24 máj 17, 09:58:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 641 642 [643] 644 645 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9630 Dátum: 15 jan 05, 19:37:40 »

Szegény Igneel.
Szerencsére nem adja olcsón a bőrét.
Azért Durva hogy szinte végig vigyorog,legalábbis annak tűnik.

Zeref egyszerűen nem pazarolja az erejét feleslegesen olyanra amit kétséges.

"A herceg elment a mesekönyvvel,a hercegnő pedig az igazak álmát alussza."
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9631 Dátum: 15 jan 05, 19:49:04 »

Azt én sem hiszem, hogy Zeref a Tenrou szigeten menekült volna elvégre halhatatlan. Egyedül END képes őt megölni. Ha nem így lenne akkor gondolom Acnologia már rég megölte volna, hiszen, ha END miatt eljött egésze Magnoliáig, akkor nyilván Zeref-et sem kedveli  smirksweat Szerintem a szigeten Zeref csak azért esett kétségbe, mert Natsut féltette. A szigetet is valószínűleg csak azért hagyta el mert Hades után ment, hogy "megbüntesse" amiért háborút szított.

Igneel leharapta Acnologia kezét, de odaveszett a teste nagyrésze, vagyis meg fog halni. Ugye rosszul láttam?! Szomorú
Nem akarlak elkeseríteni, de már meghalt. Lezuhant a földre miután a fél teste szétroncsolódott és utána még Acnologia rátámadt nyilván teljes erőből. Nem valószínű, hogy ezt túlélte.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 19:52:08 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9632 Dátum: 15 jan 05, 19:53:15 »

Igneel meghal , vagy lesz valami,  de akkor se fog olyan gyorsan fel épülni.
Natsu begurúl és talán leveri Acnologiát.
E.N.D. még mindig nem jött elő.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9633 Dátum: 15 jan 05, 20:07:21 »

Azt én sem hiszem, hogy Zeref a Tenrou szigeten menekült volna elvégre halhatatlan. Egyedül END képes őt megölni. Ha nem így lenne akkor gondolom Acnologia már rég megölte volna,
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/250/8
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/250/20
Van még kérdés, hogy Zeref menekült-e vagy, hogy ki az erősebb?^^

Én arra tippelek, hogy Natsu majd megmártózik Igneel vérében. Lehet akármekkora Power Up-ja most nem fogja/tudja legyőzni az FT legerősebb karakterét.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9634 Dátum: 15 jan 05, 20:13:34 »

Van még kérdés, hogy Zeref menekült-e vagy, hogy ki az erősebb?^^

Nincsen, kedves Tilon-sama. :3
Nah, nézzük Nyár mit reagál.
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #9635 Dátum: 15 jan 05, 20:59:11 »

Most amúgy Kyouka meg Seira(Sayla) túlélte vagy meghaltak? Örülnék ha ők még élnének. :3  Ördögi

Ó Istenem szegény Igneel! Hihetetlenül kedveltem még ha alig láttam is pár képen Nevet
Mard Geer meghalt EzAz!!  bow Unszimpi egy karakter volt.  Köszönöm Mashima-sensei Nevet
Ennyi volt ez a 'arc'? Vagy lesz még valami?  Vajon Achnologia elszáll megint vagy szét lesz rúgva a feneke?  ?
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9636 Dátum: 15 jan 05, 21:47:44 »

Kyouka meghalt, mikor elindult az ARC (vagy mikor Erza legyőzte), Sayla meg akkor, mikor átadta az erejét Kyoukának (bár ebben nem vagyok biztos). Elvileg csak a kis gomba barátunk maradt a démonok közül.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9637 Dátum: 15 jan 05, 21:48:56 »

Amúgy csak én érzem azt, hogy Igneel lesz az az áldozat? De így megint csak Natsu kapna egy pluszt, a többiek nem.
Annyira lepődtem meg ezen a fejleményen, mint azon, hogy Erza megverte Kyukát. (Majdnem semennyire...)
Azon lepődtem meg, hogy ilyen hirtelen, elkapkodva és rosszul lett kivitelezve.

Már megint sokkal tovább tartott a felvezetés, mint maga a harc. Megfordul valaha is, ez az idegesítő tendencia?

A történetszál fel lett építve az "Arc" köré, majd mikor aktiválódott, azon nyomban szét is kapták a sárkányok. Még véletlenül se tapasztalják meg a mágusok a mágiamentes világ borzalmait egy fejezetre se. Wendy harca már korábban a kukába került, de Kyouka "önfeláldozása" is elvesztette az értékét.

Natsu célja az volt a kezdetektől, hogy megtalálja Igneelt. 400 fejezet után kiderült, hogy végig Natsuban volt, de a nagy találkozás után úgy néz ki, hogy Igneel, Acnologia áldozataként végezte. 400 fejezetet vártam Igneelre, de csupán 15 fejezetet bírt ki?! Az még ront az egészen, hogy ebből a 15 fejezetből épphogy 2-nél valamivel több fejezetet töltött ki az Acnologiás harca. Nem láttunk belőle szinte semmit. Azzal pedig senki ne áltassa magát, hogy az animében majd biztos kibővítik.

Az sem igazán érthető számomra, hogy mikor tört ki a többi sárkány a sárkányölőkből? Igneelt világosan láttuk, de a többi meg felbukkan kilométerekről arrébb?! Ott helyben kellett volna előtörniük. Sting és Rogue története is egyre hiteltelenebb. Először hidegvérrel megölték a sárkányaikat, utána a sárkányok hagyták magukat, meg betegek voltak, legvégül ők is élnek. Lecsaptak rájuk, fürödtek a vérükben és elkönyvelték őket halottnak vagy micsoda?

Acnologia pedig rettentő idegesítő, amióta kinyitotta a száját. Mintha Zero vált volna sárkánnyá.

Sajnos tökéletesen egyetértek Bastian-nal. Röviden, hogy miért vagyok csalódott:
1. Igneel kapott kemény 3 fejezetnyi szerepet a mangában. Még a halálát (merthogy meghal, efelől ne legyenek kétségeink) is letudtuk 10 (még egyszer: tíz...) oldalban. 10 oldal emberek...
2. Teljesen kiszámítható volt. Nem verhette le Acnologiát, és mint mondtam is sokszor, kell a végjátékra a FT-nek valami új, friss motiváció, ez pedig tökéletesen megadható egy karakter halálával. Ez oké is, én az időzítést nem értem. Hiába van ott a rengeteg fajsúlyos karakter, akiket ismerünk, akikkel IGAZI drámát lehetett volna behozni, nem, öljük meg Igneelt, aki pár hónapja tűnt fel, ezért még nem is tudtunk hozzá kötődni. Tudtam, hogy meg kell halnia (vagyis sejtettem), de hogy össz-vissz, ennyi volt... megint azt kell mondanom, hogy sokkal több volt ebben. Ahogy az egész arcban is. Ahogy az egész mangában is. Hiába nagyon (tényleg) jó ez a szál, még mindig lehetett volna sokkal érdekesebb, és főleg drámaibb. És ez gyakorlatilag a 3. pont, amiben csalódtam:
3. Egyszerűen nem volt dráma. Ahogy az Arcok leverésében sem. Ahhoz, hogy megszeressünk egy karaktert, el kell telnie némi időnek. 15 rész erre egyszerűen nem volt elég. Ez így egyáltalán nem drámai, csak Natsunak.
4. Senki más nem fog megújulni, csak Natsu. Minden marad a régiben, csak Natsu nem. Oké, legalább ő, de mi lesz a többiekkel? KELL VALAMI IGAZI DRÁMA EBBE A ROHADT MANGÁBA, MERT EZ ÍGY ÜRES. Utoljára Acnologia ellen izgultam, meg a Tenrou szigeten. 150 résszel ezelőtt.

Egyre inkább úgy látom, hogy igaza lesz/van Kuronak. A FT ha így folytatja, sosem lesz több egy laza szórakozásnál. Pedig lehetne.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 21:55:20 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mateee-kun
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 325



« Válasz #9638 Dátum: 15 jan 05, 22:27:17 »

Az sem segít Igneel kevés szereplésén, hogy sajnos maga a történet szempontjából sem volt valami nagyon fontos. Pedig lehetett volna az, lévén a főszereplőnk(!) célja az ő felkutatása,megtalálása volt.....mármint papíron. De az igazság az hogy Igneel már a megjelenése előtti 400 fejezetből is jó ha 15-20 fejezetben volt említve vagy mutatva, a többiben még maga Natsu se nagyon mutatta jelét, hogy egyáltalán emlékszik rá.

Ettől függetlenül nem biztos hogy meghal, pl akár a Lumen Histoire képes lehet megmenteni.

Ezt az Arc -ot nézve amúgy egy ideje már azt érzem, hogy túl sok dolgot akart belevinni a mangaka .
Kezdve volt a Kyouka vezette Tartaros felbukkanásával, akik jujdenagyon veszélyesnek voltak beállítva, tervükkel a Face aktiválásával és vezérükkel END-el, adva is volt a kihívás az FT-nek. Majd erre feltűnt a semmiből Mard Geer, megjelenik Zeref meg vagy egy seregnyi újabb Face, és Lumen Histoire, és Acnologia, és Igneel, és a többi sárkány, Zeref megint (?!)....
Annyi minden akar történni egyszerre hogy alig van valamin normális fókusz, pláne olyan mellékszálakkal pluszban, mint pl a Gray-Silver dolog. És ezek fentebb mind messze több időt igényeltek volna a kapottaknál. De helyette egymástól veszik el a lapokat.
Így Mard Geer és a Tartaros tagok csatlakoztak a manga szokásosan felejthető és véregyszerű antagonistáihoz, akikre átlagban kemény két fejezetet szántak. A Faceknek nem úgy tűnik hogy lesz bármi szerepük a továbbiakban, Zeref pedig továbbra is jár-kell a folyosókon mosolyogva, de igazából semmit sem csinál.
Éés igen közben már Igneel is a földön van haldokolva.

Értem én hogy Mashima nagynak szánta ezt a történetszálat és vannak is jó pontjai, de ilyen kaliberű történéseket nem kéne így kezelni.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 22:32:09 írta mateee-kun » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #9639 Dátum: 15 jan 05, 22:52:07 »

Huh.. Megnyugodtam, hogy nem velem van a baj. Akkor mások is úgy látják és gondolják, hogy egyre inkább vicchez kezd hasonlítani a manga. Habár az is igaz, hogy nagyon ritkán olvasok el már egy fejezetet is, mert képekből is meg lehet érteni a fejezet mondanivalójának nagy részét. Most azért végig olvastam, hogy mi is van, de kicsit túlzás volt Mashima részéről, hogy 400 fejezetet kellet várni 5 mondatnyi válaszra, ami így a vége fele, már nem is ütött akkorát. Egyébként pedig vannak még előre utalások? Mert már nem figyelem annyira részletesen, ezt az egyébként részletgazdag mangát mint anno.
Visszatérve a fejezethez, hááááá~t nagy valószínűséggel elérkeztünk ahhoz a fordulóponthoz, mint a DB sorozatnál, ahol ha már nem volt ötlet, akkor jött az ötlet, hogy legyenek még erősebbek és legyen még erősebb az ellenfél is. Natsu valószínűleg új dizájnt fog kapni és kb. egy 3-as szorzót(erőt illetően). Mondhatom nagyon várom, hogy miféle csodát fog művelni a Sensei, mert jó lenne egy formabontó ötlet a manga jelenlegi állása szerint.
Zerefet pedig még nem tudom hová tenni, szóval őt hagyom, de egyre kevésbé tűnik gonosznak, egy szeretethiányos nyápic lesz a sztori végére, aki csak barátokat akart, de a: Hogy legyünk barátok? c. könyv helyett a: Hogyan legyünk varázslók? c. könyvet vette meg a Mavisbook könyves áruházból és mire rájött a tévedésre már késő volt... Így született meg a sötét barátló varázsló Zeref. Viszont a magány továbbra is gyötörte, ezért elkezdett Alkimistásat játszani és pár döglött guppyból és egy akciós TESZKÓ Vízköves csiganyál szedő kanálból megalkotta az első démonait, ezt a képességét évekig fejlesztette, míg egy viharos napon, létrehozta a leggonoszabb és legbarátságtalanságosabbságát ENDrét.
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 05, 22:54:21 írta Toshin Raizen » Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9640 Dátum: 15 jan 05, 23:58:39 »

Kyouka meghalt, mikor elindult az ARC (vagy mikor Erza legyőzte), Sayla meg akkor, mikor átadta az erejét Kyoukának (bár ebben nem vagyok biztos). Elvileg csak a kis gomba barátunk maradt a démonok közül.
Ez nem biztos. Csak Kyouka, Ezel és Keith halálában lehetünk biztosak. Oké Jackal telibe kapta az Urano Metriát, Torafusát pedig megagyalta Gasille, de az még nem biztos, hogy meg is haltak. És ahogy írtad Sayla sem biztos, hogy halott. Bár a történet szempontjából valószínűleg már mindegy, hogy élnek-e Nekik már nem hiszem, hogy lesz még szerepük.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9641 Dátum: 15 jan 06, 01:37:36 »

Engem is vegyes érzésekkel tölt el a heti fejezet  Technikai KO
Nem volt ez rossz, csak túl gyorsan történt minden. Igneel valóban élhetett volna még kicsit tovább és harcolhatott volna Acnologiával, mert ez így elég kevés volt... Az biztos, hogy durván leharapta a fekete sárkány kezét, de az válaszul meg a fél testét kiszedte a helyéről, ez érdekel, hogy fog kinézni az animében ikszdé Bár mivel nem emberekről van szó, nem nagyon lesz túlcenzúrázva Nevet
Amilyen gyorsan és váratlanul tűnt fel Igneel olyan gyorsan is távozott... Bennem is nagy űrt hagyott és édeskevésnek tartom azt az 1-2 mondatos magyarázatát... Szerintem is vissza lesz hozva a nagy harc után a lelke a Milky Wayes csokival és tart majd egy Zirconis féle mese délután, vagy a többi sárkány fog magyarázkodni, akiket én sem értem, hogy miért olyan távol tűntek fel... Na meg Sting és Rouge sárkánya is érdekes, jót nevettem a kommenteden Tilon Nevet
És egyetértek Bastiannel, sajnos ez így nem volt a legjobb, de talán még menthet Mashima-sensei. Megint az van, hogy túl sok szálat mozgat, mint a mágia játékokon és a legtöbb össze lesz csapva már most érezhető... Túl nagy fába vágja a fejszéjét, Odának képzeli magát, vagy nem tudom, de KÖTELEZŐ most valamit mutatnia is, hisz Igneel volt "elvileg" a mozgatója a történetnek... és kaptunk egy nesze semmi fogd meg jól-t...
Csóri Mard Geert meg szépen lerendezte Zeref, de a szokásához hívően megint csak "ks-elt". Most komolyan, gondoljunk már bele srácok... Zeref eddig csak előzőleg jól levert vagy legyőzötteket intézett el, kezdek gyanakodni az erejében ikszdé Meg talán a Tartaros első megjelenésénél pár közkatonát, de hát azok nem nagy számok... Biztos, hogy erős ez a tag? ikszdé
Erre a fejezetre csak egy 3/5-öt tudok adni Szomorú A hangulata megvolt, de nem ez nem igazi dráma, csak Natsut sajnáltam, de Igneel tényleg közömbös volt számomra. Ha egy Fairy Tailes nem Makarov taggal történt volna ez meg, akkor valóban rideg lett volna az egész... Gray-nél ezt éreztem a sárkányok inváziójánál, csak ott egyből vissza is lett hozva.
Amúgy csak nekem tűnik ez a "sárkányölők sárkánnyá változása" és az ezek ellen készített "antitestek" ilyen légből kapott baromságoknak Mashima-sensei részéről?? Úgy értem, hogy szerintem csak a jáde sárkánynál találta ezt ki.  Oké, a Dragon Force-nál eddig is pikkelyesek voltak, de túlzásnak érzem, hogy egy sárkányölő sárkánnyá változhat...  Meg tudni illik, hogy Mashima eredetileg csak a Mennyország tornyáig/ Luxus legyőzéséig tervezte a mangát, szóval biztos improvizál sokszor.
Az Istenölőkre leszek még kíváncsi.... Elég érdekes teremtések, szerintem majd kapunk a sárkányos mizéria után Isteneket és a godslayerek lesznek középpontban Nevet

Tetszett a kommented második fele Toshin Raizen, jót kacagtam rajta ikszdé
Naplózva

Kovatti
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6


« Válasz #9642 Dátum: 15 jan 06, 08:50:56 »

Először is , szeretnék mindenkit üdvözölni itt a fórumon !

Elolvastam az új fejezetet  , hát én is többet vártam volna
Valahogy Zeref és a körülötte való történések sem voltak valami érdekesek , talán nem is akarja E.N.D-et feléleszteni , vagy mi   Gondolkozik
Most akkor elégette a könyvet ?
Mert egy pillanatig , mintha két könyv lenne nála
Meg Gray említi is , hogy elvitte a könyvet , de hát az eléget , nem ?
Nem tudom minek húzza halasztja a harcot Zeref Natsuval , mire vár ?
Most simán aprófát csinálhatna mindenkiből (amúgy is romokban van már mindenki ), jó Acnologia megjelenése bekavart , de neki Natsu leverése , nem hiszem hogy sok vizet zavarna !
Max ha nem Natsu E.N.D , és az ébredésére vár
Nem értem Zerefet  , mindig rébuszokban beszél  Technikai KO
Talán arra utal ,  hogy mindig megöli Acnologia E.N.D porhüvely testét ?
Nem tudom ,  hogy egy démon teljesen a könyvből jön ki , vagy kell hozzá egy alkalmas gazdatest  
De ha igen , talán Acnologia mindig megöli azt , mert fél E.N.D-től
Bocsánat , ha hülyeségeket hordanék össze , nyugodtan mondjátok meg , ha igen !
Az is érdekes , hogy bár kedveli Natsut , még is a szenvedésére vágyik
Kiérti már őt ? Szomorú
Én lassan teljesen elvesztem nála a fonalat , amit meg kibogozok belőle , az  talán hülyeség mind
Mint a Natsu = END , az E lenne a evil , a N.D , meg a neve monogramja Natsunak
Igneel harcától én is többet vártam ,  szerepelhetett volna többet is , szinte alig mutattatott valamit
Meg mintha nem is vette volna annyira komolyan , még poénkodni is rá ért
Jó értem , hogy várt a kellő alkalomra , de egy kicsit elszámolta magát
Okosabb döntés lett volna , ha a többi sárkánnyal együtt mennek neki Acnologiának
Úgy talán győzhetek volna , így se volt rossz , de egy kar cserébe az életért , kicsit magas ár Szomorú
Így egyértelmű , hogy Igneel R.I.P
Talán annyi élet még lesz benne , hogy meg kérje Natsut , hogy fürödjön meg a vérében
Hogy magától tudja aktiválni a DF-et
Érzem , hogy valami erő növelést fog kapni Natsu , ha már Grayből démonölő lett , ne hogy le maradjon tőle Mosolyog

Szóval ebben a fejezetben se történt sok minden , kicsit gyenge volt   , egyszerű felvezető , a harcra indokot adó  fejezetnek jó volt
De ennyi , kb 10ből 6 pont , nem volt rossz , de az a nagyon jó sem ! !
Többet vártam !
Igneelt persze sajnálom , hogy meghalt , meg Natsut is hogy elveszti őt  , de ennyi
 De nem igazán hat meg a halála Igneelnek , annyira azért nem kedveltem meg őt   , ez tényleg csak Natsunak egy nagy tragédia , nekem annyira nem Szomorú
Kereste , megtalálta , de el is veszítette  !
Mondjuk így nézve tényleg szomorú , de nem áll meg tőle a világ !
Mi csak hallomásból ismertük Igneelt , de Natsunak elégé fájdalmas esemény lesz az életében
Max a jövőbben Natsun keresztül , érezhetjük majd az elvesztésének fájdalmát jobban !

Most akkor jön az hogy Natsu totál befordul , aztán vérbosszút esküszik  Acnologi ellen , aztán majd csak talpra áll , és széttépi őt !
Szóval a következő fejezet eleje elégé depis lesz , lesz benne sírás , düh , majd elhatározás a bosszúra
Csak a faterja halt meg Natsunak

Csak annyi , hogy egy ilyen fejezet után , az ember még jobban várja a következőt Nevet
Hogy talán abban lesz valami érdekesebb történés
« Utoljára szerkesztve: 15 jan 06, 09:01:38 írta Kovatti » Naplózva
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9643 Dátum: 15 jan 06, 10:04:30 »

Hosszas (?) mérlegelés után kivágták Igneel-t. A nagyágyúk leléceltek (Zeref, Acnologia).
kíváncsi vagyok én is mi jön most. Gondolom addig nem lesz vége míg Zeref pokolra nem száll.
Bár érthetetlen, nem, hogy minek szállt rá Natsura.
:S
 Gondolkozik
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9644 Dátum: 15 jan 06, 10:31:10 »

Kovatti, Mard Geer valamilyen végső varázslatot akart még csinálni (gondolom megpróbálta megölni Zerefet Natsuékkal és magával együtt), de Zeref inkább visszaalakította könyvé és elégette azt. Azután fogta magát és megpattant END könyvével. Arra mondta Gray, hogy elvitte a könyvet.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Oldalak: 1 ... 641 642 [643] 644 645 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!