24 máj 17, 09:20:23 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778179 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #9930 Dátum: 15 feb 02, 14:06:42 »

úgy látszik Natsu az egy év edzése alatt összefutott Isseivel a Highschool Dxd-ből és eltanulta tőle a Dress Break-et xD
a kis ecchi ^^
Naplózva
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #9931 Dátum: 15 feb 02, 14:15:22 »

Remélem Lucy is edzett valamit mert ha csak riporterkedett meg keresgélte a társait akkor mérges leszek.. Neeem
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9932 Dátum: 15 feb 02, 14:36:25 »

Hát...összességében csalódás volt ez a fejezet. 33 oldal, jah, tényleg, csak abból 5 rögtön elment a Lucy fanservice-re, 20 meg Lucy gondolataira, amik nem mondom, hogy rosszak, unalmasak voltak, na de 20 oldal? Ráadásul azzal töltötte az elmúlt évet, hogy a többiek után kutatott? Abszolút nem fogta fel, hogy miért oszlatták fel a céhet? Na mindegy.
Amikor láttam, hogy megy az új mágiajátékok, és megláttam azt az "erős" csávót, biztos voltam benne, hogy majd megnyeri a játékokat, de Natsu jön, és elrúgja az égbe. Nos, nem jött be, a csávót leverő céhet rúgta el az égbe....menő-menő volt, ja, de akkor még egyszer: ugyanez megy már 400 fejezete, a FT menő, jó lenne ezen túl lépni.
Natsu új dizánja viszont tetszik, és ja, tényleg OP lett Nevet Ezeknek örülök, legfőképpen pedig annak, hogy a köpenyéből ítélve Gildartzal volt egész évben, magyarul nem random lett ilyen erős.
Ja, Lucy analízise is tetszett.
És a következő fejezet címe alapján Natsu tüze lesz a jel, amire a többiek összegyűlnek. 3 fejezet telik el a FT feloszlatása és az újraegyesítése között.
A fejezet nem volt rossz, kiszámítható volt, de el kell ismerni Natsu tényleg menő volt.
Viszont ahogy Mashima megoldotta ezt a szituációt, amiben annyi lehetőség, komolyság volt, amiben érezni lehetett, hogy igen, ennek már igazi tétje van...hát hatalmas csalódás.
Egyre inkább biztos vagyok benne, hogy a FT nem tudja átlépni a saját árnyékát. Kár érte.

Szerk.: Két észrevétel:
1. Lucynak még nagyobb lett a melle.  Technikai KO
2. Gazille és Levy külön voltak az elmúlt évben, Lucy térképe alapján, viszont Gray és Juvia együtt. Szóval az utóbbira van esély (bár szerintem nem lesz semmi velük egyelőre, hiába lenne az a logikus).
Ezt amúgy érdemes átnézni: http://readms.com/r/fairy_tail/418/2674/17
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 14:43:51 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9933 Dátum: 15 feb 02, 14:44:56 »

Ez a rész kicsit első rész turbózott változata volt.  Ördögi Natsu nagyon menö lett kicsit Demonos  Ördögi Várok mindenkitől egy menő uj ruhát Mosolyog
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9934 Dátum: 15 feb 02, 14:48:54 »

Egy pettyet most pofára ejtett ez a fejezet, többet vártam, ahogyan Lucytól is és nem mellben ikszdé Komolyra fordítva, értem én, hogy önmegvalósítunk, újságot írunk és kutatunk, de talán egy kis edzés nem ártott volna. Bár lehet, hogy megtette, elég korán riadót fújt Natsu megjelenésekor, ki tudja, hátha ez jelent némi fejlődést. Mondjuk még nem temetem, de ez eddig nekem kevés.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #9935 Dátum: 15 feb 02, 15:26:11 »

Szerintem annyira nem kell azért leírni szegény lánykát.  Nem tudni Natsu mennyit fejlődött de tekintve a pusztítást és az erőfeszítést ( kb meg se izzadt) elég jelentősre sikerült a fejlődése. Annó hades  mikor bekapott mindenféle támadást , és a banda azt várta hogy na ezután nem fog felállni aztán mindenki meg volt lepődve és azért hadesról lehetett volna gondolni hogy vmi nagykutya.  Szóval ha most úgymond gyengébb emberről is meg tudja állapítani, hogy erősebb mint a másik akkor az már jó pont .

 Általában animékben ha egy karakter normálisan tud elemezni valamint erőviszonyokat megállapítani az már a fejlődés jele ,  szerintem ezek a csávók az egy évvel ezelőtti céh tagokkal valószínűleg legalábbis 1-2 vel biztos partyba lennének, mert hát, attól hogy nem híres mágus még lehet erős.

Aztán Lucy egyből felismerte hogy melyik banda az erősebb, valamint amikor meglátta a támadást egyből ráeszmélt hogy ez nem csak simán egy erős valaki és hú nézzük az olvadó falakat meg tátjuk a szánkat hogy jajj ez aztán igen. Hanem gyorsan kapcsolt.

 Meg hát nem várhatunk el kigyúrt izomkukacot tőle, mágiát akkor is lehet fejleszteni ha ki se mozdulsz a házból szóval , biztos csillagszellemek terén is fejlődött , pl megidézhető szellemek számában , + ha jól emlékszek lucy mondta még az elején hogy a szellemei is vele fejlődnek, vagy ott van az urano metaria biztos azt is gyakorolta, hogy ne kelljen már szerencsétlen törülközős geminit állandóan megidézni ha el akar lőni egyet.  Azzal meg azért lehet aprítani  bőven.

Remélem valamelyik karakternek adnak vmi olyasmit mint Zoronak hogy fél szeme át van vágva. Persze az se azért van meg Mihawk kesztyűs kézzel bánt volna vele. Szóval szeretnék vmi olyasmit, hogy azért hogy bivaly legyen valamelyik karakter sajnos elvesztett ezt azt, a jó ízlés határain belül persze nem akarok fél lábú pinokkiókat a céhbe Mosolyog
Naplózva
kristofkristof
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Felhő Falu Rejtett Felhő Falu

Hozzászólások: 364



« Válasz #9936 Dátum: 15 feb 02, 15:39:32 »

Csak félig volt csalódás a fejezet. Szinte sejteni lehetett, hogy fanservice lesz az elején. Amikor kb 2 hete írtam, hogy miket változtathatna Mashima, na ez volt az egyik. Bíztam benne, hogy most az új történetszállal kicsit visszább vesz, de amikor már másodjára vetkőzött Lucy már fogtam a fejem. Fél fejezet és majdhogynem semmi érdemleges nem történt. Tényleg nincs különösebb bajom az FT-vel (sőt az egyik kedvenc) de amikor már szó szerint leerőltetik a torkunkon az már zavaró. smirksweat

A másik nagy csalódás az Lucy volt, ahogy már ti is leírtátok, hogy nála nem nagyon lehet számítani jellemfejlődésre. Egész végig a többiek után kutatott és riporterkedett. Ebből én arra következtetek, hogy nem, hogy jellemfejlődést, de még az erejében se várjunk fejlődést. Attól félek, hogy továbbra is ő marad az áldozati bárány, mint eddig. smirksweat Kb az első 20 oldalban csak az a két oldalas térkép volt a lényeges.

Az azutáni rész viszont nagyon tetszett.  Mosolyog Kezdtem gyanakodni, hogy milyen lagymatag volt eddig a fejezet és biztos lesz valami csavar. Elég démonosan ábrázolta Natsu-t és totál úgy voltam vele, hogy E.N.D. lesz Natsu helyett. De végül Happy megjelenése rácáfolt erre. Amúgy külön dicséret, hogy Natsu power up-ját elég érdekesre mutatta be, nem csak annyi, hogy "nagyobbakat üt". Ez a pusztító hő dolog tetszik.

A következő rész a címe alapján elég jó lesz már alig várom. Kíváncsi vagyok marad-e Natsu-nak ez a hosszú haj.  Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 15:41:21 írta kristofkristof » Naplózva

"Just exactly what kind of person are you? What color is your hair? What kind of eyes do you have? And what are the contours of your face? I wish I hadn't closed these eyes. I'd have enjoyed taking a good look at you."
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9937 Dátum: 15 feb 02, 15:44:00 »

Azért mondjuk Lucyért ebből a szempontból kár, mert lenne benne (karakterileg) potenciál. Mondjuk az már a szánalmas kategória lenne, ha ez után is maradna az, hogy hmmm... kit vigyünk szopóágra? Lucyt! Pedig bitang erős és OP karakter is lehetne.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
johne1
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 23


« Válasz #9938 Dátum: 15 feb 02, 15:51:36 »

nem tudom miért írja szinte mindenki, hogy Lucy nem fejlődött. attól, hogy dolgozott is mellette egyáltalán nem biztos az, hogy semmitse fejlődött, egyetértek felcsi88-al, mert az ahogyan elemezte a mágusokat az igenis nagy fejlődés ami azt bizonyítja, hogy képes felmérni mások mágikus erejét, tulajdonságait, mint amikor natsu is megjelent a ringben egyből érezte az erejét pedig a többi mágus semmit se vett észre.
én valószínűnek tartom hogy szert tett valamiféle különleges csillagmágiára.


másrészről én csalódtam, mert ebben az 1 éves ugrásban sok lehetőség lett volna, de az talán visszaemlékezés szempontjából előjön még
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9939 Dátum: 15 feb 02, 17:04:59 »

1. Lucynak még nagyobb lett a melle.  Technikai KO
Szerintem, 1 éve is ekkorák voltak neki, de még mindig növésben van. ikszdé

Én kicsit azért többet vártam ettől a fejezettől, vagy inkább Lucytól. 1 éven keresztül folyamatosan kereste a barátait, de nem lépet velük kapcsolatba, mert félt. Mitől?
Az jó dolog, hogy be tudja lőni az emberek erejét, de az a harcokban nem fog neki segíteni. Úgy tűnik, hogy Aquarius sem jön vissza, legalábbis egyenlőre.

Natsu hőmágiát tanult? Mondjuk ez hatásos lehet Gildarts ellen, mert a hőséget nem tudja darabokra bontani. Azért az még tőle is sok, hogy megolvasztja az egész ringet, nem számít, hogy tömve van. xD Makarov előre látó volt és feloszlatta a céhet, így őt már nem terheli a felelősség. Nevet Mellékesen meg váratlanul támad rá a győztesekre, nem azt mondom, hogy anélkül nem győzőt volna, csak úgy tisztább lett volna.
Ha Natsu ennyit fejlődött, akkor vajon mi lett a többiektől?  Luxust és Erzát már régen is szörnynek nevezték.  *-)Szegény Gray. Natsu kioltja az erejét.^^  Talán azért adta Mashima a hőmáiát Natsunak, hogy egálba legyen majd Gray ellen.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9940 Dátum: 15 feb 02, 17:11:16 »

Na igen, legalább nem Makarovot veszik elő ikszdé Mondjuk innentől kezdve lehetne egy jó kis Natsu vs. Gray. A további fejezeteket szinte látom, újra összeállnak, lesz valami kis erődemonstrációs harc valami noname hülyék ellen, majd belecsapunk a lecsóba. Legalábbis az eddigiek alapján ezt gondolom.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9941 Dátum: 15 feb 02, 17:15:31 »

Mashima biztos nem hagyta Lucy-t csak úgy a levegőben, nuku fejlődéssel. Mosolyog Mellesleg fogadok, hogy volt haszna annak, hogy térképen jelölte hol vannak a barátai. Ha más nem, akár annyi haszna volt, hogy még ha semmit nem tudott arról mi lehet velük, legalább azt tudja merre vannak. Legalább nem érezte annyira magányosnak magát, mintha halványlila gőze sem lett volna, kivel mi van. Az hogy megérezte milyen erős az ellenfele, és gyorsan reagált, nálam hatalmas nagy piros pont. Ilyen tekintetben az esze is fejlődött. Nyelvesít
Natsunak úgy tűnik nemigen lesz vetélytársa erőben. ikszdé
De kérem szépen, ne írjuk már le 20 oldalnyi Lucy elmélettel, meg 10 oldal Natsuval Mashima-senseit. Szomorú Ebben a fejezetben csak annyi történt, hogy a két főszereplő megint találkozott.
Gondolom ti nem így vagytok vele, de nekem egy hang a fejemben azt mondja, hogy a FT hangulata megváltozott egy árnyalatnyival.   Technikai KO Tudom, megőrültem... Pojén

ui.: Ha Natsu haja ilyen marad, megeszem a monitorom. WTF?
« Utoljára szerkesztve: 15 feb 02, 17:18:02 írta Lemoon » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #9942 Dátum: 15 feb 02, 17:20:47 »

Igaz, 20 oldal után nem érdemes valakit leírni, ezt elismerem, de ebben az is benne van, hogy Gray és Juvia kettőse most egy kicsit jobban izgatja a fantáziámat.  ikszdé  Egy év alatt sok minden történhet  Pojén
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9943 Dátum: 15 feb 02, 17:24:47 »

Így már mindent értek Tigriske. ikszdé Nem vagy egyedül ezzel az érzéssel. :'3
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9944 Dátum: 15 feb 02, 17:35:23 »

Nem a 20 oldal miatt, közel sem. Az miatt, ahogyan kezelte az egy évet. Átugrotta. Visszajönnek a karakterek, mindenki rohadt erős, tök jó, csak kár, hogy ebből nem láttunk semmit.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 661 662 [663] 664 665 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!