24 máj 17, 11:19:53 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778229 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8640 Dátum: 14 máj 19, 21:07:01 »

Viszont azt is figyelembe kellene akkor venni, hogy a Jáde, mint védőamulett, mire is való a keleti kultúrák szerint. Nevet
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8641 Dátum: 14 máj 19, 21:22:50 »

@Jon

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/311/3
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/311/4

Az állításoddal kapcsolatban: hajlamosak vagyunk elsiklani felette, de azért voltak halálesetek a történetben. A történet jelenében ott volt Simon, Zancrow, Hades és Brain halála. Doriátét befalta a Küklopsz madár. Jackal kivégezte a Mágia Tanácsot, köztük Lahart. Tempesta egy egész városból csinált hullaházat. Kyouka kinyírta a Mágia Tanács exelnökét. A múltban pedig Mavis, Ur és Rob biztos odavesztek.

A támadások, sérüléseket illetően: íratlan szabály, de egy mágus vs. mágus harcnál, ha számítasz a támadásra, akkor le tudod redukálni a sérülés mértékét. A lesből történő támadások, azonban kritikusnak szoktak bizonyulni. A sima emberek pedig nem igazán kapnak szórást mágikus támadásokból. Ha mégis kapnak, akkor a jó oldalon állók visszafogják magukat, a rossz oldalon állók pedig szedik a fejeket.

Ha negatívum, akkor csak annyi lenne a témát illetően, ami szinte kivétel nélkül igaz minden shounenre: a főhősök, jó oldalon lévők ellenálló képessége az eget verdesi, az ellenfelek pedig hajlamosak kifeküdni olyan mértékű támadásoktól, amit ők lazán túléltek, kibírtak korábban.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 19, 22:46:47 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8642 Dátum: 14 máj 19, 22:08:36 »

Igen, emlékeztem erre a manga oldalra, de éppen ezért írtam azt, hogy a "keleti kultúrák szerint". Alapjában semmi köze a tűz és a hőség elleni védelemhez. Szóval ez csak a mangában működik így. Persze azt is értem, hogy miért ezt választotta a mangaka például a rubin helyett. Mondjuk ezzel semmi bajom nincsen mert a mangákat nem élethűen kell nézni, olvasni mint ahogy sokan teszik.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 19, 22:28:20 írta rini67 » Naplózva
hagabi
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 397

gman kiválasztottja


« Válasz #8643 Dátum: 14 máj 23, 08:43:49 »

Szép napot mindenkinek! Mosolyog
http://www.mangareader.net/fairy-tail/385
Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8644 Dátum: 14 máj 23, 08:46:35 »

Valahogy rövidnek éreztem az eheti fejezetet.

Elsőre azt hittem, hogy Lucy megkapja Aquarius erejét, és a következő oldalon már vártam a külső manifesztációt.
Csak én látom úgy, hogy Lucy "nőtt" egy kicsit a Restore spell után?

szerk:
Habár, de lehetséges, az első. Mert most nézem az a tetoválás kicsit hasonlít Aquarius jelére

ja de ugyan az a tetoválás.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/384/2
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/385/15

Tévedtem, miszerint tévedtem?

Írja is:
http://www.mangapanda.com/fairy-tail/385/14

Shiro logika  smirksweat
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 09:38:01 írta Shiro » Naplózva

rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8645 Dátum: 14 máj 23, 09:05:04 »

hades király igen csak kedve szerint szórakozik a szellemek királyával
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8646 Dátum: 14 máj 23, 11:23:14 »

Az eheti fejezet is nagyon jó volt, de tényleg rövidnek tűnt. Valószínűleg a dupla oldalak és a múltheti hosszabb fejezet miatt.

Libabőrös lettem, mikor a Csillagszellemek királya mondta, hogy elpusztítja a "régi barát" ellenségeit, meg mikor Lucy megkapta Aquarius erejét és ellőtte az uranometriát Mosolyog. Az ilyen epikus részekért érdemes olvasni a mangát (persze nem csak ezért), végre Lucy is mutat valamit valami nagyot és nem csak elverik.

Az nem meglepő, hogy Hádész királya és Csillagszellemek királya egy szinten van, nekem az előző fejezetből is ez jött le. Lássuk be, ha nagy különbség lenne az erejük között, akkor már az egyikük nem élne.
 
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 11:23:53 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8647 Dátum: 14 máj 23, 12:48:38 »

A jó szál nem szakadt meg,annak ellenére hogy egy kicsit rövid lett.
Szégyen lett volna ha bármelyik király is komolyan megsérült volna már ilyen korán.Szerencsére nem.
A vízgömb után (én is) azt hittem,hogy Lucy megkapta Aquarius képességeit.Habár még nem zárható ki.
Pont ellentéte is lehetne Natsunak.
vajon későbbi beleegyezésekkel tudná a csillagszellemek képességeit is használni? (Egy kis Buff)
Az arc aljával mutatott képpel még hajazott is rá.(Lucy arca,nem az ARC ha valaki félrértené) smirksweat
Ha jól látom újabb ruhát is kapott.Ft reklám arca lehet,még divat terén is. Nyelvesít
Azt nem tudom hogy ő maga megnőtt-e,de a mágikus ereje mindenképpen.
Utolsó kép miatt is.Tetszik hogy a Spirit King erre is képes egy társ érdekében.

Ezen a héten azért sok fronton kitesznek magukért,Animek/mangák. bow
Naplózva

Ronyszkusz
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 493



« Válasz #8648 Dátum: 14 máj 23, 14:06:26 »

Azért basszus, libabőrös lettem a rész végére. És nem csak azért, mert Lucy megkapta Aquarius varázserejét, hanem most az uranot is teljesen egyedül képes volt használni! A király sem tolja szarul, multi taskingol mintha semmi gondja nem lenne Nevet Viszont ami igazán foglalkoztat, hogy ez az erő átadás ideiglenes vagy végleges? Mert ha végleges, akkor Lucy hatalmasat fog ugrani erőben!
na meg a másik, csak szerintem hasonlít ebben a göncben egy idősebb Wendyre de piszkosul? Főleg a dupla copf miatt!
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 14:09:55 írta Ronyszkusz » Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #8649 Dátum: 14 máj 23, 14:11:44 »

Na ez nem semmi fejezet volt . Lucy dögös ismét, és valahol a kifejletre számítottam, de mégis brutál jó.
és lucy erejét is jól jelzi  most már hogy  mekkorát fejlődött.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8650 Dátum: 14 máj 23, 14:37:25 »

na meg a másik, csak szerintem hasonlít ebben a göncben egy idősebb Wendyre de piszkosul? Főleg a dupla copf miatt!

Nekem is Wendy ugrott be a két copf miatt. Szerintem egyébként ez ideiglenes erőátadás, de ez csak megérzés.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8651 Dátum: 14 máj 23, 14:43:29 »

hades király igen csak kedve szerint szórakozik a szellemek királyával

Azért ez így túlzás mert ezzel azt állítod hogy Spirit King-nek nincs esélye. És ahogy láttuk ez nem igaz. Azok a rózsabokros támadásai sem hatottak az öregre. Nevet Hades meg is lepődött kissé azért.  ikszdé Örülök hogy nem ment el rájuk az egész fejezet. De hál Isten Mashimában megint nem kellett csalódjak hogy elszarja a harcot a két király közt. Simán kinézek ebből egy 3-4 fejezetes harcot úgy hogy közben áttérünk máshová is.

Azért basszus, libabőrös lettem a rész végére. És nem csak azért, mert Lucy megkapta Aquarius varázserejét, hanem most az uranot is teljesen egyedül képes volt használni! A király sem tolja szarul, multi taskingol mintha semmi gondja nem lenne Nevet Viszont ami igazán foglalkoztat, hogy ez az erő átadás ideiglenes vagy végleges? Mert ha végleges, akkor Lucy hatalmasat fog ugrani erőben!
na meg a másik, csak szerintem hasonlít ebben a göncben egy idősebb Wendyre de piszkosul? Főleg a dupla copf miatt!

Ez engem is nagyon érdekelne, mármint ez az erő átadás. Az is érdekelne hogy erre csak a király képes vagy maguk a szellemek is mert akkor érdekes dolgok alakulhatnak ki ugye. Belegondolni se merek hogy full powerrel és Aquarius teljes erejével mire lenne képes Lucy ha most egyedül képes volt elnyomni az Urano Metriát. Egyébként megmondtam én hogy jönni fog a támadás csak 2 fejezetet késett. Nevet

Egyébként basszus az elmúlt két hétben tuti hogy torony magasan vezet a shounen fight mangák közt a Fairy Tail. Legalábbis nálam. Évek óta nem váltott ki belőlem shounen manga olyan reakciókat kb oldalanként hogy "anyád" "azt a büdös k.. életbe" stb. Nevet Letettem a hajam a rendesen.

Ami Lucy Wendy hasonlatot illeti való igaz hasonlít rá kicsit de csak a két copf miatt. Amúgy jó kis ziccer lehet ez is poénnak szegény Wendy-re. Nevet Már előre látom ahogy azon viccelődnek hogy Lucyből Wendy lett és megint elsírja magát hogy neki nincs hatalmas melle.  ikszdé

Mondjuk a nagyobb poén ziccer inkább Juvia lehetne. Amúgy is mindig szerelmi riválisnak képzelte Lucy-t és most hogy megkapta Aquarius erejét most már ő lenne a 2. víz alapú mágus a céhben ugye. Nevet

Egy biztos Lucy megkapta Aquarius erejét most már csak az a kérdés hogy meddig és hogy erre képesek maguk a szellemek is vagy csak a Király. És ugye hogy ez a harcok végeztével megszűnik-e majd vagy csak azért kapta most meg mert a Király látta hogy ez az erő kell Jackal ellen. Megjegyzem elég lett volna lehet egy kis buff is simán hogy eltolja az Uranot bár lehet közben kivégezték volna Jackal támadásai mert nem valami türelmes kölök. Nevet Arra leszek kíváncsi még hogy Jackal vajon túlélte-e a támadást vagy sem.

Egyébként most jut eszembe ugye Aquariust Lucy csak akkor tudja megidézni ha víz van körülötte. Ez vajon rá is igaz hogy ha esetleg végleges lesz ez a power átadás akkor ő is csak akkor tudja használni?! Bár ahogy láttam most sem volt vízben szóval.... hmm ez egy újabb kérdés. Nevet Amúgy ha már Juvia milyen jó kis kombókat tolhatnának majd a jövőben.  Gondolkozik

Alig várom a színes változatot. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 23, 14:47:19 írta Kuro25 » Naplózva

Lemoon
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 518


Gman kiválasztottja :3


« Válasz #8652 Dátum: 14 máj 23, 14:52:43 »

Viszont ami igazán foglalkoztat, hogy ez az erő átadás ideiglenes vagy végleges? Mert ha végleges, akkor Lucy hatalmasat fog ugrani erőben!

Na igen,ez szerintem sok mindenkit foglalkoztat,és ahogy a kommenteket nézem mindenkit érdekel.Jó lenne Mosolyog Már gondolkodtam rajta,hogy jó lenne ha Lucy tanulna még egy másik mágiát is.Viszont nem hiszem hogy sok esély lenne rá,hogy nem csak kölcsönvett erő Szomorú Neeem
Ez a fejezet tényleg rövid lett,de jó  Nevet Remélem hamar meglesz a fordítás.
Azt várom már leginkább,hogy ezeket az animében is lássam   >.<# ikszdé
Naplózva

Adj a haragnak célt, és kitör a háború.
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8653 Dátum: 14 máj 23, 15:13:19 »

Nálam ez a rész egy közepes volt. Semmivel sem különb mint egy másik boss Shounen harc. Ugyan az csak más szereplőkkel, megoldásokkal egy másik világban. Véleményem szerint Lucy csak időlegesen kapta meg Aquarisus erejét és csak addig amíg a Spirit király ideát tartózkodik. Aquariusnak jelenleg amúgy sincs szüksége erre odaát, ráadásul valószínűleg nem is tud átjönni többé kulcs nélkül. Legalábbis amíg nem oldják meg ezt a helyzetet a kulccsal. (Adott egy jó történet, akár filler lehetősége is ezáltal, hogy létrehozhassanak egy másik kulcsot Lucy számára). Másrészt azt is gondolom, hogy a többiek erejét a király nem adhatja át amíg rendelkeznek ép kulcsokkal. Erre csak akkor van lehetőség ha magát a királyt idézik meg egy kulcs elvesztése árán. Ha Loki lett volna a delikvens akkor a király most például Loki erejét tudta volna átadni Lucy számára. Nekem legalábbis így lenne logikus.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8654 Dátum: 14 máj 23, 15:22:10 »

Látványos egy fejezet!

A király és Geer harca még elfog tartani egy darabig. Hogy nem találta el a meteor penge sugara Geert? Bár nem lepődöm meg mert a sugarak általában nem érnek célba. Kivéve mikor széjjel lyuggatták Grayt. Nevet Szóval Geer átka, hogy bárhonnan tüskés indákat teremt?

Kyouka egyre jobban néz ki, ahogy egyre többet látunk belőle. Nevet Az az állán még a maszka maradványa vagy mi akar az lenni?

Lehet rosszul emlékszem de Jackal nem csak érintés útján volt képes robbantgatni? Mert most távolról szórja az átkait.

Aquairus mágiája egy dolog, de a ruhacserén meglepődtem. Tisztára Erza lecserélés mágiája. Most azokkal a masnikkal, olyan mintha szarvai lennének. Kúl
A két nagy kép nagyon szép róla de nekem ezen a legfölső a kedvencem: http://readms.com/r/fairy_tail/385/2387/19

Jó lenne, ha ez egy ilyen mindig aktiválható power up lenne és, mikor használná átváltana erre a ruhára. Hol is láttunk már ilyet? http://imagerz.com/QBZOCktvAwMDU1hLQgVQ  Nevet
Mivel az FT-ről van szó nagy valószínűséggel tényleg csak ideiglenes lesz ez az erőnövelés. Natsu erről nagyon sokat tudna mesélni.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 575 576 [577] 578 579 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!