24 jún 18, 12:39:37 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 660 661 [662] 663 664 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1858766 alkalommal)
0 Felhasználó és 28 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9915 Dátum: 15 jan 29, 15:52:09 »

harc előtt nyali-faliznak és kézenfogva indulnak a csatàba "a szerelem ereje mindent legyőz!" kiáltással. ikszdé.
Na ez azért nem kötelező, még ha együtt is vannak. ikszdé Ha összejönnek, akkor is max annyi lesz mutatva mint AlzackxVisca-nál. +Gray stílusát elnézve sem tudnám ezt elképzelni ._." Ha ez az egész "love" dolog bejön, akk szerintem Gray kiköthet amolyan "feltételeket". ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9916 Dátum: 15 jan 29, 18:59:32 »

Nem nagyon érdekel, hogy összejön-e valaki valakivel, vagy sem, de az tuti, hogy ha Gray-ék összejönnek, akkor nem csak annyit mutatnak majd, mint Alzackéknál, hanem jóval többet, hiszen főszereplők.
Amúgy én kétlem, hogy összejönnének ez alatt az egy év alatt, de ha mégis, akkor sincs semmi, előbb-utóbb úgy is össze fognak jönni.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9917 Dátum: 15 jan 29, 21:04:32 »

Kérnék egy kis felvilágosítást.
Mikor jött ki az előző fejezet, és mikorra várható a következő?
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9918 Dátum: 15 jan 29, 23:57:57 »

Jon97: Ha most nem jönnek össze 1 év alatt, akkor kb. nem is fognak soha. Ennél jobb lehetőségük már nem igen lesz rá.
Lemoon: Mostanság hétfőként jön ki, legalábbis az előző 2 akkor tette, szóval most is ott körül várd Mosolyog
Naplózva

norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #9919 Dátum: 15 jan 31, 18:35:15 »

Vajon Natsu végül elmondta Roguenak hogy védje meg Frosch-t 1 évig? Szerintem nem is tud róla hogy az Ő jövőbeli énje uszította Magnóliára a sárkányokat... Most meg lesz 1 év ugrás és valaki meg fogja ölni Froscht ha minden igaz. Remélem Mashima nem felejti el hogy ezt a szálat még el kell varrnia.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9920 Dátum: 15 jan 31, 19:34:26 »

Rogue tudja, hogy a jövőbeli énje irányította a sárkányokat. Az a sárkány mondta el neki, akivel ő küzdött. Szerintem senki sem fogja megölni Froscht. Frosch egy olyan világban halt meg, amit Achnológia az uralma alá hajtott (pl. Natsu sem élt már ott). Ha lesz is ilyenre kísérlet, akkor Rouge megmenti.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
geszta
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Válasz #9921 Dátum: 15 jan 31, 21:53:42 »

Most, hogy kiderült, hogy Natsu E.N.D., így már érthetővé vált számomra az is, hogy annak idején miért nem tudott kijutni Fried varázsképletéből, aminek az volt a feltétele, hogy a 80 évnél idősebbek és a kőszobrok nem juthatnak ki.
Elvégre Atlas Flame említette meg nekik a Nap falujában, hogy Igneel 400 éve nem volt képes elpusztítani E.N.D.-et, szóval szerintem elképzelhető, hogy Igneel is használt Natsun egy emlékmódosító varázslatot.
Vagy ez csak szerintem elképzelhető így?  Nevet
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9922 Dátum: 15 jan 31, 22:40:07 »

Vagy az miatt vagy azért, mert Igneel benne volt. Mondjuk én azt mondom, hogy Mashima, akkor még nem tudta egyiket sem, mert ha jól emlékszem, elvileg csak addig az Arcig tervezte a mangát (vagy a Mennyország tornyáig?). Gondolkozik

Igneel elvileg ellene volt, hogy módosítsák az emlékeket. Furcsa lenne, ha pont ő csinálta volna.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jokerke
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 103



« Válasz #9923 Dátum: 15 feb 01, 17:02:59 »

Csak az animét tervezték addig az Arcig, nem a mangát. Ezért nem említik Gildartsot az animében, amikor Laxus megkérdezi Erzát, hogy szerinte ki a legerősebb a céhben.
Naplózva

\\\"Élvezd a kitérőket! A lehető legjobban. Ugyanis ezeken találod meg azokat a dolgokat amik sokkal fontosabbak, mint amit el akarsz érni.\\\"
       - Ging Freecss
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9924 Dátum: 15 feb 01, 17:33:42 »

Tényleg a Mennyország Tornyáig  tervezte eredetileg Mashima még annak idején: http://fairytail.wikia.com/wiki/Hiro_Mashima (triviában: Originally, Hiro Mashima planned to finish Fairy Tail around the 10th volume. That, however, changed from both the fans, and he wished to draw even more of Fairy Tail. )
Amúgy a Fighting Festival, Edolas és Tenrou (Nirvána kevésbé összetett lett sztem) annyira jó, hogy én vaktában arra tippelnék, hogy a timeskip előttig teljesen megtervezett mindent és csak utána jöttek az új ötletek a mágiajátékok kezdetével.
Az animét viszont a 48. részig tervezték, tehát Luxus legyőzéséig. Érdekes, hogy eredetileg mind a manga, mind az anime majdnem ugyanaddig akart futni, de a fanok nagyban beleszóltak ebbe Nevet
Naplózva

CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9925 Dátum: 15 feb 01, 18:02:19 »

És amíg tervezte minden tökéletes is volt.  Hümm-hümm
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9926 Dátum: 15 feb 01, 18:09:05 »

...de minden megváltozott mikor a Tűz népe támadást indított...  ikszdé

Amúgy látszik is, hogy addig volt jól kidolgozva a sztori, mert a Nirvana Arc-ban mindig változott a Nirvana lábainak a száma mert nem tudta, hogy mennyi emberrel akarja elpusztítani. Edolasban ha jól emlékszem volt  2 vagy 3 baki.  Azt is hallottam, hogy Mavis eredetileg férfi lett volna, de aztán Mashima megtudta, hogy az női név és átalakította a karaktert. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9927 Dátum: 15 feb 01, 19:39:00 »

A Rave animét abba hagyták, nem akarták hosszabbra. Mashima munkái közül csak Fairy Tail futott ilyen sokáig.
Mashima mindig többségre hajtott mint hosszúságra. Azért a Rave-t is bele kellenne olvasni abba is.
Naplózva

norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #9928 Dátum: 15 feb 02, 13:24:12 »

http://www.mangahere.co/manga/fairy_tail/v38/c418/4.html
Natsu egy csöppet OP lett xD
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 13:33:23 írta norbesz » Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #9929 Dátum: 15 feb 02, 13:59:17 »

megelőztél Nevet Mosolyog szerintem az eddigi legjobb rész volt Mosolyog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 660 661 [662] 663 664 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!