24 máj 17, 11:02:07 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 515 516 [517] 518 519 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778216 alkalommal)
0 Felhasználó és 6 vendég van a témában
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7740 Dátum: 14 jan 10, 11:05:49 »

Én is gondoltam rá, hogy Urnak van hozzá több köze, de akkor nem lenne olyan illata, mint Graynek.

mohric: Tudjuk, hogy a Kyukimon minden tagja Zeref démona. Ez alapján nem hiszem, hogy csak egy démonosított ember lenne.

Szerintem Silver nem használt akkora erőt Natsun, mint Atlason, hisz csak ő fagyot meg és semmi más. Legalábbis remélem, mert nagyon furcsa lenne, ha ilyen mértékben hullanának az erős szereplők a jó oldalról. Arról nem is beszélve, hogy így 2 főszereplő cselekvés képtelen lesz.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7741 Dátum: 14 jan 10, 11:54:35 »

Mistogun is elég jól tudott varázsolni (lásd a Laxusos harcát), csak Edolasban nem ment neki. Ettől függetlenül én sem tartom valószínűnek, hogy Silver edolasi lenne.

Mistgunnál mindig ott voltak a botjai, amikor varázsolt. kacsint Ami valószínűsíti, hogy lacrimás botok.
És Edolasban is tudott varázsolni, asszem a Doroma Animu lövését védte egy Víztükörrel.

Vagy lehet, hogy Silver azért haragszik Gray-re, mert valójában a démonölő Urtear apja, és úgy gondolja, hogy a két örökbe fogadott fiú miatt nem foglalkozott Ur Urtear-rel.
Bár a "szagazonosságot" ennek erősen ellentmondani látszik.

Eléggé valószínű, hogy Gray-től is foguk majd infókat kapni ezen a vonalon, ha összefutnak Silverrel. Lehet ismerőse lesz neki "valahonnan". (-:
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Depres
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 161


« Válasz #7742 Dátum: 14 jan 10, 14:03:14 »

sejtettem hogy hogy Silvernek közevan Grayhez, túl nagy volt a külső hasonlóság, + jég mágia + a nevük is hasonló ( ezüst + szürke )

Legalábbis remélem, mert nagyon furcsa lenne, ha ilyen mértékben hullanának az erős szereplők a jó oldalról. Arról nem is beszélve, hogy így 2 főszereplő cselekvés képtelen lesz.

hát azért valljuk be, már nagyon ideje volt hogy natsut valaki jégre tegye, ki nem állhatom amikor mindig egy személy van a középpontban


Az én teóriám Silverrel kapcsolatban, hogy ember volt, aki démonölő mágiát használt, ami Zeref könyvéből származik. Acnológiához hasonlóan túlzásbavitte a használatát, túl sok démonnal végzett és a mágia eluralkodott rajta és végül ő is démonná vált.
Ha azt vesszük, hogy ő fagyasztotta meg a tűz falut, és az tüzet démonnak vélte, akkor nekem egyből az jut eszembe hogy miért? miért ölne démont ha ő is démon lenne? említette hogy a démonok lelkét fogyasztja, gondolom annyira függővé vált a saját mágiájának hogy már csak démonok pusztítása ad neki életerőt.


egyébként elég szembetűnő hasonlóság van  néhány fairy tail és tartarus tag között
Kyouka - Mirajane
Torafusa - Elfman
Silver - Gray
Sayla - Kana
talán szülői értekezlet közeleg?
« Utoljára szerkesztve: 14 jan 10, 14:24:34 írta Depres » Naplózva
Death Force
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 235


"Don't look back. Keep on moving forward."


« Válasz #7743 Dátum: 14 jan 10, 14:17:00 »

Itt az egyetlen furcsa dolog hogy ez még mindig nem jégmágia Nevet És amikor kipurcan egy új jégkorszak veszi kezdetét >.>
Naplózva

→ † Haters Gonna Hate † 

"True magic results from the courage of the Heart. Boys and girls be ambitious." - Kitty

TOP5 favorit Manga:
1. Mahou Sensei Negima!
2. UQ Holder!
3. Rave Master
4. Fairy Tail & Zero
5. Naruto
shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7744 Dátum: 14 jan 10, 14:21:31 »

Mistgunnál mindig ott voltak a botjai, amikor varázsolt. kacsint Ami valószínűsíti, hogy lacrimás botok.
És Edolasban is tudott varázsolni, asszem a Doroma Animu lövését védte egy Víztükörrel.

Akkor ezt benéztem, azt hittem anélkül is képes volt varázsolni  smirksweat.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7745 Dátum: 14 jan 10, 14:57:11 »

miért ölne démont ha ő is démon lenne?
Miért ölne meg egy ember egy másik embert?

Amúgy meg senki ne higgye egy pillanatra se, hogy Natsu tartósan kikerül a képből és nem tér vissza a fináléra Nevet

Mistgun meg bár elsősorban tényleg a botjait használta, nem kizárt hogy itt rendelkezett saját mágiával valamilyen szinten.

Silveren nem értem miért lepődik meg mindenki ennyire, már az első megjelenésénél mondtam/mondták sokan hogy szinte biztos nem véletlen néz ki úgy mint egy felnőtt Gray/Gildartz hibrid, és hogy a páncélján lévő 'Absolute Zero' felirat se a tűzmágiája bizonyítéka Nevet De remélem nem Gray apja lesz, legalábbis nem látok okot miért utálná a gyerekét, valami párhuzamos/jövő/démon Gray szimpatikusabb megoldás. De hát meglátjuk.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7746 Dátum: 14 jan 10, 16:54:31 »

mohric: Tudjuk, hogy a Kyukimon minden tagja Zeref démona. Ez alapján nem hiszem, hogy csak egy démonosított ember lenne.
A Kyukimon minden tagja Zeref démona. Igen, és? Attól, hogy ők Zeref démonai még lehettek egykor emberek. nem tudjuk, hogy Zeref hogyan "készítette" a démonjait.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7747 Dátum: 14 jan 10, 17:58:38 »

Itt elég egyértelműen kijelentik, hogy nem emberek.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/33

Itt meg van magyarázat, hogy élő mágiával készültek.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/021/5
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7748 Dátum: 14 jan 10, 18:10:12 »

Ez még nagyon a Manga elején volt.  Szerintem Silver ember volt az tuti.   Majd kiderül ök hogyan jöttek létre.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7749 Dátum: 14 jan 10, 18:27:15 »

Itt elég egyértelműen kijelentik, hogy nem emberek.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/33

Itt meg van magyarázat, hogy élő mágiával készültek.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/021/5

Én sem azt mondtam, hogy emberek hanem, hogy emberek VOLTAK mielőtt átváltoztatták őket. És az oké, hogy élő mágiával, de azon belül, hogy? Úgy ahogy Hades teremtett démonokat csak pár varászszóval vagy ilyen hosszadalmas átalakítós módszerrel, mint ami Kyouka csinál Minervával meg Mirával. Valószínűleg az utóbbival, de nem biztos.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
KillerSpawn
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 22


« Válasz #7750 Dátum: 14 jan 10, 21:37:12 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/31 Itt említi Zero hogy az emberi alakjában jelent meg.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7751 Dátum: 14 jan 10, 22:13:31 »

366. fejezet magyarul publikálva: www.naruto-kun.hu
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7752 Dátum: 14 jan 11, 11:08:00 »

Hmm... Juviának igen jók a megérzései Nevet Ez a rèsz picit Gray+Juviás volt... Lehet ,hogy Silver ismerte Juviát és szerelmes volt belé és most fEltékeny Grayre xDDD Tudom ,hülye elmélet ,dehát. Biztos vagxok benne ,hogy lesz Gray-Silver harc ,ahol Lucy is meg Juvia is ott lesz ,szerintem...
Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7753 Dátum: 14 jan 11, 11:26:13 »

Talán ,az lesz ,mint Lionnál. Gray odamegy kifagyasztja Natsut. Ntsu megy megmenti Erzát és Mirát. Juvia pedig harcol Gray-sama oldalán Silver ellen. Engem már érdekel mivan Lisannaval és Elfmannal.. Nyelvesít
Naplózva
Szilardo
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 3



« Válasz #7754 Dátum: 14 jan 11, 11:26:37 »

Ezt a "Silver lehet hogy Gray jövőbeli énje" továbbfejtve, voltak olyan találgatások hogy Natsunak valami köze van E.N.D-hez, talán az is előfordulhat hogy E.N.D pedig Natsu jövőbeli énje akar lenni ... Nevet
Naplózva
Oldalak: 1 ... 515 516 [517] 518 519 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!