24 máj 18, 14:52:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 540 541 [542] 543 544 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779299 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #8115 Dátum: 14 feb 16, 15:33:01 »

Mondjuk nálam most Mira nagyon kérdéses. Van egy olyan érzésem, hogy Kyouka még segített is neki ezzel az átalakítás próbálkozással. Az gondolom ezzel kapcsolatban, hogy ezáltal még jobban uralma alá tudja hajtani az adott démonok erejét akár hosszabb ideig is de talán még nagyobb erőt, képességet is képes lehet kisajtolni belőlük. Erzáról ilyen szempontból nem tudok mit gondolni de az ő átalakítása jóval rövidebb ideig tartott a kínzásoknak köszönhetően. Ettől függetlenül lehet, hogy ő is profitált ebből az átalakításból.
Naplózva
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #8116 Dátum: 14 feb 16, 15:52:47 »

Erzát is átformálták? :O Nem csak megkínozták szimplán? Mert én nem emlékszem, hogy őt is berakták volna a többiek közé a tartályba.  Hmm?
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 16, 15:53:51 írta olcha94 » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8117 Dátum: 14 feb 16, 16:03:49 »

Jah Erza-t csak szimplán mekinozta Kyouka,csak felerősitette a fájdalomérzetét,és igy nagyobb volt a fájdalma.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/365/27

Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
makadmel
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 41



« Válasz #8118 Dátum: 14 feb 16, 18:34:00 »

Erzát nem alakították át, csak szimplán élvezte Kyouka vendégszeretetét. Nevet
Az a hőpenge gyanús, lehet hogy talán Natsu tudja vhogy hasznosítani?
Kana trükkje tetszett, de azért mutathatták volna hogy beszélget Sho-val a trükkjeiről anno.
Igazából Franmalth szövegébe a többes számot nem értem, hisz nem őket hanem őt engedte el:D Csak Happy volt ott. Vagy tévedek?
Naplózva

http://animesay.ru/upload/users/51c597f092dad16d545599be9785b12c.jpg.jpg

\\\"Az, hogy hogy néz ki valaki, édes mindegy. A lényeg csupán a lélek.\\\\\\\\\\\\\\\" Soul Eater
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8119 Dátum: 14 feb 16, 18:47:08 »

Az lehet fordítási hiba is, csak az a baj, hogy mindkét forrásban többesszámban volt... ^^"

A többes szám alapján esetleg lehet asszociálni a Nap faluban történtekre is, de mint már előttem írták, Silver már rég nem volt ott, mire Natsuék odaértek.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8120 Dátum: 14 feb 16, 21:33:53 »



Zanchrow is meghalt, meg most elvileg Brain is. Meg talán Gemma a Saber korábbi mestere de ő nem 100%.
Zanchrow meghalt? T.T Mégis mikor? :o
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8121 Dátum: 14 feb 16, 21:40:12 »

Itt, és és a következő 4-5 oldalon:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/242/10
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #8122 Dátum: 14 feb 16, 21:47:00 »

És tényleg, köszönöm Nevet
Animében is benne van? Nevet Vagy csak nem emlékeszem...Nevet
Naplózva
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #8123 Dátum: 14 feb 16, 22:25:20 »

Igen, benne van az animében. Mosolyog

Érdekes volt a fejezet, erre nem számítottam. Mosolyog
Azok a reakciók a kártyákon.Nevet Gazille és Makarov feje nagyon vicces. Én nem bírom kinézni, hogy Wendy milyen pózban van. ikszdé
Mira nagyon vagány volt.
Úgy tűnik, csak a Fairy Tail fog harcolni a Tartaros ellen. Remélem a Fairy Tailnek nem lesz könnyű dolga.
Bárcsak nagyobb szerepet kapna Romeo, mert többet ki lehet hozni a karakterből.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8124 Dátum: 14 feb 16, 23:03:26 »

...
Azok a reakciók a kártyákon.Nevet Gazille és Makarov feje nagyon vicces. Én nem bírom kinézni, hogy Wendy milyen pózban van. ikszdé
...

Wendy ül, felhúzza a térdét és alulról átkarolja a lábát.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #8125 Dátum: 14 feb 16, 23:18:38 »

Szerintem a mostani egy mentőakció lessz,mert nemtudom elképzelni most,hogy feljutottak a kockára máris elverjék a démonokat. Bár már mindenk szabad,legalábbis nincsenek megláncolva. smirksweat De azért remélem,hogy a démonok sem fogják hagyni,hogy csak úgy elsételjanak majd. Remélem,hogy Gildart valahonnan értesülni fog,hogy mi történt a FT-vel,és visszafelé veszi az irányt.

Lassacskán a többi céh is észrevehetné,hogy mi forog itt kockán és beszálhatnának ők is. Mert ha a FT-lenyomja majd a Tartarost egyedűl,akkor nagyon csalódott leszek.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
asdfgrey
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 49



« Válasz #8126 Dátum: 14 feb 17, 11:08:04 »

...
Azok a reakciók a kártyákon.Nevet Gazille és Makarov feje nagyon vicces. Én nem bírom kinézni, hogy Wendy milyen pózban van. ikszdé
...

Wendy ül, felhúzza a térdét és alulról átkarolja a lábát.

Így már látom! Köszönöm! Mosolyog

Idézet
Lassacskán a többi céh is észrevehetné,hogy mi forog itt kockán és beszálhatnának ők is. Mert ha a FT-lenyomja majd a Tartarost egyedűl,akkor nagyon csalódott leszek.

Igen, az lenne a jó, ha a többi céh is harcolna a Tartaros ellen.
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #8127 Dátum: 14 feb 17, 23:02:25 »

Én jobban örülnék egy kis elit csapatnak, mintsem, hogy ideállítson 2-3 céh teljes létszámban. A sárkányoknál is mi volt. Ott volt szinte az összes szereplő de Mashima nem tudott velük mit kezdeni. Jöjjön 4-5 mágus, akiknek tényleg van keresnivalójuk ott és kapjanak normálisan időt. Mondjuk jöhetne a Sabertooth nagyágyúi. Ők erősek is és Minerva révén még a sztoriba is tudnának adni valamit. Meg persze Yukinónak találkoznia kell Angel-el, de az nem hiszem, hogy ebben az évadban történne.
Az erősítéssel csak az a baj, hogy minek jönnének Magnóliába? Hisz az FT-én kívül senki sem tudja, hogy a Tartaros pont afölött tartózkodik.

Gildarts most már tényleg keresheti majd a céhet. ikszdé
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/166/8
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #8128 Dátum: 14 feb 18, 08:10:11 »

...
Az erősítéssel csak az a baj, hogy minek jönnének Magnóliába? Hisz az FT-én kívül senki sem tudja, hogy a Tartaros pont afölött tartózkodik.
...

Ahogy az ex-elnök, úgy Hibiki (Blue Pegasus) is képes lehet az Archiválás mágiájával megfigyelést végezni. Még ha nem is olyan szinten, mint a Szuper-Archiválás esetében.

Kuriózumként egy Fairy Tail előző (2.) generációs csapatot is megnéznék harc közben: Makarov, Bob, Goldmine, Warrod (bár ő még az 1. generáció tagja). Még régen azt az infót kaptuk asszem Mirajene-től, hogy Bob és Goldmine partiban vannak Makarovval. Szal jó kis csapat lenne az is. kacsint
« Utoljára szerkesztve: 14 feb 18, 08:12:25 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #8129 Dátum: 14 feb 18, 16:21:21 »

...
Az erősítéssel csak az a baj, hogy minek jönnének Magnóliába? Hisz az FT-én kívül senki sem tudja, hogy a Tartaros pont afölött tartózkodik.
...

Ahogy az ex-elnök, úgy Hibiki (Blue Pegasus) is képes lehet az Archiválás mágiájával megfigyelést végezni. Még ha nem is olyan szinten, mint a Szuper-Archiválás esetében.

Kuriózumként egy Fairy Tail előző (2.) generációs csapatot is megnéznék harc közben: Makarov, Bob, Goldmine, Warrod (bár ő még az 1. generáció tagja). Még régen azt az infót kaptuk asszem Mirajene-től, hogy Bob és Goldmine partiban vannak Makarovval. Szal jó kis csapat lenne az is. kacsint

Ez hol volt írva? Linket tudnál mellékelni mellé, mert asszem én elsiklottam efelett. Ha animében volt, akkor semmi, mert azt nem néztem.
Amúgy szerintem nem véletlenül lett az arc Warroddal felvezetve. Remélem lesz szerepe a négy ishvalinak. Vagy nem.
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
Oldalak: 1 ... 540 541 [542] 543 544 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!