24 máj 17, 11:47:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 625 626 [627] 628 629 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778246 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
littledragon
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 10


« Válasz #9390 Dátum: 14 okt 27, 12:05:05 »

Érdekes egy rész volt az biztos Nevet Kíváncsi leszek h Mavis mit fog tudni majd csinálni Mosolyog
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9391 Dátum: 14 okt 27, 12:40:15 »

Akkor Mavis nem halt meg, hanem a kristályon belül "alszik". SnK Annie valaki? Hümm-hümm http://mangafox.me/manga/shingeki_no_kyojin/v08/c034/3.html Csak a lelke ment felfedező útra, míg fel nem ébred.

Geer elég lazán tolja. Nem hiszem, hogy Natsuék le tudnák verni. Bár Natsunak nem is kell legyőznie. Elég ha megszerzi E.N.D könyvét.

Úgy tűnik, külső segítségre nem számíthat az FT. Gérardék meg nem tudják lezúzni segítség nélkül az ARC-okat.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
wolfi97
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11


« Válasz #9392 Dátum: 14 okt 27, 12:47:12 »

Szerintetek ez az utolsó arc a mangából? nekem nagyon úgy tünik
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9393 Dátum: 14 okt 27, 12:54:12 »

Igaz volt az hogy Mavis teste ott alszik, én némileg idősebbnek képzeltem el Mavis testét.
Mard Geer nyomjon le Etheriust is.
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9394 Dátum: 14 okt 27, 13:22:18 »

Szerintetek ez az utolsó arc a mangából? nekem nagyon úgy tünik
Én nagyon remélem hogy nem.De írták is korábban,hogy állítólag Mashi-nak még van néhány dolog amit meg akar csinálni.
De egyébként igaz,nem nagyon lehet senkinek sem ötlete,hogy még mit tervezhet,mert ez a "világ legnagyobb/legmeghatározóbb háborúja" a FT-ben.(Nekem csak Zeref jut eszembe)
Mert ha megnézzük, a FT rejtélyeinek a felét kihúzhatjuk:
-tudjuk mi történt Igneel-el,és még ráadásként szerepel is a történetben
-látjuk mi az a Lumen Histoire
Amik még ezen kívül vannak:
-mi van a többi sárkánnyal
-mégis ki a franc END
-és akiről semmit nem tudunk: Zeref
(ha valamit kihagytam,sorry ikszdé )

Mondanám,hogy "na ugye igazam volt!",de szerintem mindenki azt gondolta,hogy valaki van ott benn abban a kristályban. ikszdé
Mard végre megmutatja miért ő a sötét céhek legerősebbikének a mestere. Nevet
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9395 Dátum: 14 okt 27, 14:16:45 »

MARD GEER  nagyon cool, nagyon tetszik a stilusa.
De itt látszik hogy menyire erös is volt a csillagszelem király.... Pedig csak lucy megmarad erejét használta fel..
Mi lenne ha saját erejéből jönne? (Armagedon..)
Naplózva
tyber22
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 154



« Válasz #9396 Dátum: 14 okt 27, 16:36:25 »

Tényleg király fejezet lett. Mard Geer meg nagy állat !  Kúl Végre egy igazán kemény ellenfél Hades óta. Remélem még sokáig kitart. Nagyon menő volt ahogy visszaült a kis székébe  Ördögi  Szerintem még nem ez az utolsó történetszál. Én bízok benne, hogy Acnologia és Zeref is kapni fog még 1-1 történetszálat majd. Bár ha Acnologiát itt legyőzik, és END-et is valamilyen módon kiiktatják, ott van még Zeref. Én örülnék ha őt nem tudnák legyőzni hanem csak továbbálna és eltűnne, miután Natsunak mindent elmondott amiért újra találkoztak. Én legalábbis így képzelem el, hogy vége a harcnak,Natsu leveri END-et,majd bekerül egy másik dimenzióba ahol találkozik Zereffel, ott elbeszélgetnek gyakorlatilag mindenről,majd Zeref továbbáll, vagy simán csak eltűnik a világból mert már látta azt amit látni akart,és Natsu is visszatér a többiekhez,és az utolsó fejezet pedig egy sima céhküldetés indulása lenne.
Naplózva
virgitto
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 75


Unicorn Wizard


« Válasz #9397 Dátum: 14 okt 27, 16:56:44 »

Engem Mard geer Itachira emlékeztetet a székében  ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 16:57:48 írta virgitto » Naplózva

My horn is my strength and my strength is my power
And my power is my horn and my horn is my d**k
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #9398 Dátum: 14 okt 27, 18:57:42 »

Kitűnő fejezet volt. Kúl

Köszönöm, Mard Geer! Végre ismételten van egy badass, erős ellenfél, akivel nem tudnak mit kezdeni. Egy ideig tartson még ki ez a pillanat. bow

Most akkor a Lumen Histoire nem lenne más, mint egy kristályba zárt, fedetlen testű loli, akit a pincében tart egy 88 éves bácsi és alkalmanként látogat? Nem csoda, hogy Ivan a céh sötét foltjának nevezte. Ez a szomorú valóság. ikszdé

« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 19:20:59 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9399 Dátum: 14 okt 27, 19:10:08 »

Ha Mard Geer ilyen lazán bánik el a villámokkal feltápolt Natsuval és a Sting-Rogue kettőssel egyszerre, akkor még erősebb lehet, mint Hades... Márpedig ha már ő ilyen erős, akkor END milyen lesz?
És a Lumen...
Most nagyon sok felé mehet el a történet. Ugye jelenleg van 4 szálunk (Hála Istennek, hogy a céh többi tagjai -beleértve Wendyt- már együtt vannak, és Gazillék meg elindultak Luxusékhoz.). Natsu harca, ami végződhet kétféleképpen: 1. Valahogyan (Dragon force? Szerintem ide még az is kevés lenne...) elveri Mard Geert. Ezt most nem tartom valószínűleg. 2. Kikap ugyan, de megszerzi END-t. Szinte biztos, hogy ez lesz, különösen, hogy láttuk, hogy Mard Geer letette a könyvet.
Aztán ott van az Acnologia vs Igneel, aminek szerintem nem lesz eredménye, mert Acnologia látva, hogy az Arcok befuccsolnak (mert befognak), elmegy. Vagy kitudja. Aztán az arcok, amik tudjuk, hogy aktiválódnak, szóval valami meg kell állítsa őket. Ugye az összesített mágus akció befuccsolt, maradt a Lumen. Na erre most tényleg kíváncsi vagyok. De END-nek ugye fel kell támadnia. És utána Zeref is ott van még.
Komolyan mondom, hogy mindenki itt van. Ebben az arcban mindenki szerepelt már. Nagyon gyanúsnak tűnik, hogy ez az arc a finálé felvezetése, és az arc végén fogjuk meg tudni azokat az infókat (Zereftől és Igneeltől), amik elvezetnek majd oda.
Még mindig azt mondom, hogy a gyenge harcok ellenére ez az eddigi legjobb történetszál. Rengeteg karakter, fontos események, sok szál. Csak azok a harcok lennének jobbak...mindegy, a FT sosem ezzel tűnt ki.
Mondjuk a szál végén kaphatnának valami jellemfejlődést is a karakterek a tápolás mellé is. Mindkettő szükséges, nem csak az utóbbi (bár a vége felé haladva ez is elengedhetetlen).
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 19:10:55 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9400 Dátum: 14 okt 27, 19:10:22 »

Most akkor a Lumen Histoire nem lenne más, mint egy kristályba zárt, fedetlen testű loli, akit a pincében tart egy 88 éves bácsi és alkalmanként látogat? Nem csoda, hogy Ivan a céh sötét foltjának nevezte. Ez a szomorú valóság. ikszdé

Te meghülyültél. ikszdé De igazad van.
De viccet félretéve...akkor a Lumen miért a céh sötét oldala? Hmm? Elvileg Mavis a fény megtestesülése,aki szembeszáll a sötétséggel(Zeref),akkor mégis mi itt a sötét oldal?? O'O
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 19:21:24 írta Bastian » Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9401 Dátum: 14 okt 27, 19:12:19 »

Gondolom Mavis feláldozta magát. Hogy miért, azt nem tudjuk. A körülmények miatt tarthatják sötétnek.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #9402 Dátum: 14 okt 27, 19:20:32 »

Kitűnő fejezet volt. Kúl

Köszönöm, Mard Geer! Végre ismételten van egy badass, erős ellenfél, akivel nem tudnak mit kezdeni. Egy ideig tartson még ki ez a pillanat. bow

Most akkor a Lumen Histoire nem lenne más, mint egy kristályba zárt, fedetlen testű loli, akit a pincében tart egy 88 éves bácsi és alkalmanként látogat? Nem csoda, hogy Ivan a céh sötét foltjának nevezte. Ez a szomorú valóság. ikszdé



Bastian, bearanyoztad a napom a Histoire-s részel. Jót nevettem rajta.ikszdé

A fejezet nagyon jó volt, bár én véletlenül lelőttem magamnak a Lumen histoire titkát (mindig elfelejtem, hogy most már hétfőn nem szabad olvasnom ezt a topicot smirksweat). Mard Geertől már rég óta vártam ezt a kemény viselkedést. Eléggé jól bemutatta, hogy mennyire messze vannak tőle Natsuék. (mondjuk ez elvárható attól, aki egy szinten van a csillagszellemek királyával)

Mavis kristályosodása szerintem a Zeroban lesz kifejtve.
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 19:21:39 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #9403 Dátum: 14 okt 27, 19:35:04 »

Nem csoda hogy Gildartz is meglepődött a Lumen Historie-n. Nyelvesít
Most hogy így említed Bastian eléggé félreérthető a helyzet.Ez a nevetés most kellett. bow

A másik oldalon viszont mindenki kombózik,de az utolsó székes képet látva olyan mintha meg sem mozdult volna.
Egyszerűen az illuzió érzései,vagy nagyon jó asztalos/ács.
Vajon milyen lesz ha valóban gyilkolni akar?
Ui:Tényleg egy kicsit Itachi-s,lényeg like a boss most nagyon sugárzik róla.

Szerk:Azért lélekalakban van rajta ruha,de vajon mindenki számára? >.<#
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 27, 19:40:11 írta K ichigo » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9404 Dátum: 14 okt 27, 19:52:38 »

Most akkor a Lumen Histoire nem lenne más, mint egy kristályba zárt, fedetlen testű loli, akit a pincében tart egy 88 éves bácsi és alkalmanként látogat? Nem csoda, hogy Ivan a céh sötét foltjának nevezte. Ez a szomorú valóság. ikszdé
Neeeee ikszdé Gildarts meglátta Makarov sötét kis titkát, és el is húzott jó messzire még mielőtt visszakerül a börtönbe xD
A hónap legjobb kommentje? Nevet

Azért kíváncsi vagyok, hogy Makarov, miként akarja Mavist felhasználni a harcban... Talán kihúzza egy kiskocsival, és mindenkit kiüt az orrvérzés? Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 625 626 [627] 628 629 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!