24 máj 17, 08:31:25 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1778158 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
Brontar
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15



« Válasz #7125 Dátum: 13 okt 18, 15:04:31 »


Silver ezért segít a Tartarosnak, most akkor az a kérdés, hogy miért öl más démonokat. ikszdé


Ha jól olvastam, akkor csak szereti az emberi formáját, mert jól néz ki úgy Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7126 Dátum: 13 okt 18, 15:06:22 »

Ha jól olvastam, akkor csak szereti az emberi formáját, mert jól néz ki úgy Nevet

Igen jól olvastad. Szó szerint azt mondta hogy azért használja mert szerinte jóképű. Nevet
De viszont akkor tuti hogy 100%-os démon ami fura hiszen valakit nagyon gyászolt és ha valaha ember volt akkor önszántából vált teljes démonná ami fura de ha lehetséges akkor ez is érdekes fordulat lehet.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 15:07:05 írta Kuro25 » Naplózva

K ichigo
Uchiha Madara
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 3176


Shinigami Daiko Partner's: Tensa Zangetsu & Rukia


« Válasz #7127 Dátum: 13 okt 18, 15:16:33 »

Nagyon jó és tartalmas fejezet volt.
A tanács pusztulása után azt hittem FT-hez villámlik oda Doranbolt kicsit megszakadtan.
A kölykök kiszálltak a családi fészekből,és elkezdtek rajzani.1-2en elég érdekesen néznek.
A szarvas csaj is eléggé el lett találva,bár kicsit unott a tekintete.
Lehet hogy még lesz viszály 9ük között a jövőben,csak kell egy mozgató rugó.
Kíváncsi vagyok Minervával mi lesz,hátha ő is már kapott démoni alakot,csak ne bénát Nevet
Tanács épületről:Számíthatnak a visszavágóra mivel megdöntötte(k) az FT rombolási rekordját smirksweat
Naplózva

Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7128 Dátum: 13 okt 18, 17:15:22 »

Kíváncsi vagyok Minervával mi lesz,hátha ő is már kapott démoni alakot,csak ne bénát Nevet

Öhm izé lehet én láttam rosszul de Minerva ott van a csoportos indulóban Nevet
Neki is szarvak vannak a fején. Ő az aki olyan unottan bámul lefele, párduc mintás cuccban van a kövér csóka mögött. Nevet

http://img.mangastream.com/cdn/manga/3/2107/32-33.png

Egyébként ideje lenne már Gildartzot is bevenni a játékba. És remélhetőleg végre előtérbe kerül a Lumen Histoire is mert valahogy nem tudom elképzelni hogy FT nélküle megnyerje ezt a csatát.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 17:30:46 írta Kuro25 » Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7129 Dátum: 13 okt 18, 17:34:35 »

Hát ez a fejezet felcsigázott. Jó lesz ez az arc. Nevet
Én is arra számítottam, hogy Doranballt azonnal az FT-hez fordul, de így legalább bevonták Cobrát is.

Szerintem az a csaj nem Minerva, hanem az egyik Tartaros tag a kilencből. Gondolom neki csak összedobnak majd egy rendes belépőt. Persze lehet, hogy tényleg ő az.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 17:39:20 írta shiranai » Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7130 Dátum: 13 okt 18, 17:44:24 »

Valamit vagy én vagy te néztél el de ezek itt nem az a 9 akit említenek. Főleg hogy ezek csak 7-en vannak és ha jól értettem amit mond ez a bábos csaj az első sorban akkor csak ők 4-en az első sorban Démonok a 9 Démon közül. A mögöttük levők csak korcsok fél Démonok. De persze ettől még Tartaros tagok csak nem a 9 kapu tagjai.
Naplózva

shiranai
Osztag Vezető
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 979



WWW
« Válasz #7131 Dátum: 13 okt 18, 17:49:21 »

Akkor valamit félre olvastam. Azt hittem a maradék kettő küldetésen van (a vezér END és Jackal, aki kivégezte a tanácsot). Akkor az a párducmintás nő tényleg Minerva.
Azon gondolkodtam, hogy jól lenne, ha nem csak az FT menne, hanem a többi céh is, mint az OC-s arcban. Ezek a féldémonok jó ellenségek lennének nekik.
Naplózva


"Ha szemmel mindent el lehetne intézni, akkor csak halottak és terhes nők lennének a világon."
"Minden emberi félelem alapja egy korábban becsukott ajtó, félig nyitva."
CrazyCat
Elit Jounin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1853



« Válasz #7132 Dátum: 13 okt 18, 17:56:43 »

Minerva akkor jó gyorsan szemöldököt növesztett. Nevet
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7133 Dátum: 13 okt 18, 18:11:14 »

Minerva akkor jó gyorsan szemöldököt növesztett. Nevet

Új külseje van és démon ereje lett. Szóval ja. Nevet
Lehet ezért néz ennyire mélabúsan mert már van neki szemöldöke.  ikszdé
Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7134 Dátum: 13 okt 18, 18:19:19 »

END nincs benne a 9 kapuban mert ő a céhmester. Eddig mindig úgy volt, hogy a céhmesterek nem tartoznak bele az al csapatokba pl Hades a Purgatoriumba, vagy Zero a oszlopokba.

Jackal egyedül intézte el a Tanácsot. End nem volt ott.

Kyouka két tagot hiányolt Jackalt és Tempesta-t. 7-en vannak a csoportképen. Így meglenne a 9 kapu. Nem azt mondja, hogy "a tartaros 9 kilenc démonkapuja elhozza a poklot"?

Silver fülében az egy kereszt? Vallásos démon? Mashima megnézte a Highschool DxD-t vagy mifene? Nevet
http://readms.com/r/fairy_tail/356/2107/3

Szerintem a szarvas lány az nem Minerva mert neki normális szemöldöke van, míg Minervának Jurához hasonló.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/348/9
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 18:20:17 írta Tilon » Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
asriel21
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36



« Válasz #7135 Dátum: 13 okt 18, 18:27:48 »

Szerintem se Minerva az. Mashima biztos valami jobb belépőt szán neki. Lehet, hogy Erza előtt fog először megmutatkozni. Kyouka nem említi, hogy csak négyen tartoznak a 9 démon kapuba.
Naplózva
alepeter
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 10


« Válasz #7136 Dátum: 13 okt 18, 18:29:00 »

Azt mondják, hogy "forth" nem, hogy "fourth" ami negyediket jelent. Ez 2 ember híján egy fasza csoportkép.
Minervának elég jellegzetes szemöldökei vannak, ez tuti nem ő. ^^
Naplózva
Kuro25
ANBU Kapitány
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1451



WWW
« Válasz #7137 Dátum: 13 okt 18, 18:31:14 »

END nincs benne a 9 kapuban mert ő a céhmester. Eddig mindig úgy volt, hogy a céhmesterek nem tartoznak bele az al csapatokba pl Hades a Purgatoriumba, vagy Zero a oszlopokba.

Jackal egyedül intézte el a Tanácsot. End nem volt ott.

Kyouka két tagot hiányolt Jackalt és Tempesta-t. 7-en vannak a csoportképen. Így meglenne a 9 kapu. Nem azt mondja, hogy "a tartaros 9 kilenc démonkapuja elhozza a poklot"?

Silver fülében az egy kereszt? Vallásos démon? Mashima megnézte a Highschool DxD-t vagy mifene? Nevet
http://readms.com/r/fairy_tail/356/2107/3

Szerintem a szarvas lány az nem Minerva mert neki normális szemöldöke van, míg Minervának Jurához hasonló.
http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/348/9

Hmm most így utána néztem és valóban elnéztem. Mármint a "FORTH" részt négynek olvastam végül is csak egy betű hiányzik onnan. Szóval igen akiket a képen látunk az 7 Démon a 9-ből. Plusz ugye Jackal aki rombolt a varázssuliban és Tempesta.

Minarvában viszont még most is biztos vagyok hogy az ő, szemöldök ide vagy oda, az változhat főleg mivel elég kemény átváltozáson ment át. De ez úgyis kiderül, viszont akkor se értem mert kicsit hasonlít rá de viszont jobban Urtear-re. Nevet

Viszont valamit nem értek.
A 9 démon elvileg tiszta vérű démon nem? Tehát ha ő tényleg Minerva vagy bárki a csapatból aki előtte ember volt és úgy lett démon Kyouka mágiája vagy más miatt akkor hogyan szerepelhet Zeref könyvében mint a 9 démon egyike?

A "Tempesta" egyébként Olaszul "Vihar"-t jelent szóval elég beszédes már a név is. Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 18, 18:34:15 írta Kuro25 » Naplózva

pydy
Újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16


« Válasz #7138 Dátum: 13 okt 18, 18:46:25 »

Na jó erre a részre csak annyit : A jó édes **** OwO
Naplózva
zitagirl
Legendás Sannin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 2571



« Válasz #7139 Dátum: 13 okt 18, 18:55:03 »

Azt a mindenit! Az egyik legütősebb arc nyitás volt, amit valaha olvastam. bow

Mágia tanácsot gyorsan elintézte Jackal. Ki gondolja azt, hogy a 4 szent mágus is most harcolni fog? Én ezek ellen szívesen látnék párat belőlük.

A démonok jól néznek ki. Silver igazi alakjára és múltjára most már nagyon kíváncsi vagyok. Vele még biztos lesz egyéb titok is.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 474 475 [476] 477 478 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!