24 máj 17, 11:45:55 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778245 alkalommal)
0 Felhasználó és 4 vendég van a témában
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8565 Dátum: 14 máj 09, 12:50:06 »

Rini67:

Aquariust csak víz jelenléte esetén lehet megidézni.


Remélhetőleg Aquarius nem azért kezdte egy "Idióta"-val, mert Layla is abba halt bele annó, hogy mások védelmében 2-3-sok csillagszellemet egyszerre megidézett.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #8566 Dátum: 14 máj 09, 13:50:04 »

Ez szerencsésen jöhetett Lucynak, mármint a víz beáramlása. Az más dolog, hogy biztos nem lesz boldog, hogy csak ennyi vízhez idézték. Ennek következményeit viszont Lucy majd a hátsóján fogja tapasztalni.  ikszdé
Ugyan ennél már kevesebb víznél is meglett idézve,és Lucy annyira nem is bánta meg.Bezzeg a tengernél. Nevet

Aquarius általában így viszonyul Lucyhoz viszont most inkább az aggódás jele hogy feszegeti a határait vele.
Remélem Lucy-Laila halál hasonlat nem lesz.

Naplózva

rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8567 Dátum: 14 máj 09, 14:20:50 »

E.N.D az egy olyan személy akit ismer vagy közel ál natsuhoz és igneelhez is ?
mert azt mondta Zeref natsunak hogy az ő kezében a döntés hogy végez vele vagy sem, és nem lehet hogy lucy anya Layla lesz e.n.d. merthogy egyszere tüntek el és Layla elvileg "meghalt", és akkor érthető is lenne hogy natsu miért ne lenne képes őt megölni.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8568 Dátum: 14 máj 09, 14:53:53 »

Ööö... Natsu kb. 1-2 éve ismeri Lucy-t. A lány anyját meg nem is ismerte. Ha mégis, akkor meg akkor még Lucy-t nem ismerte. Lucy meg csak emlékezne egy olyan izgága valakire, mint Natsu. Nevet
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8569 Dátum: 14 máj 09, 14:54:13 »

...Egyébként nem vitázok én veled csak szerintem rosszul látod a dolgokat vele kapcsolatban mert élből nem csíped a karakterét és ilyenkor az ember hajlamos túlzásokba esni.
...
Ebben lehet, hogy igazad van. Valóban, nem annyira szeretem a karakterét. Nincs vele semmi bajom, de el kell ismernem, nem nagyon rázna meg a halála. Számomra olyan semleges, úgymond langyos karakter.
Mindenesetre, azt az állítást, hogy ahogy eddig sem, úgy most sem az ereje miatt lesz a központban, azt tartom. De ha tévednék, akkor hidd el, el fogom ismerni Nevet
Jól van. El kell ismerni, ez most BADASS volt.
Felcsigázott ez a rész, nem vártam volna Lucytól, hogy kinyit három kaput. Nem semmi. Mondjuk amikor elkezdett Jackallal harcolni, akkor egy kicsit megijedtem, hogy majd akkor leostorozza, és egyedül, az érzéseivel megveri Jackalt, akit Natsu is alig bírt megverni. De nem így történt, és igy kaptunk egy nagyon király Lucy pillanatot a végére. Várom a következő részt.
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 09, 14:55:26 írta Jon97 » Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8570 Dátum: 14 máj 09, 15:21:59 »

Idézet
Maradjunk annyiban, hogy szó sem volt arról, hogy Lucy mindenkit legyőzne a céhben. Ne túlozzál.

Nem túloztam.

Idézet
Oké ez nem ebbe a topicba való téma de továbbra is úgy gondolom hogy Lucy bárkit le tudna nyomni a céhben az Urano Metriával. 1 vs 1-ben alap hogy nem hisz nincs olyan erős csillag lelke aki felveheti egy S osztályúval a versenyt. Még Loke vagy Capricorn sem. De mint azt tudjuk nincs olyan szabály hogy 1 vs 1 mivel Lucy képes akár több szellemet is idézni

Idézet
Remélem Lucy-Laila halál hasonlat nem lesz.

Lucy tuti nem fog meghalni, mert az egyik legfontosabb szereplő. Most majd neki is erőt ad a barátság ereje, és végre ő is lezúz mindenkit.
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8571 Dátum: 14 máj 09, 17:33:38 »

Idézet
Maradjunk annyiban, hogy szó sem volt arról, hogy Lucy mindenkit legyőzne a céhben. Ne túlozzál.

Nem túloztam.

Egyébként én írtam hogy mindenkit lenyomna Lucy de nem a csillag szellemeivel hanem az Urano Metriával. Egyébként a kövi fejezet címe megint arra utal szerintem. Vagy pedig jön magától minden csillag szellem és együttes erővel nyomják le a Tartaros maradékát.

Amúgy Nastu a borítón csak szerintem utalás???  Gondolkozik

Jól van. El kell ismerni, ez most BADASS volt.
Felcsigázott ez a rész, nem vártam volna Lucytól, hogy kinyit három kaput. Nem semmi. Mondjuk amikor elkezdett Jackallal harcolni, akkor egy kicsit megijedtem, hogy majd akkor leostorozza, és egyedül, az érzéseivel megveri Jackalt, akit Natsu is alig bírt megverni. De nem így történt, és igy kaptunk egy nagyon király Lucy pillanatot a végére. Várom a következő részt.

Na látod mondtam én hogy Lucy badass. Csak hagyni kell hogy érvényesüljön. És most fog is. Tuti hogy nem jön senki a megmentésére max a csillagszellemei.

Ööö... Natsu kb. 1-2 éve ismeri Lucy-t. A lány anyját meg nem is ismerte. Ha mégis, akkor meg akkor még Lucy-t nem ismerte. Lucy meg csak emlékezne egy olyan izgága valakire, mint Natsu. Nevet

Ez így van de volt valamilyen rész amikor kisgyerekek voltak és Lucy feltűnt Natsu körül csak pont elkerülték egymást vagy mi. Vagy az filler rész volt? Lehet már nem tudom de tuti hogy volt valami ilyesmi. Lehet hogy az amikor Lucy meg Erza vagy melyik visszamentek a múltba ja meg asszem Gray és Natsu is. De akkor az meg filler szóval nem szóltam. Nevet

Lucy tuti nem fog meghalni, mert az egyik legfontosabb szereplő. Most majd neki is erőt ad a barátság ereje, és végre ő is lezúz mindenkit.

A legfontosabb szereplő d ezt már kitárgyaltuk. Csak poénból hoztam fel mert magas labda volt. Nevet
Egyébként szerintem se fog meghalni, ez eléggé egyértelmű. Most hogy kinyitott 3 kaput jön a 2. eredet amit Chakra is említett és jöhet az összes csillagszellem majd az Urano metria.
Naplózva

Aistyc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #8572 Dátum: 14 máj 09, 19:58:31 »

Hai!

Szerintem E.N.D nem lehet Natsu. Egyenlőre a könyv ott van a Hades Királyánál (nem jut eszembe Mr.Annoying neve  smirksweat ) . Az pedig, hogy esetleg E.N.D Natsu démoni énje lenne, vagy egyéb ilyen kreatív ötletek tőletek, szerintem túlságosan is sablonos lenne a Mashima-tól.  Fenntartom azt a lehetőséget, hogy esetleg valami ismerős köszön vissza E.N.D formájában, de véleményem szerint Zeref amikor azt mondta, hogy Igneel se tudta legyőzni, feltehetőleg az ereje miatt mondta. Elvégre szerintem Igneel Achnologia-t se tudná legyőzni. Nem azért mert gyenge lenne. Pusztán Achnologia túl-túl-túl overpower ha még zeref is megretten, hogy ó ne felébredt  Szomorú

Lucy pedig. Szerintem mind emlékszünk arra, a részre, amikor megidézett mindenkit Loki kedvéért. Itt szerintem az lesz, hogy a Randikirálynő ellök mindenkit a vízzel egy időre, amíg Lucy kezd valamit magával vagy vagy vagy Megjelenik Mr. Bajusz  ikszdé  Najó nem kell komolyan venni. Tény, hogy eléggé idegesítő, hogy az elmúlt xy arc-ban Lucy szerepe annyi volt, hogy óóó megcsináljuk együtt barátság...stb, elrabolják, megkínozzák, megmentik...stb Ideje volt, hogy harcoljon is egy keveset. De most szerintem arra fog koncentrálni, hogy kiszabadítsa a barátait a Grimmor gyomorfalából Nevet Elvégre akármilyen erős is Lucy, egyedül az egész Tartaros ellen nem sokra megy.

Az, hogy Silver ott üldögél és bámészkodik...ahh... azon szakadtam. Biztos, hogy valami olyasmi lesz, hogy Lucy túlterheli magát , hogy kiszabadítsa a barátait( utána mindenki harcol, ő meg ügyes kislány kapsz később kockacukrot ^^) és végre láthassuk a Gray vs Silver dolgot Nevet ( Szerintem az apja. Mármint Silver az apja Gray-nek, bár a fordított felállásnál megnézném, hogy reagál Juvia xD)

helyesírási hibákért sorry, imádom a mangát, de sajna nem vagyok jó japánból ><
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #8573 Dátum: 14 máj 10, 01:18:35 »

Az egy dolog, hogy Lucy most hozza a formáját, de az egész Tartarossal egymaga nyilván nem fog elbánni  Neeem szóval valaki úgyis jön majd a megsegítésére. Mert szerintem egyedül azt sem fogja kitalálni, hogyan hozza vissza a többieket (bár lehet, hogy tévedek) Szóval azért várnám, hogy most Gerard vagy a 4 ishvali egyike befusson és segíitsen valahogy. bow Azt sem tartom kizártnak, hogy a Lumen Histoire segít majd.
Azt meg, hogy Natsu nem lehet END én már a legelején felvetettem, mikor szóba került, és azóta is tarom ezt. Szerintem valami rokoni kapcsolat lesz köztük (pl.: apa-fia)
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #8574 Dátum: 14 máj 10, 07:34:58 »

Idézet
Ez így van de volt valamilyen rész amikor kisgyerekek voltak és Lucy feltűnt Natsu körül csak pont elkerülték egymást vagy mi. Vagy az filler rész volt? Lehet már nem tudom de tuti hogy volt valami ilyesmi. Lehet hogy az amikor Lucy meg Erza vagy melyik visszamentek a múltba ja meg asszem Gray és Natsu is. De akkor az meg filler szóval nem szóltam. Nevet

Lehet filler volt, de akkor Lucy mentette meg saját magát mikor elszabadult a szekér amin kisgyerekként ült. Lucy kisgyerekként így szerette meg a Fairy Tailt, hogy látta Lucy kezén a céh jelét:)

Nagyon tetszett a rész, de én már Capricorn-t is villogtatnám egy kicsit:D

Ui.: Szerintem Lucy erős, csak a jelleme nem engedi, hogy "badass" módra küzdjön:)
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 07:36:13 írta Italy4ever » Naplózva
Aistyc
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14


« Válasz #8575 Dátum: 14 máj 10, 08:07:49 »

Egyes emberekben igencsak mély nyomott hagyott a Star Wars xD
Most elképzeltem. Marde megidézi E.N.D-t. Natsu valahogy ki lesz szabadítva, vagy kiszabadul onnan ahol van éppen.
Ott áll E.N.D-el szemben és a következő párbeszéd történik:
E.N.D : - sssssh... Natsu.... Én vagyok az apád! ssssh.  Állj át a sötét oldalra!
Natsu:- Fater, hát te élsz?  Ohh My God

Aranyos gondolat, hogy Igneel azért nem tudta megölni E.N.D-t , mert az Natsu apja. De szerintem naívság.
A való életben sincs úgy, hogy egy pasi embereket öl, meg mindenféle gaztettet csinál, de a rendőr nem csukja le, mert a fazon fia árva lesz.  smirksweat

Szerintem Mashima nem dobna be 2 rokoni szálat 1 arc-ba. Ott a Gray-Silver dolog. Nem hinném, hogy E.N.D Natsu apja lenne. Sablonos lenne... De vicces lenne az tény. xD
Natsu: -Csá fater, hogy vagy? Lényegtelen, mert most megöllek xD

Amikor zeref arra utalt, hogy vagy te vagy E.N.D érhettek el hozzám, ott szerintem a világuk fordulópontjára utalt. Jó vagy rossz.  Az már elég durva lenne, hogy mindenkiről kiderül, hogy az apja-lánya-unokája-kölke a másiknak.  smirksweat
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8576 Dátum: 14 máj 10, 10:16:51 »

Jaj, ne! Lucy megidézett 3, azaz 3(!) csillagszellemet. Most nagy veszélybe került... Nevet Meg a túrót. A szereplőkért még mindig nem lehet igazán aggódni.
Naplózva
rikito1996
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 55


Lightning Dragon


« Válasz #8577 Dátum: 14 máj 10, 11:05:46 »

Gildarts,Gerard és a csapata bármikor feltűnhet még segíteni Lucynak de Gerard és a csapat valószínű mivel Zerefet akarják megálitaní, Gildarts meg azt mondta hogy mire visszajön a céh legyen az 1.helyen, már ismét ottvannak szóval lehet nemsokára benéz ő is 1-2 fejezet után   Gondolkozik
Naplózva
Vivien_Borsos
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 53



WWW
« Válasz #8578 Dátum: 14 máj 10, 11:07:02 »

Ezt nem hiszem el.. Oké, hogy anime részeken sírok, de hogy egy manga fejezet végén is, az már nevetséges.. Brutálisan, de mocsok brutálisan jó volt. Ennyire egy mangának egy fejezete nem tetszett így. Valahogy belém van táplálva, hogy mindig az olyan női főszereplők a kedvenceim, akik nem a legerősebbek (Sakura, Lucy) és olyan érzelmi hullám megy végig rajtam, amikor hirtelen olyan erősek lesznek, és a barátaikért bármit képesek megtenni, még azt is, hogy 3 kaput nyit meg.. Az év fejezete!!!
« Utoljára szerkesztve: 14 máj 10, 11:07:57 írta Vivien_Borsos » Naplózva

"Moete kita zo"
"... A bajnokok bajnoka vagyok. Ha futok, remeg a föld, az ég megnyílik és halandók ujjonganak. Ez a diadal útja. Tiszteletkört teszek a tulajjal aki virágos takarót tesz rám ..." /Az álmodó c. film /
"Amikor egy személynek van valami értékes, amit megvédjen, akkor válik igazán erőssé."
"Az egészség fontos. Kezdje a bőrénél. Mert az egészséges bőr hidratált, és tetovált."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8579 Dátum: 14 máj 10, 11:52:13 »

Emlékeznie kell mivel később is használta az arénában de akkor már magától. Az viszont igaz, hogy nem volt elég erős ahhoz, hogy egyedül képes legyen használni. Egyébként én nem az Uranora számítok hanem a 3 csillagszellemre a cím után.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 570 571 [572] 573 574 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!