24 jún 14, 18:48:38 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1847390 alkalommal)
0 Felhasználó és 9 vendég van a témában
K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7485 Dátum: 13 dec 01, 00:39:41 »

Az sem mellékes hogy ezekből mekkora mennyiséget tud tárolni.
Már szinte minden alkalomra van neki valami.Ha ezen a téren még fejlődne már a bőröndök se kellenének neki. smirksweat

Hát igen az se mind1 hogy ki viseli,ha egyáltalán tudja.
Mondjuk alap ruhákkal nincs baj ott maximum a testi adottságok Nyelvesít + A Come on Boy páncél smirksweat
Rendes páncéloknál viszont az is szempont hogy ő már hozzászokott ezekhez,és egyediek.Rá vannak szabva/tervezve.

Mondjuk Bisca puskái hiába adnak példáúl tökéletesebb pontosságot attól még nem tesz mester lövésszé.
(Lehet ha Erza kapna egyet teljesen mást találna el mint amit akart.)

Naplózva

Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7486 Dátum: 13 dec 01, 11:38:22 »

Erza azért olyan erős és különleges,mert ottvan neki az a rengetek fegyver páncél meg pajzs.
Amit hihetetlen gyrosasággal tud lecserélni,illetve nem csak sima páncéljeai fegyverei meg pajzsai vanna.

Pl itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/022/14
A láng Császárnőjének a páncélja,ezzel a páncéllal a felére tudja csökkenteni a tűzmágusok támadásait

Vagy itt:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/052/5
Szerintem es sima páncél,nemtudta volna felfogni a Jupiter lövését.

Meg ittis:
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/205/3
A Tenger Királnyőjének a páncélje,igy a viz tipusú támadások is csak feleannyit sebeznek.

Szerintem ennél több bizonyiték nem is kell.
Nameg ottvan a második eredet is.
Ám szerintem Erzát az teszi félelmetessé,legalábbis  számomra,hogy ő nem ront neki az ellenfelének mint Natsu,hanem készit valami tervet is ellene.
Ugye a jó tervezés néha életeket menthet. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 01, 11:39:16 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7487 Dátum: 13 dec 01, 13:53:27 »

Nekem ez a fejezet egyszerűen nem tetszett. Borzalmasan unalmas már, hogy Natsuval akármit csinálnak, csak fel kel erősebben, és minél hülyébben néz ki, annál nagyobbakat üt. Lucy, Wendy, Charle és Happy meg persze csak néznek ki a fejükből, és ha mégis csinálnak valamit, akkor abból valami teljesen boldog és komolytalan dolog sül ki. Kéne ennek a mangának valami vérfrissítés... amikor Gray "meghalt" akkor is úgy voltam vele, hogy hú, ez merész húzás volt, de hopsz, mégse halt meg. A többieknél is ugyanez...
Remélem a többi fejezet ennél izgalmasabb lesz.
Naplózva
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7488 Dátum: 13 dec 01, 13:54:37 »

Ez kezd már nagyon ''Erza téma'' lenni. Annyit azért még hozzátennék ehhez a témához, hogy egyedül Azuma volt képes legyőzni. Lehet ez most furcsán hangzik, de onnan is azért jött ki élve Erza mert a ''barátság ereje''. Lehet a tenrou fa is valakinek egy kis ''csalás'' volt azuma számára, mert az segíthette a nagy erőhöz, de azt sem kell elfelejteni, hogy a tenrou fa adott erőt Erza-nak is. Nevet
Ki tudja ki győzött volna, ha nem lenne a Tenrou fa.

Naplózva
Ludacriss
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1


« Válasz #7489 Dátum: 13 dec 02, 14:04:31 »

Ahoi!

Hát ennek is eljött az ideje, 7 év óta először regisztrálok fórumra is... Mikre nem vetemedem. Én már nagyon rég óta követek több hosszú animét és mangát is, és a hozzájuk tartozó fórumokat is elég rendszeresen. Az utóbbi időben megfigyelhető volt egy új tendencia, egyre több az "unom" és az elégedetlenkedő ember. Ez nem csak itt a Fairy Tail-nél, más hosszú mangáknál is.

Azt hiszem egy fontos dolog mellett elsiklotok ti is és talán a mangaka is. Talán fura ezt kimondani, de felnőttetek valamennyire, főleg érvényes ez azokra akik a kezdetektől követnek már mangákat. Ebből több dolog is következik. Változik az értékrendetek, ízlésetek. Ráadásul az is benne van a dologban, hogy 2-3 évente szinte teljesen megváltozik az ember, sokszor szöges ellentéte kezdi el érdekelni mint azelőtt. Ez főképp igaz a tinédzser korúakra egész a huszonévesekig. A manga olvasóközösségét szerintem ezek a korosztályok teszik ki nagyjából.

Miért is fontos ez? Azért mert a mangakák évek óta a bevált sémákat követik, nem igazán tudnak vagy épp mernek újítani, a megcélzott korosztály ugyanaz marad, közben pedig akik elkezdték követni őket már felnőttek sok esetben. Én azt nem tudom, hogy ezt külső nyomásra teszik-e vagy sem, vagy a kiadók rendelik-e meg tőlük így.

Mindenesetre a manga ugyanúgy hozza azt a kötelezőt, azt a hangulatot mint régen, ebben nincs hiba. Inkább a hiba ott van, hogy az aktív közösségnek ez már nem kielégítő. Akik most kapcsolódnak be, azok tátott szájjal nézik/olvassák, ezt elhihetitek.
Sajnos a karakterfejlődések elmaradnak, ugyanazok vagy hasonló poénok vannak elsütve mindig, kialakult klisék vannak, stb.
De a Fairy Tail-t valahol még mindig kicsit kivételnek és nívósabbnak érzem, főleg ezzel az új Arc-al.

Szerintem még bőven adjatok időt annak, hogy kibontakozzon a dolog. Leverték az első két démont, amibe majd beleszakadtak/haltak, na és...? Láttátok, felélednek. Ki tudja mekkora erővel, vagy épp olyan csavar is lehet, hogy valamiért még csak kis százalékát tudták használni erejüknek és majd END megidézésével válnak teljessé, és még lehetnek variációk. Ez még csak felvezetés, bemelegítés, adjatok időt a mangának kibontakozni. Én legjobban a karakterfejlődéseket hiányolom amúgy. Amit Natsu mutatott a másik két sárkányölő ellen pl, hogy végre ésszel harcolt, megfigyelte őket harc közben, voltak elterelések, hogy felmérje az erejük, olvasta a mozgásuk, stb, és a Lucy felé mutatott viselkedése is, a sárkányölőket mikor összekiabálta. Annyira örültem akkor, hogy talán végre komolyodik, rájön a maga kis igazságaira és ésszel harcol. Én ezt hiányoltam a mostani harcból. Egy komoly de éppen neki fekvő ellenfél és mégis csak kisajtol egy "nyertes meccset" egy Overpowerrel...

Részemről lelkesen várom ennek ellenére is a folytatást. És bocsi egy vén róka ömlengéséért...Nyelvesít:)

Bye
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7490 Dátum: 13 dec 02, 15:54:30 »

Eloszor is. Jesszus mennyit irtal :o Masodszor en a narutot kb 7eves koromba kezdtem most 16 vagyok es teljesen elegedett vannak hullamvolgyei, de az pl megfelelt. Itt par dolgot hianyolok de hat mas emberek irtak ezert nem is varom el hogy ugyan olyan legyen. Erdeklodve figyelem mi lesz belole Mosolyog
Naplózva

Ralite
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 157



« Válasz #7491 Dátum: 13 dec 02, 18:08:56 »

Nem akarok eltérni a témától, de én is mondanék valamit. A Narutot szerintem fokozatosan alakították a mi korosztálytunkhoz, de annyira igyekeztek, hogy kicsit már tényleg elnyálazták. De az író úgy írja, ahogy akarja, szíve joga. Nekem is tetszik. A FT pedig egy nagyon jó manga. Az ami sokaknak nem tetszik, nekem pont azt tetszik. Végre nem az van mint az összes többi mangába, hogy egy új arc elején mikor megismerik az ellenséget akkor a főszereplők kikapnak, aztán kapnak egy power up-ot, de megint hátrányba kerülnek, aztán megint és így tovább míg nem nyernek. Ennek ellenére ennél az új arcnál nem is lehet azt mondani, hogy elkomolytalankodták: Silver megismertetése, illetve most ez a másik két démon, illetve még Minerva is. Ez mind csak felvezető, ezután jön a csavar (ahogy már más is leírta). A másik dolog, ha Happy meghalt volna az sokkal nagyobb felháborodást eredményezett volna, hisz az nem illett volna bele a FT hangulatába. Az eddigi történetben nem hogy a főszereplők, de még az ellenségek se nagyon haltak volna meg, én sírtam volna ha Happy meghal ikszdé. Az pedig lenn, hogy a barátság köteléke mindent legyőz, és ez rossz, az nem igaz. Egy olyan shounent mondjatok, ahol ez nincs meg Nevet
Naplózva
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7492 Dátum: 13 dec 02, 18:28:42 »

Jo na en a Naruton nottem fol ezert a szivemben nagy helye van Pirul
De az FT-is szeretem ne erts felre akkor kezdtwm el amikir cirka 90resznel jart. Azert a szivemheznott Mosolyog csak vannak amivel annyira nem ertek egyett de attol meg szeretem, ha nem szeretnem abba hagytam volna :/
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7493 Dátum: 13 dec 03, 00:36:40 »

Leszögezném elsősorban, hogy az "utálkozók" nem utálják az animét, és nem azért mondogalódnak, mert az "fun", meg hogy tönkretegyék mások szórakozását. "Mi" csak egy kis kritikát adunk, hogy figyelhetnének jobban is az ilyesmire. Nem kell mindenáron megvédeni valamit- El kell ismerni, ha valami nem működik. Ha mindent szeretnénk, amit elénk raknak, akkor agyatlan zombik lennénk.

!MELLESLEG NEKEM MÉG MINDIG A FAIRY TAIL A KEDVENC SHOUNENEM!



A vége nem tetszett. Amikor úgy nézett ki, hogy Happy feláldozza magát, akkor lefőttem kicsit. Na, mondom, ez lenne a fordulat. Végül nem Frosch halna meg, hanem Happy. Újabb "távlatokat" nyitna Natsunak. Persze én sem örültem volna neki. De aztán azt sem láttuk, hogyan élte túl, csak hogy túlélte. Nem lett volna ez így sem rossz, csak akkor lássuk, hogy felrepül vele jó magasra, aztán eldobja/elejti a fickót és elhúz a közeléből. Aztán beéri a robbanás... de végül némi sérüléssel sikerült megmenekülnie. Így kiegyeztem volna. De ahogy most meg volt oldva...
Bár nem kizárt, hogy majd az animében kb. a fentiek szerint kibővítik.

Chakra meg szokta védeni a mangát sok esetben, de ez még szerinte is gáz volt. Ugyanazt mondja, mint mások, hogy ezt valahogy máshogy kellett volna megoldani.

A másik dolog, ha Happy meghalt volna az sokkal nagyobb felháborodást eredményezett volna, hisz az nem illett volna bele a FT hangulatába. Az eddigi történetben nem hogy a főszereplők, de még az ellenségek se nagyon haltak volna meg, én sírtam volna ha Happy meghal ikszdé.

Ezt a szituációt félreérted: nem az a lényeg, hogy Happy meghaljon, ilyenről szó sincs. Nevet A lényeg az, hogy egy Happy kaliberű karakter, aki eddig semmit nem mutatott fel, csak vicces volt, nehogy már túléljen közvetlen közelről egy város elpusztítására képes robbanást. Lett volna inkább az, amit sokan mondtak, hogy látjuk ahogy ott hagyja a levegőben, aztán elrepül, vagy valahogy máshogy megoldja a mangaka. Aztán tőlem lehetett volna a vége ilyen mókás hajú Happy, miután láttuk, ahogy a robbanás a menekülés közben kicsit megpörkölte a haját.

A végén még kiderül, hogy Jackal se halt meg. Ezek után azt is el tudom képzelni.

Amúgy meg, komolyan mondom, mielőtt írtok a fórumra, olvassátok el a kommenteket. Senki sem a halálra vágyik, hanem egy kicsi ésszerűségre. Nem kell sok, csak ne legyenek ilyen logikai bakik. Ezt pl. simán el lehetett volna kerülni (Happy elrepül, és mindenki boldog)[/color][/font][/font][/color]
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 17:41:18 írta olcha94 » Naplózva
ULTRA
Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1002


XxX


« Válasz #7494 Dátum: 13 dec 03, 09:12:23 »

Amúgy nem vetéttek észte hogy ez a Jakal Deidera 2.0 volt a Narutobol?Mosolyog Jelleme is az volt meg a halála is:D
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7495 Dátum: 13 dec 03, 10:25:42 »

olcha94:

Ne írj pirossal!

Az utálóknak is vannak rétegeik. Páran túlzásba viszik, és már szinte hiszti szinten űzik. Mondjuk nekik általában nincs is nagy jövőjük fórumozás terén.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7496 Dátum: 13 dec 03, 11:26:16 »

Logikai bakik hat igen azokkal bajvan mindig, hisztizni folosleges akkor ne olvasd ha ekkora  baj Nevet Az alapsztorival semmi para, a hibak nekemse tetszenek de most fel lett fujva ez a Happy tema nagyon... Jo majd kovetkezonel jobban figyelnek.
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7497 Dátum: 13 dec 03, 17:26:02 »

olcha94:

Ne írj pirossal!

Az utálóknak is vannak rétegeik. Páran túlzásba viszik, és már szinte hiszti szinten űzik. Mondjuk nekik általában nincs is nagy jövőjük fórumozás terén.

Bocs, nem tudtam, hogy nem szabad.  smirksweat Többet nem fordul elő.

Logikai bakik hat igen azokkal bajvan mindig, hisztizni folosleges akkor ne olvasd ha ekkora  baj Nevet Az alapsztorival semmi para, a hibak nekemse tetszenek de most fel lett fujva ez a Happy tema nagyon... Jo majd kovetkezonel jobban figyelnek.

Ha minden problémára az lenne a megoldás, hogy elfordulunk tőle, akkor a világ elég szomorú hely lenne. Mosolyog
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 17:36:17 írta olcha94 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7498 Dátum: 13 dec 03, 18:57:49 »

Nem tilos, csak képzeld el, milyen lenne, ha mindenki pirossal írna. Zavaró volna, ugye? Mosolyog

Itt nincs "probléma", amitől nem szabad elfordulni. Hiro Mashima írja a manga történetét, beleszólásunk nincs, csak kulturált formában való véleménynyilvánítási jogunk. Esetleg csak akkor lenne egy kis ráhatásunk, ha Japánban lennénk. Mert azért valahol figyelembe veszik az olvasókat is. Mosolyog

...
A vége nem tetszett. Amikor úgy nézett ki, hogy Happy feláldozza magát, akkor lefőttem kicsit. Na, mondom, ez lenne a fordulat. Végül nem Frosch halna meg, hanem Happy. Újabb "távlatokat" nyitna Natsunak. Persze én sem örültem volna neki. De aztán azt sem láttuk, hogyan élte túl, csak hogy túlélte. Nem lett volna ez így sem rossz, csak akkor lássuk, hogy felrepül vele jó magasra, aztán eldobja/elejti a fickót és elhúz a közeléből. Aztán beéri a robbanás... de végül némi sérüléssel sikerült megmenekülnie. Így kiegyeztem volna. De ahogy most meg volt oldva...
Bár nem kizárt, hogy majd az animében kb. a fentiek szerint kibővítik.

Chakra meg szokta védeni a mangát sok esetben, de ez még szerinte is gáz volt. Ugyanazt mondja, mint mások, hogy ezt valahogy máshogy kellett volna megoldani.
...

Félreértés ne essék, sosem védem be a mangát. Csak nem várok el tőle olyan dolgokat, melyek sosem voltak meg benne. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 dec 03, 19:02:29 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7499 Dátum: 13 dec 03, 19:06:10 »

Ezt mondom  Mosolyog
Hát igen de azért remélem valami ütőset hoz ki ebből  Nevet
Meg mégy annyi mindenre lennék kíváncsi túl sok rejtély övezi remélem ezek idővel kiderülnek mint Mavis múltja vagy Zeref múltja meg hogy kik a sárkányölők szülei ezek érdekesek  Hümm-hümm Na meg van egy pici sejtésem hogy talán rátér Zerefre is nemsoká mármint most démonokról van szó meg egy könyvről ami hozzá kapcsolódik és hátha lesz valami ütős  Nevet
Naplózva

Oldalak: 1 ... 498 499 [500] 501 502 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!