24 máj 17, 10:34:44 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778207 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9900 Dátum: 15 jan 27, 15:22:50 »

Szerintem még ne írjuk le a következő fejezetet. Azért Mashi-sensei nem olyan béna, hogy egy remek csavar után eltolja az egészet.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #9901 Dátum: 15 jan 27, 15:27:57 »

Szerintem sokkal izgalmasabb, hogy máris ugrunk egy évet. A külön edzéseket, történéseket így is belefoglalhatja valamilyen formában, hiszen biztos lesz, akinél fontos lesz megmutatni, hogy mi törént. De így akkor is érdekesebb, hogy tudjuk, eltelt egy év és mindenkivel történt valami.
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9902 Dátum: 15 jan 27, 15:33:22 »

Nem értem, hogy miért írjátok, hogy Gildarts egy szinten van az Ishgaliakkal. Gyakorlatilag semmit sem tudunk az ő erejükről azon kívül, hogy jura hozzájuk képest piskóta. Egyedül Warrod erejét ismerjük egy kicsit, de arról sem tudunk sokat plusz ő el is ismerte, h harcban nem valami jó (bár nyilván csak szerénykedett)
Az eddig ismert infók alapján ugyan ekkora eséllyel lehetne mondani, hogy: Gildarts nagyon messze van az Ishgaliak szintjétől, nagyon messze  smirksweat Csak ugye ennek sok valóság alapja nincs meg annak sem hogy egyforma erősek mivel semmit sem tudunk róluk.

Oké, az igaz, hogy semmit sem tudunk róluk, de Gildartsról tudjuk(legalábbis kijelenthetjük), hogy a legerősebb ismert mágus a kontinensen..messze a legerősebb. És itt most a sima céheket értem, nem a sötét céheket..bár mondjuk ott is csak Hadest meg Marde Geert lehet megemliteni.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9903 Dátum: 15 jan 27, 15:45:47 »

Nem értem, hogy miért írjátok, hogy Gildarts egy szinten van az Ishgaliakkal. Gyakorlatilag semmit sem tudunk az ő erejükről azon kívül, hogy jura hozzájuk képest piskóta. Egyedül Warrod erejét ismerjük egy kicsit, de arról sem tudunk sokat plusz ő el is ismerte, h harcban nem valami jó (bár nyilván csak szerénykedett)
Az eddig ismert infók alapján ugyan ekkora eséllyel lehetne mondani, hogy: Gildarts nagyon messze van az Ishgaliak szintjétől, nagyon messze  smirksweat Csak ugye ennek sok valóság alapja nincs meg annak sem hogy egyforma erősek mivel semmit sem tudunk róluk.

Oké, az igaz, hogy semmit sem tudunk róluk, de Gildartsról tudjuk(legalábbis kijelenthetjük), hogy a legerősebb ismert mágus a kontinensen..messze a legerősebb. És itt most a sima céheket értem, nem a sötét céheket..bár mondjuk ott is csak Hadest meg Marde Geert lehet megemliteni.
Ismét bocsi a sok kommentért, de: Épp ezt írtam, hogy NEM TUDJUK HOGY MILYEN ERŐS mivel még csak párszor láthattuk harcolni, azt h az egész kontinensen ő a legerősebb meg pláne nem jelenthetjük ki mivel eddig csak fiorei mágusokkal találkoztunk kivéve talán a mágiatanács tagjait, de ők amúgy is inkább hivatalnokok mint mágusok. Warrod is mondta, hogy a kontinens tele van nála jóval erősebb mágusokkal.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 27, 15:48:53 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9904 Dátum: 15 jan 27, 16:18:18 »

Hozzátettem, hogy a legerősebb ISMERT mágus, Hadesen kívül...
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9905 Dátum: 15 jan 27, 16:27:48 »

amúgy maga a Mágia is eléggé ismeretlen.

van aki erőre ébred (Erza)
van akinek tanulnia kell (Natsu)
és van akinek tárgy kell hozzá (Lucy- kulcsok).
ez kapásból HÁROM út,
ezen kívül van aki idézget (Zeref)
van aki csak átkokat tud (bárki a Tartarosból)
és még vannak akikről semmit se tudunk (Makarov)

Ez legalább HAT !

és fura a használatuk is:
állandóan mondanak valamit támadás előtt ( gondolom ez az aktiválás)
De Gildartséknak ez sem kell. Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Revi95
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Válasz #9906 Dátum: 15 jan 27, 18:49:04 »

Hát Natsut most megkérdőjelezem mennyire tanulta a mágiát Nevet Ha tényleg ő END akkor szerintem ilyennel nem voltak gondjai. Mellesleg nem lehetséges hogy Igneel neki is módosította a memóriáját, mint ahogy Weisslogia és Skiadrum Stingnek és Rogue-nak? Lehet hogy csak megtanította hogyan használja megfelelően az erejét. Lehet most nem teljesen összefüggő dolgot mondtam, ez csak úgy eszembe jutott Nevet
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9907 Dátum: 15 jan 27, 18:51:05 »

Makarov titán mágiát használ, vagyis a testét manipulálja. Amúgy igazából a mágiákat csoportosították már, Caster, Holder és elveszett mágia alapján, +a nem kategorizáltak. http://fairytail.wikia.com/wiki/Magic
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9908 Dátum: 15 jan 27, 20:05:24 »

A sárkányok azt mondták, hogy Igneel ellenezte, hogy az emberek emlékeivel babráljanak, szóval szerintem ő sem tette.


Ez legalább HAT !
6 mi? Nevet
Van akikben felébredt (Erza, Mira) és van aki tanulta (mindenki más).  mágikus tárgyakat bárki tud használni. Az átok meg az is tanult dolog már aki átkoz.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
swadawa2
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 315


?????


« Válasz #9909 Dátum: 15 jan 27, 22:20:34 »


Az meg, hogy Gildartz egyenlő a félholt Igneellel, nevetséges. Sorry, de komolyan. Gildartz örült, hogy nem halt meg 1 másodperc alatt Acnologia ellen. Szerintem Gildartz simán van Ishvali szinten, de egy sárkány, főleg Igneel...teljesen más.

Az hogy most Gildartz örült hogy nem halt meg 1 mp alatt Acno ellen nem biztos hogy igaz,
mivel mikor visszatért lehet azt mondta Natsunak hogy egy pillanat volt az egész és vége is volt,
de a szigeten mikor megérkezik Acno, akkor már úgy beszél róla hogy : Kb : ez nem AZT az erőt használja mint mikor HARCOLTUNK.   Szal érdekes változtatást hozott meg Hiro....
Szal azért odatehetjük szerintem egy gyenge Igneel szintjére.
Naplózva

TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #9910 Dátum: 15 jan 28, 02:21:46 »

Ez az egész Gildartz erő hajcihő egy büdös nagy 22-es csapdája. Ha olyan OP mint ahogy beharangozzák akkor állandó kis padolásra van ítélve mert nem ő a főszereplő. Mert a combosabb ellenfeleket meg muszáj a főszereplőnek elpicsáznia. Viszont ez azzal jár, hogy semmit sem látunk abból a hatalmas erőből ami miatt állandóan kispadol. Ha viszont kap egy harcot amit elbukik akkor az az eddigi kis padolásait tenné értelmetlenné...

Amit tudunk róla (teljesség igénye nélkül):
- A kontinens legerősebbjének tartják.
- A mágiája a hasítás amivel képes más mágiát is elhasítani (Bluenote esete)
- Ült a Black Vox-ban (kérdéses számomra, hogy önként vállalta vagy elkapták)
- Van egy lánya akiben állítólag ott van Gildartz potenciálja, a mágiajátékokon mégis egy céh varázslatra volt szüksége ahhoz, hogy valami elképesztőt lássunk, azota semmi fejlődés Canától.
- Elméletileg befejezhetett volna egy 100 (vagy 10) éves küldetést, ha jól rémlik a küldetés piskóta lett volna neki csak achnologia bele köpött a levesébe. + lövésünk sincs arról menyien képesek ilyen küldetést elvállalni.
- Megemelik az egész várost ha haza megy.
- Szét tud csapni egy hegyet.

A problémám az, hogy a mangaka egy elcseszett legendás karaktert akar kihozni Gildartzból úgy, hogy semmi epikusat nem látunk eddig tőle, csak hallomásból tapasztaljuk ... Szerintem jelenleg még Silver is OP-b Gildartznál, mert tőle már látunk valamit. Lefagyasztott egy egész óriás falut hegynyi magas tiszta tűzből álló sárkánnyal együtt merő TÉVEDÉSBŐL.

Amúgy egy valamit nem értek a tartarosz arcal kapcsolatban. Makarov miért tökölt lumennel mikor bekoptathatott volna az egész tartaros pereputtyhoz egy Fairy LAW-al ?

Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9911 Dátum: 15 jan 28, 09:04:32 »

Ezzel az erővel: miért nem kapott Makarov egy harcot sem? Mert már egyszerűen nincs rá szükség, a fiataloknak kellett a hely.
Amúgy meg ki tudja, lehet, hogy démonokra hatástalan.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
TrieDoX
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 44


Valami istenségen aluli, de megközelítőleg ahhoz


« Válasz #9912 Dátum: 15 jan 28, 12:30:23 »

Ezzel az erővel: miért nem kapott Makarov egy harcot sem? Mert már egyszerűen nincs rá szükség, a fiataloknak kellett a hely.
Amúgy meg ki tudja, lehet, hogy démonokra hatástalan.

Nyilván, de ha lehetőség van rá és nem használja akkor azt azért csak meg kéne indokolni a történetben. Mint tenrou islandnál, ott sarkban volt tartva a Grimoire LAW-al. A mostani arcban meg szimplán elrohant lumenhez izgulni egy sort... A másik meg ez a "nincs rá szükség de még futtatjuk" dolog. Ezek után sanszos a dolog, hogy a további történésben Makarov "lumen kapcsolóként" fog funkcionálni és a nyakamat tenném rá, hogy az aktiválásába fog belepurcanni. Addig meg csak létezik tovább passzívan ami nonszensz...

Ez az egész csináljunk OP mellék karaktereket majd passzívízaljuk őket dolog egy büdös nagy bullshit számomra. Amíg élnek ezek a karakterek kirakhatnának valamit a kirakatba az erejükből fő sodratu szálon belül néhanapján, ami alátámasztja betöltött poziciójukat az "erősségi skálán" a történetben.
Naplózva

MY POWER UP STATUS:
[|||||-----] 0 [---------]

jaaahhhh, hogy előbb el kéne érni a nullát...
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9913 Dátum: 15 jan 29, 00:49:33 »

Tudjátok mire gondoltam? (Biztos, nem de úgyis elmondom ikszdé)
Most ugye el fog telni 1 év, tehát egy kisebb time skip... TÖKÉLETES alkalom Mashimának, hogy összehozza Gray-t Juviával és esetleg Gazille-t Levy-vel Nevet Talán még Elfmant is Everrel, bár ők elég tsundere karakterek.
Tenrou után is eltelt 7 év és már csak azt láttuk, hogy nem csak összejöttek, de Alzacknak és Viskának még kislánya is született Nevet Szerintem sanszos, hogy 1-2 párnál megint eljátssza ezt Mashima, hisz alapvetően ez egy shounen, nem romantikus, tehát ha nem akarja mutatni a nagy összejövetelt akkor egy timeskip tökéletes lehetőség rá. Bár én még mindig jobban szeretném, ha látnánk mindent, de inkább legyen akkor ez a nem mutatott dolog, mint a végén mindenki random összejön egyszerre...
Szerintetek? Nevet
Az biztos, hogy Gruviának és Galynak nagyon szurkolok  Yóóóó
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9914 Dátum: 15 jan 29, 07:55:35 »

Páran már gondoltak arra itt a fórumon, hogy talàn összejön a GrayxJuvia páros. Mondjuk nem tudom mennyire akarom látni, hogy harc előtt nyali-faliznak és kézenfogva indulnak a csatàba "a szerelem ereje mindent legyőz!" kiáltással. ikszdé. Meg ha most összejönnek, akkor lesz rá esély, hogy szétmennek a végére. Nyelvesít De ha ők ketten 1 év közös edzés után sem jönnek össze, akkor valószínűleg nem is fognak.

Én azt remélem, hogy annyit mutat majd csak a Sensei, hogy ki-kivel és hol fog edzeni.
Nem tudom, hogy Natsu mennyit fog fejlődni, mert az eddigi fejezetek alatt 1 napot nem edzett összeaen. xD  Mindig csak a Power Up-pok.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 659 660 [661] 662 663 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!