24 jún 02, 04:42:43 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1808173 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8145 Dátum: 14 feb 21, 13:03:34 »

De miért pont Erza?  Hmm? Amit kapott, azután már minimum földön kéne fetrengenie, erre nem, NEM, fogja magát és csinál egy bejáratot, mert ő Erza.

Nem igazán vágom mi baja itt egyeseknek Erzával. S rangú mágus könyörgöm. a Fairy Tail legerősebbjei közé tartozik. 
Bezzeg ha Gildartz alázna mindenkit senki se sírna. Persze nála az is csoda ha szerepel. Egyébként meg illik nem elfelejteni hogy Erzát megkínozták de a mágikus ereje nem gyengült csak szimplán nem tudta használni. Amint kiszabadult visszatért az ereje ezért nyomta le egyből Kyoukát. Ilyen egyszerű. Nem kell mindent úgy látni hogy jaj mert ő Erza akkor mindenkit lenyom.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8146 Dátum: 14 feb 21, 13:42:48 »

Én meg azt nem értem, hogy miért baj az, ha a FT kemény magja harci képességekben egálban van a Kyuukimon tagjaival...? Korábban azon ment a szájhúzogatás, hogy a FT-t mindig előbb leverik, aztán ők verik le az ellent. Hát most nem így van, és most meg ez a baj? A "semmi, sehogy sem jó" tipikus esete...

Másrészről viszont a Kyuukimon 4 maradék tagjától még semmit, vagyis semmit sem láttunk.
Az is lehet, Kyouka nem az ereje, hanem az esze alapján lett főnök.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8147 Dátum: 14 feb 21, 13:55:45 »

Másrészről viszont a Kyuukimon 4 maradék tagjától még semmit, vagyis semmit sem láttunk.
Az is lehet, Kyouka nem az ereje, hanem az esze alapján lett főnök.

Ezzel én is így vagyok. Én már a csoport kép láttán eldöntöttem hogy Kisu a legkeményebb mind közül, már ránézésre is látszik rajta. Na meg ugye itt van még E.N.D. is. http://fairytail.wikia.com/wiki/Keith

Egyébként szerintem Sayla jóval erősebb mint Kyouka.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8148 Dátum: 14 feb 21, 14:09:58 »

Szerintem Kyouka-t még közel sem verték le,csak kicsit meglepődött Erza támadásain. smirksweat Azt énsem értem,hogy mi baja van egyeseknek Erza-val,hisz ő a FT legerősebb női mágusa. Ha már egy kis kinzástól is kidől,akkor dobhatja a kukába a Titánia cimet.
Juvia-val és Gray el kapcsolatban,szerintem jól vannak ők ugy együtt,hisz kell egy kis humor is nem csak a harc nem? smirksweat
Ki Su-tól énis sokat várok,hamár keményen öltözködik akkor legyen is kemény ellenfél. smirksweat
Mondjuk egy kcisit tényleg korai,hogy Zeref feltünjön de hátha megtudhatjuk,hogy honnan is ismeri Zeref Natsut. Nameg Natsu-ról is kiderülhet sok érdekes dolog.
Én most azt várom Zeref-től,hogy szépen lealázza Natsut. smirksweat

Ja és lehet,hogy Acknologia egyenlő E.N.D-el,hisz anno a nagy mágia játékokon is Arcadios mondta,hogy talán Zeref maga tett valakit Acknologiáva. És Acknologia ugye lég erős,ezért gondolom,hogy lehet Acknologia lessz E.N.D.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8149 Dátum: 14 feb 21, 14:27:48 »

A magam nevében szólva, már megénekeltem, hogy az a bajom Erzával, hogy a győzelmei ugyanarra a sablonra épülnek talán egyetlenegy kivétellel. Ez a sablon pedig abból áll, hogy Titániát elverik, a halálán van, de felkel és egy vagy két csapással kiüti az ellenfelét, akihez jóformán hozzá se tudott szagolni eddig. Erza felállt a kínzás után? Nem háborodtam fel. Hol van ez a kínzás ahhoz képest, hogy törött lábbal állt fel Minerva ellen?

A fejezetben teljesen hidegen hagyott, hogy Kyouka ki lett-e ütve vagy nem(Egyébként szerintem nem). Úgy vagyok vele, hogy Kyouka inkább az ész, mint az erő. Az bántott, hogy Erza került megint rivaldafénybe. Miért mindig ő? Miért? Üsse ki Kyoukát, aztán mutassák azt, hogy Titán Makarov vagy Mira üt egy hasadékot a Kockán és boldogabb lennék. Ehelyett Erza tört át a Kockán. A Nagy Mágia Játékoknál már megírtam, hogy ha rivaldafényről van szó, akkor Natsu és Erza vannak porondon, a többiek pedig a háttérben statisztálnak.

A Kyuukimont szerintem sem kell leírni. Keveset láttunk tőlük és két tagjuk nincs is jelen.
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8150 Dátum: 14 feb 21, 14:36:18 »

Nálam annyi volt a pozitívum, hogy 1 képkockán Makarov aprított.

Animébe ezt a harcot remélem kiegészítik kicsit.

Zeref érkezése talán érdekelne, de mivel megint Natsuval találkozott ezért hidegen hagy.

Mashima szerintem belehalna ha a rivaldafényt el kéne venni Erzától és Natsutól és esetleg potenciával teli közkedvelt eddig még alig mutatott karaktereket kéne szerepeltetnie.
Naplózva
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8151 Dátum: 14 feb 21, 14:40:21 »

Mondjuk bennem most felötlött egy kis probléma vagy ellentmondás az ARC használatával, a mágikus erővel és az átkokkal kapcsolatban. Ugye Kyouka azt mondta, hogy használni akarják az ARC-ot, ezzel eltörölve a mágiát. Viszont azt is tudjuk, hogy őket Zeref mágiával hozta létre. Tehát Zeref is mágiát használ. Szóval ha használják az ARC-ot akkor megfosszák Zerefet is a mágiájától, de akár az is előfordulhat, hogy magukat is kitörlik annak aktiválásakor. Mondjuk ennek nem feltétlen kell bekövetkezni mivel már a létrehozás megtörtént. Szóval ez azért nekem kicsit problémás, hiszen Kyouka szeretetből követi Zerefet. Lehet, hogy ebbe nem gondolt bele elég mélyen.

Mondjuk az érdekelne, hogy akkor most minden démon átkokat használ és nem mágiát?  Mert akkor Mira kérdése is érdekes lehet. Talán ha átalakul akkor ő is átkokat használna, esetleg csak az átalakuláshoz és a megszállva tartáshoz kellene csak a mágikus ereje? Mikor pedig az átalakulása megtörtént akkor az adott forma átkaival harcol?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 14:44:28 írta rini67 » Naplózva
Soul
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 538



« Válasz #8152 Dátum: 14 feb 21, 15:50:35 »

Nem feltétlen van ellentmondás az ARC használata és Zeref "szeretetből követése" között. Én simán el tudom képzelni hogy Zeref szándékosan akarná elveszteni a saját mágiáját (is). Az más kérdés hogy épp mostanság jelentette be hogy kiírt mindenkit, ami így kicsit érdekes... Nevet Talán az a legvalószínűbb hogy Zeref képes valahogy kivédeni az ARC hatását.
Naplózva

"What is a man but the sum of his memories? We are the stories we live! The tales we tell ourselves!"
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8153 Dátum: 14 feb 21, 16:07:33 »

Vagy pedig Zeref tud mágiát és átkot is használni,és igy ha el is vesziti a mágiáját az átka megmarad. smirksweat
De lehet,hogy Zeref-re nem fog hatni valamiért az arc-ereje,és igy megmarad a mágiája. Mert szeritnem Kyouka nem azért akarja az arc-ot aktiválni,hogy Zeref veszitse el a mágiáját. Na ebből gondolom,hogy Zeref-re valahogyan nem lessz hatással az arc.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8154 Dátum: 14 feb 21, 17:42:32 »

Én azt is el tudom képzelni, hogy a tartros bázis (a kocka), valamilyen védelemmel rendelkezik az arc ellen (gondolom az ex-elnök még igényt tartott volna a mágiájára, ha annyit dícsérte).
Egyébként milyen szép lenne, ha Kyouka azért akarná eltüntetni Zeref mágiáját, hogy találkozhasson szeretett teremtőjével. Lehet még most is vannak Zerefnél olyan halálos mágia rohamok, mint a szigeten és azért bujkál, hogy ne ölje meg a démonait akaratán kívül. Vagy ezek a rohamok elmúltak, mikor felébredt?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 18:11:52 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8155 Dátum: 14 feb 21, 18:03:27 »

Szerintem meg a mangaka bele sem gondolt ebbe. Mondjuk ő könnyen elintézi ezt a paradoxont és így mindenki boldog és elégedett lesz. Majd kap elég levelet, emailt és ez szöget üt a fejébe. Nevet Sokszor történik ez így.
Naplózva
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #8156 Dátum: 14 feb 21, 18:10:53 »

Ez a szép benne, hogy mennyi teóriát tudunk hozzá gyártani Nevet. Csak nehogy benyújtsák a rajongók a csekket a segítségért.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
V-kony
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9



« Válasz #8157 Dátum: 14 feb 21, 19:24:34 »

Kicsit féltem most Natsut, mert nincs rajta a sálja, ami megvédi Zeref mágiájától.  Szomorú
Amúgy meg Erza azért nincs kiütve, mert megvan a mágikus ereje ami egyenlő az életerejével szinte (asszem egy régebbi részben ilyet mondtak), de mivel a mágikus erejét nem csökkentette a kínzás, így amikor kiszabadult, automatice felregenerálta magát és már mehetett is a démoncsaj ellen.
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8158 Dátum: 14 feb 21, 19:43:59 »

Z-z-Zeref !! :o
Jól harcoltak a drágák  ^^ Elfman abbahagyhatná a rinyálást t.t :/
Jó kis fejezet ,de nem túl sok esemény...
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8159 Dátum: 14 feb 21, 20:37:05 »

rini67:

A gond ott van, hogy a Sátán Lélek (de a Szörny Lélek, és az Állat Lélek) esetében nem csak a forma aktiváláshoz kell a mágikus erő, hanem ahhoz is, hogy a forma használata közben kordában tartsa a démont. Erre az Azuma elleni harc történéseiből lehet következtetni. Vagyis ha a Sátán Lélek használata közben sütnék el az "Arc"-ot, akkor a démon talán végleg el is uralkodna Mirajane-en.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 542 543 [544] 545 546 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!