől akkor talán meglátnák a fától az erdőt is. Ahogy az pár embernek láthatóan sikerült szóval nem reménytelen. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 20:38:03 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9952 Dátum: 15 feb 02, 21:14:08 »

1.A stílusod még mindig arrogáns, ráadásul rengeteg dologban nagyon elfogult vagy. Aquariust biztos nem kapta vissza. Persze vissza fogja, nem ez a kérdés, de nem ilyen jellegtelen, lényegtelen úton, hanem egy szál közben.
2.És attól, hogy mindenki ezt csinálja, még nem lesz jó. Vagy ha jó is, miért ne lehetne jobban csinálni? Ha mindenki mindig az adott séma, sablon szerint menne, ugyanazt kapnánk az ókor óta mindig. Hála Istennek, vannak olyanok, akik mernek újítani, mernek nagyot húzni. Mashima nem ilyen, ezt TE is tudod.
3.Nem a fanservice-el van bajom, hanem, hogy egy ilyen fontos fejezetből vett el 5 oldalt.
4.Lucy erősebb lett, nekem is ez volt az érzésem, legalábbis nagyon szépen elemezte a helyzetet. De erőre? Nem volt rá semmi utalás. Jellemfejlődést én nem vontam kétségbe.

Amúgy Natsu új dizájnja nagyon menő, remélem megtartja.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9953 Dátum: 15 feb 02, 21:26:00 »

Lehet hogy arrogáns voltam de számomra nagyon zavaró már a sok nyavalygás pláne olyan dolgok miatt amik évek óta az alapján képezik a FT mangának.

Honnan tudod hogy Aquariust nem kapta vissza? Semmi utalás nem volt arra sem hogy visszakapta és az ellenkezőjére sem. Épp ezt írtam amúgy én is. Nevet

Minden műfajnak megvannak az alap elemei. Shounenben pedig elvárt ezt a sémát követni mert az olvasók megkövetelik. TE lehet hogy nem de ott kinn Japánban igen. És hát nagyon újat egyik Shounen sem mutatott fel. 90%-ban mind ugyan az csak más karakterekkel és történettel. 10% meg az esetleges eltérések megvalósításban. Szóval ja ugyan azt kapjuk évek óta ezért van az hogy pl 1-2 Ecchi mangán vagy animén kívül nem nézek többet. Vagy ugyan ez igaz a Shounenre is. Újakba már nem nagyon kezdek. Pláne a JUMP-tól. Ezeket már rég nem 27 éveseknek gyártják. Ráadásul nyitott könyv mindegyik és ez alól nincs egy kivétel sem. Fairy Tail sem persze. Hónapokkal ezelőtt megmondtam mikor szóba került először END hogy ő Natsu lesz. Csak hogy egy példát említsek. Viszont az FT szórakoztató az esetek 90%-ban. Ráadásul 110%-ig átjön hogy Mashima élvezi is csinálni. ezért az olvasók is jobban élvezik.

Az meg hogy erőre ki mennyit fejlődött nem tudhatjuk meg egy fejezet alatt szerintem ezt te is elismerheted és mindenki más is. Még egy 30 oldalas fejezet is kevés erre. Ráadásul az egész fejezet Natsura ment rá őt építette fel. A következő fejezetben talán meg tudunk többet Lucyról hogy mi lett vele. Azért ha megnézitek a térképet az FT tagok a világ minden táján jelen voltak sőt volt akik a térképen kívül is voltak. Szóval Lucy tuti hogy nem egyedül járta be a terepet.

Ezért is mondom hogy nem kéne egy fejezet alapján leírni őt RÁADÁSUL Lucy sosem volt gyenge bőven benne van a TOP 5-ben csak Mashima mindig háttérbe szorította harcoknál. az igazi potenciálja akkor mutatkozott meg igazán amikor előhívta a Királyt. Szóval igen is erős volt ő már alapból is csak nem volt kihasználva teljesen. De most sem fog szerintem erősebb lenni sokkal. Szerintem Mashima őt inkább jellemben és észben fejlesztette mert Lucy inkább tudásban támogatta anno is a többieket ahogy Levy is.
Naplózva

Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9954 Dátum: 15 feb 02, 21:34:26 »

Kuro, nem te hirdetted a demokráciát a Bleach manga témában? Érdekes, hogy itt már nem működik a dolog. Már csalódás esetén is biztos "félszemű" olvasó az ember. Ugye, ugye az a bizonyos rózsaszín világ...
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9955 Dátum: 15 feb 02, 21:40:04 »

Kuro: A világ minden táján voltak? Ember azon a térképen csak Fiore volt rajta ami csak egyetlen ország egyetlen kontinensen. A világ azért ebből többől áll. 2. És te megsúgod nekünk honnan szűrted le, hogy Natsu Gildartsal edzett? Nekem a 417. fejezetből nem ez jött le. Az 1 év alatt valamikor találkoztak, egy napot eltöltöttek együtt aztán különváltak.

szerk: Lucy meg melyik top5-ben van benne? Mert ha erő szempontjából nézzük akkor tuti nem. Gildarts, Makarov, Laxus, Erza, Mira, Natsu, Gray ez kapásból 7 és azt ne mond hogy van köztük olyan aki gyengébb Lucynál. Nem azt mondom, hogy ő gyenge lenne, de hogy benne van a top 5-ben az erős túlzás. Oké feláldozta egy kulcsát és megidézte a királyt, na és? Ezt többször úgy sem teheti meg.
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 21:44:13 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9956 Dátum: 15 feb 02, 21:53:09 »

Úgy tűnik, hogy Aquarius sem jön vissza, legalábbis egyenlőre.
Megsúgod nekem hogy ezt miből szűrted le? Nevet
Nos abból, hogy egy ilyen fontos dolgot biztos említett volna Lucy, de csak annyit mondott, hogy elfoglalt volt, ami igaz is, hisz kb mindenki után nyomozgatott.
Az biztos, hogy vissza fog térni, ezért írtam oda, hogy "legalábbis egyelőre."
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9957 Dátum: 15 feb 02, 22:02:29 »

Kuro-
Akkor megismétlem: Aquariust biztos nem kapta vissza. Persze vissza fogja, nem ez a kérdés, de nem ilyen jellegtelen, lényegtelen úton, hanem egy szál közben.
Lucy egyáltalán nem járt be semmilyen terepet. Szerintem te vagy az, aki nem olvasta figyelmesen a fejezetet. Azért lett újságíró, hogy minden hírt megkapjon, azon a térképen látni is lehetett újságcikkeket, kivágva.
Nem mondtad meg elsőre, hogy Natsu=END, azt állítottad ELSŐRE (nem azt mondom, hogy nem jöttél rá, de nem elsőre), hogy Acnologia az, ezt valaki idézte is múltkor, amikor ki lett jelentve, hogy Natsu=END, csak senki sem reagált rá, te sem, pedig neked illett volna, hiszen rád cáfolt.
Mohric-annak a fejezetnek a végén nem válnak el, hanem bunyóznak, ráadásul nekem úgy tűnik, hogy Gildartz köpenye van rajta.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9958 Dátum: 15 feb 02, 22:19:39 »

Igazából még az előtt elváltak csak aztán Gildarts visszament a magazinjaiért  smirksweat
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9959 Dátum: 15 feb 02, 22:30:01 »

Igen. Visszament. Ezen van a lényeg, meg főleg azon, hogy rajta van a köpenye...persze nem biztos, de én erre adnék nagyobb esélyt.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 662 663 [664] 665 666 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!