24 máj 19, 22:22:41 *
Üdvözlünk, Vendég. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Jelentkezz be a felhasználóneveddel, jelszavaddal és add meg a munkamenet hosszát
Hírek: EZ A NARUTO-KUN RÉGI FÓRUMÁNAK ARCHÍVUMA.
 
   Főoldal   Súgó Keresés Bejelentkezés Regisztráció  
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 847
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fairy Tail manga  (Megtekintve 1780848 alkalommal)
0 Felhasználó és 3 vendég van a témában
rini67
Rikodu Sennin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936


« Válasz #7065 Dátum: 13 okt 05, 15:20:28 »

Attól még lehet, hogy ő hozta létre. Az más kérdés, hogy melyik ellenféllel és annak melyik képességével találkozik. Azok pedig akik itt voltak a hadiszálláson lehet, hogy Doriartéhoz képest is gyengék voltak. Így fecniként végezték.
Naplózva
mohric
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 336



« Válasz #7066 Dátum: 13 okt 05, 16:08:03 »

Tilon: ˝Össze se lehet hasonlítani a Második Eredettel. Remélem, hogy az inkább Doriate egyéni képessége volt, mintsem Kyouka varázslata.˝ Doriate egyéni képessége alatt gondolom a visszafejlesztés törvényére gondolsz, és az valszeg Doriate saját mágiája. Amúgy érdekes, hogy a korábbi fejezetekben a feliratok szerint Doriate, Zeref egyik démona, most viszont valószínű, hogy csak Kyouka mágiájának az eredménye. Amúgy nem tudni, ha Doriate-ot Kyouka változtatta szörnnyé attól még lehet, hogy hatásos, hisz lehet, hogy anno emberként tök gyenge volt.
Vagy ha Ultear helyett írtál Dotiate-ot , akkor igen a Második Eredet az Ultear saját mágiája, az időmágia egyik varázslata.
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 05, 16:23:53 írta mohric » Naplózva

Amikor az emberek nem fogadták el az igazságot hatalomnak,
megtették a hatalmat igazságnak.
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7067 Dátum: 13 okt 05, 16:44:38 »

Hét én nemtudom elképzelni,hogy Zeref lenne a Tartaros mestere.
Szerintem is Zeref egymaga tevékenykedik,persze társai lehetnek mint anno a GH akarta.
Igy lehet,hogy a Tartaros mestere szövetségese Zerefnek,s neki gyüjt katonákat.
Én Zerefet harc közben ugy tudnám elképzelni,hogy körbevan véve démonokkal,s amig a démonok elintézik a gyengébbeket,addig Zeref irtja majd a varázslókat.
Ám valyon Acknologia is Zeref jóvoltából változott át sárkánnyá,vagy csak azért mert sokat fürdött a sárkányok vérében?
Bár valami köze tuti van hozzá,hiszen  anno Zeref hivta Acknologiát a szigethez nem?
Énish kiváncsi vagyok,hogy néz ki Kyouka a felszerelése nélkül  ikszdé
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7068 Dátum: 13 okt 05, 17:48:44 »

Doriate egyéni képessége alatt azt értettem, mikor átváltozik. Mármint, hogy az a saját képessége és nem kapott.  Ha azt feltételezzük, hogy Kyouka erőnövelése miatt képes az átváltozásra, akkor ez az erőnövelés nagyon gyenge az Urtear féle Második Eredet erőnöveléséhez képest. 
Szóval, ha azt nézzük, akkor A Második Eredetet bárki megszerezheti egy kis szenvedés árán, akkor sokkal jobb Kyouka erőnövelésével szemben, amibe a legtöbb ember belehal és csak a fizikai erőt növeli.
De ennek összehasonlításnak csak akkor van értelme, ha tényleg a szörnyé válás Kyouka erőnövelése.

Ha Kyouka erőnövelése megölt mindenkit, akkor az azt jelenti, hogy a Succubus Eye céhmestere is gyenge volt. Nevet És ebből kifolyólag Minerva volt a legerősebb a céhben.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Chakra
Adminisztrátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 23648



WWW
« Válasz #7069 Dátum: 13 okt 05, 18:01:48 »

Tilon:

A démonra mondtam példát, nem Kyouka erőnövelésére.

mohric:

Hát, ha az szemöldök, akkor jól a homloka közepére nőtt. Nevet


Naplózva

"A mágia él. Az idők folyamán a helye változik, és velünk együtt növekszik. A mágia minden lehet, amit csak el tudsz képzelni. Végtelen sok módon felfoghatod... fényként, sötétségként, pirosként, vagy akár kékként. És szabadon él, akárcsak a Fairy Tail." - Makarov mester, Fairy Tail
oky
Chuunin
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 128


asd


« Válasz #7070 Dátum: 13 okt 05, 18:45:28 »

Én úgy emlékszem nem ő hívta a szigethez, hanem a csata heve csalta oda, ő csak megjósolta, hogy elfog jönni.

Hét én nemtudom elképzelni,hogy Zeref lenne a Tartaros mestere.
Szerintem is Zeref egymaga tevékenykedik,persze társai lehetnek mint anno a GH akarta.
Igy lehet,hogy a Tartaros mestere szövetségese Zerefnek,s neki gyüjt katonákat.
Én Zerefet harc közben ugy tudnám elképzelni,hogy körbevan véve démonokkal,s amig a démonok elintézik a gyengébbeket,addig Zeref irtja majd a varázslókat.
Ám valyon Acknologia is Zeref jóvoltából változott át sárkánnyá,vagy csak azért mert sokat fürdött a sárkányok vérében?
Bár valami köze tuti van hozzá,hiszen  anno Zeref hivta Acknologiát a szigethez nem?
Énish kiváncsi vagyok,hogy néz ki Kyouka a felszerelése nélkül  ikszdé
Naplózva
Zeref
Akadémiai tanár
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 251



« Válasz #7071 Dátum: 13 okt 05, 20:54:28 »

http://naruto-kun.hu/manga/Fairy_Tail/249/19 (és következő) oldal alapján, szerintem Zeref nem igazán örült Acnologiának.

Doriate biztos hogy nem esett át ezen az erősítő mágiás dolgon. Ahhoz túl gyenge. Egy Gray szintű ellenfélnek alig volt vele gondja.
Kyouka valamiért Monéra emlékeztet a One Pieceből. Pedig nem is hasonlítanak  smirksweat
Azért az Effy Artisra kíváncsi voltam, hogy mi is lesz.
Naplózva

"Mert álom a bűn és álom a jóság,
De minden álomnál több a valóság"
- Karinthy Frigyes
Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7072 Dátum: 13 okt 05, 21:51:31 »

Doriate biztos hogy nem esett át ezen az erősítő mágiás dolgon. Ahhoz túl gyenge. Egy Gray szintű ellenfélnek alig volt vele gondja.
Egy gyerek Graynek. Nevet

Achnologia és Zeref szerintem is külön csapatban játszanak.
Erősebbnél, erősebb szereplők tűnnek fel, mint Silver, aki simán legyőzte Atlast ráadásul egyedül, és emiatt egyre nehezebb azt elhinnem, hogy Achnologia egyedül leigázta az egész világot Rouge jövőében. Ott hol voltak ezek az emberek vagy Walrod és a maradék Ishvali?
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Tierhold
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Egyesített Shinobi Haderő Egyesített Shinobi Haderő

Hozzászólások: 362



WWW
« Válasz #7073 Dátum: 13 okt 05, 22:45:08 »

Sokaknak szerintem az eheti fejezetből ez volt a kedvenc oldaluk Nevet
http://naruto-kun.hu/manga/mangas/Fairy%20Tail/354/Fairy_Tail_354_12.png
Végül is hogy is lehetett volna másképp megrajzolni?xDDD
Naplózva

samdav
Moderátor - DB részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Szökött Shinobi Szökött Shinobi

Hozzászólások: 8876


Shokugeki no Sam D. Av


WWW
« Válasz #7074 Dátum: 13 okt 10, 11:05:49 »

Új fejezet kint: http://readms.com/r/fairy_tail/355/2098/1
Tessék, lássék, vigyék Mosolyog

Az előző semmi volt, ha Flare "fanservice" betett. Na ebben a fejezetben tényleg volt fanservice Mosolyog Illetve én szakadtam és csak néztem azon, hogy Natsu és Erza hogy helyet cserél a hát mosásban xD
Illetve kaptunk jó pár plusz infót Mosolyog
A végét meg csak én értettem félre? smirksweat ikszdé
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 11:12:20 írta samdav » Naplózva

Tiszteletbeli szüleim: Aemy & Gabor-sama Mosolyog  Az úrnőm: Zoé-hime Nevet  Kami-samám: Orph D.eus bow Húgom: Zizi100
 Testvéreim: Cart, Hiei, Tapion, Th Mesterem:  Chakra \"The anime Gintama\'s goal is become the King of the Samurai!\" Nevet
\"Money makes the world go round.\" Mosolyog
felcsi88
Akadémiai tanuló
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 38


« Válasz #7075 Dátum: 13 okt 10, 11:54:19 »

http://www.mangapanda.com/fairy-tail/355/21  Erza egy kis betekintés engedett Natsunak az édenkertbe bár nem saját akaratából  Pojén, szegény meg is kapta a magáért érte de biztos megérte  Nevet Valszeg ha Gerard látta volna nem lenne ennyire mad  Mosolyog

Csak én magyarázom be magamnak hogy itt a jobb alsó képen Erzának a jobb oldali gyönyörűségén a haja ahol ketté válik ott az árnyék miatt olyan mintha rendesen látsza a b*mb*je ?Nevet Nem túl szerencsésen jött ki a rajzolás számára Nevet
« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 12:01:35 írta felcsi88 » Naplózva
Shiro
Moderátor
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Rejtett Hó Falu Rejtett Hó Falu

Hozzászólások: 7523


may the force be with you


WWW
« Válasz #7076 Dátum: 13 okt 10, 12:10:39 »

Csak én magyarázom be magamnak hogy itt a jobb alsó képen Erzának a jobb oldali gyönyörűségén a haja ahol ketté válik ott az árnyék miatt olyan mintha rendesen látsza a b*mb*je ?Nevet Nem túl szerencsésen jött ki a rajzolás számára Nevet
Most eltudom képzelni, hogy a fórum olvasói villám gyorsan váltanak mangapandára és ezerrel szkennelik Erza idomait.  ikszdé

Linkelni elfelejtettél, de azt kell mondjam, hogy meglehet, nagyon úgy tűnik. Gondolkozik  Nevet

« Utoljára szerkesztve: 13 okt 10, 12:12:06 írta Shiro » Naplózva

Tilon
Naruto-Kun Csoport
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 4169



« Válasz #7077 Dátum: 13 okt 10, 12:33:48 »

Végre egy NatsuxErza fejezet. Nevet Minden évadban van. Pirul Köszi Mashima!^^

Natsunak itt is szép látvány van a szeme előtt a bal alsó kockában.
http://readms.com/r/fairy_tail/355/2098/11

@felcsi88
Még az is lehet, de még mindig nem olyan bevállalós, mint Kubo. Kúl

Jövő héten Tartaros Arc, prológus. Izgalmasan hangzik.
Naplózva

"Rossz szerencsét hoztam." (Black Cat)
"Nézz rám! Nézz rám! A bennem lakó szörnyeteg már ilyen nagyra nőtt!" (Monster)
Bastian
Moderátor - Csevegő részleg
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2931



« Válasz #7078 Dátum: 13 okt 10, 12:48:24 »

Nem fognak váltani, mert a Mangapanda csak rányomta a logóját a Mangastreames kiadásra.  ikszdé

http://readms.com/r/fairy_tail/355/2098/18
"Now do me. " Azt hiszem ennél a résznél a fordító nem bírt magával.  Kiröhög

Mintha öniróniát éreztem volna Mashimától, amikor Natsu és Gray megjegyezték, hogy annyiszor látták már a csajok meztelen testét, hogy elszállt a varázsa.  smirksweat

Walrod még mindig egy troll. Vajon a vegyes fürdőt az alapítók találták ki? Nevet

A lényeg, hogy jön a Tartaros arc. Yeah!  Kúl
Naplózva


„Nem vagyok híve annak, hogy elragadjanak a haszontalan érzelmek és hátba szúrjanak az
aggodalmamért. Annak pedig még kevésbé vagyok híve, amikor valaki mást szúrnak hátba.”
Accelerator - Shinyaku Toaru Majutsu no Index (10. Kötet, 9. fejezet)
Lehel94
ANBU újonc
*
Nem elérhető Nem elérhető

Akatsuki Akatsuki

Hozzászólások: 368



« Válasz #7079 Dátum: 13 okt 10, 13:33:03 »

Jó kis fejezet volt ez  ikszdé Nevet
Erza talán még Gray-nél is rosszabb ilyenkor ikszdé smirksweat (mármint magamutogatásban  smirksweat)
Kiváncsi lennék,hogy fürödtek Natsu Gray és Erza mikor kölykök votlak  smirksweat
Bár Natusnak és Gray-nek ezek szerint nincs valami kellemes élményük róla  ikszdé Nevet
Jól meglepődtek mikor megtudták,hogy az öreg fa  smirksweat is eggyik FT alapitó   Nevet
http://www.mangareader.net/fairy-tail/355/19 itt a középső kockába a tűz felett a Tartaros jele van ugye?
Jobban hansolit egy szektához,mint egy céh-hez.
És ha jól értem akkor lehet,hogy a birtokukba van Zeref könyve?
Akkor azért vannak olyan erőss mágusaik,mivel nálunk lehet a könyv s abból tanulták a tagok a mágiájukat.
Igy már van értelme Kyouka kinézetének is szerintem.
Natsu hogy leverte már Erzát a végén  smirksweat ikszdé
De szerintem tuti,hogy megkapta a büntetését  smirksweat
És végre kezdődik a Tartaros arc  bow
Naplózva

Hermész madara a nevem, engedelmes úgy lettem, hogy szárnyaimat elnyeltem-Alucard
Oldalak: 1 ... 470 471 [472] 473 474 ... 847
  Nyomtatás  
 
Ugrás:  

 
A MySQL adatbázis használatával A PHP programnyelven íródott bluBlur Skin © 2006, hbSkins
Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2015, Simple Machines


A számláló indult: 2008.06.21.
Szabványos XHTML 1.0! Szabványos CSS!