24 máj 17, 10:34:09 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 595 596 [597] 598 599 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778207 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8940 Dátum: 14 júl 11, 14:38:31 »

Szerintem valami olyasmi lesz, hogy jelenleg Silver és Deliora tudata/emlékei egyszerre vannak egy testben. Ergo azért támadta meg Grayt, mert Deliora tényleg meg akarta ölni őt, de Silver tudata megakadályozta, hogy a teljes erejét bevethesse. Ezért nem vette fel a démon alakját. Elvégre azt nehezen tudnám elképzelni, hogy Silver önszántából belépjen a Tartarosba. Gondolkozik
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8941 Dátum: 14 júl 11, 14:45:03 »

Nem hiszem el, hogy Kuro25- nek igaza lesz.... Nevet Mégpedig, hogy várjunk még azzal, hogy Silver tényleg Deliora-e. Nem semmi bow

Örülök hogy nem én írtam le mert nem szeretek "Én megmondtam"-ozni. Nevet

Ha összevetjük hogy eddig milyen volt Silver és miket mondott eléggé egyértelmű volt hogy valami nem stimmt. Először is Natsuékkal kedves volt Deliorából ezt nem nézném ki. Natsut egyértelműen azért fagyasztotta le hogy ne derüljön ki hogy ő ki. Talán ezért is mondta hogy "Ne ejtsd ki ezt a mocskos nevet" mert valami terve volt még pedig hogy ténylegesen ellenségként kezeljék.

Egyébként ha igaz hogy a kamrában támasztották fel akkor abban is igazam volt hogy Mard Geer tervezte ki az egészet vagy Kisu. Elvégre tuti nem pár napja kezdtek el ténykedni. Márpedig ha szándékosan Gray miatt támasztották fel az apját akkor nagyon jól ismerik a FT-t. Bár ez nem meglepő hisz Zeref Natsut is jól ismeri. És eleve baromság az az egész miszerint Marde Geer nem veszi számba az embereket nem tudom már ki írta nem rég. Hülyeség is lenne mert oké hogy kemények de láthatóan nem szabad lebecsülniük a mágusokat pláne a FT-t.

Silver szándéka pedig egyértelmű fel akarta ébreszteni Grayt és kicsit feltápolni. Rég kinyírhatta volna már ez látszott is nem egyszer. Tipikus shounen hogy az apa fel akarja tápolni a fiát. Lásd Bleach pl vagy Dragon Ball etc.

Egyébként még amikor azt mondta Deliora akkor is pont ugyan úgy röhögött mint Gray apja. Ez az előző heti fejezetben derült ki ugye. Csodáltam is hogy senki nem említette.

Most már nagyon kíváncsi vagyok hogy mikor és hogyan támadt fel.

Akkor most Silver mégse Deliora? Ennyit erről.
Fura lenne ha Silver ennyitől elpatkolna,kiütés még belefér. smirksweat

Márpedig tuti el fog patkolni ugyanis ha nem láttad volna átsuhant rajta az a gömb izé. Gray is meghalt volna anno a sárkányok támadásától ha nincs Urtear. Max Gray lejegeli az apját nála is bevált a vér jegelése bár ott Urtear ellen ugye nem volt ekkora seb.

Ha Silver bedobja, hogy ugyanazon okból akarta megölni a fiát mint Urtear az anyját, akkor agyf*szt kapok. Egyáltalán miért és... áh.

Ezt kétlem akkor most nem segített volna Graynek. Lehet hogy azt mondta meg akarja ölni de az utolsó pár mondatából tisztán látszik hogy erre még csak gondolni se gondolt. Bár tény hogy elég véresre verte a fiát. Nevet Amúgy Silver szerintem pont azért fagyasztotta be az egész harcszínteret mert tudta hogy Gray képes felhasználni az ő jegét.


Mindenesetre túl sok meglepi nem ért engem de ettől még izgalmas volt a harc és szépen kidolgozott. Gray taktikus harcmodora fergeteges volt. Nagyon várom mi lesz Silverrel jövőhéten. Hátha megtudunk valamit Gray anyjáról is. Egyébként van egy olyan sejtésem hogy nem hallomásból ismeri Silver Ur-t és Leont.

A harc megoldódott Pokémon logikával: Az Acél szuper effektív a Jég ellen. Erről ennyit. Volt egyáltalán bárki, aki elhitte, hogy Gray elsüti az Iced Shellt? Grayt párszor már ki lehetett volna csinálni, majd pont most mi? Ezen a ponton már nem számítok semmi váratlanra.

Mashima remélem nagyon átgondolta Silver magyarázatát. Ha nem találom elég jónak, akkor a Fairy Tail is csatlakozhat azokhoz a szériákhoz, amiket korábban nagyon szerettem, de a pocsék húzásaik miatt kiábrándultam belőlük.

Márpedig szerintem nagyon is jól ki van dolgozva a story sőt még nagyon az elején vagyunk. Egyébként én majdnem elhittem az Iced Shell-t. Persze tudtam hogy Gray nem hal meg de ettől még jó kis harc volt. Ha nem vetted volna észre Gray-t nem véletlen nem csinálta ki Silver. Nem ez volt a célja. Mosolyog

Mashima engem pl sokszor meglepett. Lehet hogy nem epikus húzásokkal de akkor is. Egyébként szimpla fizika hogy az acél hatással van a jégre. Nem értem ezen mi olyan meglepő. Nevet

Az meg röhej netovábbja hogy a kommentelők többsége egyből Erzát emlegeti megint. Komolyan ha ennyit se tudtok lenyelni akkor mi az Istenért olvastok Shounent? Olvassatok inkább seinen-t vagy horrort.

Egyébként MS verzióban van egy spoiler kép a jövőhéten induló FT Zero-ból. Nevet
Mavis milyen kis cuki már. http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/2445/02.jpg

Amúgy Silverhez és Grayhez vissza kicsit. Kíváncsi vagyok vajon Silver tanít-e Graynek Démonölő mágiát. Nevet

Szerintem valami olyasmi lesz, hogy jelenleg Silver és Deliora tudata/emlékei egyszerre vannak egy testben. Ergo azért támadta meg Grayt, mert Deliora tényleg meg akarta ölni őt, de Silver tudata megakadályozta, hogy a teljes erejét bevethesse. Ezért nem vette fel a démon alakját. Elvégre azt nehezen tudnám elképzelni, hogy Silver önszántából belépjen a Tartarosba. Gondolkozik

Fentebb leírtam mi miért történt és hogy Silver hogy kerülhetett be a Tartarosba. Nagy esély van rá hogy nem önszántából került be és valami tervet eszelt ki. Valószínűleg ő akarta lenyomni a Tartarost de neki nem ment és mikor látta hogy FT-sek támadnak tudta hogy jön a fia is. Ezért megakarta neki mutatni milyen kemény harcok elébe néz. DE utóbbi miatt is beléphetett akár önszántából bár kétlem mivel akkor elve nem szabadott volna meghalnia. Tuti hogy feltámasztották.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 14:55:25 írta Kuro25 » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8942 Dátum: 14 júl 11, 15:08:14 »

Fura lenne ha Silver ennyitől elpatkolna,kiütés még belefér. smirksweat
Láttad azt az oldalt, mikor Gray egy kislabdányi lyukat üt pont Silver törzsének a közepén? Nevet Azért az már FT mércével is fáj. Mondjuk Silver eddig nem mutatott semmit.

Én is remélem, hogy normális magyarázatot fogunk jövőhéten kapni. Főleg úgy, hogy van néhány dolog amire külön ki kell térnie Mashimának.
1. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31
Silver "démoni" alakja.
2. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/366/20
Rossz emlékek Gray iránt.

Gondoltam, hogy nem fogja használni mert akkor sem halt meg mikor tényleg meghalt. ikszdé Mikor a sárkányivadékok szétlyuggatták lézerrel. FT tagokért nem lehet aggódni. Csak ebben az évadban simán meghalhatott volna Luxus, Wendy, Charle, az egész céh, Minerva és most Gray.

Az FT Wiki-sek biztos nem örülnek, hogy Silver lehet nem is Deliora mert egybegyúrták az oldalaikat. xD
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8943 Dátum: 14 júl 11, 15:16:40 »

Fura lenne ha Silver ennyitől elpatkolna,kiütés még belefér. smirksweat
Láttad azt az oldalt, mikor Gray egy kislabdányi lyukat üt pont Silver törzsének a közepén? Nevet Azért az már FT mércével is fáj. Mondjuk Silver eddig nem mutatott semmit.

Én is remélem, hogy normális magyarázatot fogunk jövőhéten kapni. Főleg úgy, hogy van néhány dolog amire külön ki kell térnie Mashimának.
1. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31
Silver "démoni" alakja.
2. http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/366/20
Rossz emlékek Gray iránt.

Gondoltam, hogy nem fogja használni mert akkor sem halt meg mikor tényleg meghalt. ikszdé Mikor a sárkányivadékok szétlyuggatták lézerrel. FT tagokért nem lehet aggódni. Csak ebben az évadban simán meghalhatott volna Luxus, Wendy, Charle, az egész céh, Minerva és most Gray.

Az FT Wiki-sek biztos nem örülnek, hogy Silver lehet nem is Deliora mert egybegyúrták az oldalaikat. xD

Szerintem azzal lesz megmagyarázva a démoni alak hogy Kisu vagy Marde Geer feltámasztotta és a kamrában megkapta a démoni erőt ahogy Minerva is. Ráadásul ugye azt mondja régóta nem látta tehát lehet nem is tudják hogy Silver démonölő. ^^

Rossz emlékekre már írtam ötletet szerintem csak elterelés. Igazi oka tuti nincs hogy utálhassa Grayt és az utolsó pár kockából látszik is hogy nem utálja.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8944 Dátum: 14 júl 11, 16:03:16 »

Az FT Wiki-sek biztos nem örülnek, hogy Silver lehet nem is Deliora mert egybegyúrták az oldalaikat. xD

Szerintem megvárják a jövő hetet mielőtt újra szét szedik. Nevet
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8945 Dátum: 14 júl 11, 19:38:59 »

Egyébként csak nekem tűnt fel az élőszereplős kép Natusról ezen az oldalon legalul? Nevet
Valaki tudja értelmezni hogy az mi akar lenni elég érdekesen néz ki. Csak nem live action lesz belőle? Bár arról már lenne hír. Nevet

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/392/3

Oké nem szóltam találtam róla infót. Arról van szó hogy a hamarosan induló Fairy Tail Magazinban lesz egy külön részlege havonta a cosplay-nek az ANIMAREAL csapattól ez lesz az első a kövi elvileg Erza lesz majd. Elég EPIC kép azt meg kell hagyni íme a nagy változata. Nevet Nyálcsorgató az tuti. Főleg ha jönnek a csajok majd. Nevet

http://37.media.tumblr.com/f7989333a8c6d750ed839ae1b6e85457/tumblr_n858h5yg4t1r8fnauo1_1280.jpg

Itt a csapat weblapja érdemes megnézni mert elég brutális képek vannak. Nevet

http://animareal.com/
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 11, 19:47:05 írta Kuro25 » Naplózva

-Uchiha Itachi-
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 520


Mikita


« Válasz #8946 Dátum: 14 júl 12, 07:49:57 »

Erza? + cosplay? Ohh My God  +ilyen minőségben? Wátdöfákk

Yumichika,akkortájt nem tanácsos hogy erre járj... xD

Egyébként csak Én kerestem ezen a képen Happy-t?Happy vagy Lily cosplay...ettől a teamtől...
Kár hogy nem volt rajta.De remélem lesz majd.^^
Naplózva

Gaburieru
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 330


ガブリエル


« Válasz #8947 Dátum: 14 júl 12, 08:32:49 »

Igen, és akkor befestenek egy macskát kékre meg kis szárnyakat aggatnak rá Nevet? Vagy egy ember beöltözik Happynak és beáll Natsu mellé pózolni Nevet.
Amúgy tényleg jól néz ki, csak kíváncsi vagyok mi ebből mennyit látunk majd, hogy beteszik e a manga fordításba (bár nem hiszem).
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8948 Dátum: 14 júl 12, 12:11:11 »

Igen, és akkor befestenek egy macskát kékre meg kis szárnyakat aggatnak rá Nevet? Vagy egy ember beöltözik Happynak és beáll Natsu mellé pózolni Nevet.
Amúgy tényleg jól néz ki, csak kíváncsi vagyok mi ebből mennyit látunk majd, hogy beteszik e a manga fordításba (bár nem hiszem).

Szoktak NYAA torrentre magzinokat is feltenni ha esetleg megtalálom és az NKWT-s admin bácsik sem bánják szívesen megosztom veletek. Vagy beírom ide üzibe hogy ha meglesz és akinek kell annak nyomok egy PM üzit. Nevet

Egyébkénként a macskákat a legkönnyebb megcsinálni egy profi grafikusnak aki ért kicsit a CGI-hoz is. Ma már annyira élethű rajzokat csinálnak az emberek hogy fel sem tűnik hogy élő vagy sem kb. Nevet

Én egyébként azért várom a magazin megjelenését (nem csak a spin off manga miatt) mert benne lesz az új anime széria DVD-je is és nagyon kíváncsi vagyok hogy javítanak-e benne valamit avagy sem. Plusz elvileg lesznek más FT mangák is ha igaz. Persze ez mind japánul szóval ja de hát na evvan. Nevet
Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8949 Dátum: 14 júl 12, 12:36:35 »

Mit lehet tudni ezekről a mangákról?? Ohh My God
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8950 Dátum: 14 júl 12, 12:43:58 »

Mit lehet tudni ezekről a mangákról?? Ohh My God

Ami a magazinokban fog megjelenni?

Hát gondolom a FT Zero manga nem ismeretlen hisz tudjuk hogy FT alapításáról fog szólni Mavis idejében ugye.

Viszont lesz más spin off féle manga is elvileg a Zero mellett 3 is legalábbis egyelőre. Ezeket nem Mashima fogja csinálni egyébként. Ha jól rémlik amit írtak akkor az ő pártfogoltjai munkatársai fogják csinálni és valószínűleg Mashima is lecsekkolja majd őket.

Egyik FT legerősebb nőiről fog szólni. Lesz egy Wendy-ről plusz egy Gray-ről is. De szerintem idővel jönnek a többiek is. Azt egyelőre nem tudni hogy ezek hány részesek lesznek stb.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 12, 12:45:38 írta Kuro25 » Naplózva

Lindako
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 27


« Válasz #8951 Dátum: 14 júl 12, 23:14:22 »

Nem néztem végig minden kommentet, de másnak is leesett, hogy Juvia kapta a visszemlékezésben a legnagyobb + szöveges részt? Nevet Akkorát mint Natsu, de ő a legjobb barátja, így ez érthető Nevet
Ezek után van min rágódniuk a GrayLusoknak~
Na, le sem tagadhatnám, hogy nőből vagyok, csak ez érdekel.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8952 Dátum: 14 júl 12, 23:23:49 »

Az ilyen visszaemlékezésekben nem az számít, hogy ki kapja a legnagyobb képet, hanem az, hogy kit mutatnak utolsónak... Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
BrownOsment
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 313



« Válasz #8953 Dátum: 14 júl 13, 12:29:58 »

Meg is ijedtem, hogy pont Urtear nincs a visszaemlékezésben? De szerencsére ott volt a következő oldalon.  Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 13, 12:30:33 írta BrownOsment » Naplózva

Aurelsia
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #8954 Dátum: 14 júl 14, 12:52:50 »

Ugyan én régebben azt mondtam, hogy Silvernek meg kell halnia a drámai jelenet eredményeként, de azért mégis szurkolok, hogy mégse így legyen  Nyelvesít

Gray szociopata arckifejezései nagyon bejönnek. Mosolyog  Majdnem annyira, mint amikor Silver mosolyog.
« Utoljára szerkesztve: 14 júl 14, 15:29:12 írta Aurelsia » Naplózva

Ebben a világban nem létezik olyan, hogy szabadság.
Oldalak: 1 ... 595 596 [597] 598 599 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!