24 máj 17, 10:00:05 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778193 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #9540 Dátum: 14 dec 04, 10:15:34 »

Új technikák, amik eddig sehol se voltak?
Érdekes, mert Natsu csak olyan technikát használt ebben a harcban, amit már láttunk. Gray mágiájának meg pont ez az előnye. Az alkotó mágia lényege a kreativitás. Mivel ő profi a jégalkotó mágiában ezért nem hiszem, hogy ezt nehéz volt átültetni a Jég Démonölő mágiába.
Egyedül pl a Jég démon üvöltés nem illett bele a képbe. Nem is értem minek kellett egyáltalán az Istenölőknek és a Démonölőknek. A sárkányölőknél még logikus is, mert a sárkányölő mágia olyan támadásokat használ ami hatásos egy sárkány ellen és mivel az igazi sárkányölőket igazi sárkányok tanították még logikus is az üvöltés támadás. Pl én Laxusnak sem adtam volna üvöltés támadást. Az szerintem pont úgy lenne jó, ha ez az igazi sárkányölők különleges képessége lenne.
Na de ez nem így van szóval feleslegesen is írtam le. ikszdé
Naplózva
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9541 Dátum: 14 dec 04, 23:41:24 »

Lemoon: Arra gondoltam konkrétan, hogy ha ilyen grandiózus felvezetést kapott ez a semmibe taszító támadás, igazán cincálhatták volna az idegeinket azzal, hogy minimum egy fejezetig másokat mutatnak, Natsuék felé sem bagóznak.  Esetleg mutathatták volna a többiek rettegve gondolkodását, hogy ez mi a répa lehetett.
Annyi szálat tudott nyújtogatni, és mikor jól esne egy kis feszültség, nagyból tesz az egészre. Bár ő ezt sosem használta ki annyira, amennyire lehetne.
És persze MIND tudjuk, hogy nem halnak meg, de azért egy Dugtrio-s földbefészkelésnél látványosabb túlélést vártam volna főhősünktől.
Fura, hogy az apja látványa új technikákat hoz ki Natsuból. Mondjuk Graynél is ez törtétn, csak más miatt  Pojén
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9542 Dátum: 14 dec 05, 12:12:47 »

Lindako: Natsu nem használt új technikákat, a főnix pengét már Zero ellen használta. A jelek szerint ezt a technikát csak DF módban tudja használni, ezért nem látjuk tőle túl sűrűn. Az egyetlen újdonság amit mutatott az az, hogy önerejéből aktiválta a DF-t, ami egyébként szép húzás volt. Az meg külön tetszett, hogy nem csak az arca hanem a jelek szerint az egész teste pikkelyes lett -legalábbis egy jelentős része.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #9543 Dátum: 14 dec 06, 23:38:29 »

Hm... Tényleg semmi új nem volt? Pedig mikortól sárkányunk megjelent, elszaporodtak a hallatlan technikák száma, biztos a Lotus zavart meg. a Zero arc-ot amúgy sem szerettem, valószínűleg ezért esett ki Nevet
Naplózva
Pierre
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 139


« Válasz #9544 Dátum: 14 dec 08, 11:29:09 »

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/412 végre kacsint Mosolyog
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #9545 Dátum: 14 dec 08, 11:30:53 »

Hát az jött be, amire senki se tippelt ha jól látom. Ördögi
Jó rész volt, bár ez is tömör kissé. Következő rész elég izginek ígérkezik. Eléggé végjáték szagú a dolog.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9546 Dátum: 14 dec 08, 12:21:06 »

Hát erre tényleg nem számítottam. Bár kicsit furcsa, hogy 3000 bombát egy időben elpusztít, nos ha jól láttam akkor 4 sárkány. Így elvileg minden sárkányra 750 arc jut márpedig azokat ilyen rövid idő alatt elpusztítani kicsit lehetetlennek tűnik már csak a távolságok miatt is. Na mindegy legalább ennek az aktiválódik-nem aktiválódik huzavonának vége bye bye
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 08, 13:22:01 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9547 Dátum: 14 dec 08, 13:25:22 »

És akkor most kiderült az is, hogy a Lument nem fogják használni ebben az arcban..vagy lehet END ellen jó lesz.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
AtlasFlame
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Válasz #9548 Dátum: 14 dec 08, 13:54:45 »

Nem vágom,  nem vágom!!  Aktiválódtak az Arcok,  eltűnt a mágia,  de a sárkányok lerombolták őket.. . De attól függetlenül a mágia eltűnt, ha ez EMP alapon működik, vagy folyamatos aktivitás kell hogy elyomják a  mágiát? De ez meg ésszerűtlen... legalábbis számomra.  Bár lehet elmagyaraztak,  Majd ha ki jön magyarul akkor lehet megértem.
Amúgy a rész fenomenális volt!  bow
Naplózva
sordoran
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 110



« Válasz #9549 Dátum: 14 dec 08, 14:25:11 »

Nem tűnt még el a mágia, csak elkezdett gyengülni. Folyamatosan szívja valószínűleg el, így ha a folyamat közben megsemmisül, akkor nincs végleges következménye. 4 sárkányra jutott 3000 Arc, ha így végigrepülve, semmit se tökölve pusztítják el őket akkor nem lehetetlen feladat volt ez. (és lehet percekkel korábban elkezdték már, csak akkor még nem vették észre a kijelzőn)
Két dologra vagyok kíváncsi:
- Gray ezután átadja-e a könyvet?
- Igneel kihasználja-e, hogy Achnologia is legyengült az Arc miatt és végez vele, vagy hagyja meglógni/ellentámadni?
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9550 Dátum: 14 dec 08, 14:28:46 »

Hát erre tényleg nem számítottam. Bár kicsit furcsa, hogy 3000 bombát egy időben elpusztít, nos ha jól láttam akkor 4 sárkány. Így elvileg minden sárkányra 750 arc jut márpedig azokat ilyen rövid idő alatt elpusztítani kicsit lehetetlennek tűnik már csak a távolságok miatt is.
Az hagyján, de abból a 4-ből elvileg 2 meghalt. xD A démonölő nem tud démont ölni, a sárkányölők nem tudnak sárkányt ölni. ikszdé

Gray amúgy most mit pattog, hogy elpuszítja E.N.D-et? Ha vaalmi problémája van beszélje meg a tűzsárkányok királyával, aki most zúzta le a világ legnagyobb fenyegetését. xD Akkor most már Igneel a legerősebb a mangában.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy most akkor mi lesz a mágiával.  Lehet, hogy nem is tudnák az ARCok végleg eltüntetni csak létrehoznak egy mezőt, amiben nem lehet mágiát használni. Ezt tartom most logikusnak.

Mashima-sensei! Lenne egy kérdésem! Eddig azt hittük, hogy Natsuék azért nem tudtak átmenni Fried falán, mert bennük voltak a sárkányaik. Legalábbis erre a következtetésre jutottunk, mikor Natsuból előjött Igneel. Viszont Metalicána teljesen máshonnan jött. Akkor Gazille miért is nem tudott átmenni azon a bizonyos falon? Gondolkozik

Most nézem, hogy Happy fején le van tapasztva a gomba helye ikszdé
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9551 Dátum: 14 dec 08, 15:03:05 »

Hát az biztos, hogy nem számítottam erre. Jó megoldás volt, epic, örülök a sárkányoknak, de csak engem zavar, hogy semmi, ismétlem, SEMMI feszültség nem volt? Mindenki halál lazán benyögött vmi olyat, hát evvan, elszartuk, stb., nem volt semmi dráma, semmi komolyság. Így Wendynek, az "ez egy csoda" mondata is súlyát vesztette. Ja, csoda, de nem nagyon pánikoltak előtte sem. Na mindegy, nem mintha eddig olyan sokszor kellett volna izgulni a karakterekért (sajnos).
Amúgy jó fejezet volt, tényleg epic ez a sok sárkány. Nem mellesleg gyönyörűek, de komolyan.
Ja, még valami, én szintén sokkal nagyobb drámát, összetöretést vártam volna Natsutól, amikor először meglátta Igneelt. De ez nem a mai fejezethez kapcsolódik.
Graynek eltűnt a karjáról a tetoválás, ezek szerint elvesztette az erejét? Nagyon-nagyon nem örülnék neki, végre kezdtem megkedvelni, hogy nem a semmire vágott fel. És amúgy is nagyon epic (bocs, hogy ennyiszer használom) volt jég démonölőként.
Nos, akkor a Lumen nem most sült el. Gyanítom END ellen kell majd. Kérdés, hogy END hogy fog feltámadni, és hogy ha fel is támad, mit fog csinálni, hisz éppen 5 marha erős sárkány repdes az égen. Acnologia is...ennyi sárkánnyal biztos nem bír el. Jó, persze, szét vannak szórva a kontinensen, de akkor is.
Nem hiszem, hogy Igneel le fogja győzni Acnologiat. Most éppen Acnologia kapott egyet, ennyi. Nyomnak egy szoros meccset, aztán Acnologia vagy lelép, vagy Igneel meghal. Na az lenne a dráma, hogy ez miatt nem tudna beszélni Natsu Igneellel...meg lenne az oka, hogy miért akarja kinyírni Acnologiát (az eddigieken kívül). Mindenesetre Igneel volt a fejezet fénypontja. Jól lett behozva a karaktere, ezért érzem azt, hogy hamar fel is áldozza magát. Ezáltal Natsu kaphatna egy jókora löketet, jellemfejlődést, motivációt.
Na mindegy, nem volt rossz fejezet, de lehetett volna sokkal-sokkal jobb is. Azt elérte, hogy kíváncsi legyek, hogy mi lesz ezután. Még a végén valahogy Zerefet is be kell hozni, hogy dumáljon Natsuval...hogy hogyan fogja ezt megoldani? Ma lezárt egyet, de még mindig van egy csomó szál. Jó ez az arc, nagyon is, csak éppen nem lehet izgulni a karakterekért. És az sokat el vesz belőle. Emlékeztek arra, hogy az elején kinyírták az egész tanácsot, Luxust és vele egy egész várost kiütöttek? Na ott volt feszültség, néztem is, hogy mi van itt. Aztán leült. Jól volt vezetve a történet, a harcok is elfogadhatóak voltak, mindenki kapott szerepet, minden, tényleg minden be lett hozva, csak éppen izgulni nem lehetett. Nagy kár.
Ennek ellenére ez jó arc, csak...na. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 08, 15:09:31 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9552 Dátum: 14 dec 08, 15:15:42 »

Azt, hogy Sting-ék nem ölték meg igazából a sárkányaikat eddig is gyanítottam. Kicsit hihetetlen, hogy még ha sárkányölők is gyerekekként megöltek 1-1 sárkányt. Neeem Még úgy is ha azok hagyták magukat akkor is nehéz elképzelni tekintve, hogy a mágia játékok végén még csak megsebezni sem tudták a sárkányokat, pedig akkor jóval erősebbek voltak mint gyerekként. Szerintem a 2 sárkány csak eljátszotta a halálát, hogy a "gyerekeik" ne a keresésükkel töltsék a fél életüket hanem tovább lépjenek a dolgon és erősebbé váljanak vagy valami ilyesmi. Azt viszont, hogy miért nem a sárkányölők orra előtt tűntek föl már én se értem.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9553 Dátum: 14 dec 08, 17:07:47 »

Az hagyján, de abból a 4-ből elvileg 2 meghalt. xD A démonölő nem tud démont ölni, a sárkányölők nem tudnak sárkányt ölni. ikszdé

Gray amúgy most mit pattog, hogy elpuszítja E.N.D-et? Ha vaalmi problémája van beszélje meg a tűzsárkányok királyával, aki most zúzta le a világ legnagyobb fenyegetését. xD Akkor most már Igneel a legerősebb a mangában.

Ez tényleg durva azért na. ikszdé
Amúgy szerintem tudnak ők ölni csak nem jól használják az erejüket. Nevet

Öhm izé Zeref a legerősebb nem Acnologia. Nevet Acnologia max a legerősebb sárkány. Bár a mostani harcokat elnézve nem biztos ez sem. Egyébként én is kicsit rühelltem amit Gray csinált de azért meg is lehet érteni. Neki Igneel senki, viszont az apja megkérte pusztítsa el END-et szóval nem csoda hogy pattog, én is pattognék a helyében. Nevet

Azt, hogy Sting-ék nem ölték meg igazából a sárkányaikat eddig is gyanítottam. Kicsit hihetetlen, hogy még ha sárkányölők is gyerekekként megöltek 1-1 sárkányt. Neeem Még úgy is ha azok hagyták magukat akkor is nehéz elképzelni tekintve, hogy a mágia játékok végén még csak megsebezni sem tudták a sárkányokat, pedig akkor jóval erősebbek voltak mint gyerekként. Szerintem a 2 sárkány csak eljátszotta a halálát, hogy a "gyerekeik" ne a keresésükkel töltsék a fél életüket hanem tovább lépjenek a dolgon és erősebbé váljanak vagy valami ilyesmi. Azt viszont, hogy miért nem a sárkányölők orra előtt tűntek föl már én se értem.

Szerintem is hasonló dolog van a háttérben. Lehet hogy nem is kell ölniük sárkányt hogy DF-et használjanak pl, hisz Natsu sem ölt sárkányt soha.

A fejezet meg egyszerűen EPIC! Nevet Jobbat én se tudok mondani rá. Rendesen kikerekedtek a szemeim mert én a 4 Ishgali-ra számítottam nem sárkányokra. ikszdé Viszont érdekes hogy az ISHGAL szó mást is jelent. Lehet hogy van kapcsolat a sárkányok és a szent mágusok közt???  Gondolkozik

Mekkora lenne ha a végén kiderülne hogy a sárkányok igazából nem is sárkányok hanem ők a Szent Mágusok akik régen szintén Sárkányölők voltak de mivel sokat megöltek Sárkányok lettek. Bár ezzel most kicsit ellentmondok magamnak de úgyis értitek szerintem. Nevet

Következő rész címe igen ígéretes. Viszont ha Gray elpusztítja a könyvet akkor ott jóra senki se számítson. Igneel nem véletlen mondta hogy nem szabad. Az akár olyan is lehetne mintha bezúznád egy börtön ajtaját így már semmi sem tartaná vissza END-et ugye. Az most mindegy hogy ő Natsu-e vagy sem.

Lumen-re azért remélem hamarosan fény derül. LOL ez a szó használat. ikszdé

Még több ilyen fejezetet bár nekem is hiányzik kicsit a dráma belőle bár Shounen mangáknál nem igen izgulunk a főhősökért. De dráma az akkor is kell. Na majd jövőhéten talán. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 dec 08, 17:10:28 írta Kuro25 » Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9554 Dátum: 14 dec 08, 18:00:34 »

Bocs a sok kommentért, de: Kuro azt eddig is tudtuk, hogy a DF-hez nem kell sárkányt ölni. Sting és Rouge a lacrimájuk miatt tudják használni és nem pedig azért mert elvileg megölték a sárkányaikat. Egyedül, ha jól emlékszem akkor Weisslogia mondott valami olyasmit, hogy ha egy sárkányölő fürdik az általa megölt sárkány vérében akkor erősebbé válik, pontosabban akkor válik "igazi sárkányölővé". És tekintve, hogy elvileg ugyan ezt megtette Acnologia és ő elég erős volt már emberként is így lehet benne igazság.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Oldalak: 1 ... 635 636 [637] 638 639 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!