24 máj 18, 13:42:47 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 484 485 [486] 487 488 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1779244 alkalommal)
0 Felhasználó és 1 vendég van a témában
Sabaku
Shinobi no Megami
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4979


U.S.S. Kobayashi Maru


« Válasz #7275 Dátum: 13 nov 02, 22:01:26 »

Én a legutóbbi pár hónapban nem olvastam a mangát, és most hoztam be a legutóbbi tinzenpár fejezetet Nevet Eddig nagyon tetszik ez az arc, csak az a baj az FT-vel, hogy az összes nagyon faszán kezdődik,  és utána válik önparódiává az egész... De azért remélem a legjobbakat.

Ez a Silver csak szerintem menne el simán egy Future/Démon/AU Greynek? Remélem kiderül hogy közük vagy egymáshoz.

Laxusnak kijárna egy maradandó sérülés, hogy tényleg komolyan vehető legyen a helyzet, de nem hinném hogy ezt meghúzza Mashima, inkább az lesz hogy az utolsó pillanatig haldoklik aztán a csata végére ugrik be deus ex csapattagnak.
Naplózva

 
"The king is dead - that's what they say. - The king is dead. Long live the king."
Ősök: heo, Minagi | Nagyi: Ritli | hanii:hanii
Sensei: Hiei | Kistesók: Rikan, M.Bogi | personal szőrcsomó: Kallen
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7276 Dátum: 13 nov 02, 22:10:40 »

Visszagondolva szerintem sincs győztes,a Tempesta vs Laxus harcból.
Tempesta csak azért ment,hogy megölje a volt tanácstagot,igy szerintem nem készült fel egy keményebb harcra.
Remélem Tempesta majd beszámól arról,hogy a FT-eggyik mágusa megvédte az eggyik célpontot.
Sajnálom szegény Fried-et azt hiszi,hogy a várossal minden rendben van,miközben több mint 100-an már meghaltak.
Bár mondthatjuk,hogy ez egy kegyes hazugság volt.

Ám csak én néznék meg egy Gildartz vs Silver harcot? Nevet
Csak azért is,mert már akkor feltünt nekem,hogy Silver arca hasólnit picit a Gildartz-éra,mikor először megláttam Silvert.
Ám azért még nem lehetne megmondani,hogy ki kivel harcolna.
Mivel még nemismerjük a többi démon erejét csak találgatni lehetne,hogy ki kivel harcól majd.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Szabika
S-Osztályú gyilkoló ninja
*
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 2103


No akame ga kill no life


« Válasz #7277 Dátum: 13 nov 02, 22:47:53 »

Tempesta igen alul maradt a harcban. A verejték is mindent elárul meg persze a meglepődések. Én azt gondolom, hogy 2 dolog magyarázza meg az egész kialakult helyzetet. Ha Tempesta-nak csak ennyi volt a tudománya, akkor ezért vethette be ezt a részecske akármit, vagy tényleg sietős dolga volt, csak nem akarta megerőltetni magát, ha esetleg többet is tud ennél. Szóval vagy sietett vagy csak ennyire futotta. Ha az utóbbi, akkor ő van a legnagyobb veszélyben.
Naplózva
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7278 Dátum: 13 nov 02, 23:18:54 »

A cél Yazima megölése volt, ami majdnem sikerült is, és nem a saját kivégzése. Ha nem ment erővel (Luxus miatt), akkor ment (volna) csellel a Mágikus erőtér részecskékkel. Tempesta nem tűnt buta, fejjel a falnak alaknak, sem öngyilkos merénylőnek. A Kyuukimon valszeg értékesebbnek tekinti saját magát, mint egyetlen volt tanácsost. Persze nem úgy tűnik, mint aki megijedt volna. Egyszerűen csak taktikát váltott. Szerintem.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 02, 23:24:11 írta Chakra » Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7279 Dátum: 13 nov 03, 08:18:03 »

Nos, én szerintem az FT-nek pöttyet sok lesz ez a társulat.  Javaslom egy össznépi társulat alakítását, mint az Oracion Seis ellen.
Íme az én hiper-csapatom !!!
(megjegyzés: természetesen a legtöbb tagot az Ft adná... A kizárásokat indoklom)

SABRETOOTH: Rufus, Rogue, Orga
LAMIA SCALE: Leon, Jura, Yuuka
MERMAID HEEL: Kagura és Millianna
CRIME SORCERIE: Gerard
FAIRY TAIL: Pantherlily, Mirajane, Gray, Natsu, Erza, Gildartz, Elfman, Gazille

kimaradók: Lucy (fizikailag sajnos gyenge), Wendy (háborúba ne vigyenek gyereket!) ,
Sting  ( a  macska miatt nem -
ha AZ elesik , akkor átáll a Setét Oldalra, s ő lesz mondjuk Darth Hatumer Mosolyog 

szerintem szolid társulatom a lelket is kinyilazná a Tartarusból Mosolyog  ikszdé
Nevük: BEHOLD THE MIGHT !
 Kúl

Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
dreamfolow
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1614


« Válasz #7280 Dátum: 13 nov 03, 08:48:06 »

Ezt nem ide kellett volna írni...Nevet

Ez egyszerűen kabaré,ahogy kezdődött meg ahogy indult.Olyan klisés volt ,hogy már fájt.
Natsu szokásos jelenete a végén, meg majdnem meghalnak ... Ugyan már,biztos vagyok benne hogy mindenki rendben lesz pár fejezet múltán.De lehet lesz valamiféle áldozat,nem lepődnék meg rajta.Régen történt olyasmi.
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7281 Dátum: 13 nov 03, 09:52:16 »

@Sternritter Zanpakuto:
Rouge áll át a sötét oldalra, ha Frosh meghal. Sting most a céhmester.

Remélem, hogy Tempesta jelent majd haza, hogy bezavart az FT és lesz olyan jelenet, hogy "Már megint ők?!" Csak mert kicsit furcsa lenne, ha nem tudnának róluk semmit, mikor a két szövetségesüket ők intézték el. Mivel a követező fejezetben elvileg már összecsapnak, akkor csak is a Kyuukimon mehet az FT-hez, hisz a Tartaros bázis holléte ismeretlen.
Az érdekes lenne, ha mégis betörnék a kapujukat, mint annó a Phantomét. Értitek, a kapukat. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 10:04:43 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Sternritter Zanpakuto
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 314



« Válasz #7282 Dátum: 13 nov 03, 10:17:34 »

ja. tényleg rogue. keverem a dolgokat. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa Szomorú
Naplózva

"Ha valaminek erős magja van, nem törik el, ez igaz kardokra és emberekre is" - Musica (Rave Master)

Szupercsapatom:
Songoku, Natsu, Kurosaki Ichigo, Monkey D.Luffy, Inuyasha, Yusuke Urameshi, Naruto, Edward Elric, Touta Konoe, Haru Glory, Meliodas, Toriko, Oga Tatsumi & Beelze.
Nők:
Android 18, Erza, Inoue Orihime, Nico Robin, Sango, Kurama, Temari, Karin,Kirie, ELIE, Ultear, Motoko Kusanagi, Lina Inverse, Ms. Marvel.
Egyéb: Batman, Hour Man, Hulk, Pókember, Vasember,Baymax, Spawn
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7283 Dátum: 13 nov 03, 11:33:58 »

Sternritter Zanpakuto: Én nem jelenteném, ki hogy ez elég lenne a Kyuukimon ellen. Pláne, hogy csak velük számoltál. De ne feledjük, hogy Kyouka az alárendelt céhek erős tagjait még erősebbé tette. Köztük volt Minerva is, aki ellen Erzának mindent be kellett vetnie. Sőt azóta Minerva említette, hogy van ellene fegyvere. És még az sem biztos, hogy csak a Kyuukimon tagja a Tartarosnak. Na meg ott az Oracion Seis is. (Igaz ők MÉG rács mögött vannak).
Szóval oké, hogy a csipetcsapat beindul, de szerintem ebből Lily, Millianna és talán  Elfman és Yuuka gyorsan kiesnének. Nem értem hogyha egy Lily szintű karakter bekerül, akkor mondjuk egy Juvia, vagy egy Bacchus miért nem? Ha Juvia Grayjel összedolgozik... tudjuk mire képesek.. Gerardért meg megy a Tartaros Nevet
Wndyt és Sherriát érdemes lenne küldeni. Oké, hogy gyerekek, de nem hiszem, hogy Wendy ölbe tett kézzel várna.
Szóval szerintem ez nem egy nyerő csapat.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7284 Dátum: 13 nov 03, 14:27:03 »

Lily-t meg nem nézném le. A "cicust" magas teherbírás, brutális fizikai erő, Aera mágia, hadvezérhez illő észjárás (ezt abból gondolom, hogy Edolas-ban ő volt a hadsereg egyik kapitánya) és magas szintű kardforgató technika jellemzi.

És ne feledkezzünk meg arról, hogy miket csinált eddig a sorozatban:
 -ugyanolyan könnyedén leverte az Éhes Farkasokat, mint Mirajane, vagy a többiek
 -kibírta a savas támadást, amit a fura szivarozó fickó hozott létre
 -amikor Gazielle-t edzette, akkor kibírta a fémes csapásait, ami mágikus védelem nélkül nem kis teljesítmény
 -Gazielle-nak méltó ellenfele volt, aki szintén egy vadkan
 -szereti a kivit :3
szerk.:
 -ő volt az első, és az egyetlen, aki átlátott Doranbolt álcáján

Annyi gyengesége van, hogy fél a vihartól, és nincs igazán mágikus ereje...

Amúgy, most hogy így belegondolok, az exceedek birtokolnak varázserőt. Akkor ők miért nem használnak mágiát a sorozatban az Aera-n kívül? (lehet rosszul írtam, nem érdekel). Simon mutatott egyedül valamit a fillerekben.

szerk.: Wendy a sebesültek ellátásában lenne jó Chelia-val együtt. Ilyen kaliberű ellenfelek ellen tényleg nem kellene harcolniuk.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 14:54:59 írta olcha94 » Naplózva
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7285 Dátum: 13 nov 03, 15:01:26 »

Charle használ jövőbe látást csakúgy, mint az anyja. Happy meg még mielőtt bejött a többi macska nagyon egyedi volt az Aera mágiával meg a beszédével. Nevet Ha jól emlékszem, mikor bejött a többi macsek Happy szomorkodott is, hogy elveszett az egyedisége.

Én nem örülnék, ha Lily győzné le az egyik Kyuukimont, mert az kicsit égés lenne nekik, ha egy macska verné meg őket. Akkor már egy Gazille-Lily kombó.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
olcha94
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 170


.


« Válasz #7286 Dátum: 13 nov 03, 15:03:30 »

Nem azt mondtam, hogy ő győzze le. Nevet Csak azt, hogy azért nem kell lenézni. Nevet Egy Gazille-Lily kombónak én örülnék.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 15:06:35 írta olcha94 » Naplózva
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7287 Dátum: 13 nov 03, 15:40:08 »

Lily szerintem sem csak egy ijedös kiscica.
Mint láthattuk képes volt feltartani Gazille-t,az Edolasi arc-ban.
Majd a sárkányos arc-ban képes volt legyőzni az eggyik tagot,az Éhes Farkasok rendjéből.
Egy Gazille-Lily kombónak énis örülnék,legalább meglátnánk,hogy mit ért az edzésük mert ugye kettesben voltak edzeni.

Szerintem a Tartaros ajtaját nem fogják olyan könnyen betörni,mint a Phantom-nál tették. smirksweat
Met ugye ha valami csoda folytán legyőzik,a Kyuukimont még mindig ottvan E.N.D ellenfélnek.
Cobra emlitette,hogy E.N.D a a legerősebb démon Zeref könyvtárából,igy remélem majd elver néhány tagot a FT-ből,vagy ha lessz szövetség,akkor a szövetségből.
Remélem Silvert is láthatjuk hamarosan harcolni,kiváncsi vagyok ki fog kiállni ellene.
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7288 Dátum: 13 nov 03, 15:48:56 »

Met ugye ha valami csoda folytán legyőzik,a Kyuukimont még mindig ottvan E.N.D ellenfélnek.
Ugyan ez volt Zero esetében is. Ő volt a legerősebb, a céhmester. Már mindenki alig állt a lábán, míg ő 100%-os volt, Natsu mégis felmosta vele a padlót. Azért örülnék, ha most nem így lenne.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7289 Dátum: 13 nov 03, 16:13:41 »

Ugyan ez volt Zero esetében is. Ő volt a legerősebb, a céhmester. Már mindenki alig állt a lábán, míg ő 100%-os volt, Natsu mégis felmosta vele a padlót. Azért örülnék, ha most nem így lenne.

Igazad van,bár Zero lehetett akármilyen kemény legény,de ő akkor is csak egy ember volt.
A mostani ellenfelek ugye démonok,igy én többet várok E.N.D-től, mint anno Zero-tól.
Bár valahogy ugyis legyőzik,de én jobban örülnék,hogyha nem Natsu győzné le E.N.D-et,hanem mondjuk Gildartz.
Natusnak ottvan Zeref,meg Acnologia is szóba jöhet mint Natsu ellenfele.
Bér ahoz,hogy Natsu egyedül legyőzze Acnologiat,oda nagyon bekell keményitenie.
Anno Gildartz mondta,hogy ember nem gyözheti le Acnologiat,de egy sárkány képes lehet rá.
Igy én annak örülnék,hogyha Natsu valahogyan sárkánnyá változna,és megküzdene Acnologiaval.
« Utoljára szerkesztve: 13 nov 03, 19:45:17 írta Lehel94 » Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 484 485 [486] 487 488 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!