24 máj 17, 08:31:00 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778158 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
FairyTailForever
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8


« Válasz #7290 Dátum: 13 nov 03, 20:11:23 »

Szerintem a Fairy Tailből szokásos kis csapat biztosan marad: Erza, Gray, Natsu, Lucy, Happy, Wendy, Charle. + Gildarts, Mira... Gondolkozik A többi céhből meg:
Blue Pegasus: Ichiya, Eve, Hibiki, Ren
Lamia Scale: Leon, Chelia,Jura...
Sabertooth: Rogue a cicájával, de lehet, hogy még Sting is
Qatro Cerberus: Bacchus...
Mermaid Heel: Kagura, Miriana...
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 20:42:19 írta FairyTailForever » Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7291 Dátum: 13 nov 03, 23:26:59 »

Aztán ennek az lenne a vége, mint a Nagy Mágiajátékok végének és a sárkányok elleni harcnak. A túl sok szereplő miatt senki sem kapna elég "műsoridőt", és összecsapottnak tűnne az egész. Nem lesz az baj, ha nem szerepelnek túl sokan. Főleg mert itt nem csak sok bunyó, de sok új információi is elő fog kerülni. ^^
Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7292 Dátum: 13 nov 08, 12:09:08 »

Megérkezett az új fejezet: http://readms.com/r/fairy_tail/359/2133/1?t=1

Vízválasztóhoz érkeztünk. Most fog az arc további sorsa kirajzolódni.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 12:10:19 írta Bastian » Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7293 Dátum: 13 nov 08, 12:24:11 »

Nos végre megtudtuk,hogy mivan Minerva-val.
Kiávncsi vagyok,hogy milyen erőt kap majd Kyouka-tól bár nagyon úgy tűnik,hogy még mindig neheztel a FT-re egy kicsikét. smirksweat
Tempester meg szépen regenerálódik,csak a nevét felejtette el szegényke smirksweat
Vagyis akárháyszór megölik,akkor visszajön egy új testel?

A FT-nek most szerencséje volt,hogy Loki egy nőcsábász igy megtudták,hogy merre él pár ex-tanácsos.
Hát Natsu kis csapata hamar belefutoott,az ellenfélbe és nem is akármelyikbe.
Jackal-ak lehet,hogy egy kicsit hátrányos lessz Natsu ellen küzdenie,mivel ahányszór robbant aval csak Natsu erejét táplálja ha megeszi a robbanásba keletkezett tüzet.
Már várom a kövi fejezetet,remélem láthatunk majd egy jó kis csatát.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 15:00:15 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7294 Dátum: 13 nov 08, 13:57:18 »

Hát a Natsu vs Jackal harc szerintem egyértelmű volt. Jackal egymaga felrobbantotta a tanácsot szóval ő elvileg erős. Remélem Natsunak nehéz dolga lesz vele. Meg ez csak most jutott eszembe, hogy ugye Natsut megvédte a sálja Zeref mágiájától, akkor vajon a démonok ellen is nyújt-e valamiféle védelmet?
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7295 Dátum: 13 nov 08, 15:55:13 »

Na végre. Nevet
Megkezdődnek lassacskán a csaták. Kialakulnak ellenfelek. Ez nagyon jó. Amire kíváncsi vagyok az, az hogy ki kivel van egy csapatban.
Nem értem, hogy Natsu miért kapta maga mellé csak Wendy-t és Lucy-t. 2 szereplő, akiknek leginkább hátul kell maradnia. Még Wendy-t megérte a Támogatása miatt meg talán még Lucy is segíthet natsunak a csillagszellemeivel, de nem látták mi lett a Raaijinshuu-val és Laxussal? Egy elit összeszokott csapat, akik mégis ennyire ki lettek ütve. Erza vagy Gray kellett volna még oda. Ja, igen. Erza és Gray...ők vajon kivel vannak?

Nektek mi az elképzelésetek a párosításokkal? Ki kivel van?
Naplózva
Rednote
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 45



« Válasz #7296 Dátum: 13 nov 08, 16:28:18 »

Erza szerintem Gerard-ra vigyáz inkább Nevet Jól belecsapott az író a lecsóba, kemény fejezetek. Lucy igaz, hogy nem a kedvencem, de pl Loki vagy Capricorn elég nagy segítség lehet. Gray és a többiek valószínű, hogy más extanácsosra vigyáznak, nem lehet minden erős egyhelyen.
Naplózva

"I believe i can fly"
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7297 Dátum: 13 nov 08, 17:30:14 »

Erza aligha lesz Gérardal, hiszen nem tudni, hogy hol van, mert folyamatosan mozgásban van. Maximum, ha Loki közelebbi viszonyba került Meldyvel is. Pirul

A FT mély benyomást tett Tempestára. Rájuk emlékezet, de a saját nevére nem. xD Legalább Koyuka tisztában van vele, hogy ők iktatták ki a két szövetségesüket.
Minerva még mindig haragszik a FT-re. Helyes, állj át a sötét oldalra! Ördögi

Mirától nem vártam, hogy ilyen jelenete legyen Luxussal. Mikor utoljára beszéltek kb kinyírta volna. Vagy a Phantom Arc óta volt közös jelenetük? Nem emlékszem.

Happy szépen beszólt az öregnek.
http://readms.com/r/fairy_tail/359/2133/21
Ezen az oldalon a bal fölső kockában lemaradt az öreg farka.

Loki szexuális felvilágosítás órát tartott Wendynek. Szépen elvörösödött, mikor meglátta Micheliát. Nevet

Ez a rész csak nekem nem tiszta?
http://readms.com/r/fairy_tail/359/2133/20
http://readms.com/r/fairy_tail/359/2133/24
Mutatnak egy nagy hidat, rajta épületekkel, de az öreg cosplayes egy teljesen különálló házikóban lakik. Pojén

Remélem, hogy Erza, Gray-el van egy csapatban. Jó jeleneteik szoktak lenni együtt.
Lehetne egy Strauss trió is végre.
A változatosság kedvéért a Phantom csapat is összeállhatna Gazille-Juvia személyében.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7298 Dátum: 13 nov 08, 17:45:15 »

Én pont erre gondoltam. Natsut most már engedték, hiszen bebizonyította, hogy erős. Így Wendi és Lucy elég neki partnernek. Szerintem Erza és Gray is együtt mennek keresni Gerardot. Kérdés, hogy ki lesz a 3. tag? Elfmanék is szerintem családi vállalkozásban keresik fel valamelyik volt tagot. Még van Gazille csoportja szerintem vagy esetleg ő megy Erzáékkal bár ezt kevésbé hiszem. Megfeledkezni nem szabad róla. Másrészt arra is kell számolni, hogy más céhek is küldhetnek tagokat valamint kell védeni a saját céhet is néhány tagnak.
Naplózva
Adri
Gennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hang Falu Rejtett Hang Falu

Hozzászólások: 91



« Válasz #7299 Dátum: 13 nov 08, 18:06:22 »


Ez a rész csak nekem nem tiszta?
http://readms.com/r/fairy_tail/359/2133/20
http://readms.com/r/fairy_tail/359/2133/24
Mutatnak egy nagy hidat, rajta épületekkel, de az öreg cosplayes egy teljesen különálló házikóban lakik. Pojén

Nem értettem mit írtak angolul, de a képek alapján én arra jutottam, hogy a város maga ilyen, víz, hidak házak:D Erre környékre Juvia sokkal jobb lett volna, hisz szinte legyőzhetetlen, ellenben Natsuval...
Naplózva

mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7300 Dátum: 13 nov 08, 18:13:47 »

közben eszembe jutott, hogy még a 2. fejezetben a mester mondott is valamit arról, hogy Loki kikezdett az egyik tanácstag unokájával  ikszdé Szóval ő volt az.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7301 Dátum: 13 nov 08, 20:16:09 »

@Tilon:

Valszeg nem csak az az egy híd a város. Az egészet meg gondolom nem volt kedvük megrajzolni távolról. Nevet

@mohric:

Jó meglátás. Nevet
De ott Reiji (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/002/21 , http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/083/4 jobb alsó sarok) unokájáról volt szó. Valszeg ő lesz az egyik másik volt tanácsos, akihez becsörtet a FT. ^^
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 20:19:03 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
chaoslord3
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 180



« Válasz #7302 Dátum: 13 nov 08, 20:39:05 »

Ááááá ez nagyon nagy rész volt főleg a vége. Jujujujúújj de jó! lesz egy kis csetepaté csak ne az legyen a vége mint szegény Laxusnak és társainak Szomorú remélem ennek a Jackalnak meszeltek nem szeretném Natsut elpáholva látni...
Mindenesetre nagyon ígéretesnek tűnik a story az író rendesen oda tette magát minden tiszteletem ezért neki...
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7303 Dátum: 13 nov 08, 21:51:44 »

@mohric:

Jó meglátás. Nevet
De ott Reiji (http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/002/21 , http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/083/4 jobb alsó sarok) unokájáról volt szó. Valszeg ő lesz az egyik másik volt tanácsos, akihez becsörtet a FT. ^^


Vajon hány volt tanácsosnak van csinos unokája? Ördögi Amúgy azt azért mondhatták volna, hogy kik mentek az ex-tanácsosokért. Azt meg nem értem, hogy miért mentik meg őket. Neeem Oké a F.T. a jófiúk csapata, de akkor is, a tanács fel akarta oszlatni a céhet, csak végül nem volt rá esélyük az Etherion aztán meg Acnologia miatt.
Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7304 Dátum: 13 nov 08, 22:39:30 »

Nos Loki 4 helyet jelölt meg szóval 4-nek biztos. Hümm-hümm
Nem a Tanácstagok megvédése a fő feladatuk. Az csak másodlagos. A fő feladatuk a Tartaros likvidálása. Remélem lesz olyan hely ahová pont későn érkeznek és a Kyuukimon már megölte az ott lévő öreget.

@Chakra
Akkor már értem. Szóval az volt a lényege, hogy nem elszigetelve él mindenkitől, mint Walrod.

Támadt egy vad elméletem. Mi van, ha E.N.D maga Natsu? Az igazi szüleiről nem tudunk semmit csak azt, hogy Igneel nevelte fel. Lehet, hogy soha nem is volt neki. Mi van, ha Igneel nem tudta/akarta megölni, az akkor még kisgyerek Natsut, aki habár démon volt, de még ártatlan, egy fehér festővászon. Talán ezért akarja Zeref, hogy ő ölje meg és ez azt is megmagyarázná, hogy Zeref honnan ismeri Natsut. És ezért nem tudott átmenni Fried falán, mert egy több, mint 400 éves könyvből idézték meg.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 08, 22:40:40 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Oldalak: 1 ... 485 486 [487] 488 489 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!