24 máj 19, 23:15:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 654 655 [656] 657 658 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780873 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #9825 Dátum: 15 jan 21, 21:43:33 »

Ha a Naruto kibírtaa 700 fejezet erejéig, plusz amilyen sokáig el szokták húzni a harcokat a Bleachben szerintem az is meg lesz közel 700, akkor már legyen a FT is 700 fejezet hosszú  bow Ha már úgy is olyan sokszor szerepel a 7-es szám a sorozatban akkor illene  ikszdé
jah csak az a gond, hogy a Naruto az 500. fejezet környékén beadta a kulcsot, onnantól már fele annyira sem volt élvezhető és ezzel a rajongók legalább egy harmada szerintem így van, én legalábbis nagyon sok helyről hallottam ezt vissza és érdekes módon ezek közül szinte mindenkinek a háború kezdetétől vált lapossá a történet...

A Fairy tail tarja még magát, de a mágia játékok vége felé már érezni lehetett azért hogy túl magasra tette a lécet az író és nem mindig tudja a színvonalat tartani. Pl a Narutóba Tobi személye kb annyira volt nyílvánvaló, minthogy Natsu = END. Ezt is pl. sokkal drámaibban fel lehetett volna vezetni, vagy egy csavart beletenni, hogy hopp mégse Natsu az. Ez a Tartaros arc is a végét leszámítva kicsit gyengére sikeredett, legalábbis a harcok terén, szerintem. Lényeg a lényeg, én azt mondom inkább tartson 600 fejezetig és legyen nagyon jó, mint hogy elhúzza 700-800-ig és a végén mindenki panaszkodik. Ezután meg belekezdhetne más történetbe ugyanebben az univerzumban is akár, én csalódott lennék, ha például csak 10 fejezet lenne a Fairy tail zero. Legjobban mondjuk Zeref személye és "születése" érdekel, meg a 400 évvel ezelőtti csaták, örültem volna ha visszamennek a kapu segítségével, remélem az időutazás téma még előkerül és nem csak flashbackek lesznek.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 21, 21:44:37 írta Depres » Naplózva
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9826 Dátum: 15 jan 21, 22:52:19 »

Úgy tűnik jó ötlet volt a mostani fejezet a FT. Zero 7ik részével együtt olvasnom.
Még egybe is vágnak.

Végül mégis bejött a Natsu E.n.D. dolog,csak a nevet nem találtuk el pontosan,bár közel volt. Nyelvesít

A főbb szálak is le lettek zárva,legalábbis egy időre.
Szerencsére nem lett túlspirázva. Azért Wendy frizujáért egy kicsit kár,de ha neki ez a jó,akkor oké.
Meg is alakult az "új Akatsuki",és szerencslére Gerard sem vakult meg.


Doranboltról is kiderül hogy FT-tag pont arra,amikor épp készül Makarov a feloszlatásra.
Rendes és egyben nagy troll is hogy így időzített. Hümm-hümm


Kíváncsi vagyok még mennyi lehet hátra,vagy előbb lesz újabb időugrás vagy helyszínváltás. Gondolkozik
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9827 Dátum: 15 jan 21, 23:11:53 »

Igazából Midnight legyőzésének az volt az ára, hogy meg kellet vakulnia, de ki emlékszik már ilyen apró részletekre... Pojén ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9828 Dátum: 15 jan 21, 23:18:56 »

Ezt már örökre az Éjj sötétje fogja elrejteni,vagy mégsem? smirksweat

Volt náluk egy kis kihagyás,abban az időben nem tudjuk hogy mi történt.
Ennyit igazán megérdemelt.Még új köpenyeket is varrtak. Nyelvesít

Off:Ez vajon egy jel hogy ma csak úgy semmiből hello-val köszönt a Tabletem?
(Semmi lemerülés és nem is netes üzenet)
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 21, 23:21:34 írta K ichigo » Naplózva

Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9829 Dátum: 15 jan 21, 23:27:01 »

De aztán visszavakult, Tilon! ikszdé Úgy néz ki, csak ideiglenes vakság volt, mint Minerva démon formája  Technikai KO

Na elolvastam a FT ZERO-t is:
Elég érdekes fejezetet kaptunk Nevet Már akkor tudtam, hogy jó lesz, amikor Luxus-samával kezdődött a chapter  Kúl
Aztán meg Mavis-fanservice? ikszdé Hát mondjuk a múltkor is volt egy kis loli-yuri fanservice, szóval ne csodálkozzunk, ha az 1 éves timeskip után a Fairy Tail mangában meztelenkedő Asukát fogunk nézni... ikszdé Végül is akkor már érett lesz ehhez loli szemmel nézve, nem?  Ördögi (Remélem nem!)
Na de a konkrét fejezetről: érdekes, de várható volt, hogy találkozik Mavis Zereffel végre, de azért nem vártam volna, hogy egyből megcsodálhatja a pucér felső testét  Pojén A fangirlök most biztos eldobták az agyukat is Nevet
A beszélgetésük tetszett, igaz nem lettünk sokkal okosabbak, de megtudtuk Zeref átkának nevét és azt is, hogy minél jobban szereti az életet, annál jobban elveszi azt  Hmm?  Na jó, okosabbak lettünk ikszdé
Aztán meg elkezdte tanítani a Fairy Tail alapítóit!! Nem kicsit lepődtem meg Nevet De tetszett! Nem hittem volna, hogy a nagy fekete mágus segítette a céh megalakulását ikszdé Hát vannak itt fordulatok bőven, főleg E.N.D után Nevet A végén kiderül, hogy Zeref a nagy jó és Natsu a nagy gonosz, az de kemény lenne Mosolyog
Szóval jó kis fejezet volt, adok rá egy 4/5-öt! És már csak 10 nap maradt hátra a FT megalapításáig, de vajon a mangából mennyi fejezet?  Gondolkozik

Amúgy nem kéne ezeknek a spin offoknak (és talán omake fejezeteknek) egy külön topic?  Gondolkozik Mert így elég zavaró, ha egy héten kijön a FT manga, a Zero és Ice Trail, de néha még a Wendy-sről is beszéltek itt Nevet
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9830 Dátum: 15 jan 21, 23:30:08 »

Nem feltétlenül, főleg a Zero esetében, mert sokszor nagyon összefügg a FT-el, szinte kívánja, hogy egyszerre legyen kibeszélve Mosolyog Szerintem. Az Ice Trail már más tészta.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9831 Dátum: 15 jan 21, 23:40:59 »

Zeref tényleg nem tűnik gonosznak. Akkor most öt is megátkozta valaki régen? De még az sem derült ki hogy ö mitől nem öregszik?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9832 Dátum: 15 jan 21, 23:47:43 »

Engem az érdekelne, hogy milyen erős is lehet. Mármint ezen a nyilvánvaló átkán kívül. Ugye az az alaphelyzet, hogy 400 évvel ezelőtt nagyon komoly dolgok történtek, rengeteg ember meghalt, és ő VALAMINEK A HATÁSÁRA rájött az emberi élet fontosságára, elkezdte értékelni az életet, az átka ezáltal nőtt, de az erejét nem tudta úgy használni, ahogy tudná amúgy.
Na most eddig egyetlen egyszer láttuk az emberi élet értékét elfelejtő Zerefet (tehát a full erőben lévő Zerefet), és az akkor volt, amikor kinyírta Hadest, ami önmagában nem olyan nagy fegyvertény, hisz félholtra lett verve az öreg (amúgy még mindig a legerősebb karakter, talán Mard Geer letaszította, de tudott az öreg valamit). Sokkal inkább kifejező volt, hogy a két purgatóriumos (te jó ég, így hívták a GH legjobbjait?  ikszdé Jó régen volt...) szó szerint nem tudott megmozdulni. Nagyon érdekelne, hogy akkor most milyen erős is lehet az IGAZI Zeref. Magyarul, hogy milyen erősnek kell lennie Natsunak, hogy leverje.
És vajon mi volt az az esemény, ami hatására megváltozott? Tán csaknem Acnologiával függ össze?
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9833 Dátum: 15 jan 21, 23:54:16 »

Ez csak tipp lesz,de talán ez a rész válaszol rá a legjobban.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail_Zero/007/13
Nagyjából úgy tudom elképzelni ha minél inkább becsüli az életet/életét az átok annál inkább tartani akarja benne a lelket.
Csakhogy ez ingyen nem megy(Egyenlőség-pl FMA) és ilyenkor az elhalt környezetéből szerzi meg azt a pluszt.

Fordítva már érdekesebb a helyzet.Nem lenne semmi ha ilyenkor meg pont a teremtésre,visszaadásra tud koncentrálni.

Az biztos hogy már eléggé meg akar halni,de nem tud.
Majd a végére szerintem teljesül a kívánsága de nem lesz könnyű.Vagy valaki visszarángatja?
Bár jobb lenne Ha Mavis áthúzná a túlvilágra vagy ahova menniük kell.

Ui:Tényleg csak tipp volt.idővel úgyis kiderül.

Tényleg Ice Trailről mint létező szál,szinte meg is feledkeztem. smirksweat

Pont megelőztek,majd elolvasom.
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9834 Dátum: 15 jan 22, 00:15:55 »

Azt hiszem, egyszer már Zeref vagy a halál mágia topikjában leírtam ezt, de most, hogy Mavistől kaptunk némi konkrét információt pontosítani tudok. Alapvetően szerintem az, hogy milyen erős az nem kérdés valószínűleg a legerősebb mágus a probléma a mágia irányításával van. Ha becsüli az életet akkor nem képes irányítani és ezért árad belőle a "halál energiája" ezzel elpusztítva minden életet a környezetében. Viszont ha elfelejtkezik az élet fontosságáról azaz gyilkolni akar, például mikor meg akarta ölni Hadest, akkor már gond nélkül megy az irányítás.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9835 Dátum: 15 jan 22, 01:54:06 »

Zeref tényleg nem tűnik gonosznak. Akkor most öt is megátkozta valaki régen? De még az sem derült ki hogy ö mitől nem öregszik?

Igen ő valójában nem gonosz és arra én is kíváncsi lennék hogy került rá ez az átok, mert ha valaki megátkozta akkor van valaki aki még nála is erősebb. De az is lehet hogy a 400 évvel ezelőtt történtek váltották ki benne a démoni ént ami aktiválta ezt az átkot, más szóval neki ez az ereje. Egyébként mivel az ereje lényege az ellentmondás lehet hogy épp ezért nem öregszik. Mivel ugye megakarja magát öletni állandóan ezért sosem tud meghalni, max ha elfogadja az életet csak erre szerintem még nem jött rá. Nevet

Natsu egyetlen esélye talán csak az lehet ha megtanulja irányítani a démoni erejét. Más erővel képtelenség lesz legyőzni Zerefet. Nagyon kíváncsi vagyok Mashima hogy oldja meg a Zeref körüli dolgokat mert elég összetett karakter elég durva múlttal amiről eddig még nem igazán tudunk semmit sem. Itt már nem játszhatja el azt hogy Natsu edz egy évet aztán simán leveri Zerefet. Bár szerintem előbb Acnologiát fogja leverni Zeref tuti az utolsó ellenség lesz. Ha csak nincs igazam és van egy nála is erősebb mágus aki megátkozta őt.

Egyébként most már tuti hogy Zeref ölte meg Mavist ha egyáltalán halott. Mert ez sem biztos látva a Lument. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 22, 01:55:38 írta Kuro25 » Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9836 Dátum: 15 jan 22, 12:13:39 »

Azt hiszem, egyszer már Zeref vagy a halál mágia topikjában leírtam ezt, de most, hogy Mavistől kaptunk némi konkrét információt pontosítani tudok. Alapvetően szerintem az, hogy milyen erős az nem kérdés valószínűleg a legerősebb mágus a probléma a mágia irányításával van. Ha becsüli az életet akkor nem képes irányítani és ezért árad belőle a "halál energiája" ezzel elpusztítva minden életet a környezetében. Viszont ha elfelejtkezik az élet fontosságáról azaz gyilkolni akar, például mikor meg akarta ölni Hadest, akkor már gond nélkül megy az irányítás.
Ja, én ugyanezt mondtam.
Kuro- nevetséges lenne, ha lenne erősebb mágus Zerefnél. Nem is lesz.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9837 Dátum: 15 jan 22, 13:09:28 »

Ja, én ugyanezt mondtam.
Kuro- nevetséges lenne, ha lenne erősebb mágus Zerefnél. Nem is lesz.

Miért lenne nevetséges? Minden Shounenben van erősebb. Narutoban sem Madara volt a legkeményebb. Nevet
Kétlem hogy Zeref volt az első mágus. De egyébként ez csak találgatás de az átkok nem születnek csak úgy meg.
Tartaros tagok is úgy kapták.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9838 Dátum: 15 jan 22, 14:17:42 »

Na még a végén itt is visszamegyünk a mágia gyökereihez, mint a chakra gyökereihez, és kiderül hogy itt meg egy bokoré volt minden mágia.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9839 Dátum: 15 jan 22, 14:25:56 »

Most Natsu majd jól megerősödik aztán Zeref kinyitja előtte E.N.D könyvét és puff! már át is állt az oldalára. Gray örülhet, hogy harcolhat vele.
Igneel elvileg harcolt E.N.D-el csak nem tudta megölni elvileg. Lehet, hogy legyőzte és akkor átváltozott egy kis gyerekké, akit Igneel megsajnált és a sajátjaként nevelt fel. Azért ezt megemlíthette volna Natsunak.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 654 655 [656] 657 658 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!