24 máj 18, 21:40:26 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 590 591 [592] 593 594 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779592 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8865 Dátum: 14 jún 27, 10:38:12 »

Hát ez a mai valami fergeteges rész volt. Mosolyog
Nem elég,hogy ellopta Gray apjának a testét de még ki is derül,hogy ő Deliora. ikszdé Az tetsztett ahogy Silver átment gonoszba,és bevágta azokat az arcokat. smirksweat Szerintem mikor a Tartaros feltámasztotta vagy mi,akkor adtak neki valami pluszt is.Ugye Gray eddigi visszaemlékezéseiből nem igen láttuk,hogy Deliora jég mágiát használna.Ezért gondolom,hogy a jég mágiát a Tartarostol kapta,bár ez em biztos. Remélem átfog majd változni,és láthatjuk a valódi alakjában is. Nevet
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8866 Dátum: 14 jún 27, 10:41:07 »

nekem valahogy ez a Silveres rész igen csak gyengécskén hat mivel, Deliora nem volt valami borzalmasan erős mivel UR lenyomta igaz élete árán de akkor is gray sokkal erősebb lett mint UR, na meg hogy jön Deliorához az hogy jég démon ölő? nekem valahogy ezek nem állnak össze mert ahogy gray emlékezett vissza igen csak jégtől eltérő támadásokat használt. mondjuk az hogy natsuékat miért kedvelte meg mondta hogy miért pont ők nem érte.... 1x találkozott natsuval annyi időre hogy össze ütöttek hát akkor honnan ismerné olyan jól meg minek segített volna nekik  Gondolkozik
meg ha a tartaros tagja és ott mélyen tisztelt akkor mért nem segített neki a tartaros többi démonja mikor lejegelték?
és Silver személyéből nem olyat ismertünk meg akk tombolva öldökölne, inkább elegánsan mint a tűz faluba fogja és az egészet jégre teszí

Mit nem lehet ezen érteni? Gray-t nem véletlen fogadta be Ur anno. Gray apja is jég mágus volt ez tuti. Nem kútfőből kapott mágikus erőt már pedig azt nem mindenki tud használni. Deliora pedig Zeref démona szóval nem csoda hogy Gray apját is kinyírta ráadásul azt sem tudjuk hogy anno milyen erős volt az apja. Sőt már az sem lepne meg ha megszállta volna az anyját ezért tudta lenyomni az apját. Már bocs de Ur nem győzte le egyáltalán Deliorát. Legalábbis szerintem az nem győzelem ha lefagyasztja az idők végezetéig. Ahogy azt láttuk ez nem is sikerült. Egyébként Gray anno mikor Natsuékkal akarta lenyomni a faluban akkor is az Ice Shield-et akarta használni gondolom nem véletlen. Igaz ott már nem is volt ereje tejében. Egyébként Deliora egy egész falut irtott ki és még ki tudja hányat szóval igen is erős volt.

Arra meg már válaszoltam hogy Silver hogy lehet jég mágus vagy akár jég démonölő. Sőt az utóbbi lehet hogy csak kamu ahogy az is hogy kedveli Natsuékat. Nem kell mindent készpénznek venni ahogy azt láttuk a mai fejezetből is Silver nem Gray apja, legalábbis nem úgy mivel meg van szállva a teste. Egyébként mivel démonok nem biztos hogy minden amit mondanak igaz is nem véletlen ők a rosszak.

Az a baj hogy az eddig látottak alapján ítéled meg Silvert és látod hogy mi miért történik. Én még arra se vennék mérget hogy Silvert valóban Deliora szállta meg. Ahogy írtam akár hazugság is lehet, lehet hogy egy tök más valaki szállta meg. Bár kétlem. Egyébként Nem tudjuk hogy anno miért tombolt Deliora lehet hogy valaki irányította lehet hogy Mard Geer vagy valamelyik démon barátunk. Szóval a lényeg hogy ne vonj le elhamarkodott következtetést főleg ne az elején. Igen az elején mert most kezdjük megtudni mi is történt. Nem lepődnék meg ha a Tartaros már a kezdetek óta szövögetné a terveit. Nem fél perce jelentek meg a színen hisz a manga kezdete óta kb tudjuk hogy hány sötét céh van és ők mindig is benne voltak. Várjuk ki a végét eddig sem csalódtunk történetileg Mashimában. Legalábbis én nem.

Bár ha Gray le fogja győzni Silvert tuti otthagyom az FT-t.

Akkor most dobd mert tuti hogy ez lesz. Valahogy nem tudom elképzelni hogy Gray meghalna, bár egyszer megtörtént de akkor Urtear megmentette ugye. Viszont nekem tetszene a fordulat ha meghalna pedig bírom őket Juviával. Ha már itt tartunk furcsállom hogy Juvia megérezte mi van vele. Lehet hogy ő segít be neki? Vagy egy újabb Saberes jelenik meg segítségnek? Viszont ha nem egyedül nyomja le az tetszene egyértelműen erősebb Silver/Deliora.


Na de akkor a véleményem. Cseszett jól meglepett Mashima nem igazán számítottam erre a fordulatra. De nagyon bejött és logikus is ha azt vesszük mire képes a Tartaros. Az is tetszik hogy nem váltak szét a harcoló felek hanem bevonják egymást Natusék. Érdekes hogy itt Mashima ezt meglépte míg a másik mangában EDDIG MÉG NEM! khmmm. Nevet

Minerva gombaszedő akciója nagyon ütött. Nevet
Úgy fest tényleg az irányítóba mennek és nem az ARCokat nyomják le ami logikus.

És a végére. Lesz valami Natsu special plusz Július 1-én kezdődik a Fairy Tail Magazinban a Fairy Tail Zero Manga. Éljen!!! bow Remélem a magazint is felteszik valahova torrentre pl mert érdekelne mik lesznek benne. Úgy fest FT adagban nem lesz hiány a nyáron.

Már miért ne győzhetné le. Ahogy Ur megtette Deliorával úgy Gray is megteheti vele. És itt nem magára a technikára gondolok. Azért Deliora most is csak Deliora, csak más a kinézete. Számtalan esetben láttuk, hogy egy gyengébb legyőzi az erősebbet hol trükkel, hol szerencsével. Viszont itt szerintem más fog történni. Én már várom, hogy mikor érkezik Gray segítsége. Gondolom tudjátok kire gondolok, hiszen ő mindenáron le akarja győzni Deliorát. Nevet

De jó hogy te is leírtad pont rá gondoltam én is vagy Saberből Rufusra. Nevet

Szerintem mikor a Tartaros feltámasztotta vagy mi,akkor adtak neki valami pluszt is.Ugye Gray eddigi visszaemlékezéseiből nem igen láttuk,hogy Deliora jég mágiát használna.Ezért gondolom,hogy a jég mágiát a Tartarostol kapta,bár ez em biztos.

Erre gondoltam én is hogy tuti kapott valami buffot Tartarostól hisz minden akit betettek abba a kis kamrába kapott buffot is. Bár ahogy írtam a jég mágiát szerintem Gray apjától kapta.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 27, 10:42:13 írta Kuro25 » Naplózva

Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #8867 Dátum: 14 jún 27, 10:50:50 »

Hmm nem rosz fordulat, én is a halott apa testébe bújt egy démon verzióra gondoltam, de nem hittem volna, hogy Deliora lesz az. Vajon azért használ jég mágiát mert Silver is jégmágus volt vagy mert Ur mágiája beleivódott?  Gondolkozik

Remélem nem az fog történni, hogy Ur "személyisége" előbukkan a csata közben hosszú visszaemlékezések közepette, megbénítva ezzel Deliorát aki már majdnem megölte Grayt, majd könnyfakasztó -Én nem öllek meg Ur, meg hasonló párbeszédek következnek.

2. verzió: Jön Lyon és 2-en hajtják végre az Iced Shellt így egyikük se fog belehalni, mert megoszlik a mágikus erő köztük.   Neeem

Naplózva
Chob
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 227


日本のファン


« Válasz #8868 Dátum: 14 jún 27, 12:28:51 »

Na ez jó rész volt, kíváncsi vagyok, hogy miként fog ez a harc lezajlani! Viszont félhet a Tartaros, mert Juvia most bekattan Nevet

Amúgy, ha igaz amit Deliora mond, akkor valójában Silver él, és ha kiűznék Delior-át belőle akkor lehet Gray-nek lenne újra apja? Juvia meg pirulhatna a papa előtt Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 27, 12:42:33 írta Chob » Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8869 Dátum: 14 jún 27, 12:51:48 »

Amúgy, ha igaz amit Deliora mond, akkor valójában Silver él, és ha kiűznék Delior-át belőle akkor lehet Gray-nek lenne újra apja? Juvia meg pirulhatna a papa előtt Nevet

Silver csak egy hüvely szerintem tuti hogy nem él. Túl nagy klisé lenne így visszahozni az apját. Bár tény hogy sok poén lenne belőle Juvia miatt. Nevet
Naplózva

batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8870 Dátum: 14 jún 27, 13:51:39 »

Nem semmi volt gray apja vonal. Tetszett nagyon az e heti fejezet.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8871 Dátum: 14 jún 27, 13:56:04 »

Hmm nem rosz fordulat, én is a halott apa testébe bújt egy démon verzióra gondoltam, de nem hittem volna, hogy Deliora lesz az. Vajon azért használ jég mágiát mert Silver is jégmágus volt vagy mert Ur mágiája beleivódott?  Gondolkozik

Remélem nem az fog történni, hogy Ur "személyisége" előbukkan a csata közben hosszú visszaemlékezések közepette, megbénítva ezzel Deliorát aki már majdnem megölte Grayt, majd könnyfakasztó -Én nem öllek meg Ur, meg hasonló párbeszédek következnek.

2. verzió: Jön Lyon és 2-en hajtják végre az Iced Shellt így egyikük se fog belehalni, mert megoszlik a mágikus erő köztük.   Neeem



Ezt már eljátszották az Urtear vs. Gray harcban, mikor beleestek a tengerbe és Urtear látta az anyja emlékeit. Nem hiszem, hogy most megint visszajönne Ur.
Nekem annyira nem jött be a Silver= Deliora fordulat. Jobban tetszett Silver a fordulat előtt, jobb volt a nyugodt stílusa, mint most ez a félőrült. Viszont az tetszett, hogy megmondta, hogy élte túl az ice shieldet. Nem jutott eszembe olvasás közben a regeneráló terem, pedig ésszerű, hogy nem a közelmúltban szerezték be.

« Utoljára szerkesztve: 14 jún 27, 14:22:37 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8872 Dátum: 14 jún 27, 15:22:40 »

Mikor olvastam, hogy I am your father! Na, akkor nyomtam be Vader számát. Nevet Az még megdobta a fejezet hangulatát. xD

Első olvasásra nagyon bejött ez a csavar. Aztán elkezdtem rajta gondolkodni. Egyrészt Mashima saját magát másolja mert ugyan ez volt Capricorn esetében is. A másik dolog meg, mikor Lyon kiolvasztotta Deliorát a jégből, az még élt. Üvöltött és még támadott is majd meghalt. Akkor az lett mondva, hogy 10 év alatt ennyire elszívta a jég az életerejét.

Minerva és Happy jelenete hatalmas volt! Nevet
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8873 Dátum: 14 jún 27, 16:20:51 »

ha már matekozunk akkor az hülyeség szerintem, hogy Gray legyőzheti mert ő "csak" deliora és Ur is lenyomta és Gray erősebb mint .... stb.

Silver befagyasztott egy egész falut sárkányostul.

Attól, hogy most megtudtuk a hátterét én még mindig Gildartz szintűnek tartom, vagy valahol arrafelé.
Naplózva
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #8874 Dátum: 14 jún 27, 16:51:45 »

Én se értem; pont erre gondoltam, hogy Lyon kiolvasztotta. Az addig oké lenne, hogy utána keresett egy testet, de
1, Miért nem a közelben
2, Mert bizony Silver teste nem volt a közelben
3, Silver teste 10 év alatt szerintem... rosszabb lett, mint volt ikszdé Bár azt visszaállíthatták.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8875 Dátum: 14 jún 27, 17:48:17 »

Silver szerintem eléggé szétesett az idő alatt  smirksweat.
Gondolom azért választotta, hogy Grayt még jobban szívassa ezzel. Elég elszánt lehet, ha csak ezért kiásta a sírjából.
A testet visszaállították, mert abban volt mikor a helyreállító kamrában mutatták.
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 27, 17:48:52 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8876 Dátum: 14 jún 27, 18:00:36 »

Én csak azt nem értem miért mondja mindenki azt hogy meg kellett keresnie a testét Gray apjának. Nevet

Mi van ha nem is kel test az a kamra ahol újjáélednek szimplán csak ad egy külsőt akár olyat amilyet te akarsz és mellé megkapod az eredeti test tulajdonságát is. Oroszlán barátunk is átváltozott bishi fiúvá szóval. Nevet

Egyébként rengeteg dolgot nem tudunk még. Oké Gray apjának testében van ELVILEG de min van ha kamu vagy ha nem akkor se tudjuk a körülményeket szóval addig ne komponáljunk szerintem. Mashima azért nem szokta magát túlzottan ismételni. Meg ahogy írtam is Tartaros tuti hogy ezt kitalálta már jó előre. Nem pár hónapja ténykednek ez tuti. Gray szerintem kb akkor került a céhbe miután Deliora az apja testébe valószínűleg tudták hogy a két céh kapcsolódik egymáshoz így mindenkinek kellett egy érv a harcra vagy épp egy kapcsolati tényező ami megzavarhatja a harcban.

Szóval én egyelőre megvárom mi lesz ebből mielőtt levonom a következtetéseket. Egyelőre jó kis meglepetést okozott Mashima meglátjuk mi sül ki belőle tuti hogy nem csak ennyi hogy a story hogy: "Szia Gray Deliora vagyok halott apád testében. Bár Tartarosban ugye ott van a nekromanta szóval bárkit fel tud támasztani szóval teljesen mindegy mennyi időt mond Deliora vagy mikor csinálták lehet csak pár hónapja történt az átvétel és a feltámasztás.  Hümm-hümm
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8877 Dátum: 14 jún 28, 14:02:56 »

Hát nem tudom srácok, ugyan írtam, hogy nem olvasom tovább, de ez a Gray-Silver dolog még érdekelt. És azért különös ez, mivel ugye Tilon is írta, hogy Deliora akkor még élt, amikor Lyon kiszabadította a jégből. Másrészt meg ott van Silver kedves oldala, amit Natsu és Lisanna irányába mutatott, ráadásul a falut se akarta lefagyasztani, ami ellentmond (szerintem) Deliora pusztító természetével. Tehát, vagy az lesz, ami szerintem valószínű, hogy Silver még él, csak Deliorával rossz lakótársak a testében, vagy csak Silver él, és a fiát akarná erősebbé tenni azáltal, hogy leküldi a kétségbeesés mély vermébe, ahonnan burkolt módon ki is rugdossa, vagy ez az egész egyáltalán nincs átgondolva, és már nekem sincs ötletem.

"Bár Tartarosban ugye ott van a nekromanta szóval bárkit fel tud támasztani szóval teljesen mindegy mennyi időt mond Deliora vagy mikor csinálták lehet csak pár hónapja történt az átvétel és a feltámasztás.  Hümm-hümm"

Szerintem ha Ki Su fel tudná éleszteni Deliorát, akkor most Jackal-t is visszahozná, nem?
« Utoljára szerkesztve: 14 jún 28, 14:11:47 írta olcha94 » Naplózva
Zsolteee
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15


Dragon slayer


« Válasz #8878 Dátum: 14 jún 28, 14:12:48 »

Nem tudom miért van kiakadva mindenki a 10 éven. Kb annyi telhetett el mióta Deliorát kiolvasztották (Tenrou fagyás 7 év). És Silver testét akkor is elvehette, amikor megölte. Attól utána még lehetett démon formában.
Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #8879 Dátum: 14 jún 28, 14:15:12 »

Nem tudjuk Deoldira képességét mi vajon , biztos nem jég mágia. Azt azért tudja mert válaszinú gray apja is az volt.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 590 591 [592] 593 594 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!