24 máj 17, 12:14:11 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778261 alkalommal)
0 Felhasználó és 5 vendég van a témában
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7515 Dátum: 13 dec 06, 15:08:07 »

jó fejezet volt!

amikor azt a démon csajt megláttam már örültem, hogy EZAZ MAJD Ő HARCOL MIRAJANE-el mert azthittem ő is velük van.
Mirajane az egyik kedvenc karakterem és mivel nagyon levan butítva a karaktere remélem mutat valamit.Annak annyira nem örültem, hogy Erza is vele van mivel ő meg natsu kapott már elég epikséget Nyelvesít dehát ígyis nagyon jó csak ne erzáé legyen a főszerep...Mirajanennek azthiszem egyszer volt normális harca anno Freed ellen, de azt imádtam Mosolyog javítsatok ki ha tévedek
Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7516 Dátum: 13 dec 06, 15:29:27 »

Ha most Erza és Mira, Kyoukába futnak bele és kezdenek el harcolni, akkor paradoxon fog fellépni a FT világában és megsemmisül a téridő kontinuum, mert Kyouka nem veszítheti el az első harcát, mivel ő a csapat vezetője, de Erza sem veszíthet, mert ő Erza. Hümm-hümm

Az a démon nem is tett látható mozdulatot csak állt ott előttük és úgy irányította Elfmant. Igazából Elfmanéknak nem is kell nyerniük, mert a tanácstag már meghalt. Erősítés se fog nekik menni, szóval Mashima nyugodtan megcsinálhatja az első Tartaros győzelmet. Eddig van egy döntetlenük és egy vereségük.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Asasino
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 1131



« Válasz #7517 Dátum: 13 dec 06, 15:58:20 »

Ha most Erza és Mira, Kyoukába futnak bele és kezdenek el harcolni, akkor paradoxon fog fellépni a FT világában és megsemmisül a téridő kontinuum, mert Kyouka nem veszítheti el az első harcát, mivel ő a csapat vezetője, de Erza sem veszíthet, mert ő Erza. Hümm-hümm

van benne valami Nevet Erzával sincs komolyabb bajom csak akkor egy csapatmunkát mutassanak ahol mind a kettőjüknek ugyanannyi szerep jut Mosolyog még a mágiajátékos részekben mintha Mira mondott volna valami olyat, hogy csak akkor harcol komolyan ha a barátai nincsenek ott.Nem szószerint de azthiszem ez volt a lényege és teljesen nem emlékszem hülyeséget meg inkább nem írok..  Technikai KO  smirksweat
Naplózva
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7518 Dátum: 13 dec 06, 16:08:28 »

A Mikulátia meghozta a jó fejezetet.  Kúl

A csapatoknál csak azon lepődtem meg, hogy az Elfman-Lisanna párost komolyan gondolták. Elfmanról még csak-csak eltudom képzelni, hogy tartani tudja magát valahogyan, de Lisanna? Előránt majd a semmiből egy brutális Take Overt?
Az lenne az egyetlen esélye, mert még támogató mágusnak se mondanám, hogy azért lenne ott. Hmm?
Ha létezik csapat/pár, ami a könyökömön jön ki az a Gray-Juvia. Az anime két fillerében együtt voltak, a legutóbbi két OVA-ban megint összekerültek és még a Tenrou Szigeten és a Nagy Mágia Játékokon is volt jelenetük. Egy Gajeel-Juvia párosnak jobban örültem volna. >.<# Gyanítom, hogy Ezel vagdoshatta szét a várost, ahonnan elkéstek. (Doujigiri)
A Shadow Gear kiegészülve Gajeelal és Lilyvel stabil egy csapat. Nem lesz velük probléma.  Mosolyog

Seira nem vesztegeti az idejét. Ez tetszik. Nem pont Elfmannak való ellenfél, de majd elválik, mi lesz.

A Face potenciálisan "csak" arra jó, hogy minden mágiát megsemmisítsen a kontinensen. Magyarán a mágia nem létezne a használata után és minden mágus elvesztené a hatalmát. Elég veszélyes ez a cucc. smirksweat Vajon Jellal és Ultear benne voltak-e a 3 ex-tanácsosban, akik segítettek lepecsételni a Face-t?  Gondolkozik

A fejezet végére összeállt egy komoly duó. Ameddig Erza nem nyúlja le a rivaldafényt, addig örömmel tekintek ezen csapat elé. Ohh My God

A 40. kötet borítója(amit Ultear nem kapott meg)
A 41. kötet borítója(Ez nagyon jól sikerült szerintem)


« Utoljára szerkesztve: 13 dec 06, 16:16:34 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7519 Dátum: 13 dec 06, 16:24:48 »

beizzították a szuperszónikus hajtóműveket - végig nagyon zaklatott a rész. ÖTÖS !
A kiküldött csapatok nem rosszak . DE ! kíváncsi lennék más összeállításokra is
(max, navarro, ever, alzack, bisca, lucky ollietta, warren, mickey chickentiger, mikuni shin, macao, wakaba mine...
Tőlük bizony nem túl sokat láthattunk...

Mira és Erza eggyütt ! Ez rég járhatott Mashima sensei fejében...  ikszdé  bow
 Pojén
 Kúl
De asszem ez a démoni átkos cumó nagyon a Végpontra hajítja őket.
Mosolyog
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7520 Dátum: 13 dec 06, 17:12:33 »

Max-nak megint mi dolga volt a seprűvel? ikszdé ikszdé ikszdé

Ezt most komolyan gondolta Mashima? Elfman és Lisanna egyedül menjen egy olyan helyre? Nem gondolta Makarov azt a lehetőséget végig, hogy mi van ha rosszabb ellenfelet is kaphatnak mint Laxus-ék? Na ott tuti veszíteni fognak. Szinte remélem is. Lisanna érdekében...

Mira és Erza egy csapatban? Ilyen se volt még. ikszdé Na meglátjuk mire viszik, bár ők ketten túl erősek. Vajon kihez mehetnek ha 2 ilyen táp karakter megy?

Gazille és az Árnyék gatya csapat vagy mi jó párosítás. A 2 idióta védheti levit, amíg támogatja vassal Gazille-t, aki az ellenfelet püföli.

Juvia és Gray se rossz párosítás, de ez már egyfajta klisé. Juvia jobban tette volna, ha valakivel mással megy.

Szóval ezek voltak a párosítások. Kíváncsi vagyok kit fog kapni Erza és Mira. A megérzésem azt súgja, hogy vagy Silvert kapják, aki jól móresre tanítja őket és ''talán'' első alkalomma láthatjuk erzát veszíteni. Nevet Keservesen....Nevet

Elfman-ék szivták meg a leginkább. A legrosszabb párosítás. Kellett még volna oda egy ember.
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7521 Dátum: 13 dec 06, 17:18:06 »

Na végre megtudtuk hogy van lába a csajnak és nem delfin vagy sellő vagy tudom is én. De hogy miért nem hord cipellőt azt nem tudom. Lehet várja a herceget? Nevet Nekem ő a kedvencem az összes démon közül annyira laza a csaj. Mindig mélabús de úgy látszik nem kell őt sajnálni még a kisujját se mozdította meg Elfman máris megölte majdnem a húgát. ISMÉT! Mekkora húzás lenne már ez Mashimától hogy megint megöli a saját húgát. Mondjuk tuti nem ez lesz. Viszont nem tudom hogy fognak harcolni ellene hisz mindketten közelharcosok végül is. A démon bige meg egyértelműen távolsági bár mindegy hisz meg se tudják közelíteni. Tuti valami Jedi elme kontrollja van. Nevet

Erza és Mira Isteni párosítás. Jó kis fanservice lesz ebből már előre látom. Nevet

Az a fegyó meg elég brutál kinézetet kapott meg kell hagyni. Eddig egyértelműen ez a legjobb ARC a mangában és nem igazán adta lejjebb a szintet Mashima bácsi.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7522 Dátum: 13 dec 06, 18:08:50 »

Mira és Erza egy csapatban? Ilyen se volt még. ikszdé Na meglátjuk mire viszik, bár ők ketten túl erősek. Vajon kihez mehetnek ha 2 ilyen táp karakter megy?

Asszem Mira és Erza,az ex-elnököt mentek megvédeni.
Mert szerintem ő tudja,hogy ki az a 3 tanácsos aki lepecsételte azt a fegyvert.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Slorasil
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56



« Válasz #7523 Dátum: 13 dec 06, 19:02:08 »

Szerintem az egyik ilyen kulcs ember az Doranbolt. Nem véletlenül mondta az utolsó mondatot Roshi.

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/356/17

Azt is megmagyarázná miért "nem tud" senki információt kiadni, hisz simán módosíthatta mindenki emlékét akinek köze volt a Facehez.

Naplózva
Juvia
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 52


« Válasz #7524 Dátum: 13 dec 07, 21:07:30 »

Huhh,jó lesz nagyon.De hogy gondolták az Elfman -Lisanna párost? Jó Elfman már elég erős...de annyira nem,hogy egy démonnal akivel Natsu is alig bír elbírjon.Kivéve ha mind 2-en előrükkolnak valami spéci Take Overrel,de azt meg nem hiszem... Talán erősítés...De eltört a lacrima tehát ennyi. Kár,hogy Kanát nem küldték ki bírom a csajt!
Naplózva
Toshin Raizen
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 289


Aki másnak vermet ás, az sírásó vagy földmunkás :D


« Válasz #7525 Dátum: 13 dec 08, 09:51:32 »

Gray és Juvia kicsit elkésett... ki tudja milyen perverzségek történtek az oda úton?  smirksweat
Azok az épületek valami hihetetlen stabilitásról tesznek tanúbizonyságot ^^"
Hmm... Gazille úgy tűnik betévedt egy étterembe, de a pultos már alulról szagolja a Lev... Ibolyát.
Már épp kezdtem hiányolni Lisanna szebbik "oldalát", de Mashima szerencsére kiélte a "betegségét". Először azt hittem, hogy az öreg zombi lett, de csak Donquixote Dofalmingo volt az  Nyelvesít Elfman igazán mondhatta volna hogy: "férfi" Mosolyog Már legalább tudom honnan jön a Mizo tej Nevet Mivel már tél van, ezért a lányok nyakából nem hiányozhat a sál sem, Elfman rendes testvérhez illően oda adta a sajátját, habár úgy néz ki, kicsit szorosra kötötte.
-Egy démon történetében  nem szerepel a "kényelem" szó. ikszdé
Makarov mester orrvérzéssel indíthatta a párbeszédet, miután Lucy ismét megmutatta az "eszét". Csak azt nem értem mit keres ott Magdi anyus?
A vége tényleg jóra sikeredett, végre megtudtunk egy-két információt a tanács erejének mibenlétéről is. Minek legyenek erős mágusok, ha egyszer egy sokkalta nagyobb hatalmat birtokolnak. Mosolyog Erza és Mira mint páros? Kíváncsian várom mi fog kisülni belőle!

S, mint mondtam a vége tényleg jó lett, a következő rész címe lázba hozott. Reméljük a legjobbakat... a történet szempontjából.
Naplózva

FRUILI BERENGAR itáliai király ombardiai követe a magyarokról 921-ben:
Gazdagságuk pazar és szembetűnő. Hatalmas sereget tudnak kiállítani! Kürtszóra indul fordul egész serege. Napokig lovagolnak váltó lovaikon. Ha megindulnak megmozdul ég és föld alattuk. Harciasságuk és bátorságuk egyedülálló. Nem félnek a haláltól! Mosolyogva halnak meg! Legyőzhetetlenek.

Igaz magyarnak lenni akkora teher, hogy aki sokat viseli, megerősödik. Wass Albert
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7526 Dátum: 13 dec 08, 10:34:30 »

Haha, azt hittem, hogy én fogom írni az első kommentet az Erza-Mira párosról, de szinte mindenkinek benne van a hsz-ében. Végre ezt is megértük, hogy ketten mennek bunyózni. Hát az biztos, hogy badass dolgokat fogunk látni tőlük. <3
( Mennyi fanboy ...LOLOLOL Nevet ) Egyébként jó rész volt, nem volt benne bunyó, de még így is érdekes volt... Elfmanéknak nincs esélyük, hiába Fairy tail. Szerintem esélytelen, ha csak nem mutat valamelyikük meglepetést.
Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7527 Dátum: 13 dec 08, 14:50:24 »

Szerintem most,hogy Gazille csapata meg Gray csapata elkéset,akkor lehet elküldik majd öket,hogy nézzék meg Elfman-ékat.
Mert ugye a FT még nemtudja,hogy akihez Elfman meg Lisanna ment,az meghalt s igy lehet küldenek oda mégvalakit.
Mostmár legalább tudjuk,hogy miért is öldösi a Tartaros az ex-tanácstagokat.
Nameg az is értelmet nyert,hogy miért ölte meg Jackal a tanácstagokat,mert ugye hogyha nincs tanács,akkor az Aetheriont nem tudják hsználni a démonok ellen.
S ugye ha nemmarad egy ex-tanácsos sem életben,akkor feloldódik a pecsét az arc-ról,s igy megtudja kaparintani a Tartaros.
Bár lehet,hogy már megkaparintották,csak nem tudják feloldani a pecsétjét,s most sorba legyilkolják a volt tanácstagokat azt remélve,hogy megölik majd azt a 3-mat akik lepecsételték a fegyvert.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7528 Dátum: 13 dec 08, 16:45:36 »

Szerintem most,hogy Gazille csapata meg Gray csapata elkéset,akkor lehet elküldik majd öket,hogy nézzék meg Elfman-ékat.
Mert ugye a FT még nemtudja,hogy akihez Elfman meg Lisanna ment,az meghalt s igy lehet küldenek oda mégvalakit.
Mostmár legalább tudjuk,hogy miért is öldösi a Tartaros az ex-tanácstagokat.
Nameg az is értelmet nyert,hogy miért ölte meg Jackal a tanácstagokat,mert ugye hogyha nincs tanács,akkor az Aetheriont nem tudják hsználni a démonok ellen.
S ugye ha nemmarad egy ex-tanácsos sem életben,akkor feloldódik a pecsét az arc-ról,s igy megtudja kaparintani a Tartaros.
Bár lehet,hogy már megkaparintották,csak nem tudják feloldani a pecsétjét,s most sorba legyilkolják a volt tanácstagokat azt remélve,hogy megölik majd azt a 3-mat akik lepecsételték a fegyvert.
Szerintem Gray-t, meg Gazille-t továbbküldik, olyan tanácsosokhoz akiknél még nem jártak, mert csak most tudták meg a címét.
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 08, 18:27:31 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7529 Dátum: 13 dec 08, 18:35:08 »

Szerintem Gray-t, meg Gazille-t továbbküldik, olyan tanácsosokhoz akiknél még nem jártak, mert csak most tudták meg a címét.

Lehet,csak egyszer Elfman-nak elkéne szabadulnia,a démoncsajtól.  smirksweat
Bár lehet,hogy most összeraknak egy csapatot,akik elindulnak a fegyverét,amint megtudják a helyét.
Mert ugye,hogyha Erza meg Mira sikerrel járnak és megtudják,a volt elnöktől annak a 3-volt tanácsosnak a nevét,akik lepecsételték a fegyvert,akkor kelle egy csapat akik megvédik a fegyvert,hogy az nehogy a démonoké legyen.
Namegy persze egy csapat,akik azt a 3-volt tanácsot védik, akik lepecsételték  fegyvert.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 500 501 [502] 503 504 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!