24 jún 14, 17:07:21 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 623 624 [625] 626 627 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1847099 alkalommal)
0 Felhasználó és 8 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9360 Dátum: 14 okt 12, 15:13:46 »

Ki szúrja ki a következő FT Cosplay képet? Nevet
https://twitter.com/fairytail_PR/status/521250197385404416
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #9361 Dátum: 14 okt 12, 22:07:29 »

Igen, a mangaka bevallotta, hogy Erza egy legyőzhetetlen szereplő. De ezért nem jár pirospont. Csak előrevetítette, hogy soha nem kell aggódnunk, ha róla van szó. Tehát, kiveszik egy csomó izgalom a harcokból. ^_^"
Naplózva
sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #9362 Dátum: 14 okt 13, 01:49:03 »

Hát az izgalmak már egy ideje nem játszanak Erza harcainál..Nevet
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9363 Dátum: 14 okt 13, 10:27:00 »

Mondjuk nem meglepő, hogy Erza ilyen jól bírja a fájdalmat. A Harci Fesztiválon 200 lachrimát pusztított el, amiből egy is kinyírhatja. kibírt két Tenrou fa csapást és a második eredetnél meg mindenki szenvedett a földön Erzán meg semmi látható nyoma nem volt, hogy fájna neki.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9364 Dátum: 14 okt 13, 13:52:31 »

Egyébként meg ahogy elnézem kurva sokan félreértik Erza karakterét. Az első perctől legyőzhetetlen mégis évek múlva is mindenki meglepődik ha nyer. Happy meg hülye túl sokat láttok bele abba amit mondott. Nem Mashima szócsöve ha ezt hiszitek akkor csak gratulálni tudok! ^^' Már máskor is mondtam de Erzáról SEMMIT SEM TUDUNK csak azt hogy legyőzhetetlen. DE MIÉRT??? Mert az biztos hogy nem azért mert Mashima unalomból így akarta. Tuti hogy van erre is magyarázat és az nem a Nakama power up ami egyébként itt most nem is volt jelen. De mindegy.

...

Egyébként meg Goku sem vesztett egy meccset sem, soha, mégsem anyázott senki anno. A shounen mangáknál sosem a végkifejlet számított egy harcnál hanem a harc kivitelézése még egyszer mondom hátha felfogjátok.
1. Őszintén mondom, remélem, hogy igazad van Erzával kapcsolatban, de én ebben nem tudok hinni. Ráadásul milyen indokot tudsz elképzelni a múltjában, ami legyőzhetetlenné teszi? Amúgy meg nem legyőzhetetlen, hiszen a nagykutyák ellen egyedül esély sincs (Hades, Acnologia, mondjuk nem sárkányölő, de akkor is). A nagykutyák csicskáit intézi el, amivel amúgy nincs baj, csak ne így tenné.
2. A Dragon Ballt nem olvastam, nem is fogom, de ezzel nem érdemes előhozakodni. Natsura is mindog ezt mondod, pedig szegény a valóságban minden arcban kikap elsőre Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #9365 Dátum: 14 okt 13, 14:53:29 »

Én nem vagyok olyan nagy anime tudós, de úgy vettem észre, hogy a régi shounenekben sosem volt kérdés, hogy ki nyer vagy hogy ki nem halhat meg. Ott van például a One Piece, ott se halnak a Szalmakalaposokból. Ott van a Yu Yu Haksuho, Hunter x Hunter, Slayer de még biztos vna másik ezer amit nem jut eszembe. A FT nem olyan régi, de már nem is mai gyerek. Én úgy figyeltem meg, hogy a szezonos animék az izgalmasabbak, és azok közül is inkább az újak. Pl. Akame Ga Kill!, Thoukyo Ghoul és itt van még egy pár. A FT ilyen. Én azért szeretem mert ad egy olyan biztonságot, hogy tudom hogy nem hallnak meg a kedvenc szereplőim.
Naplózva
Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #9366 Dátum: 14 okt 13, 16:52:28 »

De hogy izgulni lehessen a szereplőkért kell egy körülmény is,vagy legalább az hogy egy nem annyira de azért kedvelt szereplőt "megöl" a mangaka,hogy mutassa ő bárkit megöl ha izgalom kell a népnek. ikszdé
A hosszabb mangákban azért nem ölik meg a szereplőket,mert akkor a rajongótábor ölné meg a mangakát. ikszdé
(persze vannak akik még ennek ellenére is megkockáztatják a szereplők halálát pl.:Guilty Crown)
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #9367 Dátum: 14 okt 14, 11:33:24 »

Erza vs Kyouka harc végeredménye:

Kyouka célja az arcok aktiválása volt bármi áron, ha aktiválódnak akkor is meghalt volna.
A csatát lehet hogy erza nyerte, de a háborút kyouka.


Fairy tailben ez volt az első alkalom amikor egy "pozitív" karakter megölt valakit nem?

Az arcokat biztos hogy elpusztítják majd, makarov használja majd a lumen historiát, vagy wendy üzen a telepatával minden mágusnak és közös erővel lelövik a rakétákat.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9368 Dátum: 14 okt 14, 15:00:04 »

Wendy és Charle megölte Ezelt, Juvia pedig megölte a Nekromantát. Szóval az FT már neki állt öldökölni. Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9369 Dátum: 14 okt 14, 16:56:51 »

Erza vs Kyouka harc végeredménye:

Kyouka célja az arcok aktiválása volt bármi áron, ha aktiválódnak akkor is meghalt volna.
A csatát lehet hogy erza nyerte, de a háborút kyouka.


Fairy tailben ez volt az első alkalom amikor egy "pozitív" karakter megölt valakit nem?

Az arcokat biztos hogy elpusztítják majd, makarov használja majd a lumen historiát, vagy wendy üzen a telepatával minden mágusnak és közös erővel lelövik a rakétákat.

Kyouka egyáltalán nem nyert semmit sem meg. Nevet Elvégezte a feladatát azt csókolom. Aktiválta az ARC-ot de ezzel még nincs vége a háborúnak. Nevet

A másik Erza nem ölte meg, Minerva tette és nem tudom ki hogy van vele de én nem tudom csak úgy hirtelen jónak beállítani. Nevet

Tilon pedig a többit már leírta.
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #9370 Dátum: 14 okt 14, 17:30:47 »

Tegnap írtam egy szépen, hosszan megfogalmazott esszét, de valamiért eltűnt (a következő, vagyis a 626. oldallal együtt).
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9371 Dátum: 14 okt 14, 17:41:44 »

Az itteni moderátor gondolom veszekedésnek gondolta ezt meg még egy pár hozzászólást (habár én pl nem annak kezdtem és szerintem te se), Kuro hozzászólása tele volt személyeskedéssel de az már megint más kérdés.
Bár ezek szerint már nagyon megvitatni se lehet, hogy ki mit gondol, mik az ellenérvei, mert személyeskedés és aztán törlés lesz a vége. Lehet még a Naruto manga topicban is jobb a helyzet, pedig úgy hallottam nem egy fényes hely. Az biztos, hogy megerőltetni többet nem fogom magam, hogy normális hangnemben kifejtsem a mondanivalómat és az ellenérveimet valami állítás ellen, mert úgyis eltűnik a süllyesztőben...
Ha nem így történt mea culpa, de nekem ez a tippem. Mosolyog
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #9372 Dátum: 14 okt 15, 07:16:41 »

Moderátor:

CrazyCat:
Amit itt lejátszottatok Kurosakival, az témába nem illő és személyeskedés is volt. Amennyiben problémád van ezzel, privát üzenetben jelezheted az illetékes moderátornak. Bár a múltkori után, amit a Fairy Tail anime témában véghezvittetek, szerintem "nem kellenen" reklamálnod. (-:
« Utoljára szerkesztve: 14 okt 15, 07:26:49 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
EnxTheOne
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 336

A világ leendő teljhatalmú ura.


WWW
« Válasz #9373 Dátum: 14 okt 15, 09:36:38 »

"Kyouka egyáltalán nem nyert semmit sem meg. Elvégezte a feladatát azt csókolom. "

Megakadályozta hogy erza hatástalanítsa az arcot.
Ha te kiütnél engem, majd te is félholtan esnél össze, de közben kilőttem volna pár száz atombombát, hát akkor nem mondanám hogy te győztél.




"Aktiválta az ARC-ot de ezzel még nincs vége a háborúnak."
Az igaz, de ha csak kyoukán meg erzán múlna akkor már vége lenne.
Az hogy most a kontinens összes mágusa összefog és közös erővel lelövik majd az arcokat az nem erza érdeme.

Nevet
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #9374 Dátum: 14 okt 15, 15:57:01 »

Szóval... Az, hogy Kuro minden véleményét és kijelentését megkontráztam logikus gondolatmenettel és példákkal, majd elmondtam, hogy miért nem jó, amit csinál, mindenféle anyázás és káromkodás nélkül, törlést igényel.

Semmi személyeskedés nem volt a mondandómban, pusztán annyit tettem, hogy felhívtam a figyelmét a tévedéseire, és arra is, hogy légbőlkapott indokokkal támasztja alá a saját állításait.

Meg néha odaírtam, hogy bullshit, de szerintem ez nem főbenjáró bűn.

Mondhatom, szép dolog.  Hümm-hümm
https://www.youtube.com/watch?v=TAryFIuRxmQ
Naplózva
Oldalak: 1 ... 623 624 [625] 626 627 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!