24 máj 19, 00:55:59 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779781 alkalommal)
0 Felhasználó és 2 vendég van a témában
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7470 Dátum: 13 nov 30, 16:28:58 »

Ki-su nekem úgy tűnik, hogy egy stratégiai harcos. Jobban szeret előre tervezni, mint nekirohanni valaminek csak úgy. Emiatt lesz szerintem veszélyes ellenfél. Bárki ellen veszélyes lehet.
Naplózva
batai15
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 2124


Zero Division


« Válasz #7471 Dátum: 13 nov 30, 21:06:06 »

Hát ez hogy natsu a kis ujjából huz elő technikákat enyhén szánalmas. A fairy tail  is kezd felvenni a naruto vonalat.
Naplózva

"A gyáva mindennap meg hal, a hős csak egyszer"
"Sok ember a tettei miatt bűnhődött, én sokat bűnhődtem, de a tetteim most következnek"
Zsuzskaaaa Pirul (K)(L)
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7472 Dátum: 13 nov 30, 21:18:55 »

azert a naruto mas ott mutatjak a fejlodeset es az edzeseket amit itt pont nem tul surun szoktak... De igen ez nagyon zavaro
Naplózva

sasukeuchiha17
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 355


Gman pártfogoltja vagyok


« Válasz #7473 Dátum: 13 nov 30, 21:30:02 »

Nem értem milyen új támadásról beszéltek..a villámló-tűzsárkány, már Tenro-sziget arc óta megvan csak nem használta..jobban mondva Hades ellen használta, amikor Laxus neki adta a mágikuserejét..aztán használta a sabertooth mestere ellen..és most itt..nem új az, csak vissza kéne emlékeznetek.
Naplózva

iiHALA MADRID!!
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7474 Dátum: 13 nov 30, 21:35:53 »

tudom azert nem volt olyan reg en csak hozza szoltam hogy sokszor viszont random erokre tesznek szert. Vagy fejlodnek pillanatok alatt
Naplózva

Serpens92
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 266



« Válasz #7475 Dátum: 13 nov 30, 21:44:46 »

Érdekes volt ez a fejezet, egészen Happy afro hajáig. Tökre nagyot nőt a szememben Happy, hogy képes beáldozni az életét Natsuék megmentésért, de aztán csak megússza komolyabb sérülés nélkül Hmm?. Natsu már mozdulni sem tudott, szóval csak meghaltak volna Jackal legnagyobb robbanásában, azért vitte el Happy, nem a házak miatt.
Szerintem is Happy megmozdulásának élét teljesen elvette ezzel Mashima, de hát ez van megtudtuk, hogy még Happy is erősebb a tanácstagoknál  ikszdé.

Serpens92  én is szívesebben nézném a jobban kidolgozott harcokat (pl nekem az általad említett edolasi arc volt a kedvencem), de akkor nagyon elnyúlnának a csaták és az zavarná az embereket.

Ja igaz, hát mondjuk még a krémje az arcnak még előttünk van... egy Silver elleni csata csak nem lesz 3 fejezet alatt lerendezve. Nevet
Naplózva

olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7476 Dátum: 13 nov 30, 21:50:41 »

Natsu ereje abban rejlik, hogy a testét egy sárkányéhoz hasonlóvá tudja alakítani (persze nem külsőleg). Gyakorlatilag ez ad neki szabadságot arra, hogy a teste bármelyik pontjából tüzet idézzen elő (szerintem még a füléből is tud). Vagyis itt a technikáit csak ő nevezte el. Ez a csapása egy sima Karyuu no Tekken csak adott még hozzá villám elemet és elnevezte valami halál gagyin.  smirksweat Mindazonáltal nem lehet kijelenteni, hogy nem tanulta meg, mivel nem is kellett neki. Amit meg kellett neki tanulni, az a mágia, amivel átalakítja a testét.

Ugyanez elmondható a Vanish Brothers-ről. Ők nem mágusok, de ők is elneveztek egy serpenyő + ugrás + ököl kombót valami csapásnak.

Aki tanulja a technikáit, az Wendy, mert neki ugye a mágiája sok mindenre jó. Láthattuk is, hogy elolvasta a tekercseket, aztán megtanulta a Milky Way-t.

Az összes többi karakter (néhány kivételével) saját maga adja a technikái nevét, mert lényegükben nincs különbség, csak az alakjukban és nagyságukban ( Ice Make: Hammer ugye meg ilyenek).

Erzán viszont nem tudok kiigazodni, mert ugye neki ott van a sok páncélja, de azokat nem ő hozza létre, hanem boltban veszi. Akkor ő mégis mitől olyan erős és különleges?  Gondolkozik

Szerintem...
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 21:53:37 írta olcha94 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7477 Dátum: 13 nov 30, 21:54:21 »

Hát ez hogy natsu a kis ujjából huz elő technikákat enyhén szánalmas. A fairy tail  is kezd felvenni a naruto vonalat.

Emlékszel, mit vetett be Natsu, amikor találkozott Gemmával? Igen? Akkor milyen új technikáról van szó?

« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 22:00:47 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7478 Dátum: 13 nov 30, 21:56:16 »

az allo kepessege meg a technikai ahigy alkalmazza a kardokat meg a fegyvereit olyan mint zoro inkabb hozza tudom hasonlitani ugy talan erthetobb Mosolyog
Naplózva

Jon97
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Levél Falu Rejtett Levél Falu

Hozzászólások: 1702


Azor Ahai


« Válasz #7479 Dátum: 13 nov 30, 21:56:47 »

Szerintem meg nem kell itt aggodni... ez tenyleg egy kicsit gyengebb fejezet volt, de szerintem lesz itt meg akcio Nevet Hisz gyakorlatilag nem tudunk meg semmit.
bocs az ekezetekert, telorol vagyok
Naplózva

"Rossz úton jár, aki álmokból épít várat, s közben elfelejt élni.” (Harry Potter és a bölcsek köve)
"Jól jegyezd meg, Luffy. Kerüljön bármibe, mi ketten...megbánás nélkül fogjuk leélni az életünket!" (One Piece 589)
"Az, hogy kisebbségben van, ha akár egymaga alkotja a kisebbséget, még nem jelenti azt, hogy őrült valaki. Van igazság, és van hazugság, s ha akár az egész világ ellenében is az igazsághoz ragaszkodunk, még nem vagyunk őrültek." (George Orwell: 1984)
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7480 Dátum: 13 nov 30, 21:58:44 »

Silver sem biztos, hogy olyan erős. Lehet, hogy az a falu+Atlas fagyasztás volt az ő különleges képessége, mint Tempestának a város megmérgezése. Bár azért remélem, hogy tényleg erősebb, mint Jackal. A stratéga az nem Ki-Su hanem Kyouka. Ki-Su-nak szerintem viszont a baljós megjelenéséből ítélve lesz valami szívatós képessége, mint pl: Midnight-nak vagy Obra-nak.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Hakuu
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 1601


Puding erőmű vezető


« Válasz #7481 Dátum: 13 nov 30, 22:00:50 »

hat igen beindulhatna mar egy kicsit bar nem mondom azert jonak igerkezik meg tenyleg nemkene ennyit szidnom :s bakik mindig vannak.
Naplózva

Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7482 Dátum: 13 nov 30, 22:00:50 »

...
Erzán viszont nem tudok kiigazodni, mert ugye neki ott van a sok páncélja, de azokat nem ő hozza létre, hanem boltban veszi. Akkor ő mégis mitől olyan erős és különleges?  Gondolkozik
...

A Lecserélés mágiájának gyorsasága, ill. amiatt, hogy a páncéljait és a fegyvereit is le tudja cserélni. Kiváló kardforgató, stratéga és S-osztályú mágus, akinek birtokában van a Második Eredet.

És azoknak, akik azzal jönnének, hogy "de hát akkor csak a mágikus páncéljai és fegyverei miatt erős", jusson eszükbe, hogy "egy fegyver csak annyira erős, mint aki forgatja". ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7483 Dátum: 13 nov 30, 23:06:48 »

Ezek miatt is erős Erza, de azért a páncél és fegyvereknek is meg van a maga szerepe illetve egyedi képessége. Egy csomó mindennel, képességgel  Erza nem rendelkezik hanem azzal az alkalmazott fegyver vagy páncél látja el őt. Például az Óriás Páncélja amely megnöveli a dobó erejét. Tehát Erza nem tud normál esetben ekkorát dobni de ez a páncél ellátja ezzel a tulajdonsággal. Vagy ott a Nakagami páncél. Ő is egy képességgel látja el a használóját. Persze, ezek feltételekkel használhatóak  és gondolom ezeknek meg kell felelni. Erza pedig megfelel ezek használatához való követelményeknek.  Gondolom, hogy több páncélja is lesz még a történetben amelyet nem ismerünk és ahogy az ereje nő úgy egyre több és erősebb páncél követelményének is eleget tud tenni. Tehát azért nem csak attól függ az ereje, hogy ki forgatja azt. Ez a való világban igaz lenne de egy mágikusban  már nem biztos, hogy tökéletesen megállja a helyét.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 30, 23:09:47 írta rini67 » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7484 Dátum: 13 nov 30, 23:29:11 »

Pedig "ugyanaz". ^^ Ha nincs olyan, aki viselni tudna egy páncélt, akkor lehet az akármilyen különleges, semmit sem ér. A falon remekül fog mutatni, de az ereje nulla lesz.
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Oldalak: 1 ... 497 498 [499] 500 501 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!