24 máj 17, 11:44:30 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 639 640 [641] 642 643 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778244 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Oswald
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 90



« Válasz #9600 Dátum: 14 dec 21, 14:33:38 »

Itt van az új kötet (47.) borítója:

http://i.imgur.com/vG7h8nk.jpg
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9601 Dátum: 14 dec 22, 12:46:38 »

Új fejezet:  http://www.mangareader.net/fairy-tail/413

Hahahaha megjött báttya is:D
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9602 Dátum: 14 dec 22, 17:41:00 »

Azt a rohadt élet... én komolyan nem emlékszem, hogy mikor kaptunk utoljára ilyen jó fejezetet. Igneel megmagyarázott egy-két dolgot, sajnos gyanítom, nem is fog tudni többet magyarázni. Acnologia is adott magáról infokat, és a végén megjött a Zeref...
Pedig már elkezdtem félni, hogy nehogy ezek az idióták egymásnak essenek, de hál'Istennek nem. Hűha, na most tényleg kíváncsi vagyok, hogy mi lesz. Nagyon remélem, hogy ha már ennyire jól felvezette a történetszálat, és kivételesen nem is cseszte el a közepét klisékkel (annyira), akkor lesz mersze végre nagyot húzni Mashimának. Minden adott hozzá, hogy végre szintet lépjen a FT. Hajrá  bow
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9603 Dátum: 14 dec 22, 19:24:52 »

Na most aztán megcsinálta magának Mashi. ikszdé Nem elég, hogy bejött a Lumen, Acnologia, Gray apja, Igneel, meg még a fene tudja kik/mik, végül betoppan Zeref is. Ha ezt elcseszi Mashi, akkor nagy gondok lesznek. >.<#
Komolyan mondom, már annyi dolgot tuszkol bele EGY történetszálba, hogy elkezdek félni, mégis mit tud még a FT világából kihozni? smirksweat
+Csak nekem kezd nyomasztónak lenni, hogy ennyi mindent behozott? smirksweat Egyetértek, hogy jó alkalmat talált arra, hogy mindet bevegye, de már túl sok mindent kell lezárni, Gerardék felől már vagy 30 fejezete nem hallottunk, a Lumennel az égvilágon semmi nem történt, pedig már tök izgi volt, hogy: "Na végre, Lumen... mit keres itt Mavis?... Úgy tűnik mostanában már a Lumen-ről sem tudunk meg semmit  Pojén"
3 dologtól félek:
1.Ezeket hogy fogja lezárni?
2.Maradni fog ezután még bármi, ami izgi lehet?
3.Hogy a fenébe bír majd ennyi mindent elrendezni a helyükre, szegény Mashi?? O_O
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9604 Dátum: 14 dec 22, 19:27:22 »

Most már egyre biztosabb hogy Natsu END. Nevet
Ha már Zeref is megjelent akkor itt nem csak cseverészni jött, ez már tuti. Viszont ha jól értettem, már pedig a fordításban ez állt, akkor END már nem ébredhet fel hisz az ARCokat lelőtték.
Mi is a neve Rouge sárkányának most nincs kedvem rákeresni de bazi epic ahogy kinéz. Nevet
Mard Geer-nek leesett a törött állkapcsa. Nevet

Én túl nagy dolgokra nem számítok mert csalódni fogok. Eddig is egész hasonlóan építkezett Mashima mint anno Rave Masternél szóval ja. Most jön majd szerintem a holtpont és jön valami "meglepetés" pedig tuti hogy tök egyértelmű fordulat lesz.

Egyébként attól nem félek kicsit sem hogy nem oldja majd meg Mashima de nem fog mindenkinek tetszeni ez tuti. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 22, 19:27:58 írta Kuro25 » Naplózva

Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9605 Dátum: 14 dec 22, 20:16:16 »

Hogy Natsu lenne E.N.D. ahhoz elég biztosra kell menni.
Az arcok elpusztultak így E.N.D. nem ébredhet fel, szerintem Zeref ébreszti fel. A démonai nem tudták akkor ő csinálja.
Saját megölésére szánt Démon,  ha Natsu akkor nincs mit tennie.
Szerintem is jól fest Skiadrum, Igneel  bele kezd 2.körtbe Acnologia ellen.
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9606 Dátum: 14 dec 22, 23:55:50 »

Lemoon-
szerintem ez az arc egy nagy konfliktus forrás. Az a véleményem, (ha bejön, majd úgyis fogom mondani, hogy én megmondtam...), hogy Acnologia megöli Igneelt, END pedig feltámad (ez tuti, ha már ennyire fel lett vezetve...), talán Zeref által. Zeref újra eltűnik, hogy háttérből nézze az eseményeket. Az END elleni harcban valaki meghal (valaki fontos), de valahogy legyőzik. Na most, Acnologia és Zeref ezek után elhúz valahova. És kész is, a FT-nek (és főleg Natsunak) meg van az igazi motivációja, hogy legyőzze őket. És ezek után már csak a végső szál, a nagy harc maradt.
Magyarul, amik ebben a szálban történnek, felvezetők, előkészítők a végső harcokra, háborúra. Hiszen gondoljatok bele, már nem maradt szinte semmi más szál. Esetleg a 4 ishvali, de őket simán be lehetne hozni a végső harcra. Az összes sötét céh legyőzve, minden ellenség leverve, már csak a két big boss maradt.
Nagyon remélem, hogy nem cseszi el Mashima, és tökös lesz. Jól kell felvezetni a végjátékot.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9607 Dátum: 14 dec 23, 00:54:30 »

Na ez egy ütős fejezet volt. Nevet

Achnologia jól festett miközben Igneel rajta taposott. De kíváncsi vagyok minek is van itt. Azt mondja nem fél END-től. Most vagy tényleg így van vagy csak nem ismeri el. De így ezt a történetszálat nézve már közel sem vagyok benne biztos, hogy Achnologia a legerősebb ellenség. (Eddig ez szent meggyőződésem volt.) De Igneel eddig rendesen picsázza.

Megjelent Zeref.  >.<#
Fhúúú na ebből mi lesz? Nevet

De nagyon lesnék, ha a mosolygós arcból átváltana a badass arcába, mint itt -----> http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/340/16
És valami hasonlót mondana, hogy: "Sajnos elszalasztottad a lehetőséget Natsu, hogy elpusztíts. Viseld a következményeit."
Ekkor pedig szabadjára engedi END-et és hatalmas démoni lángok csapnak fel és megjelenik maga END.
Na én ilyesmit szívesen megnéznék. Nevet
Naplózva
norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #9608 Dátum: 14 dec 23, 22:43:56 »

Na ilyen se volt még...az összes létező Boss egy helyen,a Fairy Tail mind1 szálig a földön,most már max csak a sárkányok lehetnek képesek harcolni,hacsak most fel nem bukkan Gérard az új guild tagokkal...esetleg Gildarts. Még a Lumen képességét se ismerjük ugyan de nem hinném hogy elég lenne Acnologia,E.N.D plusz Zeref ellen.
Szóval a sárkányok azért voltak a tanítványaikban hogy megakadályozzák az átalakulásukat és ez meg is magyarázza hogy miért nézett ki Natsu dragon forceja sokkal másabban mint az első 2 alkalommal amikor még benne volt Igneel.
Most kaptunk először képet Skyadumról az árnyáksárkányról akiről én meg nem mondanám hogy a jó sárkányok közé tartozik e,mivel hogy ő az 'árnyéksárkány' a sötétség...mellesleg pont olyan a szeme mint jövő Roguenak akit megszállt az árnyék http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/326/14 amiről azóta se tudunk semmit,csak hogy Rogueban van és próbálja átvenni fölötte az uralmat és végül akkor sikerül neki mikor Frosch meghal. Talán pont a sárkány az?
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9609 Dátum: 14 dec 23, 23:37:02 »

Túlkomplikálod...csak a szeme alakjából vezetted le a következtetést... A Rougu-ban lévő sötétség veszi át az uralmat Rougue felett, amikor meghal Frosch. Vagyis a benne lévő sötétség győzedelmeskedik a jó felett. Ennyi, nem vette át rajta semmi az uralmat, csak a saját gonoszsága, ami odáig fajult, hogy 7 év után olyan lett, mint akit ismerünk.
Ezek a sárkányok mind a jó oldalon vannak, ez biztos.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9610 Dátum: 14 dec 24, 15:00:59 »

Szerintem csak meggyengült a pecsét amit a Sárkányok használtak hisz Igneel varázslatot mondott ezért szabadult el Rouge sötét énje, ennyi. Mondjuk ez nagyon durván Naruto copy azért. ikszdé

Ha már itt tartunk kijött a Fairy Girls 1. fejezete. Nem esett le tőle az állam, a rajzolás igen érdekes az első story nagyon sablonos de bemutatónak nem lenne rossz ha a karakterek kicsit is hasonlítanának az eredeti szereplőkre. Nevet Egyelőre még maradok olvasni de túl sok reményem nincs benne hogy maradni is fogok hosszabb távon.

http://mangafox.me/manga/fairy_girls/c001/1.html
Naplózva

norbesz
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 30



« Válasz #9611 Dátum: 14 dec 24, 15:35:10 »

A Rougu-ban lévő sötétség veszi át az uralmat Rougue felett, amikor meghal Frosch. Vagyis a benne lévő sötétség győzedelmeskedik a jó felett. Ennyi, nem vette át rajta semmi az uralmat, csak a saját gonoszsága, ami odáig fajult, hogy 7 év után olyan lett, mint akit ismerünk.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/318/15 'Valami megszállta'
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/319/12 A 'Valami'
Talán nem az árnyéksárkány az ami megszállta,de valami árnyék az fix. Zerefhez nem lehet köze mert Ő csak a saját megöléséhez teremt démonokat, ennek meg Acnologiára fáj a foga. De amúgy ez már régi téma csak nem volt még sehol se megmagyarázva aztán most eszembe juttatta Skyadum szeme....ennyi Mosolyog
Naplózva
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9612 Dátum: 14 dec 24, 17:01:35 »

Itt a jelen Rougut szállta meg az a "valami", az az árnyék. Jövő-R. nem volt megszállva, egyszerűen ilyen lett.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/337/15
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/337/16
Itt van, a benne lévő gonoszság győzött felette Frosch halála után. A jelen Rougue viszont nem fog így járni, mert ott vannak mellette a barátai. Gondolom azt az árnyékot Jövő R. irányította. De ha nem, akkor is, ő biztos nem volt megszállva. Akkor ki kellett volna menjen belőle, ha szétverik, plusz, nézz rá, ő magától volt ilyen.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #9613 Dátum: 14 dec 25, 11:53:29 »

ájájáj, mi történt? elájult valaki? hirtelen elkezdett érdekelni mi lesz jövőhéten  Ohh My God bow
Naplózva
Csabi28
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Szikla Falu Rejtett Szikla Falu

Hozzászólások: 1594


Badass level is over 9Raditz


« Válasz #9614 Dátum: 14 dec 30, 12:38:47 »

Mivel akarva-akaratlanul is folyamatosan spoilerekbe ütköztem a kedvenc sorozatomnál és az új Fairy Tail S2 anime nem mutatott túl meggyőző alakítást, ezért elhatároztam ~másfél-2 hónapja, hogy napi 1-2 fejezetet elolvasok a FT mangából (is). Azt kell mondjam abszolút megérte! Itt a rajzolásban sose lehet csalódni a mozgóképeket meg alapból nem várja el az ember, hisz ez lenne ugye az anime feladata...
A Napfalu ív elég gyenge lett, viszont a Tartarost olvasva kiderült, hogy az csak egy lájtos felvezető volt ehhez a nagy archoz, ahol sárkányok repülnek az archoz ikszdé (Visszaolvastam néhány oldal hozzászólást, nagyon zavaró volt, hogy mikor melyikre gondoltok de sikerült összeraknom Nevet)
Na de Tartaros! Hihetetlen epikül kezdett egyetértek veletek, ott megvolt a teljes dráma és lehetett izgulni a szereplőkért. A mágiatanácsot szó szerint kinyírták, vagyis kinyírta csupán 1 tag!! Oké, eddig sem mutattak semmit, de azért én többet vártam tőlük... Bár igazából csak Laharlt sajnálom, olyan semmilyen és gyors lett a halála, de hát ez ilyen a való életben is sajnos, nem halhat meg mindenki olyan epik módon, mint ahogy azt Simon tette.
Szóval a tanács, mint emberek nagyon gyengék, de elég veszélyes kis fegyvereik vannak... Szerintem már az Eatherion is több, mint elég volt, erre itt egy arc, aztán 2-3ezer arc... ikszdé Kicsit feleslegesen soknak éreztem, de hát ez van.
Aztán, maga a Tartaros céh valóban über brutál és igen, be kell ismernem, erősebb, mint a Grimoire Hearth volt (bár 7 évvel ezelőtt azt nevezték a legerősebb céhnek, lehet csak semmit nem tudtak a Tartarosról). Itt megint megjegyezném a nagy mágiatanácsot, hogy ilyen durva és életveszélyes fickók szaladgálnak szabadlábon, akárkit megölhetnek akármikor, szóval nagy szükség lett volna a tanácsra, mint mondjuk a Szent Mágusokra, de hát csak nem értek semmit...
Szóval Tartaros, tehát Zeref démonjai, akik átkot használtak. Igazából mind tetszett, csak Ezel meg Franmalth nem. Nagyon pöpec képességük volt és a velük való harc is fantörpikus lett. Jó volt látni, hogy mindegyik fő Fairy Tail szereplő részt vett egy egész céhet meghatározó harcban. Wendy, Lucy, Gazille és Juvia, de még Gray is nagyon büszke lehet magára, odatették magukat rendesek. Nekem nem meglepő módon Gazille harca jött be a legjobban, jó volt látni megint az árnyékvas módot, de aztán az acélforma mindent ütött Nevet Na meg Levy nagy "mentőakciója" is Nyelvesít
Viszont a fanságomat félretéve talán Lucy-é volt a legnagyobb rivaldafény és ő tett a legtöbbet magához képest... Nem semmi miket művelt le! Mély tiszteletem  bow
Wendy és Natsu df-je is nagyon ütött, most már tényleg csak Gazillet nem láttuk a sárkányerő módban, kíváncsi vagyok mire tartogatja Mashima-sensei.  Gondolkozik
Viszont ez az ív sem tökéletes, bőven volt benne néhány "hiba". Egyáltalán nem lehet izgulni a Fairy Tail szereplőiért, ami hatalmasat elvesz a drámából. Ugyanez van a másik kedvenc mangám/animémben, a One Piece-ben is, ahol szintén túlélnek mindenféle abszurd dolgot a karakterek.
Erza harca már nekem is fájt, pedig imádom a csajt, de már én is azt akarom, hogy veszítsen, de valami nagyon durvát. Igazából Tenrounál kezdtem unni a veretlenségét, de ott még nagyon fontos volt a győzelme és csak a győzelmének a minősége, tehát ez a nakama power nem jött be, viszont a  Mágiajátékoknál amit leművelt, na az már tényleg gusztustalan volt. Ott kellett volna, hogy veszítsen, de ott már nagyon. Itt meg pláne, kikapcsolták minden érzékét, Kyouka átvált démonformává, de persze Miss. Titánia így is győz... na elmegy most már a p-be...  smirksweat
Azonban Natsu (eddig) most nagyon tetszik. Ő is harcol ugyanúgy meg megvannak a maga fontos jelenetei, de eddig még egy olyan irreális győzelmet sem láttam tőle, mint amit mindig szokott művelne. Használta a DF-et is, de viszont afelett is eljárt az idő és már kicsit elavult, hisz annyiszor láttuk, ezért még azzal sem győzte le Mard Geert Nevet Utoljára Hadesnál láttunk ilyen szép, hosszasan kidolgozott és csapatmunkára épülő Boss Figh-ot Nevet Jövő Rouge-ot is így kellett volna legyőzni...
Még egy dolgot megjegyeznék! Ez a Tartaros ív már csak azért is fantasztikus, hisz lassan már minden régi főellenség visszakacsintott benne Nevet Az Oracion Seis Brainnel (húú milyen kemény harcok voltak ott is, szinte már libabőrös voltam a Zeros jelentnél), Purehito, de nemrég Gemma is.(Az ashiginu technika nagyon ütött Nevet)
Szóval nagyon jó ez az "arc", szerintem lazán van Tenrou szintjén (ami az eddigi kedvencem volt), de mivel hiányzik belőle az igazi dráma, így csak egy 9/10-et adnék rá eddig (ja amúgy Napfalu ilyen 5/10 volt nekem  smirksweat). Most, hogy megjelentek a sárkányok is még ütősebb az egész, bár ahogy megjelentek, az elég durván Jinchuriki koppintás volt... smirksweat Nagyon nem tetszett.. De legalább megmagyarázza Fried varázsképletét. Rengeteg kérdésre nem kaptunk még választ, de mivel már az egész szereplőgárda felvonult, elég utolsó íves hangulata van ennek az arcnak. Bár Gildarts még mindig csámborog valahol... Egyáltalán nem értem a Gildarts fanokat, szinte sosincs a Fairy Taillel, pedig rengetegszer szükség lenne rá.
Na a szokásoshoz híven elég sokat írtam, pedig fele ennyit sem akartam...  smirksweat

Ja még olvasgatom az nkwt által lefordított spin off-okat. Nem semmi, hogy rögtön 4 side-story is van havonta Nevet Bár csak a Zerot olvasom igazán, az nagyon bejön, de ahogy látom másnak is Nevet Oké, a másik 3at nem Mashima rajzolja, de minden hónapban van kb. egy 5oldallal hosszabb fejezet, fél-1 évente pedig +2-2 fejezet 1-1 hétre és a sok színes oldal, tehát még mindig Mashima a legjobb fej mangaka Mosolyog


Naplózva

Oldalak: 1 ... 639 640 [641] 642 643 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!