24 máj 17, 13:07:19 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 615 616 [617] 618 619 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778293 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #9240 Dátum: 14 szep 15, 18:57:26 »

Pont erre gondoltam én is. Tuti hogy Gildartz. Nevet
És vajon miért került börtönbe? Véletlenül lerombolt egy várost, netalán felkockázott egy fontos műemléket, vagy csak sokszorosított egy fontos személyt?  Nevet
Gyerek-gyerek, Gildartz feldobta a napom. Visszajöhetne már a fősztoriba is, már csak ő hiányzik, hogy minden nagykutya ott legyen azon a pár száz négyzetméteres roncskockán.  Nevet
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #9241 Dátum: 14 szep 15, 20:55:19 »

Én is egyből Gildartsra gondoltam. ikszdé És róla nem nehéz elképzelni, hogy valamikor a múltban börtönbe került, őszintén szólva én már azon csodálkoztam, hogy egyáltalán szabad lábon van miközben a jelek szerint egy-egy munka elvégeztével lerombol 1-2 falut smirksweat
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9242 Dátum: 14 szep 16, 09:41:06 »

Manga fordítás ma vagy holnap várható? Mosolyog
Naplózva
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #9243 Dátum: 14 szep 16, 20:56:12 »

Miért rejtőzött igneel natsuba?
Engem igazából az érdekelne, hogy ha eddig ott rejtőzködött, akkor 7 évvel ezelőtt miért nem tette meg ugyanezt a lépést akkor Tenrou szigetén?
Értem én, hogy kellett valami Natsunak, hogy ha már Gray-nek is van valami, meg hatásos belépő volt, csak kicsit fura számomra, hogy akkor hagyta az egészet és most meg előlép. Gondolkozik

Kuro25: értem én a magyarázatodat, csak még mindig valamelyest nekem furcsa ez a lépése. Miért most? O.o
« Utoljára szerkesztve: 14 szep 16, 21:05:11 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
GDAVID
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 20



« Válasz #9244 Dátum: 14 szep 16, 21:20:05 »

Vagy kapunk egy rövid Achnologia-Igneel párharcot Igneel vagy talán mind a kettő súlyosan megsérül a harc végén kapunk valami flasback-t meg magyarázatot aztán lehet Natsu kap egy Siegfried féle power up-ot (megfürdik a sárkányok vérében Ördögi ) utána nem tudom de ez is egy lehetséges irányvonal
Naplózva

A sport megtanít becsülettel győzni és emelt fővel veszíteni vagyis a sport megtanít élni

Nem tudhatom, hogy másnak e tájék mit jelent,
nekem szülőhazám itt e lángoktól ölelt
kis ország, messzeringó gyerekkorom világa.
Belőle nőttem én, mint fatörzsből gyönge ága
s remélem, testem is majd e földbe süpped el.
Itthon vagyok.
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #9245 Dátum: 14 szep 16, 21:55:06 »

Engem csak két dolog érdekel.
1, Először miért nem reagáltak a sárkányölők Acnologiára?
2, Valószínűleg a bennük rejtőző sárkányok reagálnak rá valójában. Akkor Sting és Rogue miért nyomorkodnak ugyanúgy? Nevet
Naplózva
Kaiox
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett VérKöd Falu Rejtett VérKöd Falu

Hozzászólások: 11


His name is Robert Paulson


« Válasz #9246 Dátum: 14 szep 17, 15:04:11 »

"Most legalább megtudtuk hogy a sárkányölők jinchuurikik."
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9247 Dátum: 14 szep 17, 16:10:37 »

Mashima-sensei új mangája ill. Oneshot mangája angolul most már végre olvasható. Nevet
Remélem lesz folytatása.... Nekem bejött. Semmi újdonság igazából tipikus Mashima.

http://readms.com/r/one_shot/Starbiter%20Satsuki/2542/1
Naplózva

ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #9248 Dátum: 14 szep 17, 17:02:32 »

Wendy Erza combó lány a főszerepben  Ördögi
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #9249 Dátum: 14 szep 17, 17:38:22 »

Wendy Erza combó lány a főszerepben  Ördögi

Az a mosoly a vége felé eléggé Mavis-es volt szerintem. Nevet De amúgy ja FT csajok kombója. Az a kard ami ellen harcolt nem semmi. Nem is vártam kevesebbet Mashimától.  ikszdé Remélem lesz folytatása mert hát a story ugye nincs befejezve szerintem ez csak egy promó volt hogy a nem olyan távoli jövőben láthatunk egy újabb Mashima never endinget. Nevet
Nekem bejött mert csípem a szamurájos dolgokat/fanservice-t. Nevet Plusz ahogy olvastam egyből Gintama jutott eszembe a sok hülyéskedés miatt.
Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #9250 Dátum: 14 szep 18, 08:06:52 »

megint sikerült öreg érzelmeimre hatni, a végén én is majdnem elejtettem egy könnycseppet. Szomorú  Technikai KO
Igneel, Igneel - csak rázni tudom fejem...
 Kúl
Most már viszont megöl a kíváncsiság az E.N.D-től. Idézzék meg, vagy bánom is én !  Pojén  Gondolkozik
Nevet
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9251 Dátum: 14 szep 18, 14:24:54 »

Ha most itt kicsapják Achnologia-t én kiakadok.:DSzerintem neki még Zerefnél is keményebbnek kéne legyen...........
Naplózva
Ures1
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 258


Inferno -Devil King-


« Válasz #9252 Dátum: 14 szep 18, 14:52:27 »

Az lenne jó ha Acnologiát láthatnánk emberi formában,
És lenne egy olyan forma olyan mint a SSJ4, egy Sárkány-Ember hibrid Forma.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #9253 Dátum: 14 szep 18, 16:59:41 »

Ha most itt kicsapják Achnologia-t én kiakadok.:DSzerintem neki még Zerefnél is keményebbnek kéne legyen...........
És elvileg fél E.N.D-től. Nevet Szóval, akkor E.N.D a legerősebb az FT világában.

Vajon Achnologia is elvesztené az erejét, ha bekapna egy ARC-ot? Talán még emberré is visszaváltozna.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Don Diablo
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 93


« Válasz #9254 Dátum: 14 szep 18, 19:41:37 »

Az lenne jó ha Acnologiát láthatnánk emberi formában,
És lenne egy olyan forma olyan mint a SSJ4, egy Sárkány-Ember hibrid Forma.


Az elvileg a Dragonforce.És minnél többször használlja azt egy sárkány ölő, annál inkább sákéány lessz.Elvileg.
Nekem egyébként az jött le hogy azt akkor tudják aktiválni maguktól a sárkány ölők, ha sárkány vérben fürdenek.Pl Stingék is tudják aktiválni mert megölték a sárkányukat és fürödtek a vérükben.Achnologia dettó.
Az a helyzet hogy én szinte biztosra veszem hogy E.N.D az Natsu.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 615 616 [617] 618 619 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!