24 máj 20, 06:51:31 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1781248 alkalommal)
0 Felhasználó és 7 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #8130 Dátum: 14 feb 18, 20:44:35 »

Egyetértek Makarov tolhatna megint valamit mint anno a Tenrou szigetnél.Szerintem egyik legjobb karakter.
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8131 Dátum: 14 feb 18, 21:14:51 »

Most ahogy így belinkeltétek ezt a régi oldalt Gildartsról, és tovább olvastam, azon kezdtem el filózni, hogy hogyan lehet ennek az embernek ekkora fizikai ereje? Nevet Natsut csak úgy felvágta a plafonra.  bow Meg itt beszél Makarov a Polyushka jövendöléséről.
Naplózva
Deriora
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Vas Országa Vas Országa

Hozzászólások: 10



« Válasz #8132 Dátum: 14 feb 21, 09:14:19 »

Az új fejezet. http://www.mangareader.net/fairy-tail/372/
Naplózva

Fr33man
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 262



« Válasz #8133 Dátum: 14 feb 21, 09:23:27 »

Zeref feltünése kissé váratlanul ért.
Erza mintha kissé pipa lenne, vajon miért  Gondolkozik Ördögi
Naplózva
Aizen
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1044



« Válasz #8134 Dátum: 14 feb 21, 09:27:56 »

Erzát már tényleg odadobom a DBZ világba, hogy Yamcha fölényesen alázza rommá.  Nemyóó
A fejezet elment... Zeref a végén jót tett a résznek.
Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8135 Dátum: 14 feb 21, 09:37:18 »

Jó ksi rész volt. Mosolyog

Ez várható volt,hogy Erza most elveri Kyoukat,csak egy kicsit egyóldalunak látszott ez a küzdelem.  Juvia nagy volt mikor azt modnta,hogy:hogy merészeled megprobálni hátulról megölelni Gray-samat. smirksweat ikszdé
Ezek szerint a serülteket is felivtték magukkal. Erza meg szép kis lyukat ütött a kockán. smirksweat
És végre megjelent Zeref is Natsu elött,de ha Zeref ittvan akkor mivan E.N.D-el?
Remélem Natsu-t most elfogja Zeref,és átalakitja démonná. smirksweat
De remélem láthatunk majd egy Natsu vs Zeref küzdelmet,mégha Natsu-nak nem is lessz sok esélye Zeref ellen.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8136 Dátum: 14 feb 21, 09:48:36 »

Mikor Kyouka pontosan úgy kezdett el harcolni, mint ahogy az FMA-ban Lust tudtam, hogy veszíteni fog.  De azért Erza megint hű maradt a nevéhez, sőt még a pusztító erejét is megnövelte. Mekkora lyukat csinált már a kockára?! És még csak át se szúrta Kyoukát xD. De lehet, hogy még nem veszített mert még magánál van és inkább meglepődés ült ki az arcára.

Makarov is feltűnt és osztja a kokikat. Lokinak miért vannak macskafülei? ööööö Polyhuskán meglepődtem. Nem értettem először, hogy miért van ott.

Zeref most már időt is manipulál? Ideje visszavonulni!  Nevet Hiába van itt Zeref, remélem, hogy Gérardék nem jönnek még ide. Furcsa is lenne.

Várhatunk a mangastreames verzióra az anime hírért.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #8137 Dátum: 14 feb 21, 09:51:58 »

Figyeljetek, én totál megtudom érteni Erzát, de az a bekattant fej nagyon nagy ikszdé Kissé megőrült, de ha valaki ilyet tett veled, akkor a "legkisebb" jó az elég tétel Mosolyog

Ennél a képénél: www.mangareader.net/fairy-tail/372/10 konkrétan leesett az állam, nagyon ütős támadása volt Erzának,  ha jól tudom ezt nem is gyakran veti be, vagy alig volt, vagy egyáltalán sem Nevet

Elfman kezd már idegesíteni a depizése, összeszedhetné már magát és tovább léphetne, ha most itt siránkozik, akkor azzal nemhogy segít másokon, de csak tovább rontja a helyezetét... :-/

:O :O :O Zeref most felgöngyölíti a szálat, kíváncsi leszek mit csinál majd Natsu, lefogadom azonnal lerohanja és letámadja, megsérül, feláll 500X is, aztán beszéd valamiről a családról, barátokról és aztán lesz valami Zeref és Natsu közt, aztán kész Nevet

u.i.: Kell egy bejárat? Erza megoldja kacsint ikszdé
Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #8138 Dátum: 14 feb 21, 10:02:30 »

Lokinak miért vannak macskafülei?

Loki macska szellem ha úgy vesszük elvégre Oroszlán. De szerintem az nem igazi fül csak úgy fújta a szél a séróját meg az árnyékolás közrejátszik.

Egyébként nem volt rossz rész csak elment Erzára. Bár én nem bántam, azok után amit kapott ennyi a minimum bár tényleg fura hogy csinált egy bejáratot a kockára de Kyouka látszólag jól van. Bár jobb is így nem akarom hogy ennyi legyen a harc.
A többiek is pakolják a népet, Juvia megint hozza a formáját. Nevet De mi van a többi fejes démonnal? Natsu egyből Zereffel fut össze? Kicsit gyors ez nem? Valami nagy dolog készül itt ha ő is megjelent bár szerintem ez nem az igazi teste csak kivetülés. Valahogy nagyon korai ez a dolog. Bár Kyouka szerint azért kellett aktiválni az ARC-ot hogy átmehessenek Zeref világába ami ha jól látom Natsunak már sikerült is. DE esélye remélem nem lesz ellene mert az már tényleg sok lenne. Ha Zeref már most megjelent akkor E.N.D. tuti hogy Acnologia. Ha ő megjelenik akkor talán jön Gildartz is.

Most egy kis reményt kap a FT csapata aztán megint porba tiporják őket remélem.
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 10:03:18 írta Kuro25 » Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8139 Dátum: 14 feb 21, 10:04:50 »

Aizen:

Szerintem eddig is világos volt, hogy a démonok erőben nincsenek a FT felett.

Tilon:

Lokinak már a Pokol Palotájában való feltűnésekor is feltűnően macskafüles haja volt (Nagy Mágiajátékok).
Ha a Kocka Zeref könyvtára, akkor valszeg ott még erősebb az ereje. Végül is, a Halálfalón kívül és azzal, amivel Hades mestert legyújtotta mást még nem láttunk tőle. Talán nem véletlen félik őt a valaha élt legnagyobb fekete mágusként. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #8140 Dátum: 14 feb 21, 10:26:38 »

Két értékelhető dolog volt a fejezetben:

- a színes borítóoldal
- Zeref megjelenése

Feltételezem, hogy a Mangastream változatában lesz majd hír az animéről. Ha igen, akkor az értékelhető dolgok száma háromra fog emelkedni.

Bölcs ötlet volt Lisannát egyedül elengedni. Több az esélye annak, hogy Tartaros tagba fusson bele, mint Mirába.

Lehetséges lenne, hogy Juviát eltávolítsák Gray közeléből? Az állandó kiakadásai nem viccesek, hanem rendkívül erőltetettek már egy jó ideje. Mashima-sensei pihentesd már ezt a párost, kérlek.

Erza pedig hozta a szokásosat. Problem?
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #8141 Dátum: 14 feb 21, 11:15:02 »

Erzát már tényleg odadobom a DBZ világba, hogy Yamcha fölényesen alázza rommá.  Nemyóó
Nem hiányzik a tárgyi rag Yamcha nevéhez?
Csak mert Yamcha mindig veszít. Erza mindig nyer  Faceg

Makarov is feltűnt és osztja a kokikat. Lokinak miért vannak macskafülei?
Mert cica

Ennél a képénél: www.mangareader.net/fairy-tail/372/10 konkrétan leesett az állam, nagyon ütős támadása volt Erzának,  ha jól tudom ezt nem is gyakran veti be, vagy alig volt, vagy egyáltalán sem Nevet
Én konkrétan azt hittem, hogy át is döfte Kyoukát

Feltételezem, hogy a Mangastream változatában lesz majd hír az animéről.
http://www.mangareader.net/fairy-tail/372/2

Lent a rózsaszín kockából az április és az anime szavakat láttam egy mondatban.  Mosolyog

ja és itt is:
http://anidb.net/perl-bin/animedb.pl?show=anime&aid=9980
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 21, 11:16:24 írta Shiro » Naplózva

Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #8142 Dátum: 14 feb 21, 12:01:15 »

na, ez a rész se volt rossz.
Persze rögvest elkezdődtek az egyénileg lebontott küzdelmek, de sebaj Mosolyog
 Kúl
Makarov is látható lett, úgy látszik észlelte a rajongók akaratát.
Zeref kíváncsi vagyok hogy került oda. Vajh a Tartaros maga tud róla?   Technikai KO

ha lesz  Boxoló érdekes lesz Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
vaniliaspudinglover
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 286



« Válasz #8143 Dátum: 14 feb 21, 12:29:45 »

fairy tailhez mérve is csak közepes rész! (az ft nem egy minőségi shounen, ezért mondtam at f-thez mérvét)

a rész végén a reakcióm:
ennyi? ez még ft-hez mérve is kevés... már csak bud spencer és terrence hill kine az ft oldalára és akkor feltenném a házamat rá, hogy ők nyernek:D habár enélkül is biztos vagyok benne:)

a fődémon: kyouka (akinek csak most sikerült megjegyeznem a nevét) már puff, leverik...
csak eddig bírják??? miért? és mi volt ez a hülye duma tőle, hogy azért mert zereff teremtette őket ezért bíznak benne... 60-as IQ-d van, gratulálok kyouka.
-miért is gondolod így kyouka?
-hát ő teremtett, szeretetből
-szeretetből? ezt honnan veszed? azért teremtett, hogy az oldalán harcoljál, erre nem gondolsz?
-de, de akkor is azért teremtett.
-miért te idióta? te csak egy báb vagy, egy katona zeref embere. ha nem teljesíted a parancsot, neked annyi.

kb ilyen IQ szintűek az ft főgőnoszai... és nemcsak hogy hülyék, még erőseknek sem mondanám őket... röhej






emellett az egész fejezet összecsapott volt, mert sok minden történt, de ugyan akkor semmi... csak a sablon
Naplózva
Papirtigriske
Kezdő Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 485


Milyen Ottó? O.o


« Válasz #8144 Dátum: 14 feb 21, 12:54:49 »

De miért pont Erza?  Hmm? Amit kapott, azután már minimum földön kéne fetrengenie, erre nem, NEM, fogja magát és csinál egy bejáratot, mert ő Erza. Valaki már igazán beledöngölhetné a földbe, mert kezd bosszantani.  Amúgy meg, Natsuról van szó, nagy cucc.  ikszdé Ott vannak a Tartaros bázisán, de végülis mennyi az esélye, hogy pont azokba fut bele Mira helyett? Inkább Mirát mutatták volna Erza helyett.
Naplózva

A stressz akkor jön létre, amikor az agy megtiltja a testnek, hogy seggbe rúgjon valakit, aki amúgy megérdemelné.
Oldalak: 1 ... 541 542 [543] 544 545 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!