24 máj 18, 21:31:51 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779585 alkalommal)
0 Felhasználó és 10 vendég van a témában
Saphira
Naruto-Kun Fórum Isten
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6663



« Válasz #8160 Dátum: 14 feb 21, 20:42:41 »

Idézet
a fődémon: kyouka (akinek csak most sikerült megjegyeznem a nevét) már puff, leverik...
csak eddig bírják??? miért? és mi volt ez a hülye duma tőle, hogy azért mert zereff teremtette őket ezért bíznak benne... 60-as IQ-d van, gratulálok kyouka.
-miért is gondolod így kyouka?
-hát ő teremtett, szeretetből
-szeretetből? ezt honnan veszed? azért teremtett, hogy az oldalán harcoljál, erre nem gondolsz?
-de, de akkor is azért teremtett.
-miért te idióta? te csak egy báb vagy, egy katona zeref embere. ha nem teljesíted a parancsot, neked annyi.

Ennek semmi értelme. Ennyi erővel mindenki csak egy báb, és mindenki céljait le lehet szólni.

Örülök, hogy felbukkant Zeref, remélem a következő fejezetben is szerepet kap és nemcsak a fenti harcokról olvashatunk majd. Kíváncsi vagyok, mi is valójában a "Tartaros".
Naplózva

Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #8161 Dátum: 14 feb 21, 21:07:48 »

Mit lepődik meg rajtam mindenki? Eddig is itt voltam Nevet Nem akarok spoilert, de elég badass leszek majd.

Na jó, viccet félretéve az Erzás dolgon kívül egész jó fejezet lett.
Attól, hogy elfojtották a mágikus erejét a teste még sérült... Hiába tér vissza a mágiája, nem kéne felgyógyulnia. Na mindegy. Remélem nem ennyi volt Kyouka. Elég nagy csalódás lenne, ha még annyit sem érne, mint egy Minerva vagy egy Kagura.
Ez a Lisannás dolog: Szerintem Mashima nem véletlenül akarta, hogy egyedül menjen. Valamit tuti kezd még vele.

Hát ha harcok lesznek akkor valószínűleg közeleg a Gray x Silver találka, amit legjobban várok már az arcból. Ezt szorosan követi a Natsu x Zeref kapcsolat -ami úgy néz ki, hogy megtudunk róla valamit.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 23:25:16 írta Zeref » Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8162 Dátum: 14 feb 21, 21:25:52 »

Chakra - Ez igaz lehet amit írsz mert én is így gondolom. Azonban azt is lehetőségként kell fenntartani, hogy Mira a mágiájával kényszeríti a démont, hogy tevékenykedjen, tegye azt amire Mira mágikus ereje kényszeríti. Amit viszont már a démon erejéből kijövő "varázslat" már nem a varázslatok közé tartozik hanem az átkok közé sorolódik. Szóval ez is egy lehetőség. Tehát lehetséges, hogy a mágikus erő csak arra kell, hogy megszállja (kényszerítse) a démont és azt irányítása alatt tudja tartani. Majd annak erejének felhasználásával már nem varázslást használ hanem átkokat.
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8163 Dátum: 14 feb 21, 21:26:22 »


Ez a Lisannás dolog: Szerintem Mashima nem véletlenül akarta, hogy egyedül menjen. Valamit tuti kezd még vele.

Hát ha harcok lesznek akkor valószínűleg közeleg a Gray x Silver találka, amit legjobban várok már az arcból. Ezt szorosan követi a Natsu x Zeref kapcsolat -ami úgy néz ki, hogy megtudunk róla valamit.

Remélem igazad lesz Nevet
Kíváncsi vagyok már Natsu igazi múltjára ,és a Zeref kapocsra. De ahol Zeref ,ott Mavis ,eddig is ez volt ,szóval felbukkanhat szerintem (és remélem)  ^^
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8164 Dátum: 14 feb 21, 21:46:24 »

Hát srácok, ez a fejezet nagyon gyenge lett. Azt hittem, hogy Erza agya legalább elpattan vagy valami, és megöli Kyoukát. Az vitt volna bele valami izgalmat (Erza lelki világának lehetséges bonyodalmára gondolok).

--->Hogy a fenébe nem szúrta át Erza azzal a dárdával Kyoukát?

Zeref feltűnése teljesen hidegen hagy. Semmit nem tudunk, hogy mi köze van Natsuhoz. Ha szerencsések vagyunk, akkor talán a következő fejezetben meg tudunk egy-két infót. Aztán lehet, hogy most vagy 2-3 részig nem fognak velük foglalkozni.

Egyetértek abban, hogy a Juvia-Gray párost jegeljék már le a fenébe, vagy pedig alakuljon valami, mert ennek így semmi értelme, csak felesleges időhúzás (mert még csak nem is vicces).

Btw. Erza ragel, de tuti összefut Minervával, de majd a család/barátság/szeretet erejével megtérítik a kisasszonyt.

Naplózva
Fed
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 171


« Válasz #8165 Dátum: 14 feb 21, 22:17:02 »

Azthiszem nálam a közepesnél jobb rész volt kicsivel,de csak Zeref megjelenése húzta fel a dolgot.
Az Erzás szál hidegen hagy,Zeref meg remélem harc helyett infókat fog osztani a jónéppel,egyébként meg a legjobban Silver karaktere érdekel,remélem hamar előtérbe kerül.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8166 Dátum: 14 feb 21, 23:17:27 »

Attól, hogy elfojtották a mágikus erejét a teste még sérült... Hiába tér vissza a mágiája,+ nem kéne felgyógyulnia. Na mindegy.
Ez teljesen igaz. Én arra gondoltam, hogy Kyouka nem is sértette meg a testét annyira, csak az átkának köszönhetően maximumon érezte a fájdalmat. Viszont viszont a karmolások teljesen eltűntek róla, pedig volt jó néhány. Mikor megkapta a második Eredetet, akkor se volt semmi látható baja, míg a többiek fetrengtek a fájdalomtól. A kínzás után szerintem már teljesen immúnis lett a fájdalomra. Nevet

Szerintem azért nem szúrta át Kyoukát, mert az FT nem öli meg az ellenségeit. Azért én is megnéztem volna, hogy Erzánban elpattant volna valami és elkezd gyilkolászni. Először azt is hittem, hogy átszúrta.

Amúgy menő új páncél és a dárdája. Az Age of Empires játékból a Phalanx jutott róla eszembe.^^

Találtam egy hibát. Nevet Végig ott volt a kard Titánia jobb kezében, de a fölső kockában kimaradt. Utána megint ott van.
http://readms.com/r/fairy_tail/372/2263/9

Én örülnék, ha Zeref a gyermekeinek tekintené a démonokat és nem csak kihasználná őket. Végül is ő szajkózta az élet fontosságát. Tényleg vajon mi lett Mavissel? Mikor utoljára láttuk épp Zereffel nézet farkasszemet.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #8167 Dátum: 14 feb 22, 08:40:57 »

Szerintem az átszúrás kérdése nem arra vonatkozott, hogy Erza akarta e, hanem hogy ha olyan erővel döfött, hogy áttolta az egész kockán akkor miért nem ment át Kyoukan. A kard eltűnése pedig nem feltétlen hiba, mivel az a mágiája, hogy a semmiből előhúz fegyvereket, és el is tünteti azokat Mosolyog
Naplózva
Italy4ever
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Homok Falu Rejtett Homok Falu

Hozzászólások: 45



« Válasz #8168 Dátum: 14 feb 22, 11:07:29 »

Szerintem semmi probléma nincs azzal hogy Erza tarol:) => Titánia nem csak úgy kapta ezt a nevet....

Juvia és Gray poén ha megnézitek nincs olyan sokszor használva, és sokak szerint vicces.( Narutóban Sakura és Naruto "szerelem" szinte minden részben megjelenik és számomra az se sok, de igaz hogy ez később már átalakul baráti bókba.) Ebből is lesz valami és nem mi döntjük el hogy melyik irányba fog tolódni.

Ez egy szubjektív vélemény hogy sokak inkább "kivesézik,kritizálják" keresik  az értelmet  a részekben  minthogy élveznék azokat.Mosolyog Minden világosan ki volt fejtve az animében és a mangában is. Ami meg nem ( van 1-2 de hirtelen egy se jut eszembe) azon meg hosszasan elgondolkoztam és levontam belőle egy következtetést.
Bár lehet hogy csak én élek ilyen rózsaszín,szivárványos világban:D
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8169 Dátum: 14 feb 22, 11:33:35 »

Megtudtuk mi a "tartaros" Zeref könyvtára ,de akkor Kyouka és a többiek a könyvek? O.o
Most már a résen fel tudnak repülni Nevet
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8170 Dátum: 14 feb 22, 12:09:04 »

@Italy4ever

Nem jó az, ha minen részt úgy nézel, hogy kritika nélkül élvezel. Nyilván ami jó rész, az később is jó rész lesz, de a rossz részeket bizony észre kell venni, és felszólalni a változás érdekében, különben márka-zombik leszünk.

szerk.:
@oky

Igen, úgy gondoltam, hogy Erza a lándzsa hegyével áttolta egy kisebb "kocka" bolygón, aztán még sem történt semmi vele. Pont ezért már kezd elég unalmas lenni, hogy csak az hal meg, akinek később nem szánnak szerepet. A többieket a mangaka meg megvédi egy íratlan/szabályszerűtlen sebezhetetlenséggel. Tök jó.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 22, 13:29:04 írta olcha94 » Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #8171 Dátum: 14 feb 22, 12:28:46 »

Ennek a fejezetnek tényleg csak a borítója volt jó és a vége.
Az biztos, hogy tipikus munkamániás japánokból áll Mashima csapata, vagy megláncolt kínai gyerekeket dolgoztat a pincéjében.  smirksweat Ha egyszer Eiichiro Oda csinálna ilyet, megkeresném neki a One Piece-t!
Fődémonasszony, pedig nem is annyira fő, mint amilyennek gondolnánk. Viszont van egy tökéletes, és kétszínű, de ugyanakkor gonosz és magával ragadó Minervánk, aki egy körömcsipesszel levágná Titána karjait Nyelvesít
Na, de Erza most félig legyőzött egy démont és az FT óhajára tett egy alagúttal, amiben még síneket is biztosan lefektetett, meg két gyorsvonatot, hiszen ő Erza Scarlet a félisten színesfémkereskedő. S, azért csak félig győzte le, mert Kyu... Kuy... fődémon még nem használta a Kamikaze képességét, ami biztos ütős lesz(Absolut Vodka mártír képessége érdekel a legjobban, mert ő biztos vissza hozza a mamutokat és a gyapjas sirályokat,a kardfogú pillangót és  a legfélelmetesebb valaha élt élőlényt, a kardfogú kacsát is).
Lisanna és Natsu elválása a szememben olyan volt, mint ha Natsu azt mondta volna, hogy: "Lisanna, amíg én beszélgetek, addig te rohanj a végzetedbe! Ne félj, ezek a démonok hamar megölnek és alig fogod érezni a védőoltást, amit a szemedbe adnak!
Zeref feltűnése sokat nyomott a fejezet megítélésén, és hátha a következő fejezetben fény derül egy-két kínos családi titokra is ^^"
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
Drahaka
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 284



« Válasz #8172 Dátum: 14 feb 22, 14:24:22 »

tudjátok azon gondolkoztam,hogy a tartaros lebegő szigete nem a jármű kategóriába tartozik?
Naplózva

A lehetetlen, IGENIS LEHETSÉGES!!!!
Egy mindenkiért,mindenki egyért!
In brightest day,in blackest night,no evil shall escape my sight.Let those,who worship evil's might,beware my power GREEN LANTERN'S LIGHT!!!
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #8173 Dátum: 14 feb 22, 14:26:23 »

Elég jó fejezet volt, remélem következő fejezetben Zeref beszél valamit magáról meg, hogy honnan ismeri Natsut ^^. A veretlen lovaglány hozta a szokásost, nincs is baj ezzel, mert ha ezen a ponton változna meg radikálisan a helyzete az lenne a fő probléma  >.<# . Ahogy látom Natsu megtartotta a "hőpengét" márcsak várni kell, hogy fehér legyen a haja és elkell csennie Gray nyakláncát és E X P L O S I O N  Pojén
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8174 Dátum: 14 feb 22, 16:24:26 »

Elég jó fejezet volt, remélem következő fejezetben Zeref beszél valamit magáról meg, hogy honnan ismeri Natsut ^^. A veretlen lovaglány hozta a szokásost, nincs is baj ezzel, mert ha ezen a ponton változna meg radikálisan a helyzete az lenne a fő probléma  >.<# . Ahogy látom Natsu megtartotta a "hőpengét" márcsak várni kell, hogy fehér legyen a haja és elkell csennie Gray nyakláncát és E X P L O S I O N  Pojén

Like Rave Matser Nevet
Lehet a nyaklánca erős lesz *o*
Naplózva
Oldalak: 1 ... 543 544 [545] 546 547 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!